Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Co Wam na to mogę powiedzieć; widocznie nie trafiłyście na normalnych facetów. Gdyby dla swojej był pierwszy nie nalegałbym na coś na co nie miałaby ochoty, a z pewnością nie zdradziłbym przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc facetow jest nienormalnych tylko swietych udaja ,jacy to oni dobrzy ,maskuja sie by kobiete wykorzystac i kopnac jak juz sie dowiedza ze niedziewica to chca kilka razy przeleciec i olac i to ma byc wporzadku.Od razu powinni sie przyznawac ze chodzi im tylko o przelecenie. No coz ,ale gdyby sie przyznawali to by korzysci ze seksu nie mieli i nie mieli by gdzie z********,a cala wine zwalaja na te kobiety, ze to one wskakuja do lozek.Faceci gdyby byli w pelni normalni, to by nie chcieli tylko tych kobiet wykorzystywac, ale z nimi byc na zawsze.Tutaj jedna strona i druga powinna byc od razu do siebie na wstepie w porzadku, no jak widac milosc polega dzis na wykorzystaniu, oszukiwaniu drugiej osoby ,tylko po to zeby samemu sie uszczesliwic, zaspokoic seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;21I ten ktory sie wydaje normalny tez dziewictwa nie doceni ,nie uszanuje, bo dla was najwazniejsze jest to ze wam d**y dala i nie liczy sie dla was juz to ,co ta kobieta czuje po seksie.Moj pierwszy facet ,dla ktorego bylam dziewica i zaznaczam nigdy mnie na seks nie namawial, nazwal owca. potem to sie ma juz uraz w psychice, do wszystkich mezczyzn.Podejrzewam ze faceci lepiej sie obchodza z prostytutka ,niz z dziewica. Zaden facet nie zasluguje na dziewice ,bo faceci to smieci.Niewazne czy ten facet cpa pije czy nie pali nie cpa kazdy chce tylko zamoczyc ,a nie docenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;27Nie nie wiedza, bo kazdej jednej mowicie jak ja bardzo kochacie i te łatwowierne wierza w slowa i takim sposobem cwaniactwem, korzystacie ze seksu ,od kobiet.Jak sie kobiety nie kocha ,to sie nie mowi kocham cie,zeby ja miec do lozka. A potem zdziwieni ze przechodzona, przechodzona no wlasnie po takich cwaniakach, jakimi jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, do czego prowadzi nadmierna powściągliwość seksualna, ja korzystałam z życia od 14 roku życia, zanim wyszłam poznałam smak seksu z wieloma chłopakami, wiedziałam czego potrzebuję i wybrałam takiego który mi odpowiadał, a to że on był prawiczkiem, to już plus dla mnie, to ja uczyłam go seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, do czego prowadzi nadmierna powściągliwość seksualna, ja korzystałam z życia od 14 roku życia, zanim wyszłam poznałam smak seksu z wieloma chłopakami, wiedziałam czego potrzebuję i wybrałam takiego który mi odpowiadał, a to że on był prawiczkiem, to już plus dla mnie, to ja uczyłam go seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też nie był cnotką, z tego co wiem to miała 8 facetów, do tylu się przyznała chociaż jej nie zmuszałem do tego, nie jest to dla mnie problem, chociaż chciałbym być tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad ja mam wiedziec ze facet mnie chce tylko do seksu ,a nie do zwiazku. jezeli po seksie sie do mnie facet zmienia , olewa to wtedy ja takiego faceta tez nie chce i szukam kolejnego i kolejnego ,sprawdzam jak bedzie zachowywal sie do mnie po seksie.Zakochany facet nawet gdy dostanie d**y, nigdy jej nie oleje. Prawdziwy facet potrafi zakochac sie nawet w najgorszej dzifce i nie sortuje kobiet ,jak kartofli.Czlowiek jest czlowiekiem, jezeli facet ktory dostal od kobiety d**y, a jej o to nie prosil nazywa ja puszczalska ,to jest frajerem bo kobieta nie oddala mu sie pod przymusem ,tylko z dobrej woli i powinien to uszanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim prawem uważacie że tylko wam się należy przyjemność z seksu w życiu? A co jeśli ktoś chciał ale powiedzmy był zbyt nieśmiały albo zakompleksiony żeby przed poznaniem " swojej żony" używać seksu albo miał zasady? Niestety na tym świecie w tej kwestii kobietom jest łatwiej, bo każda znajdzie swojego amatora, poza tym większość nie ma żadnych zasad, a nie każdy facet jest typem *****cza. Uważam, że ktoś taki nie jest zobowiązany do wierności w takiej sytuacji. Niewiele z was jest warte zachodu i zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.29 To widocznie jesteś wyjątkiem od reguły. Każdemu chodzi tylko o seks i tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamlodu sie puszczalam ,bo stwierdzialam tak skoro zaden mnie nie chce ,a mam juz 20lat to bede sie szmacic, niszczyc bo zaden mnie nie chce i przez to mi sie nie chce zyc .wiec zniszcze sama siebie ,ale u mnie stwierdzono