Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga fajnie że masz już ten trening za sobą ja jeszcze go nie robiłam pewnie za tydzień po okresie będę próbować :) mój syn też nie raz przeszkadza w ćwiczeniach a to sikać a to jeść albo się pląta nie idzie się czasem skupić. Gdybym mieszkała na parterze a nie na piętrze wyganiałabym go na podwórko na rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga skoro nie podoba ci sie strength to moze upper body weight training INSANITY? ja dzisiaj sama nie wiem; ) pure cardio albo Cardio abs a najchetniej to bym usiadla z czekolada, ) I sie.porzadnie objadla tylko co potem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam mieć mierzenie 9ego (trzeci miesiąc minie) ale że to czas przed okresem, więc przeniosłam mierzenie na 24ego więc jeszcze 3 tygodnie do najblizszego:) Kupiłam wczoraj serum z EVELINE Slim Extreme 3D "antycellulitowe, stymulujące spalanie tłuszczu" i jestem w szoku, że jest takie... MOCNE:):) mam wrażenie że pali mi skórę:) Wiele lat temu gdy tylko pojawiły się na rynku kremy i serum tej firmy uzywałam z efektem chłodzacym i przy INTENSYWNYM smarowaniu/masowaniu 2razy dziennie skóra robiła sie bardzo jędrna. Używałyście serum z tej linii "3D" albo "4d fitness"??? Jestem ciekawa jak Wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza widzę że od kilku dni masz problem z apetytem na słodkie, może po prostu sobie usiądź z tą czekoladą wyluzuj jeden dzień i przejdzie :) mi to pomaga przecież nie przytyjesz a na pewno lepiej się poczujesz. Ja nie wiem co z obiadem rodzince zrobiłam naleśniki z serem a sama może kalafiora zjem z odrobiną bułki tartej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja mam z tej serii balsam do biustu, piling i jakieś serum 4d dostałam od siostry, balsamem do biustu długo się smarowałam ale to serum i takie podobne balsamy to rzadko używam, moje serum jest chłodzące tak jakby piekła skóra jak się nałoży. Jakoś nie wierzę w skuteczność takich balsamów dieta i ćwiczenia moim zdaniem najlepiej działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka oczywście dieta i trening są najwazniejsze, ale odrobinę chcę wspomóc dodatkowo skórę:) do biustu tez mam, długo stosuję i na mnie działa, tylko nie moge zbyt duzo go nakładać bo pojawiają się krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza trening mi się podoba tylko dziś nie miałam do niego warunków :-D Dziś na obiad kasza miała być wczoraj ale miałam chęć na warzywa na patelnie więc kasza jest dziś. Jak masz ochotę na czekoladę to zjedz tak jak Czanka mówi odrazu nie przytyjesz a jak chcesz dietetycznie to gorzką ze skórką pomarańczy pychota -------------------------------------------------- Wikia ja używałam tych balsamów! kiedyś używałam ale to pare lat temu serum i balsam 3D chłodzący bardzo polecam efekty naprawdę są widoczne, kilka miesięcy temu próbowałam serum 4D chłodzące ale to 3D jest lepsze. Teraz używam to pomarańczowe typowo na celulit i działa rewelacyjnie juz po pierwszym opakowaniu było widać różnice teraz cały czas kupuję to pomarańczowe. Tych rozgrzewających nie mogę bo pękają mi naczynka --------------------------------------------------- Dziewczyny muszę się podzielić jako że moja koleżanka zwleka z pójsciem na emeryture postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce i nie czekać jak coś znajdę to fanie a jak nie to poczekam aż ona się zdecyduje i wróce do poprzedniej pracy.poroznosiłam podania i dziś miałam telefon jutro ide na rozmowę trzymajcie kciuki, Nie chcę mówić po rodzinie że idę na rozmowę bo może nie wypalic ale wam musiałam powiedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam kciuki za rozmowę! chyba ciężko będzie wrócić do pracy ludzi po takiej dłuższej przerwie i siedzeniu w domu, mnie to czeka po nowym roku już się stresuje bo chciałabym znaleźć nową pracę a z poprzednim pracodawcą rozwiązać umowę po wychowawczym. W jakiej branży pracujesz jeśli można wiedzieć? Dziewczyny miałam ochotę po południu poleżeć pod kocem trochę mnie brzuch boli ale jak wyszło nagle słońce to zabrałam syna na spacer trochę zmarzłam bo był wiatr więc długo nie łaziliśmy pond 30min, na razie na nic się nie zdecydowałam może jak syn pójdzie spać to zmotywuje się do ćwiczeń a nawet jak nie to nic się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga też trzymam za Ciebie kciuki! Oby poszło zaje*iście:) co do kremów to pomarańczowego nie uzywalam, kupie nastepnym razem bo teraz sie zastanawialam nad nim:) Jadłam czekoladę.... nie jestem z tego faktu zadowolona :/ (gdy jadłam