Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Sami skrzywdzeni chloptasie tutaj siedza i kobiety ktore trafialy na drani, paskudztwa.Jak jestescie tacy skrzywdzeni to idzcie na terapie, do psychologa, bo bez tego nie uda wam sie juz stworzyc szczesliwego zwiazku. zdrady, r/uch/ania na bokach, oszustwa rozwody, teraz sa modne.Ludzie pogodzcie sie z tym ,ze nie ma dobrych ludzi ,wiec po co szczescia szukac?i rozpaczac nad rozlanym mlekiem? "X X o wypraszam sobie:D , jestem kobieta i czytam to tylko dla fanu , ale zreszta komentarza moge sie zgodzic . Jak z tym , ze zaden nie zostalby z dziewica do konca zycia , ktora chcialaby nia byc do konca jej zycia " Ktos o to pytal . Panowie troche tu czuc hipokryzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec , ale jak u ciebie bylo , bo nie czytalam od poczatku i znam wszystkich wpisow . Ona miala kilku , a ty 6 lat trzymales do slubu , bo tak chciala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ubaw lepiej jak w kabaretach dopiero będzie się dzialoooooo terapia dla zagubionych kobiet lodu dla ochlody ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sa zagubieni mezczyzni , bardzo nieszczesliwi . W sumie jesli zostali oszukani to faktycznie moga czuc sie zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie zachowajcie te super chore rady dla siebie albo potomstwa Nie czytamy głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jesli komus potrzebna terapia to tym mezczyznom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze klub zagubionych kobiet mamy tu :))))) Śmiechu warte same swietoszki są i takie co udają dziewice a to zapomniana historia i nie wróci he he he Agggggg masz jeszcze jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggggggg jak tam ciśnienie bo zaczynamy się martwić o Ciebie :((((((((( Sama wiesz ze nic nie zmienisz czas wypluskac i do łóżka pora na Ciebie dobranoc :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowa terapia dla nawiedzonych opuszczonych zagubionych niewiast ewentualnie bilet w jedną stronę na księżyc :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ale mamy bekeeeeeeeee zimne piwo jest zaraz będą robić łaski lody itd Czekamy na chore wpisy kobiet ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po okresie studenckich szaleństw założyłem post, który przeciągnął się przez 6 lat. Ona o tym wiedziała i jeszcze pare miesięcy mi dołożyła. To po prostu była zbyt krótka znajomość, żeby od razu wiązać się na całe życie, w sumie tylko pare miesięcy. Z mojej perspektywy tak to wyglądało jakby ją po prostu latka przycisnęły i albo teraz albo wogóle. Mówiłem jej miliony razy, że my do siebie nie pasujemy, a ta że miłość wszystko pokona i podobne pierdoły. No i dałem się wciągnąć w jej grę. Tylko nie wziąłem jeszcze jednej kwestii pod uwagę; jest to osoba, która do normalnych nie należy i nie ma normalnego spojrzenia na świat; wychowanie w toksycznym związku w "rodzinie" alkoholika zrobiło swoje. Co gorsza kk wyprał jej resztki mózgu. I tak parszywie to wszystko, niestety, wygląda. Nie raz za jeden błąd chwili płaci się przez resztę życia. Czasami lepiej jest zostać samemu niż wiązać się tak at hoc. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po okresie studenckich szaleństw założyłem post, który przeciągnął się przez 6 lat. Ona o tym wiedziała i jeszcze pare miesięcy mi dołożyła. To po prostu była zbyt krótka znajomość, żeby od razu wiązać się na całe życie, w sumie tylko pare miesięcy. Z mojej perspektywy tak to wyglądało jakby ją po prostu latka przycisnęły i albo teraz albo wogóle. Mówiłem jej miliony razy, że my do siebie nie pasujemy, a ta że miłość wszystko pokona i podobne pierdoły. No i dałem się wciągnąć w jej grę. Tylko nie wziąłem jeszcze jednej kwestii pod uwagę; jest to osoba, która do normalnych nie należy i nie ma normalnego spojrzenia na świat; wychowanie w toksycznym związku w "rodzinie" alkoholika zrobiło swoje. Co gorsza kk wyprał jej resztki mózgu. I tak parszywie to wszystko, niestety, wygląda. Nie raz za jeden błąd chwili płaci się przez resztę życia. Czasami lepiej jest zostać samemu niż wiązać się tak at hoc. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Jaskuniowiec robisz z siebie troche ofiare,ale twoje wpisy o kobietach sa bardzo mocne. Cb doswiadczonego faceta kobieta "przymusila" do slubu? Kogo ty chcesz oszukac, chyba samego siebie. Swiety nie byles ,wiele kobiet miales a dales sie wkrecic w takie gierki i klamstwa? To albo twoja zona jest bardzo ladna albo bardzo bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli zamykamy temat Aggggg The end faceci to zło my jesteśmy idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnerk Jaskiniowca jest bardzo bogata w doświadczenia :)))))) Aggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Do reszty moje cisnienie w normie, w przeciwienstwie do was nie lubie ludziom zagladac do lozek i rozliczac z tego co robia, moze dlatego ze sama swieta nie jestem, chociaz mam jednego faceta, a wy jestescie zakompleksieni dlatego ujadacie na kobiety ,bo nigdy z zadna nie umieliscie stworzyc zwiazku i wypelniac czas nie tylko seksem. Poza tym dla was seks jest czynoscia mechaniczna dlatego nie dziwie sie , ze z takim obrzydeniem wypowiadacie sie na ten temat. Radze sobie urozmaicic : przytulac,calowac,masowac, kochac sie z godzine to moze to docenicie. A nie wejsc i wyjsc, fuuj a pozniej pisac ze owa kobieta z wami sie "puscila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Jaskiniowiec ma na koncie ponad 20 , obydwoje sa siebie warci. Do tego on pisze ,ze uwaza ta liczbe za "srednio" a kobiete z tym samym doswiadczeniem nazywa d****** Ma bardzo podwojne standardy. Takze nie wybielaj jaskiniowca a jego zony nie przedstawiaj jako zlo wcielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggggg co jest z tobą ? zasnelas czekamy na twoje moraly co nic nie wnoszą w temacie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja nikomu nie dałam, bo nie jestem naiwniarą, która myśli, że seks ma cokolwiek wspólnego z miłością, a nie traktowaniem żywego, czującego człowieka jak rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wpisy kobiet i mam ostre bassy co za p*****ly piszą Totalną porażka a wpisy agggg czy jak tam ma bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec Aggg da Ci taka radę bys zostawił partnerkę i do niej się wprowadził bo jest tak długo samotna ;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Też mam ochotę na wymioty, na najpierw trzymać fiuta w gaciach nie potraficie, a potem się dziewicy zachciewa. Jeszcze czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec Aggg da Ci taka radę bys zostawił partnerkę i do niej się wprowadził bo jest tak długo samotna ;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg pisałem, że w dłuższych związkach nie miałem doświadczenia, że miałem 6 lat postu i że nawet nie do końca była w moim typie. A już na pewno nie była bogata, wręcz przeciwnie. O tym też już było. Pisałem też, że moja negatywna opinia nie dotyczy wszystkich kobiet. Co do ślubu to też dałem się trochę podpuścić; jak głupio strzeliłem, że mógłbym w sumie z nią być to non stop zasypywała mnie pytaniami o obrączkę itd. Wiem popełniłem beznadziejny błąd, że sam dałem się wmanewrować w coś czego do końca nie byłem pewien i teraz za to odpowiadam. Masz rację w tym przypadku nie chodzi tylko o jej puszczanie się ale o całokształt. My po prostu do siebie nie pasowaliśmy. Czułem to od początku ale olałem intuicję. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dziewicy na 2 mc potem, bede szukal nowej zart :))))Taki jest tok rozumowania nawiedzonych ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggg krsli bys byla z kims to nie siedziała bys cale dnie na kaffe oj klamczuszek z ciebie jest nie ładnie grzeszysz dziewczynko Mam nadzieję ze to było ostatni raz :)))))))))))Teraz grzecznie do łóżeczka siusiu paciorek i spać dobranoc Agggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggg pisałaś że nie jesteś taka święta to czemu dajesz nam takie rady ? Czy ktos z nas mowil ci z kim masz isc do lozka albo byc dziewica hmmm? Lepiej wiemy czego od zycia chcemy jskie mamy zadze pragnienia itd Kazdy niech sobie zyje jak chce i z kim chce :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Czy tutaj jakis gosc ma na moim punkcie obsesje? Wypisuje ciagle bzdury udajac, ze nie wie jaki dokladnie mam nick :D chlopcze masz jakies problemy ? Wmawiajac mi ,ze jestem glupia jest ci lepiej bo czujesz sie madrzejszy? Niestety zludne wrazenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.10 jaskiniowiec nie chce zony zostawic ,czytac nie umiesz? Zaslania sie dzieckiem a pewnie sie przyzwyczail do niej i do tego,ze ma ugotowane i posprzatane. "Lepszy wrobel...." tak to by sam musial to robic a tak zona go wyreczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×