choroby psychiczne i zanizone poczucie wlasnej wartosci, z stad mialam az 8 partnerow a teraz poznalam kogos i on wie o mojej chorobie, poprzednich hujowych zwiazkach.Dla faceta taka kobieta, co miala kilku parterow oznacza to dla niego, ze cos jest nie tak z ta kobieta i jej zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ci faceci byli tacy porzadni ,to by nie-mieli tych kobiet tylko do seksu a do zwiazku i zycia bo jesli ktos nie szanuje kogos, to tak jakby nie szanowal sam siebie.Dziwicie sie ze tak malo jest dziewic ,a co tutaj dziwnego ,skoro faceci kazda laske przelatuja i olewaja i sami nie sa wporzadku ,to po co potem dziewic wymagaja. Wiekszosc facetow to dupki ,ktorzy dziewictwa nie potrafia uszanowac skoro sami cos nie potrafia uszanowac to po co potem wymagaja dziewic.Chore, leczcie sie.Rownie dobrze mozna chodzic****alcic dzifkom, niz z kazdej porzadnej dziewczyny robic szmate i zwalac wine tylko na kobiety ,ze to one same wskakuja do lozka, a faceci do tych lozek zaciagaja bo maja na to sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chca dziewic, ja jestem dziewica i zaden mnie nie chce. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny_Tomek
Co to za różnica dziewica,czy nie. Ja bym chciał żeby w ogóle jakaś mnie chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ytyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykać chcę się i facetom i kobietom, z tą różnicą że faceci się tym chełpią a kobiety ukrywają, bo są kłamliwe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sa skutki grzechu kłamstwa p****li facet ma słuzyc kobiecie i kobieta facetowi i wtedy jest harmonia zjednoczenie serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos nie szanuje kogos i wyzywa od dajek ,dupodajek to taka osoba jest glowno warta.Facet wartosciowy nigdy by nie wyzywal kobiet od dajek ,dupodajek o innych mowi sie dobrze ,bo w kazdym czlowieku jest cos dobrego.Wiec facet ktory nawet jest prawiczkiem ,a kobiety niedziewice wyzywa od dajek ,tez nie zasluguje na dziewice, co widac po jego slownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło żadnej do głowy żeby wziąć faceta na przetrzymanie? Jeżeli mu zależy na czymś innym niż tylko bzykanie to poczeka ile trzeba. Ciemna masa. Żaden szanujący się facet nie chce łatwej kobiety i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,bo ja sie niebede bawic w jakies przetrzymywania .Jestesmy doroslymi ludzmi,wiec zachowujmy sie jak dorosli i jesli komus chodzi tylko o seks, zaliczenie a nie o zwiazek to sie to mowi wprost, otwarcie i nie bylo by problemu.Na-pewno byś z penisem na przetrzymaniu dwa lata nie wytrzymal, sperma by ci bila do mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie po 3 miesiacach nie oddawalam, tylko po dluzszej znajomosci. bylo przetrzymanie i tez ni c***a z tego wyszlo.Trzymac to mozesz sobie penisa w gaciach.Jak komus na drugiej osobie nie zalezy ,to nieważne kiedy byl seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziwaki tu piszą, każdy by chciał mieć żonę dziewicę ale również chciałby na boku zaliczać też same dziewice, a kto będzie brał te po Was, niestety ale w przyrodzie nic nie ginie, ja mówię sam po sobie, kilka dziewic zaliczyłem, ale i moją żonkę też zaliczali inni, nie mam żalu, tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor sam byl prawiczkiem, stracil prawictwo z zona i teraz obudzil sie ze chce sie przespac z dziewica. Bylo trzeba myslec wczesniej, glowa a nie penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli dziewczyna w wieku 19lat mialaby 6 partnerow seksualnych, to , to by moglo zle o niej swiadczyc, ale jezeli ktos ma 30-34lat to chyba normalne ,ze juz w takim starym wieku niejest sie dziewica,bo komus sie zycie uczuciowe nieulozylo. Wiec od kobiety trzydziestoletniej bylo by to smieszne ,by wymagac dziewictwa i czystosci przedmalzenskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem mniej ważne ilu miała i w jakim wieku tylko w jakich okolicznościach co innego 6 partnerów (chłopaków)w wieku 19 lat a co innego 6 przypadkowych na dyskotekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym złego, mój mąż też był prawiczkiem, ja cnotką nie byłam, miałam 8 chłopaków przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze mają czelność się tym chwalić. Twój "mąż" dobre sobie. Gdybym był prawikiwm raczej do zakonu bym poszedł niż wziął babę po kimś. Ktoś tu rozsądnie zauważył że okoliczności są ważniejsze od ilości. Oczywiście racja z tym że mało jest kobiet z pewną liczbą bzykaczy które nie miały przypadkowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×