byłam:)...) Dziś poćwiczę i spalę te grzeszki. od czasu mojej przerwy w ćwiczeniach trenuję co drugi dzień i najwidoczniej to dla mnie najlepsze bo waga drgnęła (pierwszy raz od około miesiąca). Więc mam zamiar się tego trzymać. I co najważniejsze kolana nie doskwierają jestem mega szczęsliwa!Wtedy co Wam pisałam,że byłam na imprezie, rozmawiałam z koleżanką o treningach, odchudzaniu itp i ona powiedziała mi że zrobiła sobie (tzn lekarz jej zrobił) zabieg polegający na wstrzyknięciu jakiejs substancji w boczki i brzuch i ubyło jej 3 cm. Ten preparat to aqualyx i na zawsze zmienia sylwetkę(!). Jejku nawet nie miałam pojęcia że takie rzeczy istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia tak na zawsze? ?? cos mi sie nie chce wierzyc w to siedze w szkole I mysle o czekoladzie;) agazgaga powodzenia! !! na pewno dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza z tego co mi wiadomo to ten preparat niszczy komórki tluszczowe, które nastepnie są wydalane (przemierzają drogę :wątroba, nerki). Ponoć nie ma skutków ubocznych tylko obrzek. I w mijescu grze byl zastrzyk na stale te komórki znikaja. Ja sama nie mam zdania na ten temat, zbyt małą wiedzą dysponuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Was to zaintrygowało to sobie poczytajcie o tym (AQUALYX), mnie nie stać na to nawet gdyby było bezpieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza do sklepu po czekoladę marsz nie możesz się zadręczać dieta to ma byc przyjemność a nie udręka! Jutro zrobisz Insanity i spalisz tą czekoladę.A może będzie dzidziuś? Jak cię tak mocno ciągnie hihi ......................................... Wikia gdzieś czytałam że komórki tłuszczowe powstaja jak jesteśmy jeszcze niemowlętami i od tego ile bedziemy futrować za dziecka takie będziemy mieli tedęcję do otyłości. Bo niby komórek tłuszczowych nie da się zlikwidować tylko jak chudniemy to one chudną z nami a jak tyjemy to się wypełniają :-) pewnie dlatego tak łatwo o jo-jo i jak jest się na diecie to już do końca życia trzeba się pilnować. Jak znaleźli sposób na usunięcie tych komórek to spoko tylko pewnie kosztuje to majątek nawet nie patrze i tak mnie nie będzie stać ...................................... Czanka pracuję w sklepie odzieżowym nie jest to praca moich marzeń ale w tych czasach ekonomistów już nie potrzebują wiec nie mam wyboru może kiedyś się przekwalifikuję. Tą rozmowę mam do monagi tylko się zastanawiam czy chce pracować od 10-18 widziała bym się z dzieckiem 2 godziny dziennie rano nic nie zrobie bo musiałabym go zawieźć do teściowej a wieczorem pranie sprzątanie gotowanie a gdzie ćwiczenia kurcze mam rebus w obecnej pracy pracowałabym krócej rozmawiałam dziś i mogę wrócic od nowego roku, kurcze nie wiem co robić u mnie w mieście nie ma opcji innej pracy tylko sklep albo bar tutaj biur wogóle już nie ma a do urzedów tylko po znajomości :-( Zobaczymy co będzie jutro na tej rozmowie rano byłam strasznie podjarana a teraz na chłodno myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jednak dzień wolny mam ;) obym jutro miała więcej energii. Wikia pewnie byłaś przetrenowana z tego co pamiętam to potrafiłaś nawet ze trzy treningi zrobić na dzień, teraz wyluzowałaś i od razu efekty ;) ja bym poszła chętnie pod nóż z moim brzuchem niech mi zrobią plastykę wytną co wystaje ;) ale na jakieś wstrzykiwanie czegoś czy odsysanie bym się nie zgodziła, chyba że by mi tłuszczyk z ud czy bioder odessali i wstrzyknęli w biust to tak chętnie! słyszałam kiedyś o tym zabiegu super sprawa ale efekt trzyma się tylko rok czy dwa już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jutro zrobie dzień wolny bo mam straszne zakwasy po Szalinie biceps po S.T triceps ojojoj boli :-D. Ja też jak robiłam przerwy to szybciej cm leciały. Wikia widocznie tak jak czanka pisze przetrenowałaś się i organizm się bronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak Cię finanse nie zmuszają do pójścia teraz do pracy poczekaj te kilka miesięcy i wróć tam gdzie pracowałaś ;) Ja też w sklepie pracowałam i to na dwie zmiany, kierownicze stanowisko ale płaca i warunki jednak kiepskie, przy małym dziecku nie ma mowy o dyspozycyjności będzie gorzej coś znaleźć żeby pogodzić pracę i obowiązki domowe. Chciałabym znaleźć coś blisko domu żeby nie tracić czasu na dojazd, do poprzedniej pracy miałam jakieś 5min samochodem, nie chciałabym pracować w godzinach 10-18 cały dzień stracony na pracy bo rano nic nie zrobisz a wieczorem też niewiele na dodatek dziecko też potrzebuje uwagi. Ja sobie nie wyobrażam innej pracy niż w sklepie wśród ludzi ale też