Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Tez mam takie wrażenie ze wypowiadaj się tutaj kobiety które były w kilku związkach a teraz nikt ich do ślubu nie chce i są złe na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie byłam aseksualna, przecież piszę, że na początku z ciekawości seks był, ale koniec końców miałam inne priorytety i związek dwojga ludzi widzę, jako coś głębszego, niż bezwartościowe dawanie upustu chuci, bo człowiek jest trochę wyżej mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:13 "Kochać się" jakie nazwy usprawiedliwiające popędy :D Seks nie jest uzupełnieniem miłości, jest wręcz przeciwnie. Miłość jest piękna i czysta, a seks jest brudnym wyżyciem się na kimś i użyciem jego ciała dla własnej, egoistycznej przyjemności i spuszczenia z krzyża. Seks to zwierzęcy popęd, a nie uzupełnienie miłości. Uzupełnienie miłości jest wtedy, jak ktoś leży chory, a Ty się od niego nie odwracasz i przy nim jesteś i dmuchasz mu gorącą herbatę, takie małe, zwyczajne gesty - to jest uzupełnienie miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochać się" jakie nazwy usprawiedliwiające popędy smiech.gif Seks nie jest uzupełnieniem miłości, jest wręcz przeciwnie. Miłość jest piękna i czysta, a seks jest brudnym wyżyciem się na kimś i użyciem jego ciała dla własnej, egoistycznej przyjemności i spuszczenia z krzyża. Seks to zwierzęcy popęd, a nie uzupełnienie miłości. Uzupełnienie miłości jest wtedy, jak ktoś leży chory, a Ty się od niego nie odwracasz i przy nim jesteś i dmuchasz mu gorącą herbatę, takie małe, zwyczajne gesty - to jest uzupełnienie miłości. X Dupa sraka. Pieprzysz głupoty. Mam zone robię jej cherbate, gdy jest chora opiekuje się nią itp. , ale jej nie chce bo 4 innych ja dymalo. To ze kimś się opiekujesz to jest zwykły ludzki odruch, królikiem tez się opiekujesz ale niekoniecznie go kochasz. Sex jest piękny i jest składnikiem miłości ale pod warunkiem ze dotyczy jednej osoby, tej która jest spełnieniem twoich marzeń. A nie kilku poprzednich. Tak jak pisałem jak ktoś nie umie trzymać nóg razem to nie zasługuje na miłość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff a już myślałem ze to ja jestem nienormalny, bo szukam dziewicy. Chyba jednak jest wszystko orajt :) Pozdro Mamut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks nie jest piękny i nie jest składnikiem miłości, bo nie ma nic pięknego w czymś, co jest brudne, grzeszne i dehumanizuje drugiego człowieka. Seks to komunikat "jesteś tylko narządami do zaspokojenia". Królikiem się opiekujesz, bo musisz, jeśli już go wziąłeś, a herbata, to tylko przykład, ale miłość, to właśnie takie małe rzeczy, z których płynie dobro, a nie wyżywanie się i zaspokajanie popędów, jakby człowiek się nie potrafił powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:49 A jesteś prawiczkiem, czy kolejnym, który poużywał i nagle zachciało mu się czystego, niewinnego dziewczęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aaaa rozumiem, że Ty z tych, dla których trzeba być dziewicą, bo inaczej jest się dziwką, niezależnie od okoliczności? Pisała tu jakaś kobieta, która dość młodo owdowiała, ona też nie umiała trzymać nóg razem? P.S. Ja natomiast uważam, że jak samemu nie trzymało się prącia w gaciach, to wyzywanie od dziwek to zwykła hipokryzja i podwójne standardy, bo inne c**y były ważniejsze i również tłumaczone miłością, albo nawet nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych dziewic panowie nie znajdziecie ,bo sa jak ziarenko w morzu piasku i co z tego ze kobieta bedzie dziewica jak jeszcze trzeba dopasowac sie charakterami.Samo dziewictwo kobiety nic nie znaczy ,jeszcze taka kobieta powinna byc madra ,inteligentna a nie ciemna jak masa ,bez zainteresowan, hobby i o czym bedziesz facecie rozmawial z taka pusta lala .no ale wazne ze dziewica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchamy dalej temat Szkoda że tak mało dziewic zostało każdego dnia coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jest co z tego że będzie dziewica jak w głowie pusto zero zainteresowań czy pasji itd Tylko sklepy ciuchy i drogerie całe dnie i barbi gotowa Nawet zioy nie będzie potrafila ugotować Patrzyłem ostatnio jakie zdolne są ukrainki większość z nich zna biegle 3 języki i czasem więcej pracowite sa mają jakieś cele w życiu Po studiach własne biznesy nie mysla by siedzieć tylko w domach a mąż na wszystko robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy jak jest złapie jakaś cwaniara prawiczka więcej bolcy miała jak włosów na głowie i będzie mu ciemnotę mówić że była dziewica Bo i takie sytuacje znam Wcześniej pół osiedla czy miasta ja bralo poznała sierotke z innego miasta i po nim Biedak :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co Ty chcesz o czymś gadać z dziewicą? Przecież dziewice są nam potrzebne do seksu, a nie do gadania, stary! