Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dołektotalny

Wieloletnie zwiazki - 10 lat temu bym sie puknela w glowe za takie myslenie, ale

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaba - myslisz ze mozesz miec na tyle zaufania do tego przyjaciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza - my mamy na myśli zrobienie jakichś jajcarskich akcji, o co chodzi z tym zaufaniem? zresztą i tak pewnie nie zrobimy, bo jak człowiek się urywa na trochę, to szkoda mu czasu na takie bzdury jak łażenie gdzieś z "pseudobrzuchem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No wiesz - jak Cie "wezma na jezyki" a przyjaciel zrobi jakis bledny ruch to moze byc nieciekawie. Nie dla Ciebie samej nawet ale dla rodzicow juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Moor - dla Ciebie moze to bzdury. Ale w Polsce jest ustawa anty i aborcje traktuje sie jak morderstwo. Kawal latwo zrobic. Mysle ze jednak moze byc mniej zabawnie jesli ktos w ten kawal uwierzy. I co potem ? Byl brzuch , nie ma brzucha. Dziecka tez nie ma. Poduszka.... Opinia morderczyni nienarodzonych moze latwo przylgnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu właśnie wychodzi mój brak zrozumienia dla tego sposoby myślenia. Dla mnie to głupie, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak Cie "wezma na jezyki" a przyjaciel zrobi jakis bledny ruch to moze byc nieciekawie. " 1 yyy, ale co mnie obchodzą gadki na jakiejś odległej wsi? :D równie dobrze moi rodzice mogliby "cierpieć", bo córka "jest starą panną" i "bez chłopa przyjeżdzą" :D 1 a poza tym mówię, że tylko tak żartujemy. tu jest dość inteligencka wieś podmiejska, więc w celu wzbudzenia większej sensacji musiałabym chyba wybrać się na jakąś bardziej plotkarską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny, mnie się już oczy zamykają, a trzeba rano wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaba to Ty wymyslilas ten kawal czy Twoj przyjaciel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
OK ja tez juz spadam. Pogadamy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byl brzuch , nie ma brzucha. Dziecka tez nie ma" 1 a przepraszam, dlaczego moje domniemane dziecko miałoby być u moich rodziców? :D podrzutek jakiś czy co? toż to ja moją podusię sama wychowywać będę, z jej "tatusiem"! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zrobisz jak uznasz. Dla mnie to niepotrzebne prowokowanie sytuacji ktora pozniej moze byc bardzo nieprzyjemna. To Twoj wlasny pomysl czy przyjaciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaba to Ty wymyslilas ten kawal czy Twoj przyjaciel ?" 1 wspólnie, przy okazji planowania wyjazdu ;) ale tak czy siak darowałabym sobie te dowc**y, ponieważ pewnej osobie niespecjalnie mogłoby się podobać, że ktoś inny jest ojcem mojej "poduszki" ;) 1 dobranoc, też zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety, zuza, jakaś ty sztywna i nudna. zarzuciłam jajcarskim pomysłem, a ty mi się każesz z tego 2 strony tłumaczyć. to już kuźwa nudne się robi. spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz nic nie cieszy, dzis rano pomyslalam, ze po co mi ten makijaz i po co wybierac w co sie ubiore, jak i tak juz dla mnie za pozno. Na silownie tez chodze po to , zeby w domu nie siedziec , bo za jakies 10 lat to pewnie bede siedziec sama i ogladac seriale bo na inne rzeczy nie bede miala sily i ochoty, to korzystam teraz. Jeju i cale dojrzale zycie i starosc bede siedziec sama w domu... Jak o tym pomysle to masakra. I ja sie nie dziwie, ze nikt z nikim sie nie rozstaje, bo ludzie sie boja tak jak ja, albo nawet bardziej (bo jeszcze sie nie uwiesilam na tym przyslowiowym pierwszym lepszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i radzic bez faceta sobie radze - pracuje, zyje i chodze wszedzie sama bez blagania juz o to znajomych, ale to bedzie bardzo zalosne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z kimś od 16 roku życia i byliśmy ze sobą bardzo, bardzo długo bardzo się kochaliśmy i dorastaliśmy razem. Wzięliśmy ślub i było wszystko super przez 12 lat, aż do jego zdrady jednorazowej, nie potrafiłam z tym żyć i odeszłam...Jestem z kimś innym i powiem szczerze, że czuję ulgę, że tamten związek nie był moim ostatnim :) Nawet nie wiedziałam i nie miałam pojęcia, że może być lepiej, bo miałam cudownie, a tutaj sie okazało, że można mieć jeszcze lepiej i kochać bardziej dojrzale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat, o rany :D Gratuluje :) to ja ze stazem 0 lat widac sie nie nadaje, zeby kogos kochac i byc kochana... Nie no mam ochote isc plakac pod koc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ju tyle razy zaliczylam porazke, ze nie umiem sie juz chyba zakochac a tymbardziej szukac faceta na sympatii na sile ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po tych 12 mi sie rozpadło małżeństwo...czego gratulujesz mi? :D Ja znalazłam 2 miesiące po rozwodzie przystojnego, bogatego i kawalera - kończy w tym roku 30 lat :D Jak go zobaczyłam to mi sie kolanka ugięły i musiałam pędzić do niego, zanim inne mi go sprzątną sprzed nosa, ja myślę że powinnaś pójść i trenować refleks...bo ja widzę że on może mieć znaczenie...tamte co nie zdążyły przede mną są pannami a ja w zeszłym roku z tego mojego wyszłam za mąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz taka urode, ze zgarniasz po kolei. Ja nie wiem, gdzie wolnych poznaje, nie bywam az tak duzo, bo nie wiem gdzie. Przystojny i wolny.... w moim przypadku... dobre sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie sie tez ostatnio ugiely nogi, co z tego - zajety od 10 lat... Czuje juz niemoc totalna, ze cokolwiek zrobie, to bedzie zle, za malo, za pozno i w ogole. Nie wiem co ze soba robic juz, chyba udawac przed calym swiatem, ze jest mi dobrze tak jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dolek - jeszcze sie duzo moze wydarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, ja z tego wszystkiego wczoraj ciezary podnosilam ;] oczywiscie nie duze jakies ale zawsze na poczatek. zly humor wprawia mnie w nastroj do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×