boję się czy ta praca będzie bo teraz widzę że ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi teraz to by najbardziej odpowiadała praca na zmiany. Kiedys to było innaczej a teraz jak jest dziecko to zmieniają się priorytety. W mojej obecnej pracy nie jest źle właściele przyjeźdzaja raz na jakiś czas a sklep jest można powiedzieć że klatkę obok. Tylko ta koleżanka mnie wkurzyła z ta swoją emerytura tak kreciła że nie wiedziałam na czym stoje a dzis powiedziała ze na sto procent od nowego roku. Zawsze byłyśmy we dwie a teraz już bede tylko jedna bo wiadomo kryzys. Kiedys byłam z-cą kierownika supermarketu ale były czasy praca na zmiany duzo ludzi ciekawa praca dużo roboty i papierkowej i fizycznej najlepsza praca jaką miałam zero nudy ale i odpowiedzialność. Mogła bym tam pracowac eh ale to w moim mieście rodzinnym piękne czasy . No ale dość bo to nie na temat miłego wieczoru dziewczyny i Eliza zjedz ta czekoladę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep odziezowy chyba lepszy niz bar:) "spokojniejsi" klienci:) pracowalam kiedys w sklepie monopolowym otwartym do 1 w nocy, pijani "klienci" itp nieciekawa sprawa...czanka szkoda że nie da sie namówic tłuszczu zeby sam dobrowolnie przeszedł np z brzucha do piersi:Djestem właśnie po turbo Ewki i posmarowałam sie od razu tym kremem.... moja skóra...auć za chwile ide pod prysznic i to zmyję, jakoś po treningu bardziej szczypie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia a czemu smarujesz się przed prysznicem?? Ja smaruję się po a przed robię piling lub maskę z kawy tylko ostatnio coś o niej zapominam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tak spróbować-taki eksperyment:) pomyslałam ze mam pobudzoną/aktywną skórę po treningu więc zadziała bardziej. i działa hehe aż ZA BARDZO, juz po prysznicu tak nie piekło jak teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja właśnie miałam taką pracę trochę na sklepie trochę w biurze jako kierownik zmiany i niby wszystko super ale kasa mała jak na taką odpowiedzialność do tego też stres jak odchodziłam w ciąży atmosfera się bardzo popsuła same kłótnie między pracownicami, jakieś chore wymagania szefostwa kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia po treningu ciało rozgrzane i pewnie dlatego tak paliło a pali bo tam mentolu nawalili może przed kapilą smaruj serum a po kremem z tej samej serii Czanka ja wtedy miałam dobrą wypłatę bo 1500 była a jak nadgodziny doszły to nawet i 2000 a 10 lat temu to była spora kasa ale cóż zachciało się miłości i przeprowadzki hihi. U tego pracodawcy pracuje już (razem z macierzyńskim i wychowawczym) 7 lat no kasa nie jest najlepsza ale spokój do 17. Prawda jest taka że mamy kryzys i tak samo ciężko o dobrego pracownika jak i o dobrego pracodawce :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia po treningu ciało rozgrzane i pewnie dlatego tak paliło a pali bo tam mentolu nawalili może przed kapilą smaruj serum a po kremem z tej samej serii Czanka ja wtedy miałam dobrą wypłatę bo 1500 była a jak nadgodziny doszły to nawet i 2000 a 10 lat temu to była spora kasa do tego jeszcze renta rodzinna żyć nie umierać ale cóż zachciało się miłości i przeprowadzki hihi. U tego pracodawcy pracuje już (razem z macierzyńskim i wychowawczym) 7 lat no kasa nie jest najlepsza ale spokój do 17. Prawda jest taka że mamy kryzys i tak samo ciężko o dobrego pracownika jak i o dobrego pracodawce :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu szwankuje nie pokazuje że dodało post a jak dam drugi raz to są dwa. Pora spać bo jutro rano nowy dzień i nowe treningi i nowe wyzwania. Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalyscie uhuuuuhu, nie nadazam. Wczoraj wieczór z czekolada i kajzerka:) Musialam odreagowac:)I naprawde dzisiaj na wadze mniej- dziwne. Moze dlatego, ze ja jem tak malo wegli. musze zweryfikowac swoja diete troszke. Uciekam do pracy, trzymajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no nareszcie zjadłaś tą czekoladę :) z tego co widziałam po twoim menu to faktycznie węgli mało jesz a pieczywa to chyba wcale? Jakie plany treningowe macie? Ja na pewno Focus ale dopiero po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w koncu wam dam.spokoj;) Ciekawe na jak dlugo;) ale waga idzie w dol wiec mnie to motywuje musze nauczyc sie jesc normalne rzeczy I zaczac gotowac. Czanka nie znam sie na tych fazach bede cwiczyc pewnie po szkole. wczoraj w tej zlosci czekoladowej przestawialam meble w pokoju:) jutro zaczynam o 12 wiec rano biegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×