Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
E jesli sie kogos kocha prawdziwie, to i szanuje a jesli facet kobiety nie kocha, to i nie szanuje ,bo jak mozna nie szanowac kochanej osoby.Dupki nie potrafia kochac i szanowac kobiet ,za to sa dobrzy we wykorzystywaniu kobiet. X Nie kocha się bo się nie szanuje. Nie szanuje się bo kobieta jest dupodajka. Koło się zamyka. Pokaz mi faceta który szanuje kobiety po innym ? Mam z 80 kolegów i żaden nie chce takiej dziewczyny a co dopiero żony. Każdy szuka dziewicy bo tylko z taka będzie szczęśliwy. Każdemu facetowi to przeszkadza. Ale skoro chcecie związków to je miejcie, otrzymacie proporcjonalny szacunek do ilości związków. Dziewczynki dorośnijcie w końcu. Chcecie mieć porządnego faceta już za późno. Każda dupodajka będzie tak szanowana jak sobie zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;14 A i dodam ci jeszcze glupi cepie ,ze czasami facet jest po przejsciach i kobieta i sa bardzo szczesliwi.Czasem kobieta jest po przejsciach i facetowi to nie przeszkadza, to moj przypadek. Pozatym jesli kobiety nie kochacie ,to po jaki ch*j ja do lozka zaciagacie? X Czyli masz męża ? Czy kolejny zwiazek w którym dajesz d**y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;09 To dlaczego moj facet mnie kocha i za dwa i pol miesiaca bierzemy slub. Sami zaciagacie do lozek kobiety ,a potem macie problemy ze dupodajki ,nie moja wina ze lubie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam ,to dlaczego jak bylam dziewica tez zaden na mnie nie lecial .zawsze bylam niechciana. To juz nie te czasy ,ze kobieta musi byc dziewica do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu ,zeby kochac kogos tylko dlatego ze ktos niemial partnerow seksualnych.Kocha sie kogos za nic ,a nie za to z iloma partnerami sie spalo. My kobiety inaczej na to patrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są dziwne dają facetom, którzy później nazywają je qrwami a one czyjś szacunek mają gdzieś liczy się chwila przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najlepszym razie z olewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha się bo się nie szanuje. Nie szanuje się bo kobieta jest dupodajka. Koło się zamyka. Pokaz mi faceta który szanuje kobiety po innym ? Mam z 80 kolegów i żaden nie chce takiej dziewczyny a co dopiero żony. Każdy szuka dziewicy bo tylko z taka będzie szczęśliwy. Każdemu facetowi to przeszkadza. Ale skoro chcecie związków to je miejcie, otrzymacie proporcjonalny szacunek do ilości związków. Dziewczynki dorośnijcie w końcu. Chcecie mieć porządnego faceta już za późno. Każda dupodajka będzie tak szanowana jak sobie zasłużyła. xxxx to jest bełkot jakiegos nawiedzonego goscia w stylu terlikowskiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualnych 80-u kolegow masz ?!i żyjesz tylko w swiecie wyobraźni ? A zycie plynie obok ostatni gościu ..teoeretyzuj dalej,twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet jest prawiczkiem czy byl prawiczkiem ,a kobieta byla nie dziewica, to wtedy sie nie dziwie ze takiej kobiety nie chce szanowac, kochac .ale jesli kobieta byla niedziewica i facet nieprawiczkiem i nieszanuje tej kobiety ,to niech sie leczy bo sam prawiczkiem nie byl ,a wymaga zbyt wiele od tej kobiety.Ci nie prawiczki to zawsze chca dziewicy, niech sie osraja kijem zamoczonym w głownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.08.02 08;09 Ci twoi koledzy, to po jednych pieniadzach co ty. Wartosciowy czlowiek szanuje kazda kobiete ,czy jest dziewica czy niedziewica.Co wy w ogole wiecie o zakochaniu, milosci. potraficie kochac tylko penisami w lozku ,kochacie kobiete dopoty nie pojdzie z wami do wyra sie przespac, a potem ja olewacie.To nie jest zadna milosc. Milosc to cos wiecej niz sam akt seksualny.Widac ze masz problemy z emocjami, psychika .dawno pewnie nie zamoczyles, ze tak durnie myslisz. A i jeszcze jedno myslisz ze jak kobieta ci sie nie rozlozy w ogole, to od razu jest dziewica, a w cipke jej zagladales. moze by tak spojrzec na wnetrze i charakter tej kobiety, a nie na to na ktorym spotkaniu mi sie