Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
2017.08. 02 8;11 Kolejny zwiazek w ktorym d******py, bo lubie seks i niebede sobie go odmawiac ,ale w tym zwiazku jestem zareczona a jaka jest gwarancja na to, zegdybym byla dziewica ze mi sie zwiazek ulozy i wszystko pojdzie dobrze. Chyba ze znowu cos bedzie nie tak to sie zabije, przez kolejnego pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruuuucham dzieewicee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruuuucham dzieewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruuuuchaam dzieewicee uhuhuhu doszłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhuhuhu oooohhh uuuuhhh uuuuu ooooooohohoho doszłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhuhu ohhphpphphphoohoho oooohhh dziewiiice ruuuuchaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;51 A jak nie dostanie seksu przed slubem, to moze czekac ze dwa trzy lata albo i dluzej .bo niewiadomo za jaki czas bedzie slub ,ale watpie zeby facet tak dlugo wytrzymal bez seksu, poped jest silniejszy.Mnie zawsze facet silnie podniecal ,no to jak mozna sie powstrzymac ze seksem ,skoro emocje biora gore.Madry facet dojrzaly ,wie ze zycie nie polega tylko na pieprzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;51 A jak nie dostanie d**y ,to albo moze zaczekac, zawiazac sobie na petelke ,albo szukac innej kobiety ale znajac faceta to ktory zaczeka ze seksem dwa lata albo dluzej zaden, poped seksualny zrobi swoje. No chyba ze bedzie slub za miesiac, lub dwa. Mnie facet silnie podniecal i jak mozna sie wstrzymac no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez chęci płodzenia potomstwa to traktowanie jak prostytutkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruuuuuchaaam dzieeewiceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujmę to tak: klucz który otworzył wiele zamków to dobry klucz, zamek który dał się otworzyć wielu kluczom to kiepski zamek i to chyba powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tylko facet musi umieć się powstrzymywać? Aż takie z was suczydła że same nie potraficie tego? Jeśli bzykanie przez faceta bez chęci płodzenia potomstwa to traktowanie kobiety jak prostytutke to kobieta wykorzystując faceta w podobny sposób traktuję go jak wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego nie mogę zrozumieć skoro kobiety nie mogą wytrzymać bo maja popęd albo jak same to tłumacza kolejna miłość to dlaczego wymagacie od mężczyzn wierności oni tez mogą mieć miłość i tez maja poped. Bądźcie fer i nie żeńcie się z facetami albo nie wymagajcie od nich wierności. I będzie sprawiedliwie. A tak to wszystkie bzykają się na lewo i prawo bo w związku to "można" a później chcą wierności i szacunku. To co wiem napewno i co myślą wszyscy których znam ze kobieta z przebiegiem nie nadaje się do życia i małużeństwa i całe szczęście ze tak jest. Sprawiedliwość zawsze bierze górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak czytając wasze dziewczynki wypowiedzi to odnoszę wrażenie ze los was strasznie skrzywdził. Nienawidzicie facetów bo każdy was tylko w****** i zostawia i wcale mu się nie dziwie. Kto by chciał kobiety po innym. A teraz macie pretensje do mężczyzn. Dlaczego same przecież na to pracujecie. Do łóżka nikt was nie zaciąga siła, być z wami na stałe tez nie chce. Jesteście skrzywdzone przez los i dlatego tak nienawidzicie facetów. No a zaden szanujący się z perspektywami i ambicjami mężczyzna nie wezmie takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety czasami weźmie...jak jest zaślepiony albo akurat ma doła a one wiedzą jak to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;45Poki