Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
19;535Ktos kto jest dobrym czlowiekiem ,nie ocenia czlowieka po paru wypowiedziach. Licza sie nie tyle slowa a co uczynki. Jesli jestes taki dobry ,to bys nie myslal jak kobiete wykorzystac w seksie i zgrzebac dzieciary , dla laby a potem zero alimentow.Do placenia alimentow to juz to was nie ma, tylko do splodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.18 nic wiecej nie pisz nie musisz, bo I tak tylko ludzi potrafisz obrazac I wszystkich do 1 wora wrzucac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora ,wyzywajac od dajek ,dupodajek . Wiec sie zamknij ,bo jestes skrzywiony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'01,żeby dostac kredyt to musisz miec duzy wkład własny (finansowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;02 Bo mnie podrywali i nawet fotki se ze mna zrobili. W polsce wiekszosc facetow to cwaniaczki, przekonalam sie o tym nie raz.Tylko wam seks w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ty wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora ,wyzywajac od dajek ,dupodajek . Wiec sie zamknij ,bo jestes skrzywiony.usmiech.gif x ani razu tak nie nazwałem kobiety!Mylisz mnie z kimś !Poza tym jestem żonaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.07 a wlosi tylko fotki z toba chcieli sexu zapewne nie hehe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;40A po co mam czekac do slubu z kims z kim chodze 10lat i mocno sie kochamy, a slub mamy zaplanowany dopiero za 2lata i jak jest wszystko ok ,to mozna przed slubem oczywiscie z jednym partnerem a nie 10. Ale potem nawet jak dostaniecie po 4latach czy po 10 to spiepszacie juz zwiazek,bo jednak do seksu doszlo.Jak ja mam 34lata to co tez mam czekac ze seksem do slubu, a zanim kogos poznam to zrobi mi sie 50lat i w ogole bym sie fizycznie nigdy musiala nie zblizyc a skad mam wiedziec ze do 50 trafi mi sie kochana osoba, ktora mnie nie zostawi bo wy kazda kobiete olewacie porzucacie .wszystko jest dla ludzi ,nawet seks z wybrana osoba. X Sama sobie odpowiadasz. Masz 34 i dziwisz się nikt nie chce się żenić. A No nie chce bo nic nie znaczysz jako kobieta po innym. Możesz zostać jedynie wykorzystana w celu zaspokojenia potrzeb ale żenić się z tobą nikt nie będzie chciał. A nawet jak się trafi jakiś zauroczony to jak się dowie co wyprawiałaś to cię zostawi. Jako dziewica pewnie ze 20 razy byś już była mężatka. A tak to widzisz jesteś stara panna i w dodatku po innym. Marne szanse na porządnego gościa. Czekać do ślubu się opłaca, mąż będzie szczęśliwy, a tak to jesteś kolejna używana panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobieraja sie ludzie NIE dla szczesliwości męża,tylko obojga ostatni gościu!!!!!!!!!! Feudalizmem zajeżdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I tutaj kolejny raz widać, dlaczego lepiej żyć samej. Dla jakiegoś zboczonego zwyrodnialca, który będzie szczęśliwy, tylko dlatego, że będzie mógł przerżnąć żonę i oznaczyć teren (proponuję własnym moczem, albo od razu srajcie :-) ) i generalnie chodzi mu tylko o seks i tylko przez ten pryzmat postrzega inne kobiety, jako rzeczy do rżnięcia, a żonę tym bardziej, bo to nie jest możliwe, by nagle komuś, dla kogo najważniejszy jest seks się odwidziało i zaczął szanować, czy cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona niedziewica AAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedźwiedzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedźwiedzica AAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dążąc w kierunku w który rozumują kobiety a raczej próbują wytłumaczyć swoje puszczalstwo to - skoro kobieta może mieć kilka miłości i sexu przed mężem to również mąż jeśli się zakocha po ślubie w innej to może swoją żonę zostawić i pójść do innej. I nie powinno być w tym nic dziwnego. To jest równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobieraja sie ludzie NIE dla szczesliwości męża,tylko obojga ostatni gościu!!!!!!!!!! Feudalizmem zajeżdza. X Znowu się