Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

No Wikia ci goście to wogóle wyglądają jakby pierwszy raz ćwiczyli hehe mimo tych mięsni to jacyś nieporadni i wogóle zobacz jak nisko podnoszą noge prawidłowo ponoć nie można wysoko podnościć a ewa mówi im wyżej tym lepiej Zobaczymy dziś to wypróbuję ale mam wrażenie że najbardziej intensywna z tego programu to jest rozgrzewka hihi coraz gorzej z ta Ewką niestety no ale wypróbuje zamiast tych wykroków będę robić przysiady bo to zabójstwo dla moich kolan :-(. Tak na marginesie to mogła założyć inny biustonosz do tych ćwiczeń bo mam wrażenie że zaraz jej te cycki wyskoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te Hard body level 2 wygląda świetnie juz nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję wyglądają jakby robiły te ćwiczenia z taką lekkością ale ja wiem że będzie ciężko fajnie się zapowiada nawet lepiej mi się podoba niż level 1. Dziś będę męża naciągać na ciężarki trzymajcie kciuki :-D. Wikia w Shapie jest pokazanych 7 ćwiczeń z tego levelu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co myslicie o plastikowych? teraz mam winylowe i taki z gabki do fitnessu te winylowe są bardzo fajne ale te plastikowe są sporo tańsze tylko dużo większe gabarytowo. Wy jakie macie? nie wiem które wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no tak mi pokazało bez sensu, na kalkulatorach wychodzi że takie ćwiczenia ok 200kcal palą, nie wiem ile naprawdę ale 600 to prędzej Insanity niż t25. Nie wiem czy mój pulsometr się nadaje do liczenia kalorii, myślałam że założę włączę i będzie na bieżąco wszystko pokazywać puls kalorie a jest całkiem inaczej, mogłam najpierw poszukać jak to działa zanim kupiłam może te droższe są lepsze pod tym względem. Aga już liczyłam sobie puls minimalny i najwyższy także teorie znam teraz tylko trzeba to w praktyce wykorzystać. Ja o Ewie nie raz czytałam że źle pokazuje ćwiczenia i takie tam nie jestem jej fanką za bardzo przynudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha czanka fanką Ewki też nie jestem ale wyłączam głos puszczam fajną muze i nie sugeruję się tym jak ona robi tylko robię poprawnie po ćwiczeniach z Jilian juz wiem jakie robi błedy więc się pilnuję ale wczesniej ćwiczyłam z nią i mam sentyment do niektórych treningów i ćwiczeń na brzuch więc czasem cos tam robię lubie np trening z Tomkiem po nim fajnie palą uda a zakwasy mam przez 3 dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ewą trzeba głos wyłączać a nasza kochana Jillian ma DJ hehe może jutro spróbuję tego levelu 2 HB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja tez planuje jutro bedziemy mogły wymienić się wrażeniami :-D Kto jeszcze do nas dołączy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastikowe hantle... nie mialam ale moj mąż mial plastikowe krążki do sztangi, no nie wyglada to solidnie. Moja stara winylowa para hantli ma juz 8-9lat i poza małymi zdarciami, jest to uzycia:) Ja jutro nie ćwicze Jillian bo mamy imprezę wieczorem a rano nie mam kiedy. Dziś coś zrobię tylko jeszcze nie wiem co ale na pewno jedną z tych dwóch nowych płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a ty nie miałaś odpoczywać jeszcze? Ja mam hantle winylowe są super i tanie chociaż czasem jak ręce się spocą to się ślizgają trochę. Idę właśnie kombinować hantle domowej roboty 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winylowe tanie??? O proszę widzicie jak dziwnie w tym kraju inny region inna cena u nas winylowe są najdroższe zaraz po metalowych. Fajne są te do fitnessu bo pokrytę są gąbęczką więc jak się ręka spoci to się nic nie ślizga ale nie widziałam cięższych niż 1 kg po za tym pompki na nich nie idzie zrobić chyba że na własnych palcach. Wikie chyba nosi że już chce wracać do ćwiczeń haha to normalne uzalezniona od endorfin hihi. Wikia ćwicz tak żeby nie forsować kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ileż można nie ćwiczyć! 7 dni juz wystarczy, korby dostaję...:D ale teraz będę baaardzo ostrożna, trzeba dbać o kolanka:) bo pozniej znowu nie bede mogła ćwiczyć. Prze internet hantle winylowe są około 31zł jedna. ja przepłaciłam bo kupiłam w mieście za 38zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na allegro są tanie te winylowe bo w sklepie to raczej drogo z tego co raz widziałam, tylko trzeba dobrze poszukać na allegro bo sprzedawcy mają bardzo różne ceny. Próbowałam wsypać piasek do butelki ale nie zmieściło by się 3kg więc dorwałam dwie cegły jedna waży 3,1kg :) jeszcze mam takie duże kamienie ale nie wiem czy jest sens to brać do domu no jak ja będę ćwiczyć z cegłami hehe jeszcze sobie krzywdę zrobię. Piasek jest fajną opcją ale nie mam do czego