Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Jak nikogo konkretnego w wieku 20lat nie trafialam ,to sie chociaz do tej 30 z 8 wybzykalam.Kazdy seks uprawia ,a na co mialam czekac az mi cipka zarosnie ,a nigdy niewiadomo kiedy by mi sie trafil ktos odpowiedni i do lozka i do zycia ,bo latwiej kogos znalez do seksu, niz do zycia, zwiazku. W wieku 60lat nie zamierzalam dopiero dziewictwa stracic i seksu uzywac .W tym wieku to sie wnuki bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;56 Poszedlbys do zakonu i by ci odpadl ,albo bys chodzil na dzifki.Ksieza tez maja swoje za uszami ,ja sie bzynelam tez z zakonnikiem, kazdy musi gdzies sperme spuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie ze same dupodajki tu piszą. Wszystkie które znienawidziły facetów bo żaden normalny was nie chce. Nic dziwnego ze jesteście takie. Najpierw macie te swoje związki a później chcecie mieć kogoś kto was pokocha. Natomiast jest zupełnie inaczej. Swoje lata mam i wiem co czuje mężczyzna mając kogoś kto był z innym. Miłość i szacunek nigdy nie powstanie to dlatego gdy minie zauroczenie każdemu otwierają się oczy i zdaje sobie sprawę ze jednak ma dupodajke. Wtedy przestaje ja szanować i szuka innej. Popatrzcie na te swoje wcześniejsze związki, napewno dojdziecie do podobnych wniosków. Faceci najpierw są wami zauroczeni ta smutna prawda dopiero później do nas dociera. Wtedy to okazuje się ze ta kobieta już nie jest taka wyjątkowa a wręcz przeciwnie bycie z taka to przykrość i ból. Dlatego jesteście tak traktowane. Szanująca się kobieta która ma 25, 26 to jest jak wygrana w totka. Każdy facet o takiej marzy. Nie musicie liczyć się z moimi słowami to wasze życie i będzie takie jak je sobie ułożycie, natomiast to co jest w komediach romantycznych to bujda. Prawdziwa miłość to ta gdy oboje są dla siebie pierwszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mogę tego pojąć. Cytując kobiety: byłam w jednym związku facet był debilem, byłam w drugim i to samo, byłam w trzecim i to samo, .... skoro za każdym razem jest to samo to po co pchacie się w kolejne związki ? Tak bardzo wam na tym sexie zależy ? Czy potraficie wytrzymać choć rok bez chłopaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym złego, mój mąż też był prawiczkiem, ja cnotką nie byłam, miałam 8 chłopaków przed nim. X To jedno zdanie pokazuje jakie kobiety są naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam bezsensu te dyskusje. Dla kobiety ktora miala kilka partnerow seksualnych, nie ma usprawiedliwienia zadnego.Moze wy faceci w koncu zaczniecie sie przyznawac ,ile to wy mieliscie partnerek, lub ile zamierzacie miec ,zamiast krytykowac kobiety ze puszczalskie a wasza wina facetow, ze kazda dymacie chetnie i zadnej nie odmawiacie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto się żenić bo nie ma z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam wypowiedz seksuologa że duzo par które przed slubem nie uprawiało seksu przychodza po porade bo sa niedopasowani seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet tu piszących nigdy nie zrozumie jak czuje się mężczyzna mając kobiete po innym. Szkoda bo swoim dupodajstwem przekreślajcie szczęście drugiej osoby, a i pewnie przy okazji swoje. Kiedys pojawi się ten jeden jedyny który cię będzie chciał na zawsze. Nie daj Boże jeśli się w porę ocknie i odejdzie, gorzej jak się zakocha wtedy nie widać wad drugiej osoby. Wyjdą one dopiero po kilku latach. I co wtedy ? Gdy będzie chciał Was zostawić dla innej ? A napewno znajdzie się taka która ma mniej facetów na koncie. Pomyślcie o tym. Dziś co drugie maluzenstwo się rozpada. Pomyślcie dlaczego. Dlaczego faceci odchodzą zdradzają itp. Odpowiedz jest prosta bo szukają lepszej wersji !!! Szukają kobiety która się szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją żonkę też dymali inni faceci, ale cóż takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwnamadziaszukamęża
Wiecie co, stanę w obronie facetów. Dziwię się kobietom, które oczekują od mężczyzn żeby również byli prawiczkami. To całkiem co innego. Tak się składa, że nadal, mimo takich czasów(podobno złych) góruje tradycyjny model rodziny. Co jak co ale w dalszym ciągu kobieta stanowi główne skrzypce - prowadzi dom, jest matką, sprawuje opiekę nad wszystkim, jest często organizatorem, wsparciem, musi wprowadzać dobrą, ciepłą atmosferę, pałać subtelnością, być wierną i dobrze świadczyć o swoim mężu - jeżeli coś mi się pomyliło odnośnie roli żony, to sorry :-). Jak kobieta, która ma luźny stosunek do seksu i nie obchodzi jej czy zrobi to z facetem, którego kocha czy nie, może być materiałem na żonę, który przytoczyłam? No to przecież ze sobą nie współgra. Nie wszyscy faceci to idioci i oni też podchodzą do życia poważnie. Dziewictwo jest bardzo uzasadnione! I nie dziwię się, że stanowi wartość, bo stanowi! I żeby była jasność. Nie mówię o kobietach, które były w związku opartym na miłości i nie wyszło, i przez to nie są dziewicami - nie należy ich skreślać, bo takie sytuacje są w życiu normalne. Chcę jedynie zaznaczyć, że w przypadku kobiet zachowanie cnoty dla kogoś, kogo się kocha ma znaczenie. Co innego jeśli chodzi o Panów - mają trzymać wszystko w kupie, być męscy, odpowiedzialni i czuli (ale po męsku). Tylko dojrzały i odpowiedzialny facet z aspiracjami będzie szukał dziewicy - i nie ma w tym nic ujmującego drodzy Panowie. Nie będę wymagać od