Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość aggggggggg
22.15 to znaczy ze jest ladna, innej rady nie ma :D nikt cie sila do oltarza nie zaciognol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.18 mam meza i kocham sie z nim to i obiektywnie za swieta sie nie uwazam. Ty jestes swiety? Co tu robisz i czemu rozliczasz innych. Nie podpisujesz sie przede wszystkim a wiekszosc gosci tutaj wyzywa kobiety ale po co? Co wam to daje? Wiele tutaj kobiet pisze ze sa szxzesliwe i dziewicami nie byly a wy tego nie przyjmujecie do wiadomosci. Troche obiektywizmu ,ale wy tutaj o islamie to was gryzie:D ze kobiety jak chca to sie "puszczaja" i maja takich jak wy w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziewice i jest tylko moja :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggggg nie takie kobiety za mna szalaly i na sprzęcie skakaly tylko ja wiem z kim idę do łóżka nie płaczę na kaffe ze jest mi źle życie to nie bajka Są wyrafinowane kobiety i takich unikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.01 chyba na filmach :D nie wiem czy zauwazyles tu Panowie placza , ale tak kobiety sa bardziej emocjonalne i w przeciwienstwie do facetow lubia stabilizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Prorok
Agggg czas na sen jutro będzie nowy dzień Tylko wpadnij jutro czekamy na dobre rady )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Ty sie o swoj sen matrw ,dorosla jestem poradze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggh co będzie z wami po 50+ zostaniecie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prorok sie martwi o wszystkie zblakane owieczki wiec moze odpocznij aggggg Twoj wyimaginowany partner czeka w lozku :)))))))Prorok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość wpisów to Agggggg dodaje nie wszystkie sa podpisane i robi sztuczne hallo Prokop ma rację co ona pisze za p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
A niby czemu mialabym zostac sama? Mozesz mi to wyjasnic. Moj maz zna moje poglady. Nie we wszystkim sie ze mna zgadza, ale przyznaje ze kobiety maja gorzej jesli chodzi o wolnisc i seks. Dziewczynkom wmawia sie ze maja byc skromne i mile. Chlopcom wmawia sie ze moga sie bic, nie moga plakac i okazywac slabosci. Wy tutaj piszecie ze zostala zachwiana rownowaga. Z czego to wynika? Wmawiacie kobietom ze sa glupsze i powinny sie szanowac dla meza. A co jesli nie chca go miec? Co jesli maz nie szanuje mimo dziewictwa? Co jesli zdradzaja sie na wzajem? dla was jest czarne albo biale nic po srodku. Z tym dziewictwem do slubu bez komentarza . Ciekawe ile z tych moralistow jest prawiczkami i wmawiaja dziewczynie ze jest glupia bo nie zaczekala di slubu a sami zaliczali jak lecialo i nie maja sobie nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Na komentarze trolli nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg trochę przeginasz. Nie znasz mnie i komentujesz. Tak się sk£ada, że przez parę lat takimi sprawami jak sprzątanie w domu itd. zajmowałem się sam. 2 lata mieszkałem poza nim, więc samodzielności mi nie brakuje. Teraz ze względu na pracę generalnie częściej przebywam poza domem, więc do dbania o siebie kobiety nie potrzebuje. Domem, jak w nim jestem też się potrafię zająć. Co do przyzwyczajenia i dziecka zgoda. A tego czego nie dostaję od własnej kobiety od pewnego czasu mam gdzie indziej. Oczywiście w umiarze. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego czego nie dostaję od własnej kobiety od pewnego czasu mam gdzie indziej. Oczywiście w umiarze. Jaskiniowiec X Piszesz, że z żoną nic Cię nie łączy, nie była w Twoim guście, nie byłeś w niej mocno zakochany i teraz do tego nie masz z nią seksu. Zastanawia mnie jedno, gdyby nie była doopodajka ale dziewicą to nie przeszkadzał by ci brak seksu, jej przynależność do kk, brak porozumienia i to, że nie podoba się tobie oraz, że nie byłeś i nie jesteś w niej zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze kobiety maja mniejszy wklad w utrzymanie domu, one moga dorobic a mezczyzna musi zarobic na utrzymanie domu, to skoro on musi to dlaczego ma nie wymagac porzadnej kobiety? to bez sensu utrzymywac puszczalska lafirynde, skoro lubila sie seksic to mogla sie zwiazac z tepymi dresami z ktorymi lubila seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Agg pisa£em, że przed ślubem nie miałem ponad 20 kobiet tylko max 20; tyle pamiętam ale na