Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Ale wiecie co. Wy mylicie pojecia. Wedlug was jest albo dziewica albo puszczalska. Tymczasem sa rowniez kobiety ktore nie sa dziewicami a sie nie puszczaja z byle kim i nie maja na koncie miliona przygod. Zgadzam sie z wami ze puszczalskiej nie ma co brac za zone. Taka raczej sie nie zmieni ale zwykla kobieta ktora uprawia seks z milosci to chyba juz sie nadaje? Czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec miales 20 kobiet? Jestes obrzydliwy. Nie nadajesz sie na meza bo nie jestes staly w uczuciach. U mnie zdyskwalifikiwani sa faceci ktorzy mieli 3 kobiety a 20 to juz dla mnie patologia. Ja sie szanuje i tego samego wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie ja nawet nie zamierzałem swoich brudów tu upubliczniać, bo to nie mój temat ale wynikło to z dyskusji. Jestem w stanie zapoznać się z opinią każdego ale naprawdę odnoszę wrażenie, że niektóre panie próbują albo przeciągnąć temat z urzędu albo po prostu wk...ać innych. No ja jestem za stary na to, żeby dać się ponieść emocjom. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec dziewczyna pyta czy miałeś około 20 kobiet. Tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie pisałem, że byłem święty. Cały czas chodzi o to, że ja się z tym nie kryłem i oczekiwałem tego samego. Co gorsza, jak już pisałem, mojej odbiło w drugą stronę i z tym mam główny problem. I nic do niej nie przemawia. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 11.27 100% pewnosci nie mam,ale jesli by mnie oklamal w tej kwestii mialby ciezkie zycie ze mna. Nie lubie niejasnych sytuacji w zwiazku usmiech.gif x DO AGGGG Sama napisałaś jak by mnie okłamał to ciężkie miałby życie więc o co pijesz do tych facetów tutaj? przecież każdy z nich dowiedział się po ślubie co jego żona wyprawiała i nie była z nimi szczera przed ślubem i stracili całkowity szacunek do nich.Więc o co ci kobieto chodzi skoro we swojej wypowiedzi potwierdzasz to samo co oni piszą 40 czy 50 stron. W jednej z twoich wypowiedzi napisałaś że dziewica powinna mieć prawiczka,póżniej zostałaś zapytana (defakto przeze mnie) to po ilu związkach facet może mieć dziewicę napisałaś 2 czy 3 więc twoje odpowiedzi znacząco się różnią , mówisz o tych facetach że są hipokryci, a ty nie? Kogo ty chcesz tutaj uczyć ?komu ty chcesz narzucać swoje zdanie nie mając własnego? Co ty możesz wiedzieć o facetach co czują nie mając takiego problemu (przynajmniej tak piszesz co też dziwne skoro tu siedzisz ) inie będąc w ich skórze? pytam co? Podaj przepis na miksturę po której można zapomnieć otym problemie pewnie sporo osób skorzysta, a nie bądz 2-wu licowa we swoich odpowiedziach.Tak na marginesie nie dawaj tu rad bo one nic nie wnoszą, wiele osób c***isało byś odpuściła mając odrobinę godności dawno byś to zrobiła, KONĆZ WAŚ WSTYDU OSZCZĘDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co pół roku kobieta;) kochliwy misiu z Ciebie;) Wszystkim wyznawales miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dd df jh gf ccd gh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie więcej, chociaż jak pisałem w dzisiejszych czasach to niewiele. W tym, przyznaje tylko 2 dłuższe związki. W drugim panna była początkującą prostytutką, która miała zerwać z tym ale skończyło się na obietnicach. Po tej sytuacji powiedziałem sobie, że jeśli wogóle się ożenie to tylko z panną po maks kilku związkach. Wyszło inaczej. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory mial tyle kobiet nie moze byc wierny tak samo jak kobieta ktora mialaby tylu mezczyzn. Takie osoby nie uprawiaja seksu z milosci tylko tak sobie dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze były tępe dzidy i idiotki. Żadna z tutaj wypowiadających się nie zasługuje na szacunek. Chłopa Wam trzeba nawet komar wam się nie należy. Dobrze ze tylko ****** takie idiotki. Same się do łóżka pchają. Nigdy w życiu się nie ożenię. Poziom kobiet sięgnął dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie z kobiet zebraczek, jak ktoś mnie nie chce to idę dalej, ja też nie każdego chce i też chciałabym aby nie mówiono o mnie źle gdy komuś dam kosza. usmiech.gif Nie ukrywam tego, że nie jestem dziewicą, że byłam w związkach a o szczegółach nie mówię bo i ja nie pytam. X Kolejna oświecona najpierw nie powie prawdy, pewnie się wstydzi tych szczegółów, a później się dziwi ze faceci chcą się rozwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety zawsze były tępe dzidy i idiotki. Żadna z tutaj wypowiadających się nie zasługuje na szacunek. Chłopa Wam trzeba nawet komar wam się nie należy. Dobrze ze tylko ****** takie idiotki. Same się do łóżka pchają. Nigdy w życiu się nie ożenię. Poziom kobiet sięgnął dna. Xxx A ru/chaj sobie do woli