Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jedni są zwierzętami, które tylko chcą zaliczać, a inni szanują sakrament małżeństwa i uważają się za ludzi, a co za tym idzie czekają na małżonka/małżonkę, wasz wybór drogie pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'02,a ty skad wiesz ,że ciebie jakaś panna w ogole bedzie chciała? Jak co kiedys tam..to wcale nie musisz sie zenić,ktos cie by zmuszal/ I jeszcze wyzywać te kobietę? za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam żonę. Jesteśmy sobie jedyni więc nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że więcej jest facetów niezaliczających niż panien dających się zaliczać. Ci zaliczający natomiast zdają sobie z tego sprawę i dlatego min zaliczają, bo gdy niezaliczający trafi na zaliczaną powstaje problem jak u Autora tematu, który już dawno został odsunięty od sedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam z czystej ciekawości; po ile macie lat? I czy szukałeś dziewicy czy Ci się po prostu trafiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8"58, po co hipotetycznie snujesz teorie i piszesz na tym watku ? dotyczy cię ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie o wiek 32 lata. Myśle to co każdy facet, a powtarzać nie będę. Jest tu napisane, wystarczy wrócić i poczytać pare stron do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam panowie ze można dać spokój pisane było, kobiet w Polsce są miliony, ile to przeczyta 20 czy 30, ile wezmie do serca 1 lub 2. Strata czasu reszta będzie dalej życie niszczyć sobie i przyszłemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt kolejny apel rozsądku. Kobiety nie potrafią zrozumieć i nie zrozumieją tego, że na żony wolimy dziewice, my tego dlaczego kobiety są takie łatwe (nie wszystkie ale zdecydowana większość). Dalsze pisanie mija się z celem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa łatwe bo im wmówiono ze to ich prawo. Wmówiono im to aby rozbijać wartości rodzinne i sprzedawać więcej leków na depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to jest przykre, że tyle dziewic zostanie przez was zaliczonych, bo dadzą się nabrać, że je kochacie. Mam jednak nadzieję, że więcej dziewic wyciągnie wnioski z tego wątku i zostanie sama do końca życia, bo lepsze to, niż zostanie zabawką seksualną dla jakiegoś *****cza, który pluje na wszystkie świętości i własną czystość, a więc i na jedyne miejsce, gdzie może jak cywilizowany człowiek uprawiać seks, czyli małżeństwo i w celu spłodzenia potomstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 Na żony wolicie dziewice, ale poniżać samych siebie, sprowadzać do roli zwierząt i przedmiotów do seksu dla innych kobiet, i mając wtedy w d***e tą żonę i miłość do niej, to już wam nie wstyd?! Jakbyście szanowali przyszłą żonę, to nie rozdawaliście byście ciała w tzw związkach i w domach publicznych, bo niby jeszcze ślubu nie macie i wolno wam się puszczać jak psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11 wróć na 1 stronę. Autor- prawiczek. To nie temat o ru....czach. piszesz w niewłaściwym wątku. Kolejna łatwa, której się oczy otworzyły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11to czy ktoś chce zostać sam czy być z kimś zostaw danej osobie ,a dziewice i tak będą szukać tzw ******czy ,bo dla młodych dziewcząt liczy się powierzchowność ,a zazwyczaj przystojniacy je zaliczaja,i później niestety olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty doczytaj wątek, bo w większości o dziewicach produkują się tu nieczyści *****cze. Jestem dziewicą i przykro mi się robi, gdy sobie uświadamiam, że nie jestem nawet zwierzęciem dla faceta, a dziurą do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie dziewice, tylko puszczalskie, których nikt nie przeleciał, bo dziewice się szanują, ale widać, że wam wystarczy c****o z błoną, ale moralność posiadaczki macie w d****h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,46 To samo robicie wy kobiety ,puszczanie się na lewo i prawo a później pretensje macie że prawie nikt was nie chce ,jesteście takie same jak my faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jako ojcu zależy jedynie na uswiadomieniu mlodych kobiet. Sex to nie zbrodnia, ale uprawiając go z byle kim nie licz później na szczesliwy związek. Jeśli masz już tą wiedzę to sama wybieraj co wolisz robić i zacznij to robić. Stosunek mężczyzn do omawianego zjawiska jest jednoznaczny i kobieta, ktorej marzy się zmiana praw natury może jedynie pozostać w sferze swoich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zamiast uświadamiać młodych kobiet, zacznij uświadamiać młodych i starych mężczyzn, bo jeśli kierujecie się prawami natury, to nie nadajecie się na mężów! Seks to zbrodnia, bo jest zarezerwowany tylko dla małżonków i to dotyczy też mężczyzn i nie pisz mi tu o prawach natury, bo uważam, że z drzewa już dawno zeszliśmy i można się kontrolować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'29, a to tylko wy wybieracie kobiety na zony? może to ona was nie chcą więc jestescie sfrustrowanymi wiecznymi singlami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim niby puszczaja się-jak to wulgarnie nazywacie- te kobiety? przypadkiem nie z mężczyznami? To oni wszyscy są kur*wi*arzami? Ło matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie od dawna byla pora zakonczyc ten temat,jesli jedynym wykładnikiem i wyznacznikiem wartościowej kobiety jest dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:36 Gwałty też występują w naturze, czy na nie też będziesz się powoływał, skoro traktujesz siebie, jako człowieka pierwotnego? Czy jednak traktujesz siebie, jako istotę nieco wyższą i w związku z tym potrafiłeś zasunąć rozporek na tyle, by odsunąć go dopiero przed żoną, która jest jedyną uprawnioną użytkowniczką zawartości Twoich majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A mnie jako dziewicę brzydzi, że mężczyźni traktują kobiety jak prostytutki, bo ich prącie swędzi, a miłość w małżeństwie sie nie liczy, tylko zboczony seks i nagle macie w d****h cały szacunek i moralność, bo dziewica ma się zachowywać jak k****, zamiast być cnotliwa, porządna i robić takie rzeczy jak najrzadziej, bo w małżeństwie inne rzeczy powinny sie liczyć!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.49 seks to zbrodnia, tylko w małżeństwie jest ok to twoje słowa,w innym poście pisałaś że jak by ci coś nie pasowało w małżeństwie ,(byś sobie uświadomiła że to nie miłość kierowała facetem tylko twój tyłek) to bys się rozwiodła. A to już nie zbrodnia? ,jesteś katoliczką więc rozwód jest niedopuszczalny, ty mówisz o jednych zasadach a drugie te niewygodne dla ciebie chętnie byś podeptala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 01 w małżeństwie wszystko powinno się liczyć sex również a jak ktoś jest aseksualny to niech szuka sobie podobnego osobnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.01 seks w małżeństwie jest zboczny ludzie co tu za osobniki piszą !!! Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc o prawach natury miałem na myśli to, ze faceci chcą dziewic za żony i tego nikt nie zmieni a na pewno nie forumowe wyzwiska. Moja żona jest jedyną kobietą w moim życiu. Tak, z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja bije z wypowiedzi kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza genetycznie wracaj do swojego nie umiejącego się wysłowić budowlańca skoro wybrałaś go na tego jedynego najlepszego pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×