Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

wikia 7 lat??? ? gratuluje. wyloguj sie z kafeterii I smigaj do meza. ah zazdroszczę wam byc razem z kims jest cudownie;) agazgaga wiem co to znaczy zimno w domu I wspolczuje. cwiczylas? ja gdzies za godzine bo wzirlam sie teraz za sprzatanie kuchni. co za syf;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie na śniadanie
po tym forum, jak i zresztą po innych krążą opowieści jakoby owoce zawierały dużo cukrów, więc po nich się tyje, moim zdaniem jest odwrotnie, cukier w owocach to nie to samo co cukier w słodyczach czy ciastkach, dlatego po owocach spożywanych nawet w dużych ilościach sie CHUDNIE!! czy ktoś jest gotowy na wyzwanie owocowe? należałoby tylko jeść owoce, co najmniej pół kilo ale jak ktoś dałby radę więcej to więcej, rano, na czczo , po uprzednim zważeniu rzecz jasna i sprawdzać czy idzie w dobrym kierunku, owoce surowe , łatwo dostępne jak jabłko, pomarańcz, wykluczamy tylko banany reszta bez zmian , czyli ćwiczenia wiadoma sprawa, żadnych innych zmian dietetycznych czy ktoś jest gotowy ? wyszło by czy zaczyna się tyć czy odwrotnie, eksperyment można było by w każdej chwili przerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga01
Dobra, mogę spróbować. dlaczego nie banany? :( i po co mam się ważyć codziennie? przecież mogę to zrobić po kilku dniach i zobaczyć czy przyniosło efekt. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie na śniadanie
banany zawierają te, węglowodany, więc na wszelki wypadek nie ważysz się codziennie , zeby kontrolować sytuation , i widziałabyś efekty lub ich brak ja tu zauważam, więksszość osób z powodu pól kilo więcej wpada w rozpacz więc to taki wentyl bezpieczeństwa, że kontrolujesz sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, może zróbcie sobie swój temat pt."owocowe wyzwanie" czy coś takiego a nie tu nam sie wpieprzacie w temat o ćwiczeniach??agazgaga chyba Cie ktoś kopiuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie na śniadanie
podbijam ci wątek , powinnaś się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie na śniadanie
poza tym to chyba właśnie na tym wątku ktoś płakał, że jedzenie jabłka na noc to straszne przewinienie , więc będzie wiadomo co i jak obalimy mit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba nas podbijac. ja tam jem wszystko; ) nawet czekolade haha piramida juz za mna. zaraz ab shredder dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
u mnie dzisiaj ś owsianka + pol grejfruta kanppka w pracy k kurczak z warzywami wikia wszystkiego dobrego w kolejnych latach:) rocznice sa fajne:) my chyba bardziej swietujemy wigilie niz rocznice:p Czanka no cholernie ciezko zrobic te pompki, ja nie robie damskich, robie normqlnie ale tak jakby do polowy aby poczuc miesnie;) tak to bym padla i chyba vym sie nie podniosla:p ale postep jest za 2 miechy zrobie 2 pompki;) hiihi najgorzej zrobic chyba ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) i dzien dobry! ja po kromce chleba, jajku i surówce colesław, dzis zrobie sobie dzien wolny:) a Wy co dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Zaczne od tych owocowych my tu nie tolerujemy diet cud odzywiamy się racjonalnie a nie jednym produktem może i schudniesz jedząc same owoce ale potem jojo gwarantowane, do tego powodzenia przy spalaniu mięśni jak chcecie przy takiej diecie ćwiczyć, trzeba byc baranem żeby nie wiedzieć że przy ćwiczeniach jest potrzebna zbilansowana dieta , białko, zdrowe tłuszcze węglowodany a banan akurat jest bardzo zdrowy, więc radze założyć sobie swój wątek i wciskać ciemnotę jakimś nastolatką. Sorry ale się wkurzyłam. My tu propagujemy zdrowy styl, nie odchudzamy się my tak żyjemy :-D więc NARA .......... Wikia gratulacje i jeszcze 107 lat :-) razem ......... Eliza zaraziłam cię tym sprzątaniem kuchni hihi. Przejżałaś mnie nie ćwiczyłam wczoraj nie dałam rady spałam w szlafroku :-( tak zimno było :-( małemu włączyłam grzejnik elektryczny ale to taki malutki pokój, że bym się nie zmieściła z ćwiczeniami a salonie miałam mróz hehe, ale dziś już podkręcili tak, że siedzę w krótkim rękawku :-D dlatego zaraz zrobię wczorajszy trening i wieczorem