Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Pierniczenie o Szopenie młodych teoretyków........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;22 Bo akurat miales szczescie ,to sie ciesz ale bierz to pod uwage ze niekazdy ma dane miec ta jedna jedyna osobe i jak cos nie pasuje ,to szuka, zmienia .widocznie trafilo ci sie jak kurze slepe ziarnko ,a ja szczescia nie mam i szukam i albo ktos mnie zechce albo juz niewiem co ,a najczesciej to chca mnie faceci ale tylko do seksu a ja takiego sobie nie wezme.Kazdy czlowiek potrzebuje nietylko drugiej osoby ale tez seksu, bo to sa potrzeby biologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan już jojczyc w rytmie tych chlopaków.Nie masz faceta ,to nie masz.NIe wszystko co się chce mozna miec.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;35Nie wszystko co sie chce mozna miec ale mozna sie o to starac ,zeby to miec a ciezko sie pogodzic ze wlasnie te najgorsze dupoodaje maja meza dzieci i sa w zwiazkach ,a wlasnie te ciche spokojne wartosciowe kobiety sa same, albo ktos na nie zwroci uwage ale jest juz za pozno, bo rozwodnika niechca .tak samo jak wy faceci nie mozecie sie pogodzic z tym ze malo jest kobiet dziewic, to bylo trzeba nie brac sie za dupoodaje a dac szanse dziewica, zeby tez mogly byc szczesliwymi mezatkami i matkami. a teraz zalujecie ,tak jak ja ubolewam ze nie mam faceta a moglabym miec tylko pytanie jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes seksistowska dzieląc kobiety na dziewice,te lepsze,wartosciowe i nie-dziewice jako -jak nazywasz-dupodaje,bezwartościowe. Spłyciłas na maxa pojęcie kobiety ,ktora uprawia z m ężczyzną seks jako nienadająca sie na żonę i matke w porownaniu do ciebie. Sorki,ale moze masz tyle niefajnych cech,zero zainteresowań,słaba osobowosć,że nawet do tej bliskosci wiażącej nie dochodzi,bo komus na tym etapie już nie pasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba baby umiecie czytać ? Skończyliście ze dwie klasy podstawówki ? Pytanie brzmi czy waszemu mężowi przeszkadza brak dziewictwa. Proszę o wypowiedzi tyko mężatki !!!! Nie dupodajki nie wdowy tylko mężatki !!!! Jeszcze raz napiszę bo nie dociera mężatki !!!! Ta która nie jest mężatka a pierwsza napisze będzie mieć pecha w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podział jak najbardziej prawidłowy. Najgorzej jak taka dajka jeszcze córkę wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;54Przeciez to wy faceci dzielicie kobiety na lepsze ,gorsze ,dziewice sa te w pelni kochane a nie dziewice sa dla was dupodajami ,dajkami i takim kobietom niechcecie dac szansy na zwiazek ,bo sa te gorsze i mimo ze nawet maja zainteresowania to was te kobiety nieobchodza. no i racja bo wy faceci jejciu ile macie zainteresowan i jaki dobry charakter ,ze kazda dziewica i niedziewica ma was chciec i wszystko wam sie od zycia i kazda kobieta nalezy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;54 Niewazne czy dochodzi u mnie do zblizenia czy nie dochodzi ,po prostu ciezko nawet zbudowac jest wiez emocjonalna i to wy nie widzicie dobrych cech u kobiety, tylko liczy sie dziewictwo bo jak juz jest nie dziewica to jest bezwartosciowa z glupimi cechami ,nienadajaca sie na zone i matke.Psioczycie od 140 stron, ze tylko dziewice licza sie na zony a i tak w domu macie zony dupodajki, tak je okreslacie i teraz chcecie zamiany na dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same dupodajki się wypowiadają a gdzie te mężatki czyżby nikt nie chiał dupodajki za żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofcaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołooomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofca śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofcaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A także sami *****cze, dlaczego nie ma tu prawiczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wartosciowe i zamężne nie siedzą na tym forum, ew. w innym dziale. Ot taka cecha kafe. Nie spodziewajcie się wypowiedzi kobiet innych niż te "dajki" bo ich tu nie ma. Stąd te ciągłe zmiany tematu i żale. Wracając do tematu: nie tolerujemy braku dziewictwa u kobiet, z ktorymi chcemy się na poważnie związać. Drogie Panie z kafe: nie chodzi mi tu o poważny związek weekendowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to zwykła fanaberia, bo chodzi wam i tak o seks, więc po co sie tak tymi dziewicami podniecacie, skoro i tak chcecie od nich seksu? W tych czasach najlepiej być samej, albo od razu sie zabić, żeby nie