swojego przyszłego męża metki prawiczka. Wierności tak! To jest głównym wyznacznikiem odpowiedzialności i szacunku do drugiej osoby. Bycie prawiczkiem przed związaniem się z tą jedyną, nie jest czymś istotnym! Facet ma być facetem a kobieta kobietą! To kobieta powinna nauczyć miłości bo ma w sobie naturalną, kobiecą wrażliwość a przynajmniej taką powinna mieć. Ma tyle atrybutów piękna, że czymś tam uwiedzie mężczyznę - tylko po co? Gwiezdny pył opadnie i zacznie się normalne życie. Najlepiej go w sobie rozkochać, tylko to niestety już nie każda potrafi... a jeśli się uda to na pewno zostanie poproszona o rękę, z gwarancją wierności(jak ludzie się kochają to nie jest wieki wyczyn). Także, drogie Panie nie róbmy z siebie silnych i niezależnych z doświadczeniem, nie unośmy się honorem, że jak ja dziewica to on mus prawiczek też. To po prostu głupie! :-) Tak, jestem romantyczką(może idiotką), bardzo atrakcyjną, 22-letnią dziewicą i nigdy nie oddam się facetowi, do którego tylko czuje pożądanie. Chcę podarować siebie, seks i miłość mojemu przyszłemu mężowi. Ale cóż, jeżeli nie uszanuje tego, nie będzie i tak wiązać ze mną przyszłości, to sorry ale nie będę płakać po jakimś nieczułym palancie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek
Moja żona jak się okazało to zwykła d******* w przeszłości dawała każdemu z kim była . Teraz to żałuje , że się z nią ożeniłem . Dobra rada , nie bieszcie dziwek za żony , a szukajcie dziewic, bo takich nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszość dziewczyn to szuka przygoty tzn dobrego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:56 To tylko i wyłącznie kwestia ego. Boisz się porównań że jesteś słabszy. Jakoś kobiety nie mają takich problemow że nie były pierwsze mimo że ich facet był pierwszy. Trzeba było sobie dziewicy w oazie poszukać jeśli tak cię to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dziewice rżne całe dnie oł jee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym chciał dziewice mieć w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, żona, nie żona, ważne żeby było widać, że dziewica, a potem można brać rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwnamadziaszukamęża 2018.01.01 Wielka szkoda, że te wszystkie atrybuty żony i kobiety nijak się mają, do splamienia własnej godności pójściem do łóżka z jakimkolwiek mężczyzną. Albo jesteś żoną, albo poddajesz się zezwierzęconym popędom, tego się nie łączy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po licho odkopywać stary temat ? żeby prawiki walili post za postem? a temat jest o żonach/mężach/małżeństwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwnamadziaszukamęża 2018.01.01 X Cały ten wywód jest do bani i nielogiczny. Kobieta, która nie jest dziewica to kobieta łatwa i puszczalska nie nadająca sie na zonę a mezczyzna nieprawiczek zaliczający wszystko co na drzewo nie ucieka to będzie wierny mąż. Bzdura i jeszcze raz bzdura ale niektóre lubią wierzyć w bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro tak, to po chuj chcecie wsadzać w dziewice swoje zwierzęce narządy obrzydliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co to podbijac? żeby ten od dziewic,jak wtedy tu,w tym czasie,zalożył z 20.durnych obraźliwych tematów o dziewicach lub nie dziewicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma zone.dziewięć 9lat po ślubie i porażka nie może nabrać doświadczenia tylko ruszane na zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisal ktos na poczatku. Kobietom imponuje jak mezczyzna bzykal co popadnie a mezczyzna wrecz przeciwnie. Tym sie roznimy. Dlatego kobieta olewa lub zostawia dobrego mezczyzne a leci i zostaje na lata z roochaczem, dupkiem. Pelno jest.porzadnych mezczyzn prawiczkow a Trynkiewicz ma zone. Byc moze zostanie.lub juz zostal ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta bardziej szanuje pedofila niz prawiczka bo pedofil moze zrobil cos zlego nie przynajmniej zamoczyl i jest doswiadczony. Takie sa standardy kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja żona zachowaliśmy dziewictwo do ślubu. Nie myślałem wcześniej jak bardzo jest to ważne dla związku. Było to dla nas oczywiste, bo jesteśmy katolikami. Dzisiaj, mimo wzlotów i upadków mogę śmiało powiedzieć, że kocham ją nad życie. I nie wyobrażam sobie żyć ze świadomością, że robiła z innym mężczyzną to co ze mną. Podobnie żona. Gdy dowiedziała się, że wcześniej nie współżyłem seksualnie (miałem dziewczynę przed nią) ogromnie się ucieszyła. Bycie dla kogoś tylko którymś z kolei zabija poczucie wyjątkowości. Oczywiście ciągle można stworzyć dobre małżeństwo, nawet będąc po przejściach, ale pod pewnymi względami to już nie będzie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia wiem, że szczerość to podstawa przed związkiem i w trakcie. Partnerzy decydując się na związek powinni mieć pełny swój obraz jacy jesteśmy. Wtedy nikt nie czuję się oszukany i nie ma pretensji, bo nie może mieć. Bierze się wtedy kogoś z całym bagażem doświadczeń bądź nie.... Jest jeszcze druga kwestia, że każdy by chciał jeździć nowym autem, ale nie każdego stać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trynkiewicz gwałciciel to porządny człowiek? i co z tego,że ma żonę jak siedzi dożywotnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ktoś co g****ił dzieci podany za przykład ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×