tego jednego, jedynego nie poznam to moge sie ****** z kim chce i ile chce, a przysiege malzenska zlozyc jednemu o ile bedzie mnie chcial, bo nie chce faceta takiego ktory nie chce mnie i nie pieprzcie, ze tylko dziewica nadaje sie za zone ,bo to bzdura .kazdy najpierw idzie do lozka ,sprawdza sie w seksie, robi sobie dziecko, a potem mysli o slubie, gdy dziecko jest juz na swiecie .takie mamy czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;45Wymagamy wiernosci po slubie ,przed oltarzem slubuje sie jednemu ,a nie tamtym facetom z przeszlosci bo liczy sie terazniejszosc.Czlowieku czy ty jestes wstanie byc z dziesiecioma kobietami, ktore wczesniej bzykales i kazdej z nich slubowac wiernosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli faceci pytają o ilość poprzednich i mówicie prawd€ i akceptują to ok ale jeśli kłamiecie to nie muszą dochowywać wierności. Nie macie też prawa wymagać jej od prawiczków bo tacy często nie są nawet świadomi w co się pakują gdyż zrozumienie często przychodzi po czasie. Taki gościu po prostu z powodu długiego prawictwa zwyczajnie chce być nieraz z kimkolwiek. Zaczyna się zastanawiać dopiero po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.10 To na chuj ten zamek ma sie dać otworzyć obspermionemu obsranemu kluczowi po innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.18 Ja tym bardziej jednego nie mogę zrozumieć skoro mężczyźni nie mogą wytrzymać bo maja popęd albo jak sami to tłumacza kolejna miłość to dlaczego wymagacie od kobiet, a tym bardziej dziewic wierności one tez mogą mieć miłość i tez maja poped. Bądźcie fer i nie żeńcie się z kobietami dziewicami, albo nie wymagajcie od nich wierności. I będzie sprawiedliwie. A tak to wszyscy dają dupska i cewy na lewo i prawo bo w związku to "można" a później chcą wierności i szacunku. To co wiem na pewno i co myślą wszyscy których znam ze mężczyzna z przebiegiem nie nadaje się do życia i małżeństwa i całe szczęście ze tak jest. Sprawiedliwość zawsze bierze górę. Lepiej mówić, że sie nie jest dziewicą, niż robić za prostytutę jakiegoś k****arza po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.18 No owszem, skrzywdził je, bo najpierw pieprzycie o szacunku, a potem nawet po ślubie chcecie, żeby sie z wami puszczały, to jak tu nie być skrzywdzoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej racji dziewica ma dochowywać wierności facetowi, który sam puszczał się na lewo i prawo z innymi babami,a być może nie tylko? Bo sobie wymyślił w obspermionym móżdżku, że jak była dziewicą, to ma prawo wymagać, żeby się puszczała tylko z nim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jako dziewica serio zapytam: co dziewica miałaby ze związku/małżeństwa z mężczyzną, który przeleciał pół osiedla, poza gwarancją szybkiego rozwodu, bo ktoś taki nauczony rozwiązłym życiem nie jest w stanie dochować wierności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;05Jesli prawiczek zastanawia sie po slubie a nie przed slubem ,to on juz ma problem a nie ta kobieta z ktora bierze slub, dlatego nalezy sie dobrze poznac przed slubem.Przyznac sie ile mialam partnerow seksualnych, nawet gdybym powiedziala prawde to tego zaden facet nie doceni, a przy jakiej kolwiek klotni ze mna wygarnie mi to ze spalam z kilkoma.Moge sie przyznac do ilosc***artnerow, pod warunkiem ze faceci beda sie przyznawac ze chca kobiete miec tylko do seksu, wykorzystania a nie zwiazku malzenstwa.Faceci sie nie przyznaja ze chca tylko seksu, a nie zwiazku ,to po co ja mam sie przyznawac.Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, a tym bardziej nie wiem, co to za interes, żeby dziewica się potulnie godziła na bycie zabawką seksualną. Jeszcze prawiczek może zachowywałby pozory, ale jakby dziewica trafiła na faceta, co rżnie wszystko, co się rusza, to chyba musiałaby być głupia, żeby na to pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;05Le tam, znajdujesz usprawiedliwienie dla prawiczkow ze taccy sie moga pomylic co do kobiet ,a przepraszam bardzo a kobieta nie ma prawa sie pomylic co do faceta, ze chce ja tylko wykorzystac do seksu i zostawic, bo zaden z facetow sie nie chce przyznac ze, potrzebuje kobiete tylko do lozka, przeleciec i olac i potem taka kobieta szuka caly czas prawdziwej milosci bo we wiekszosci faceci chca tylko seksu a nie chca zwiazkow slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się zapieniły. Odwracanie kota ogonem nic nie da zrozumcie wreszcie, że jeśli facet ma wybór pomiędzy dziewicą a nie dziewicą to zawsze, o ile jest normalny, żaden alkoholik, zakompleksiony itd zawsze wybierze dziewicę, nawet jeśli jest brzydsza od dziewicy. Dla prawdziwego faceta, jeśli jest w związku z byłą puszczalską to nie jest powód do dumy, wręcz przeciwnie. Chcecie prawdziwych facetów, zachowujcie się jak prawdziwe kobiety, a nie jak pojemniki na spermę. Oczywiście nie dziewice też pewnie znajdą swoich amatorów ale to nigdy nie będzie związek jak z dziewicą, zawsze będą jakieś zgrzyty, których można byłoby uniknąć, gdyby kobiety ciut bardziej się szanowały. Wiem to z doświadczenia własnego i innych. W końcu dowcip o bacy, który po latach przypomniał sobie, że jego żona nie była dziewicą skądś ma swoje źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety są aż tak ograniczone, że nie widzą tego iż są wykorzystywane tylko do seksu? Czy może nie chcą tego widzieć? Albo czy to nie jest tak, że same też wykorzystują facetów dla zwykłej chcici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi762
Pierdolenie. Ja byłam dziewicą dla mojego męża, on też był prawiczkiem i mnie w ogóle nie szanował. Kłamał, gapił się na inne, w końcu zdradził kilkakrotnie po kłótniach, a przyznał się bo zrobiły mu się brodawki na k*****e. W tym czasie ja byłam wierna jak pies. Chciał sobie odkupić winy i pozwolił mi na seks z innym żebym go nie zostawiła i teraz to ja niby jestem ta najgorsza, codziennie wyzywa mnie od dziwek, mimo tego, że gdy ja spałam tylko z nim on chodził do burdelu. Twierdzi, że we krwi mam k******o, a ja nie zrobiłam nic bez jego zgody i nigdy go nie okłamałam. Bycie dziewicą/prawiczkiem nic nie daje jeśli związek jest c*****y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka jedna
g****o prawda że szanuje. mój mąż był moim pierwszym, ja jego też (tak mówił przynajmniej), przed ślubem zarywała do niego dziewczyna która już niejednego miała, owszem wybrał mnie ale po ślubie właśnie z nią mnie zdradzał, a dlaczego? właśnie takie coś usłyszałam "bo ty jesteś nudna w łózku, nie zgadzasz się na wszystko jak ona, chciałem czegoś więcej" tylko szkoda że moja mowa o tym że potrzebuje wiecej niż 2 minut wstepu nic nie dawala, wkładał gdy jeszcze byłam sucha, za każdym razem sprawiał mi ból, przez niego nie raz tam pękłam, przez co nawet przy sikaniu strasznie mnie piekło, byłam cała poobcierana, teraz mam tam bliznę która mnie ciągnie, ale to miał w du..pie. potem był rozwód, z jego winy, po kilku latach poznałam mężczyzne z którym jestem do dziś ale przez to jak były obrzydził mi seks bałam sie z obecnym cokolwiek zrobić. teraz mimo że gra wstępna trwa godzine i dłużej, jestem podniecona, mokra, oraz używamy dodatkowo żeli a sam seks jest fantastyczny to i tak mnie boli za każdym razem przy wchodzeniu przez tą bliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×