dać żeby było poręczne, worek się może przebić muszę coś jeszcze wykombinować albo poczekam na przypływ gotówki na takie cele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ćwiczyłaś total? Jak wrażenia? ja właśnie jestem po i muszę przyznać że ten trening jest zdecydowanie dla początkujących . Pewnie jeszcze pół roku temu dałby mi niezły wycisk ale dzisiaj to ja wogóle się dziwię po czym ta Ewka taka zmachana pewnie dużo razy powtarzali przy kręceniu bo nie wierze że tak się zmachała, no i te przerwy takie długię ja podczas nich biegłam w miejscu,. Ale jedno ćwiczenie mi się podobało ściąganie łokcia do kolana jak się dołoży ciężąrki to całkiem fajnie. Daj znać jak wypróbujesz. Idę teraz pojeżdzić na rowerku bo planowałam spalić dziś trening spalający a ten za wiele ze mnie nie wycisnął :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to jestem zadowolona przejechałam 20 km 30 minut ostatnie 10 minut zrobiłam HIITa wg mojego rowerka spaliłam 290 kcal ale mu nie ufam bo nie bierze pod uwagę mojej wagi. Nogi jak z waty może bedą jutro zakwasy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wzięłam butelki 1,5l innych nie mam, jeszcze coś wymyślę. Ja jestem po ćwiczeniach na brzuch Szaliny 17min ale paliło moje sadło :) znowu włączyłam pulsometr tylko że na ostatnie 10min bo zapomniałam od początku ćwiczeń ;) i wyszło 27kcal a nie spociłam się nawet wiadomo no i co tu myśleć teraz o moim nowym nabytku hmmm będę go testować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja jeszcze nie cwiczylam:) po 20-21 zacznę. Tak mi sie wydawalo ze to slaby trening na słabe dni:) czyli dla mnie na teraz - po długiej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja już dzisiaj dwa razy ćwiczyłam jak nigdy :) poranne ćwiczenia mi służą hehe może teraz przeniosę z popołudnia na rano treningi skoro moje dziecko i tak nie śpi jak ćwiczę bo na wieczór nie chcę odkładać nie zawsze mi się będzie chciało. Wikia no to dajesz i meldujesz potem wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wikia i agazgaga dzięki za pocieszenie! :D Jeśli chodzi o moje hantelki to są lekkie, każdy po 1 kg. Właśnie ramiona są moim utrapieniem... Mam 160, ważę ok 51 kg, troszkę brzuszka jest, kawał uda, spory cyc i te szerokie ramiona. Ech... Całe życie byłam szczupła XS/S a teraz tak się zbiesiłam do tego M. No, ale nie ma co narzekać tylko ćwiczyć :). Ale chyba dołożę sobie jakieś dodatkowe cardio bo po tych ćwiczeniach z Jillian w ogóle nawet nie mam zadyszki. Szczerze to bardziej się męczę przy jodze ;p. A wam Jillian daje wycisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
ojej, napisalam jako gosc a to ja- konsekwentna na niby! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna jeżeli chcesz wycisk od Jilian to polecam ci Banish fat Metabolism świetny trening i dobre cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja tez jak ćwiczę rano a przewaznie ćwiczę rano to później mam wrażenie jabym nic nie robiła i mam ochotę na trening ale dwa treningi to troche za dużo dla organizmu :-( znowu jak ćwicze wieczorem (jak nie mam czasu rano) to ciężko mi się zabrać za ten trening i wtedy pojawia się leń :-( Ale napewno mam lepsze efekty jak ćwiczę wieczorem to już zauważyłam. Ostatnio mi się zdarza że ćwiczę popołudniu ale to bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy trening od tygodnia.... ZROBIONY!:D:D Ale powiem Wam, odczułam to ze tyle nie cwiczyłam i przeszlam przeziebienie, bo spociłam się jak dzika świnia hehe a to takie lekkie ćwiczenia były... Dobrze ze nie wybralam Jillian tylko Ewkę bo bym skonała z hantlami w rękach:) Wiecie co, każdy jest inny ale pytałam swojego kuzyna (jest po AWF) i powiedzial mi ze najlepsze godziny do ćwiczen u wiekszosci ludzi to 9-11 lub 16-18 wówczas najlepiej spalić "zapasy":) No i najlepiej chudnie się zimą, bo organizm pobiera wiecej energii (do ogrzania sie). Wobec tego przesunę nieco godziny ćwiczen na wczesniej, moze nie 16:00 ale nie az tak późno:) a poza tym mozna ćwiczyć na czczo! wtedy cwiczac w umiarkowanym tępie ponad 30 minut spala sie zapasy tłuszczu. miesnie sie nie spalą. ale nie jakies hardcory typu insanity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda że można ćwiczyć na czczo ale właśnie tylko lekkie ćwiczenia dlatego ja zawsze jem śniadanko :-D. Eliza coś cię mało u nas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
dobra, ide cwiczyc :D. Potrzebna motywacja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentna ćwicz ćwicz należysz juz do naszej druzyny musisz ćwiczyc:) z tej sekty nie można odejść :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
ahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×