faceta z nieco ponad trzema dyszkami ( w czasach ślubu)na karku, niebiednego, ponoć niebrzydkiego (wysportowanego itd) niegłupiego z dobrą gadką i ogólnie lubianego to w dzisiejszych czasach nie jest dużo (to nie była autoreklama). Nie pisałem, że wogóle nie mam seksu w domu; tylko seks jedynie "po bożemu". Gdyby była dziewicą to całkowicie od seksu bym się nie powstrzymywał; zresztą każda normalna kobieta też chciałaby spróbować jak to jest, zwłaszcza z własnym mężem ale w takiej sytuacji seks "po bożemu " w zupe£ności wystarczyłby mi. Najbardziej do szału doprowadza mnie to, że mi odmawia, podobno najbardziej kochając, tego czego nie odmawiała innym. Sama się wyszalała odrzucając to co jej nie wygodne i zostawiając co wygodne i ja na tym tracę. Dla mnie to też jest hipokryzja. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Agg pisa£em, że przed ślubem nie miałem ponad 20 kobiet tylko max 20; tyle pamiętam ale na faceta z nieco ponad trzema dyszkami ( w czasach ślubu)na karku, niebiednego, ponoć niebrzydkiego (wysportowanego itd) niegłupiego z dobrą gadką i ogólnie lubianego to w dzisiejszych czasach nie jest dużo (to nie była autoreklama). Nie pisałem, że wogóle nie mam seksu w domu; tylko seks jedynie "po bożemu". Gdyby była dziewicą to całkowicie od seksu bym się nie powstrzymywał; zresztą każda normalna kobieta też chciałaby spróbować jak to jest, zwłaszcza z własnym mężem ale w takiej sytuacji seks "po bożemu " w zupe£ności wystarczyłby mi. Najbardziej do szału doprowadza mnie to, że mi odmawia, podobno najbardziej kochając, tego czego nie odmawiała innym. Sama się wyszalała odrzucając to co jej nie wygodne i zostawiając co wygodne i ja na tym tracę. Dla mnie to też jest hipokryzja. Po prostu po 6 latach postu pomyliłem zauroczenie z zakochaniem. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem śniadanie i myślę o dziewicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edfghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zamiast wypisywac te brednie ,umowcie sie na zimne piwko, ulzy wam i w grupie obrabujcie d**e ,kobietom bedzie wam lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
8.32 nie musze cie znac ,czytam to co piszesz i nie trudno wnioski wyciagnac. Skoro szczerosc jest dla cb tak wazna to powiedz zonie o swoich zdradach :D ona przynajmniej po slubie powiedziala ci prawde. Ty nawet na to nie masz odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie obrzydliwe... Wszędzie tylko seks. Porzygać się idzie, że każdy facet chce seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fHggcf t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
10.10 zabawne. Piszesz ze ta liczba jest srednia ?! A kobiety podobno madre ,ladne, pracujace, z dobra gadka z tym samym "przebiegiem" uwazasz za puszczalskie. Odnosnie zony i z tym "po bozemu" to zona byla chyba za bardzo szczera w swoich opowiesciach, ze opowiadala ci co robila z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyjściu "prawdy" na jaw uprzedzałem ją, że w takiej sytuacji prawdopodobnie nie będzie moją ostatnią kobietą, i gdybym wiedział od razu też bym tak powiedział, poza tym odpłaciłem jej tylko pięknym za nadobne i wreszcie skoro ona nie była wobec mnie uczciwa ja też nie muszę. Zresztą seks za pieniądze to nie dla każdego zdrada a ona sama mi powiedziała, żebym tylko syfa do domu nie przyniósł. Więc tym bardziej gdzie tu zdrada? Kochanki, póki co nie miałem. Po prostu nie widzę powodu rezygnacji z tego czego nie mam w domu, a mieli z nią inni. I tak wytrzymałem dłużej niż niejeden facet w mojej sytuacji. Wprost tego jej nie powiem z oczywistego powodu, który chyba nawet Ty ogarniasz. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szczegóły sobie na szczęście podarowała ale i tak za wiele usłyszałem J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Niebywale zona wie ze maz chodzi do agebcji i jeszcze udziela rad by tylko czegos nie zlapal :D wiesz jak to brzmi? Okropnie. Piszesz ze jestes ze wzgledu na dziecko. Czego wy go nauczycie? Pisales gdzies ze synowi powiesz by bzykal ile chcial. I znajdzie taka sama hipokrytke jak ty. Jakskiniowiec ze skrajnosci w skrajnosc. Rozpusta i celibat. O tym ze seks z prostytutka za kase i z przyzwoleniem zony nie jest zdrada bez komentarza.... Ciekawe czy ona tez ci powie jak cie zdradzi,moze przed by miec twoje przyzwolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×