Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

??????Czy moje dziecko duzo je??????

Polecane posty

Gość gość

Np dzisiaj: - piers na zadanie, - 140 ml koktajlu z owocow (borowek, jagod, porzeczek, agrestu, winogron, banana) i 40 ml jogurtu naturalnego, - 160 ml zupy brokulowej (brokul, ziemniak, marchew, pietruszka, por) - 80-100 gr miesa z wiejskiego kurczaka (mamy dojscie do tych dziobiacych sobie robale i ziarno) i kilka fasolek szparagowych (moze z 5) - 180 ml kaszy jaglanej bez dodatkow - 2 okragle wafle z pszenicy durum. Ma 11 miesiecy, wazy dosc duzo... I wyglada nad wyraz... pulchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gociowkazazdrosnica
11 miesiecy I piers name zadanie? Zdecydowanie sporo tego jest. Moze zgubi jak zacznie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, piers na zadanie. Czasem uda sie przepoic woda, ale nie zawsze. probuje odstawiac, ale roznie to wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przystopowała trochę z piersią na żądanie, ale co do reszty... mój w tym wieku też jadł jak smok, rok później wyraźnie mniej już. Sama widzisz jak z wagą, lekarka mi mówiła że póki się mieści w siatkach centylowych jest ok, byleby nie było dużej rozbieżności między wagą i wzrostem, bo wtedy trzeba lekko modyfikwoać dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka23333
dużo ogranicz póki nie jest za późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka.
mój syn ma 12 miesięcy i dzisiaj jadł tak: -180ml mleka z kaszką -serek waniliowy z bułka -około 20 sztuk poziomek -190ml zupy jarzynowej z makaronem -.190ml obiadku (warzywa z mięsem) -pół parówki z chlebem -210ml mleka z kaszką w między czasie zjadł kilka paluszków i jedno ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wg was to dużo to ja o swoim nie napisze x tym,że na grubego nie wygląda raczej jest ubity,a w czwartek ważenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, znalazłam jak mój w tym wieku jadł... - rano kaszka wielozbożowa, na 180 ml mleka (łyżeczką, na gęsto) - drugie śniadanie- jajecznica z pomidorem czy szczypiorkiem, ew. z szynką, z jednego jajka, plus kromka chleba z masłem, mleko ok. 90 ml - obiad- ok. 200 ml czegokolwiek co było, zupa na gęsto z wkładką mięsną, ryba z warzywami itp - podwieczorek- owoce z kisielem/budyniem, albo drożdżówka, 200 ml herbaty owocowej - na noc mleko z kleikiem na 210 ml wody Do tego woda z sokiem, sama woda do oporu... a szczuplutki był. Wydaje mi się, że podobnie jadł jak Twój, więc albo ograniczyłabym posiłki, albo dawała je lżejsze, albo zrezygnowała z piersi na żądanie (np. tylko po posiłku dawać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×