Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Może dlatego, że trzeba było myśleć najpierw, bo chyba nikt Cię za mordę nie trzymał w złotej klatce, albo używać otworu gębowego i komunikowania potrzeb, rozmawiania przed decyzją o związku, (nie mówiąc o ślubie) o poglądach, oczekiwaniach itd, ewentualnie nie brania się za związki dla dorosłych, jeśli nie jest się do tego na tyle dojrzałym, bo z miejsca chcieć zdradzać, dojrzałe nie jest, bo to tylko Twoja wina, że się nie wsadziło za młodu. Zresztą na wstępie z takim podejściem na dziewicę nie masz co liczyć, ale już unieważnienie małżeństwa owszem, ze swojej winy z wyżej wymienionej niedojrzałości do zawarcia związku małżeńskiego. Jeśli ślubujesz komuś przed Bogiem mając w planach zdradę, to sorry, ale to nawet nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'44, szukasz usprawiedliwienia? że zemsta za przeszlość,której dawno nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pretekstu by zdradzac w terazniejszosci lub przyszlosci za przeszlosc.Wygodne dla ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
końik polny pływa po trawie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
offfffca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhuhuhuh uuuuuuhhhh uuuuuuu dziewica uh uh uuuu doszłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łuhuhuhu hihihi błonka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'42,twoje myślenie jest powalone : za sprawy przeszłe chcesz ja "karac" w terazniejszości lub przyszłości? Po prostu szukasz pretekstu by zdradzać i glupio tlumaczyć,bo ona kiedys z kimś uprawiala seks. To zaburzenie,nie wiem jak nazwac. Rzeczywiście lepiej rozstać sie niż ją zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogu dzięki prawikiem nie byłem , zdrady nie planowałem a ślubowałem innej osobie niż się łudziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VirXXLVI
ot, moralność polskiej kobiety. Najpierw lata z cipą po wsi a później jak już sie w latach posunie to wali o jakiś kazania o panbukach i przysięgach... Orzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedźwiedzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuuuuuuuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łihihihihihi dziefica <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VirXXLVI dziś Raczej moralność polskiego mężczyzny, skoro nie ma na tyle jaj by iść do łóżka, jak jest na to czas, ale udawać wielce moralnego i przy okazji stwierdzić przed jakimkolwiek ślubem, że zdradzi, bo tak i chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VirXXLVI dziś Mów za siebie, ja tam gardzę waszymi zboczeniami i używaniem ciała jak zboczone społeczeństwo każe, do grzechu przeciw małżeństwu, ale to wasza sprawa, tylko są też granice. Jak już chcesz sie uprzedmiotawiać, to proszę bardzo, ale myśl o tym przed decyzjami dla dorosłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda się użalać lepiej wejsć na portal sexoferty.ovh i będzie po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam ze kobiety to dajki. Dają na prawo i lewo. Jeden związek, drugi, trzeci a potem oczekują od kogoś szacunku i wierności. Dorośnijcie w końcu dziewczyny żaden mężczyzna nie chce kobiety po związkach nawet jednym. I każdy facet jeśli się pomyli i wezmie sobie dupodajke za zone ma prawo postępować tak samo jak ona w przeszlosci, a najlepiej to powinien ja kopnąć w dupę i kazać spieprzac. Sam tak zrobiłem, po rozwodzie dopiero zobaczyłem jak może być pięknie w życiu. Mam cudowna druga zone i dwójkę wspaniałych dzieci i powiem to każdemu by nigdy nie żenił się z kobieta która się nie szanuje !!! Jeśli chce być szczęśliwy i szuka miłości tej prawdziwej to tylko kobieta bez przeszlosci. Inaczej zawsze będzie coś nie tak. Sam to przerabiałem. I nie słuchacie tych wyzwolonych co tu piszą one są nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam przynajmniej miałeś odwagę kopnąć taką w assa. Ja niestety, ze względu na dziecko i inne sprawy jeszcze nie jestem w stanie tego zrobić. Może za pare lat. Przynajmniej na boku sobie niczego nie odmawiam, a ona niech żyje w nieświadomości, jak ja przez 2 lata. Tyle może ode mnie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;14Sam jestes glowno wart i tobie tez sie pierwszy zwiazek nie ulozyl, gdzie jest napisane ze pierwszy zwiazek musi sie ulozyc. jesli sie komus pierwszy raz nie powiodlo ,drugi ,trzeci w milosci to przechodzi od zwiazku do zwiazku ,ale jak jestes glupi to tego nie zrozumiesz .Bo wy faceci nie potraficie kochac, tylko traktowac kobiety jak szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to piekne gdy "j**aka " chce dziewicy . Ale ci ktorzy tacy nie sa to faktycznie maja powody do zlosci gdy ich partnerki mialy wielu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;14 A i dodam ci jeszcze glupi cepie ,ze czasami facet jest po przejsciach i kobieta i sa bardzo szczesliwi.Czasem kobieta jest po przejsciach i facetowi to nie przeszkadza, to moj przypadek. Pozatym jesli kobiety nie kochacie ,to po jaki huj ja do lozka zaciagacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E jesli sie kogos kocha prawdziwie, to i szanuje a jesli facet kobiety nie kocha, to i nie szanuje ,bo jak mozna nie szanowac kochanej osoby.Dupki nie potrafia kochac i szanowac kobiet ,za to sa dobrzy we wykorzystywaniu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki lecą przeważnie na kasę, a jak dziany gościu pogoni, bo się znudzi to często biorą kogo popadnie byleby tylko spodnie w domu były. Swołocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×