być szmatą do seksu dla jakiegoś zboczeńca z powodu dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie jest o tym o co komu chodzi. Kobiety znów macie żal do matki natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś Ale to zwykła fanaberia, bo chodzi wam i tak o seks, więc po co sie tak tymi dziewicami podniecacie, skoro i tak chcecie od nich seksu? W tych czasach najlepiej być samej, albo od razu sie zabić, żeby nie być szmatą do seksu dla jakiegoś zboczeńca z powodu dziewictwa x z całym szacunkiem ale ty to masz coś nierówno pod sufitem z tymi twoimi poglądami że kobieta jest szmatą do sexu. Właśnie tylko ty tak piszesz,żaden facet tutaj wypowiadający się tak kobiety nie określił (szczególnie dziewicy), wręcz przeciwnie faceci , którzy mają takie poglądy szanują kobietę co była dziewicą a jest ich żoną. Ale ty oczywiście powiesz że skoro była dziewicą a nie jest to już dla niego jest szmatą ,otóż nie, właśnie ona jest dla takiego fceta księżniczką, a swoje fanaberie włóż sobie pomiędzy zakurzone książki na półkach i zejdz na ziemie, bo mówisz przepraszam, ale jakbyś potrzebowała psychiatry bo inaczej określić twoich wypowiedzi niestety nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś Ale to zwykła fanaberia, bo chodzi wam i tak o seks, więc po co sie tak tymi dziewicami podniecacie, skoro i tak chcecie od nich seksu? W tych czasach najlepiej być samej, albo od razu sie zabić, żeby nie być szmatą do seksu dla jakiegoś zboczeńca z powodu dziewictwa x z całym szacunkiem ale ty to masz coś nierówno pod sufitem z tymi twoimi poglądami że kobieta jest szmatą do sexu. Właśnie tylko ty tak piszesz,żaden facet tutaj wypowiadający się tak kobiety nie określił (szczególnie dziewicy), wręcz przeciwnie faceci , którzy mają takie poglądy szanują kobietę co była dziewicą a jest ich żoną. Ale ty oczywiście powiesz że skoro była dziewicą a nie jest to już dla niego jest szmatą ,otóż nie, właśnie ona jest dla takiego fceta księżniczką, a swoje fanaberie włóż sobie pomiędzy zakurzone książki na półkach i zejdz na ziemie, bo mówisz przepraszam, ale jakbyś potrzebowała psychiatry bo inaczej określić twoich wypowiedzi niestety nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;07 Ale czlowieku co ty chcesz, masz odpowiedzi ze 140 stron ze niedziewice sie nie toleruje i nie akceptuje na zony ,matki i takich kobiet na zony nie chcecie a i tak w domu macie dupodaje, tak sie okresla zony swoje dupoodaje, niewiedzialam ze zona to dupodaja. Wiec otrzezwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:07, ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzut,że piszą nie-dziewice.No to tylko jeszcze drobna uwaga: temat jest też o prawiczkach,to co wy tu robicie? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'57,sorki,ale ty jakaś niedowartościowana jesteś chyba.Już drugi raz gadasz o smierci (lepiej sie zabic,wczesniej o samobójstwie) z powodu faceta,który nie nie docenił/nie docenia/będzie doceniał. Zweryfikuj stan psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie myślcie że facetowi jest obojętne czy miałyście kogoś przed nim czy nie .Normalny facet z charakterem zawsze będzie miał niesmak jak będzie miał żonę po kimś ,choć wam może i tego nie powie .Ale są tacy, którzy chcą kobiet po kimś , ale czy oni mają swój charakter i godność?Dla was oni są dojrzali i to właśnie ci prawdziwi mężczyżni, których widzicie w szczęśliwych związkach z waszymi koleżankami jak tu pisały coniektóre (mamsporo koleżanek i wiem że niebyły dziewicami jak wychodziły za mąż a są z szczęsliwe i maja kochających mężów).Podam wam przykład z innego tematu jacy to faceci!! RomanZ Moja żona nim ją poznałem miała bogate żeycie seksualne. Spotykała się regularnie przez 4 lata z żonatym facetem. Opowiadała mi, że było jej z nim bardzo dobrze. Powiem tyle, bardzo mie to podniecało i podnieca dalej. Nie miałem do niej jakichkolwiek pretensji, więcej jestem z niej dumny. Żałuję tylko jednego, że po poznaniu nie zachęciłej jej do kontynuowania tego związku. Naprawdę wierzcie mi, nie ma nic przyjemniejszego dla mnie, jak myśl o tym, że moja żona ma sex z innym facetem. Pozdro Następny Dobrze wychowany Moja żona oporów w łóżku nie ma w niczym. Przede mną miała 5 facetów, a będąc razem ze mną zaliczyła kolejnych 5. Dwa razy zdarzyło się, że zabawialiśmy się z nią we trzech. Tu macie przykłady (jest ichpełno na forum) jakm facetom nie przeszkadza przeszłość kobiety , wystarczy poszukać a znajdziecie swój ideał xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×