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nieprawiczków nie ma dziewic, co w tym trudnego do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy jak jest złapie jakaś cwaniara prawiczka więcej bolcy miała jak włosów na głowie i będzie mu ciemnotę mówić że była dziewica Bo i takie sytuacje znam Wcześniej pół osiedla czy miasta ja bralo poznała sierotke z innego miasta i po nim Biedak :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy tylmo dziewic moze warto dac taki komunikat na kaffe i spytamy ch chca poszakec na 20 cm do rana :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;47jak chcesz tylko samego seksu i nic pozatym to pozostaja wam prostytutki za kase a nie dziewica za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica też człowiek i chce zobaczyć jak to jest być wypełniona po brzegi Debiut kiedyś musi być Znam i takie dziewice co nikt ich nie ruszy bo są paskudne troll jest bardziej ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica też człowiek i chce zobaczyć jak to jest być wypełniona po brzegi Debiut kiedyś musi być Znam i takie dziewice co nikt ich nie ruszy bo są paskudne troll jest bardziej ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff a już myślałem ze to ja jestem nienormalny, bo szukam dziewicy. Chyba jednak jest wszystko orajt x Jesteś raczej pajacem, jak reszta tutaj prawiczków-koniotrzepów. Przynosicie nam, normalnym facetom, straszny wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Panowie kilkanascie stron temu pisali,ze szukaja dziewicy teraz kolejny wpis o ukrainkach, ktore sa lepsze od polek. Otoz panowie teraz nie szukaja tylko dziewicy. Ta dziewica ma byc jeszcze ladna,madra,oczytana, pracujaca,z pasjami,wlasnym hobbi i swoim mieszkaniem i samochodem :) panowie w zamian oferuja siebie :D bo watpie by ktorys z tu piszacych mial te same cechy co ta wymarzona dziewica. I sie dziwia ze nie moga znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak spytać dziewice czego one chcą ? a nie ze starsze Panie mówią w imieniu wszystkich dziewic itd Same nie są dziewicami i będą teraz pilnowaly cnót młodych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak spytać dziewice czego one chcą ? a nie ze starsze Panie mówią w imieniu wszystkich dziewic itd Same nie są dziewicami i będą teraz pilnowaly cnót młodych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice chca byc zdobywane i czekaja na konkrety ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę to co już pisałem wcześniej. Po 8 latach tzw małżeństwa uważam, że na żonę oczywiście lepsza dziewica niż doświadczona ale jeśli miałbym wybór pomiędzy tępą dziewicą, z którą nic by mnie, poza rozdziewiczeniem jej nie łączyło, a laską z pewnym doświadczeniem (nie za dużym max 3 związki) ale podzielającą moje zainteresowania myślę, że wybrałbym tą drugą. Niestety nie trafiłem ani tak, ani tak i to mnie doprowadza do curwicy. Tak naprawdę to laska nie była nawet do końca w moim typie ale to już tylko i wyłącznie moja wina, że jej nie odstawiłem. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze nie chce żadnej kobiety wolę zostać prawiczkiem jak ma z czasem mnie ranic i dawać innym na boki zalosne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tez jestescie zalosni a wdodatku beznadziejni w seksie ,bo kobiety w seksie nie dotykacie i nie piescicie, nie calujecie .W ogole wiecie co to sa pieszczoty, orgazm?NIE, TO SPADAJCIE NA DRZEWO.nAUCZCIE SIE JAK POWINNA WYGLADAC PRAWDZIWA MILOSC I SEKS Z MILOSCI A POTEM PLACZCIE I SIE ZALEWAJCIE ALBO SPERMA ALBO ŁZAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:19 To wy jesteście żałośni, bo chcecie seksu od dziewic, a po takim upokorzeniu, to co wrażliwsza dziewica wyląduje albo na kozetce, albo w piachu z rozpaczy i obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh szukaja naiwnych swiezych szpar do zamoczenia, biedactwa bo inne maja za mocno rozpulchniona cipke z dziewicami chca tez zrobic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×