rozlozy, bo o jednym tylko myslisz, dlatego jestes sam i zwiazek pierwszy ci sie rozje/bal, dobrze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda dupodajka będzie tak szanowana jak sobie zasłużyła. xxxx a jak ci da dopiero po ślubie to nie będzie dupodajką ? jaka różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.02 To wy sie obudźcie. Nie szanujecie, bo sami robicie z kobiet dupodajki. Jakbyście szanowali ich cnotę, to nie wymagalibyście dawania wam d**y i po samych sobie też nie powinniście ich szanować, ale przede wszystkim samych siebie, bo macie w d****h dziewictwo i tylko byście rżnęli hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteście w związku to nie musicie od razu z nimi uprawIac sex proste jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dziewica się szanuje i prawiczek mimo ślubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie dajesz w ŻADNYM związku, albo dajesz twój wybór zboczeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica i prawiczek szanują się do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeni *****cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facec****eprza jak potluczeni. Wiadomo, ze kazdy chce dziwke w lozku, a tego sie trzeba nauczyc i miec temperament. Ciekawe jakby ktory sie dowiedzial, ze laska z ktora sie spotyka jest dziewica i ma ponad 30 lat. zwialby az by sie kurzylo i by ja zwymyslal od psychicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;59 Wy kazda kobiete nazywacie od szamt ,k***w jak juz zamoczycie. Nalegacie przecie na ten seks ,a potem zwalecie wine na kobiety ,ze to one sie nie szanuja a wy gdybyscie te kobiety szanowali ,to byscie na seks nie namawiali. glupie cepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, a potem jeszcze szantażują, że jak nie da d**y, to będzie rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;59 Jesli mnie facet nie szanuje ,to i w takim zwiazku nie tkwie i szukam dalej szczescia ,a wy myslicie ze jak kobieta sie rozlozy wam, to zaraz z wami musi byc, nic nie musi. Ja poszlam z moim facetem do lozka i po seksie stwierdzam ze mi mniej na nim zalezy ,bo juz wiem jaki jest w seksie. Myslalam ze bedzie lepszy, ale nie powiedzialam mu tego. Seks jest wazny w kazdym zwiazku i niewazne czy przed slubem ,czy po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co by te cwaniaczki powiedzieli, jakby dziewica po ślubie stwierdziła, że ma w d***e taki interes i im da dopiero, jak zaczną starania o dziecko i ani wcześniej, ani później nie, bo seks to dawanie życia, a nie prostytucja dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co by te cwaniaczki powiedzieli, jakby dziewica po ślubie stwierdziła, że ma w d***e taki interes i im da dopiero, jak zaczną starania o dziecko i ani wcześniej, ani później nie, bo seks to dawanie życia, a nie prostytucja dla zabawy xxxxxx i to jest właśnie to dopasowanie partnerów, a nie czy "mały tworek" pasuje w otworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa milosc to przetrwa wszystko, nawet gdy facet dostanie seksu przed slubem ,a jezeli kobiete wykorzysta w seksie i potem oleje ,to znaczy ze nie ma prawdziwej milosci i sam jest debilem ,co chcial tylko umoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa milosc to przetrwa wszystko, nawet gdy facet dostanie seksu przed slubem xx a jak nie dostanie przed slubem ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;02Jak jestem w zwiazku i czuje cos do faceta ,to uprawiam seks jesli nie ma uczucia, to i nie ma zwiazku i seksu. proste jak budowa cepa.Skoro juz niejestem dziewica i niebede ,to co to za roznica ilu mnie dymalo, otwor sie juz nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze lepiej byloby na pierwszym spotkaniu pogadac: jak wazny jest dla ciebie seks? jakie lubisz pozycje? co nie wchodzi w gre zupelnie? ile razy na tydzien lubisz? Po co od razu sie gzic z kims i choroby lapac, jak juz zwywiadu widac ze lipa :D wtedy mniej partnerow. Tylko ze dziewice by nie wiedzialy co powiedziec.... no i potem zostaja takie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×