Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość 15:42 Nic nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co jest egoistycznego w moich postach? Bo uważam, że ślub bierze się z miłości i to ją się pielęgnuje, a nie po to, aby mieć seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I wszystko jasne... Dla mnie seks, to drugorzędna sprawa, ale skoro dla Ciebie jest ważniejszy od miłości małżeńskiej, to ja nie mam pytań. Ślub bierze się, bo się kogoś kocha i to jest najważniejsze, a nie jakiś seks, no ale tak jest, jak faceci mylą miłość i popęd. A kobiety dlatego nie czekają do ślubu, bo po co mają czekać, skoro potencjalny mąż jakoś nie raczył zaczekać, bo musiał w*****ać pół miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być egoistą na przykład wtedy jak sobie weźmiesz kogoś kto będzie chciał seksu po ślubie, a ty nie. Jak się zakochasz w takiej osobie nie możesz z nią brać ślubu, inaczej będziesz egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko jasne... Dla mnie seks, to drugorzędna sprawa, ale skoro dla Ciebie jest ważniejszy od miłości małżeńskiej, to ja nie mam pytań. xxxx Ale zawsze jak jest miłość chce się z tą osobą uprawiać seks, poza tym jesteśmy istotami żyjącymi, płodnymi, seksualnymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;15Bo jestes zaglupi, zeby to zrozumiec. Wiec jak jestes glupi ,to szanowac tez niebedziesz nawet gdybys mial jedna stala kobiete, tylko ktos madry sznuje siebie i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ci dalej swoje... Zanim bierzesz ślub, to rozmawiasz, nie? Skoro jesteś prawiczkiem, to szukasz w podobnym środowisku i szukasz dziewicy, ale rozmawiasz, to takie trudne? Jak już weźmiesz ślub, to znaczy, że jesteś w pełni władz umysłowych, a więc byłeś świadom, że przysięgasz wierność oraz tego, że nie wziąłeś dziewicy. Natomiast jak jesteś *****czem, to nie bierzesz dziewicy, a jak już idiotka da się podejść, to dla wyrównania rachunków zapraszasz kolegów i dajesz jej się zakochiwać i używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie za głupi tylko pisać nie umiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miałeś/aś z polskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie, bo inaczej kochałbyś panny, które np. miałeś w kiblu. + Najpierw kogoś kochasz i o to dbasz, a dopiero potem zaspokajasz egoistyczne, zwierzęce potrzeby i Twój ewolucyjny przymus złożenia nasienia w jakiejś pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację nie szanuję kobiety swojej i lubię mieć z nią seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;40A po co mam czekac do slubu z kims z kim chodze 10lat i mocno sie kochamy, a slub mamy zaplanowany dopiero za 2lata i jak jest wszystko ok ,to mozna przed slubem oczywiscie z jednym partnerem a nie 10. Ale potem nawet jak dostaniecie po 4latach czy po 10 to spiepszacie juz zwiazek,bo jednak do seksu doszlo.Jak ja mam 34lata to co tez mam czekac ze seksem do slubu, a zanim kogos poznam to zrobi mi sie 50lat i w ogole bym sie fizycznie nigdy musiala nie zblizyc a skad mam wiedziec ze do 50 trafi mi sie kochana osoba, ktora mnie nie zostawi bo wy kazda kobiete olewacie porzucacie .wszystko jest dla ludzi ,nawet seks z wybrana osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;27Czytac nie potrafisz ze zrozumieniem?, to juz nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;27Tak zastawiaj sie tym ze ja nie potrafie pisac, bo juz nic na usprawiedliwienie swoje nie masz kolego.Prawde wam napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak narzekacie na polskich facetow, mmuzumanow za mezow dla was, to wtedy zobaczycie kim dla takiego I czym jest kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teorie,teorie i jeszcze raz teorie tych mlodych chłopaków,którzy o realnym zyciu nic nie wiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'44,to ty wyjedz sobie do jakiegokolwiek kraju muzulmanmskiego i zakochaj sie najpierw w takiej dziewiczej pannie.Wez ja do PL i obnoś sie po calym miescie,ze masz nieskalaną i chwal sie,ze pierwszy ja przerżnałes.Tak,bo o to tylko chodzi,zeby ktorys z was byl tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja wole obcokrajowca na meza. We wloszech jak bylam, byli faceci do mnie mili i dobrze nastawieni.:)W polsce sa buraki, bezrobotni ,cwaniaki.Wszystko graniczy z cudem, zeby poznanc kogos normalnego, wartosciowego, dlatego tak sie pienicie i spinacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest dla żonatych mężczyzn i mężatek a nie takich siuśmajtków co powtarzają teoretyczne banały. Jestes prawiczkiem,to sobie bądz,twój wybór i nie musiszobnosić sie światu jaki ty z zasadami.bo chlopaku możesz byc tym prawiczkiem a facetem do zwiazku zerowym,niezaradnym,itd. I co po takim prawiczku,ktory z kimś nie potrafi zbudowac partnerskiego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,mieszka taki z mamusią,zero przygotowania do zycia,żeni sie i pcha się pózniej do tesciów czy rodzicow,bo go nawet na kawalerke nie stać.Tylko ogląda się,ze starzy dziewczyny kasę wyłozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jakie mieszkania są drogie, a w kawalerce z żoną nie będę mieszkał przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawalerka to taki przyklad. A gdzie mieszkasz lub bedziesz mieszkał? no dawaj fantasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę miał swoje mieszkanie, ale na kredyt, na ile lat tego nikt nie wie... tylko ja mam pewne oszczędności których nie ma wielu młodych singli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;32To sobie mieszkaj u mamusi, tatusia albo u tesciow ,na poddaszu i klep dzieciary ,jak cieple kluchy. Potem narzekaj ,co zrobiles.Kobieta ktora dostanie prawiczka niedojde ,oleje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;41Le tam na kredyt, kredyt to sobie kazdy moze wziaz i to przy porzadnych zarobkach. Golod***ec niczego sie nie dorobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;32To sobie mieszkaj u mamusi, tatusia albo u tesciow xxxxx przecież odpisałem w 17:41, co sie tak ekscytujesz tym forum, nerwy zle wpływają na serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.16 nie wie jak odpowiedziec to kota dogory nogami obroci .szp ja nie musze nigdzie wyjezdzac bo jestem juz kilkanascie lat zonaty, I jak czytam coniektore brednie,jacy ci f aceci niedobrzy, to nie dziwie sie ze piszacy tutaj to tzw.single, tworzace wlasne teorie nie majace nic wspolnego zyciem.(zaznaczam coniektore wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc ludzi bierze kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.16 sama sobie odpowiedz dlaczego ci wlosi sie do ciebie tak usmiechali.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.43 ktos kto pisze slowa ,,klep dzieciary" musi byc okropnym czlowiekiem bo dobremu czlowiekowi cos takiego nawet przez usta nie przejdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×