kłania czytanie 170 stron i nic nie dociera. Mąż nie będzie szczęśliwy z kobieta po innym. To jak oboje maja być szczęśliwi ? Chyba ze dwie kobiety się pobiorą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, już Ci ktoś tłumaczył, że o ile nie jesteś ubezwłasnowolniony, to raczej nie robisz sobie jaj ze ślubu, więc albo dawaj dupska i fiuta przed ślubem i bierz doświadczoną, albo trzymaj co trzeba w gaciach i czekaj do ślubu na dziewicę. To jest równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mąż będzie szczęśliwy z każdą, bo sam jest przechodzonym chłopakiem na telefon, a jak szanuje żone za danie d**y, to uszanuje każdą, bo tylko o to wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem, że nie jesteś prawiczkiem, ja jestem dziewicą, zatem biorąc pod uwagę Twój punkt widzenia, to nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli żona zażyczy sobie orgii z Twoimi kolegami, ku wyrównaniu rachunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem, że nie jesteś prawiczkiem, ja jestem dziewicą, zatem biorąc pod uwagę Twój punkt widzenia, to nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli żona zażyczy sobie orgii z Twoimi kolegami, ku wyrównaniu rachunków? X Zgadza się nie jestem prawiczkiem, dokładnie od ślubu. Jeżeli ja byłbym używany to dlaczego miałbym coś przeciwko mieć. U mnie jest na odwrót i nie ukrywam że źle mi z tym. 5 razy byłem już spakowany i chciałem odejść. Trzyma mnie tylko to że obiecałem jej na ślubie ze będę z nią i gdybym nie miał honoru to bym odszedł. To mój błąd że nie zapytałem ilu ich było. Większość dziewczyn jakie poznałem się szanowała wiec założyłem ze wszystkie takie są. Później po ślubie dowiedziałem się prawdy i trafiłem na to forum. I tutaj kolejna masakra. Nigdy w życiu nie pomyślałbym ze kobiety mogą być takie wredne. Zawsze uważałem Was za lepsze. Bardzo się pomyliłem. Po wpisach kobiet twierdze ze lepiej iść do burdelu by zaspokoić potrzebę i żyć samemu szczęśliwie niż z takimi kobietami jak tutaj. Przykre to ze przebiłyście facetów. I jeszcze wymagacie od nas by was szanować ale przecież szacunek wynika z ciężkiej pracy, godnego życia, ambicji itp. To jak mamy was szanować, gdy ktoś inny z wami był ? Czy wy szanujecie faceta który pójdzie do innej ? No nie. Jest tu mnostwo wpisów które to potwierdzają. Mówi się tez "moja żona i mój mąż." Ja nigdy tak nie powiem bo ona nie jest moja, jej miłość nigdy nie należała do mnie, należała do kilku innych. To powoduje ze to nie jest prawdziwa miłość. Prawdziwa miłość to umiejetność poświęcenia siebie w całości dla drugiej osoby. Oddasz życie za męża ? Wcześniej za żone bym oddał, po tym jak dowiedziałem się co robiła z innymi to nawet nie chce mi się z nią rozmawiać. Nie mam po co do domu wracać. Proszę zobacz jak czuje się facet mając żone po innym. Skoro jesteś dziewica to masz jeszcze możliwość wybor****cesz mieć kilku chłopaków czy szczęśliwe maluzenstwo. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 9'12 jakis ciołek pisze,że uszczesliwi faceta ona,gdy ...czytajcie ze zrozumieniem,bo pobierajac się oboje winni byc szczęsliwi a nie jakiś on wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem, upewniałam się tylko, czy nie jesteś kolejnym przechodzonym puszczalskim facetem, któremu na starość zachciewa się dziewicy, ale ona nie ma prawa iść do innego w ramach odwetu, bo tylko śmieszne faceciki niby mogą. Ja nie rozumiem jednego, dlaczego nie rozmawiacie przed tymi durnymi ślubami? Albo nie szukacie po oazach, czy innych miejscach, gdzie tą dziewicę znajdziecie (o ile macie do niej moralne prawo, o prawiczkach mówię) co w tym trudnego? Potem jęczenie, że źle trafiłem. Pyszczycie na jęczące kobiety, które źle trafiły, a sami mądrzejsi nie jesteście. :D A co do mojego wyboru, to nie wciskaj mi kitu o tym, że będę w szczęśliwym małżeństwie, bo wiem jak jest, a w umysłach mężczyzn jest tak, że małżeństwo będzie szczęśliwe, dopóki nie dam mu d**y, a jak już się puszczę, to przestanę być żoną, a stanę się