panny z dyskoteki nawet w kiblu będąc którymś tam z kolei tego wieczoru.:) ale jak bedziesz chciał ożenić się to wyznaj całą prawdę przyszłej żonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szanuje kobiety nawet po jednym związku. Nie zasługuje ona na nic. Nie umiała trzymać nóg razem jej problem niech teraz sobie bierze *****cza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię tak jak kobiety. Przecież sex przed ślubem nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna oświecona najpierw nie powie prawdy, pewnie się wstydzi tych szczegółów, a później się dziwi ze faceci chcą się rozwodzić X Ty jakiś zboczony jesteś?! Po co mi szczegóły z kim, ile razy i w jakich pozycjach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem wdową od wielu lat, rozwód już dawno mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli facetowi zależy na związku to zawsze ale to zawsze będzie czuł co najmniej dyskomfort psychiczny z powodu przeszłości seksualnej (zwłaszcza bujnej) swojej żony, matki swojego dziecka , nawet jeżeli sam nie był święty. My po prostu mamy inne podejście do seksu. Dlaczego nie możecie tego po prostu przyjąć do wiadomości i zaakceptować? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wypowiadają się sami faceci którzy trafili na tępe idiotki a do tego puszczalskie które zdradzają. Nie ma co z nimi polemizować bo to tak samo jak dyskutować z kobietą która była z bad boyem który ją bił i zdradzał że faceci również potrafią być wrażliwi i delikatni. Oni po prostu takie kobiety wybierali i takie im sie podobały. Wartościowy facet szuka wartościowej kobiety i zazwyczaj na taka trafia a nie ***** po drodze 20 panien w dyskotece. Moim zdaniem dyskusja zakonczona bo tu sa faceci z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie szanuje kobiety nawet po jednym związku. Nie zasługuje ona na nic. Nie umiała trzymać nóg razem jej problem niech teraz sobie bierze *****cza X Musisz być życiowym przegrańcem, coś mi się wydaje, że nic ci w życiu nie wyszło. Albo nawet masz problemy z erekcją i niskie libido. Szkoda mi Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tu się mylisz moja żona miała dwóch chłopów po dwa lata i tez mnie to boli. Już nawet podjąłem decyzje ze się rozwodzimy, był płacz, proszenie żebym został, żebym nie odchodził bo jestem najlepszy z tych dwóch. Ja tylko chce być szczęśliwy, a to ze mam zone po kimś nie daje mi szczęścia. Szkoda ze tak wyszło ale każdy chce być z tym swoim idealem. Pewnie zaraz mnie zjedzie całe stado kobiet wyzwolonych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być życiowym przegrańcem, coś mi się wydaje, że nic ci w życiu nie wyszło. Albo nawet masz problemy z erekcją i niskie libido. Szkoda mi Ciebie. X A mnie szkoda Was. Nie chce używanej kobiety to od razu jest przegrany. Śmieszne jesteście panie. Dobrze ze jestem facetem. Przynajmniej nie będę taki jak kobiety na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie zakończenie dyskusje szkoda się denerwować. One i tak nigdy nie zrozumieją ze facet może nie chcieć kobiety która już z kimś spała. Dopiero jak jeden z drugim przestanie szanować, albo co gorsze wyjdzie za nie za mąż. Chociaż i tak wtedy będą mówić ze faceci to dranie i nie zauważa za to ich wina. Chcieliśmy my Wam pomoc co drugie maluzenstwo się rozpada i często to jest przyczyna ze któraś ze stron jest używana. Skoro nie potraficie zrozumieć albo przynajmniej spróbować zrozumieć. Trudno. Później któraś z Was może cierpieć. Każdy zrobi jak uważa. Jego życie jego wybór,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My to rozumiemy tylko wy zrozumcie ze dla nas taki facet nie jest wartosciowy. Facet dla ktorego liczy sie jakas blona a nie dopasowanie, spedzanie razem czasu i milosc w małżeństwie nie nadaje sie na meza. Wy tego nie rozumiecie bo dla was malzenstwo to seks i ozenicie sie z kazda byleby byla ladna i byla dziewica. Reszta sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mamy sensowne wnioski. Faceci nie chcą kobiet z przebiegiem mniejszym lub większym, dla kobiet nie jest to istotne. To teraz pomyślmy jak to pogodzić :) Według mnie się nie da ;) Kobieta będzie po kilku związkach to zostanie odtrącona albo wykorzystana i odtrącona. Może tez trafić na mężczyznę który to zaakceptuje chociaż ja znam tylko jeden przypadek mąż Aggg, Podsumowując nie ma szans ;) Facet nie znajdzie dziewicy, a kobieta nie znajdzie faceta który ja zaakceptuje :) To takie perpetum mobile które się samo nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu dziewice rowniez sa odtracane i biora rozwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety dalej nie rozumieją mimo 40 stron ze nie chodzi o błonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×