Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Czyli wszyscy cię pukają w tzw związkach ale męża nie masz ? Ja droga pani mam żonę. Od ślubu nie jestem prawiczkiem. X Drogi panie nie rozpedzaj się pan w swoim chamstwie, jestem wdową obecnie w związku bo ponownie wyjść za mąż już nie chcę. To gratuluję ale nie rozumiem za tem co żonaty spełniony mężczyzna ma do tego tematu? Masz pan swoją dziewicę a nadal boli cię, że inni nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małużenstwa hihi. Taki młokos chce pouczać dojrzałą kobietę ? Uprawianie seksu nazywa dymaniem i wmawia,ze to kobiety tylko tak piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'47,nie dymanie tylko pukanie - jeszcze 'lepiej'......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi panie nie rozpedzaj się pan w swoim chamstwie, jestem wdową obecnie w związku bo ponownie wyjść za mąż już nie chcę. X Chyba w sensie ze on nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w sensie ze on nie chce oczko.gif X Nie, wręcz przeciwnie mój partner nawet by chciał ale ja nie chcę i nie dlatego, że z nim jest coś nie tak, bo jest kawalerem bez zobowiązań. Dlaczego nie chcę tłumaczyć tu nie muszę to moja osobista sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co ukrywać za wyjątkiem kilku dziewic reszta jest "produktem drugiej kategorii" i będzie to wpływać na wasze przyszłe związki czy tego chcecie czy nie. Pełni szczęścia nie zaznacie ale są tacy którzy z braku innych was wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdów tutaj nie obrażamy tylko puszczalskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy faceci traktują kobiety tylko jako używki; tzn jeśli kobieta była dziewicą to przez normalnego faceta będzie traktowana jak królowa, z kolei jeżeli była używką dla innych tak samo będzie traktowana w "małżeństwie". A przechodzone Panie proszę, żeby nie robiły sieczki w głowach tych porządnych, bo jeszcze gotowe uwierzyć. Jeżeli dawałyście się facetom traktować jak materace to miejcie pretensje tylko i wyłącznie do siebie; to że Wy byłyście takie nie znaczy, że każda kobieta też jest. A seksu przeważnie chcą obie strony nie zwalajcie winy tylko na nas; problem tkwi w tym czy decydujemy się na takie życie czy jesteśmy nadto. Osobiście gdybym mógł przewidzieć przynajmniej częściowo bieg spraw zachowałbym czystość i albo bym się ożenił tylko z dziewicą albo do końca życia zostałbym sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09'47Ty tez jestes tym gorszym facetem, co ocenia kobiety tylko po ilosc***artnerow seksualnych, ze taka i owaka ze jest tepa ,niewartosciowa i co z tego ,ale taka ma fajny charakter jest pracowita, zaradna i bez faceta sobie poradzi w zyciu ,wiec moze miec ich na peczki tylko do seksu i lozka.Zabronisz, to wypad z stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy faceci traktują kobiety tylko jako używki; tzn jeśli kobieta była dziewicą to przez normalnego faceta będzie traktowana jak królowa, z kolei jeżeli była używką dla innych tak samo będzie traktowana w "małżeństwie". A przechodzone Panie proszę, żeby nie robiły sieczki w głowach tych porządnych, bo jeszcze gotowe uwierzyć. Jeżeli dawałyście się facetom traktować jak materace to miejcie pretensje tylko i wyłącznie do siebie; to że Wy byłyście takie nie znaczy, że każda kobieta też jest. A seksu przeważnie chcą obie strony nie zwalajcie winy tylko na nas; problem tkwi w tym czy decydujemy się na takie życie czy jesteśmy nadto. Osobiście gdybym mógł przewidzieć przynajmniej częściowo bieg spraw zachowałbym czystość i albo bym się ożenił tylko z dziewicą albo do końca życia zostałbym sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;36Z waszych psiowych wpisow to zaden tutaj z kafeterii nie zasluguje ani na dziewice ani na niedziewice .wymagania to macie wielkie a zwlaszcza w seksie, ale zeby tak dac cos samemu od siebie to nic .tak naprawde to liczy sie dla was tylko dziewictwo a nie to co kobieta ma poukladane w glowie, charakter ,ambicja ,zaradnosc, pracowitosc i inne cechy i wartosci .w ogole to nic poza dziewictwem nie widzicie i nie dostrzegacie, bo jestescie po prostu zbyt tepi.Gdyby same dziewice wychodzily zamaz, to by tyle nie bylo slubow bo i na co i po co?Prawda taka ze kazdy w zwiazku teraz przed slubem seks uprawia ,bo wymagacie seksu i kochacie seks tylko sa wyjatki na palcach kobiet, co seksu nie uprawiaja przed slubem. musza naprawde byc zawziete i uparte ze nie daja sie naklonic na seks przedmalzenski z zadnym z was i wiecie co ,ja podziwiam w dziewicach nie to ze sa dziewicami ze sa czyste a ich upartosc, zawzietosc ze nie daja sie naklonic facetom na seks przedmalzenski!wiec takie cechy charakteru u dziewicy sa wygrana a nie jakies tam dziewictwo, bo dziewictwo jest tylko dla kobiety a nie dla was facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ale to wy wymagacie seksu! Małżeństwo to też związek, przypominam. Więc najpierw zastanówcie się nad sobą i nie wymagajcie seksu w związkach i małżeństwie, a potem umoralniajcie, bo chodzi wam tylko o seks, w tym wątku piszecie tylko o seksie i po to wam dziewica, ani jeden nie wspomniał o uczuciach, czy czymkolwiek, tylko do seksu wam dziewica potrzebna x Wiadomo że jak jest się w małżeństwie to są uczucia i czułości ( i po co wspominać o tym jak to logiczne przynajmniej dla mnie),nie rozumię ciebie jak możesz myśleć że facet bierze kobiete za żonę tylko po to by mieć sex, dziewczyno zejdz na ziemię, i poczytaj co ty wogóle piszesz.Ja sobie nie wyobrażam bym mogł się ożenić, a póżniej zostawić żonę bo mi się znudziła, gdzie wy mieszkacie, co jecie że tak myślicie ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papierowy książę jeden z drugim i dziesiątym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja jestem poważna i wszyscy faceci mają kobiety za śmieci i dziury do rżniecia i nic więcej. Dlatego lepiej być samej, albo umrzeć, by się tym nie zamartwiać, że dla was nawet nie jest się człowiekiem, tylko towarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.28 oczywiscie ze nie zdradze I nie odejde bo niby dlaczego?Poped mozna chamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lat 33, nadal prawiczek, mozna powiedziec ze zadna mnie nie chciala bo wlasciwie tylko jedna bylem tak naprawde zainteresowany, inne byly mi obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gfdeetty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yttressdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gfLkkkjhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie mów tu o jakichś kategoriach, bo dla faceta dziewica też jest ścierą do seksu i nie piszcie, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bo facet bierze na żonę tylko dla seksu, więc lepiej być samą, albo najlepiej martwą, niż się wpakować w g****o i dać sie poniżać, bo jakiś facet chce seksu i tłumaczy to miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasia
cześć, oceni ktoś moją sylwetkę? mam kompleks na temat mojego biustu :( asia18 http://wiid.me/qTukf5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajki naprawdę zaczynają rozumieć gdzie ich miejsce bo jad, aż kipi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre wypowiedzi panów. Panie nadal na 140 stronie nic nie zrozumiały i piszą nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet bierze na żonę tylko dla seksu, więc lepiej być samą, albo najlepiej martwą, niż się wpakować w g****o i dać sie poniżać, bo jakiś facet chce seksu i tłumaczy to miłością X Kochana chce sexu to idę na d**y z roxy. 150 pln za numerek. Taniej niż randka. Po co mi ślub za 70 tyś. Za tyle to bym dymał przez 10lat i za każdym razem inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze faeci wymagaja i chca dziewic rozumiem ,ze takie maja wymagania ,ale nie rozumiem dlaczego wszystkie nie dziewice musza byc traktowane jak smieci, sciery, tylko dlatego ze kiedys popelnily blad a dziewice jak straca juz z wami dziewictwo i je olejecie to tez zaliczycie do dajek ,dupoodajek. wiec co wy panowie wypisujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 to taki klasyk na tym temacie,który pisze w czasie przyszłym, i gdyba/wyrokuje nie mając pojęcia co będzie jutro/za tydzień/rok,2 czy 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;37No i widzisz piszesz sam ,osobiscie gdym mogl przewidziec bieg spraw zachowalbym czystosc. ja tez gdybym przewidziala cos a nie jestem wrozka, to bym byla 34letnia dziewica wiec odczepcie sie od kobiet nie -dziewic ze czegos nie przewidzialy ze ktos je olal i nazwal owca.Tak naprawde dziewictwo to teraz nie ma z kim stracic ,mam na mysli wartosciowego faceta a wolnego.Pozatym gdy dopadnie cie zlo stracisz dziewictwo, to potem dalej cie ciagnie do seksu i w to zlo dalej kroczysz ,gdy sie nie pochamujesz i tak samo jest z facetami gdy sprobuja seksu i zaczna chodzic na dzi/w/ki to w to brna, takze ja rozumiem kobiety puszczalskie. Ja nie mialam gdzie poznac normalnego faceta ,tylko przez radio telegazete,portale internet a tam same smieci odpadki ktorzy mi zniszczyli zycie a bylam taka spokojna szara myszka co nikt na nia nie zwracal uwagi bo za cicha wiec moze cie zmienic ktos albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie rozumiem dlaczego wszystkie nie dziewice musza byc traktowane jak smieci, sciery" To może już czas przestać próbować to zrozumieć i pogodzić się z odwiecznymi prawami natury. I zastanowić się 2 razy przed kolejnym wypięciem d...y byle komu. Albo wypinać i się tym cieszyć a nie na małżeństwo liczyć. To takie proste jest przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×