materacem, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie (wpis z 12 z minutami) to juz tylko dobry psychiatra może pomóc.Powaznie zryta psyche,bo ona miała kogos przed tobą...to jest powód,by nie miec po co wracać do domu ? eh,ludziku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;12Etam pier/dolisz jak potuczony .zawsze bylam niechciana nawet jak czysta bylam, tez sie zaden nie zainteresowal a w cipke mi nikt nie zaglada i na czole nie mam napisane, jak zylam w przeszlosci. Wam chodzi tylko o seks ,a nie o zadne uczucie to wy wykorzystujecie kobiety i olewacie i mam nauczke ze wam sie nie ufa.Wystarczylo raz ze zle zalogowalam uczucia i potem cierpialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dają się lekkoobyczajne bo wiedzą że i tak są jak towar z second handu. Jeżeli dajecie się traktować jak używki to inni będą was tak traktować tak samo. I nie ma w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;22 Ta osoba pisze w formie ON, bo mysli tylko o sobie zamiast pisac on, ona. Wiekszosc facetow to egoisci ,chca sie tylko zaspokoic fizycznie,w lozku i to ma byc milosc?Kochanka to sobie idzie szybko poznac a na meza partii dobrych nie ma. Jezeli ja znam sie z facetem dlugo, spotykamy sie, i po pol roku za dluga namowa jego przeprowadzam sie do niego i mam gorszy zly ,dzien a on krzyczy na mnie i pakuje mnie ,to gdzie jest wtedy Milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;12Bo wy taa zlote gory obiecujecie ,a wam o zwiazek staly wcale nie chodzi ,tylko zakazdym razem o przelecenie kobiety. To moze tak idzcie na prostytutki, zaplacicie i tam bedziecie miec wszystko a nie wymagacie seksu ,od normalnych ,zwyczajnych ,pracowitych ,zaradnych kobiet ktore maja jakies wartosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;33 Skoro jestes zonaty i taki szczesliwy, to co robisz na forum chcesz dolewac oliwy do ognia i mi pisac co ja mam robic ,a czego mam nie robic. I zdania nie zmienie, kazdy facet ktory mowi i pisze na kobiety dajki ,dupodaje jest frajerem ,bo ludzi zlych nie ma kazdy ma w sobie cos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;12He, he jako dziewica byłabym juz ze 20razy meatka. Jako dziewica bylam wykorzystana seksualnie i olana, jestescie podli zeby czysta dziewczyne olac, bo dziewic tez nie potraficie uszanowac. Szanujecie tylko samych siebie i to co w gaciach macie. A ty jestes wrozbita, ze piszesz ze jako dziewica bylabym mezatka .No jakos jako dziewica bylam samotna ,a kolezanki nie dziewice braly wtedy slub, ogarnial mnie wtedy dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, to nie wciskaj mi kitu o tym, że będę w szczęśliwym małżeństwie, bo wiem jak jest, a w umysłach mężczyzn jest tak, że małżeństwo będzie szczęśliwe, dopóki nie dam mu d**y, a jak już się puszczę, to przestanę być żoną, a stanę się materacem, taka prawda. X Z mojej perspektywy czyli męża 31 lat to wyglada to zupełnie inaczej i nie mogę się z tobą zgodzić. Szanowałem i szanuje kobiety które się szanują. I to jest ta odwieczna prawda. Gdy żenilem się to wcale nie myślałem o sexie to było z boku i dalej jest mogę nie kochać się z żona i nie umrę bez tego. Przykro mi natomiast ze mam zone po innym. I to powoduje ze jestem nieszczęśliwy. Sex mój z nią nie ma nic do tego. Zobaczysz sex po roku czy dwóch tez się zaczyna nudzić i wcale nie ma takiego znaczenia. Znaczenie ma to ze mam zone która się nie szanowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;14Jej milosc nalezala do kilku innych, bo darzyli ja falszywa miloscia ,byle jaka i ty teraz tez darzysz ja falszywym uczuciem ,a nie czystym. Jestescie zaklamani ,kobieta zmieniala milosci bo myslala ze kazdy jeden ja kocha .No i pieknie bo wy tylko w lozku jestescie tacy dobrzy, jak dojdzie do zblizenia to zlewacie wszystko.Jak sie kogos kocha, to sie tej osoby nigdy nie oleje, czy jest dobrze czy jest zle.Wykorzystana kobieta ,moze sie 100 razy gorzej czuc od was facetow. To wy faceci wykorzystujecie do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×