dzisiejsz. Kurcze mam nadzieję że nie będzie to miało wpływu na efekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) za raz zabieram się za trening Max Interval Circuit 60min także się napocę ;) Aga mi się lepiej ćwiczy jak jest chłodniej na początku w bluzie a potem już bez, bo jak jest nagrzane to się strasznie męczę mam sucho w gardle i w ogóle. Ale nic się nie stanie jak dzisiaj zrobisz wczorajszy trening, w sumie to dałaś czadu na placu zabaw hehe Wikia 7 lat jest co świętować :) Ktoś nam tu wątek zaśmieca pierdołami o owocach od tego jest dział diety! Veruna ja po roku ćwiczeń pompek nadal dobrze nie umiem, znaczy zrobię 3 i mi ręce odpadają hehe a myślałam że z miesiąca na miesiąc dam radę a tu nic się nie zmienia mam słabe ręce i nic na to nie poradzę ;) ale Tobie to lepiej idzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pompki zaczeły wychodzić dopiero dzięki ćwiczeniom z ciężarkami :-)wczesniej to była katastrofa ale i tak nie zrobię tylu powtórzeń co w treningu czasem muszę zejść na kolana no i pompki tricepsowe to dla mnie czarna magia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka u mnie było tak zimno że nawet w bluzie nie dało rady grzejniki ledwo letnie a na dworze mróz chyba awarie mieli bo dziś już cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aga wspolczuje. Ale musialabys zobaczyc jak jest u mnie, od razu bys powiedziala ze cieplo masz w domu:) Dobry sposob mam na cwiczenia jak jest zimno. Zaczynasz w bluzie a pozniej zdejmujesz powoli wraz z intensywnoscia cwiczen. ...................... ja dzisiaj mam Max Interval Sports training. Czanka powodzenia z Circuitem. Aga Ty to samo, tak? Wikia ma wolne. Weruna a Ty co dzisiaj? .................... Ja wlasnie jem owsianke, pije kawke, trening zrobie za 3/4 godziny. Dzisiaj mam wolne, tylko do szkoly trzeba isc:))))A, i ide na polowanie na lososia do takiego sklepu co zawsze kupuje. ostatnio byl wysprzedany , mam nadzieje ze sie zalape. wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja też zaczynam w bluzie i sie rozbieram ale wczoraj to aż para szła z ust hihi a i pewnie też zmęczenie zrobiło swoje narobiłam się wczoraj a ja ogólnie należe do zmarźluchów i jak jestem zmęczona to jeszcze bardziej mi zimno. Ale nie ma co wczorajszy trening zaliczony :-D wieczorem max interval circuit wg planu Eliza powodzenia przy polowaniu :-) acha i co idziemy w piatek pobiegać bo akurat mi wypada overtime gamed day zrobię ale zamiast overtime miałysmy iść biegać jak jeszcze z nami ćwiczyłaś, pamiętasz? aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej:) Aga a mowisz ze robienie 2 treningow jest dobre???bo tak sie zastanawiam czy nie przeciaza sie wtedy organizmu???chyba ze jak tak dlugo cwiczycie to organizm jest przyzwyczajony??? Najwazniejsze aby synek sie nie rozchorowal przez te grzejniki. My juz skrobiemy autka a Eliza w kiecce śmiga;) myslalam ze w Irlandi to tak jak u nas chyba ze tam jakies ocieplenie:p U mnie dzisiaj wolne, jak przeczytalam jaki wiki pisze co dzisiaj cwiczymy to tak sie zastanawilam i mysle i mysle a ja przeciez wolne mam, chyba jeszcze sie nie obudzilam, troszke sobie treingi pozamienialam, wczoraj mialam zrobic pure cardio i abs ale nie mialam tyle czasu aby cwiczyc wiec wzielam cos innego, pure na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie jest dobre nie powinno się ćwiczyć dwóch treningów można się przetrenować ale ja wczoraj nie ćwiczyłam i musiałam nadrobić nie robię przecież tak codziennie :-) Zreszta ten wczorajszy to mozna porównać do skalpela a dzisiejszy jest na spalanie więc myslę że mi nie zaszkodzi tym bardziej że w hybrydzie już robiłam dwa naraz :-D. wiem wiem krzyczę na Wikie żeby nie trenowała tyle ;-) ale to była wyjątkowa sytuacja :-P Postaram się nie grzeszyć więcej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna , odpoczywaj wiec. ............... Aga a mozemy biec w czwartek ? W piatek pracuje caly dzien od rana do 20, juz bedzie ciemno wiec nie dam rady. Na czwartek planowalam wolne , wiec w ten dzien moge sobie przebiec 10km- o ile jeszcze potrafie !!!!!!! To jak, biegniemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek mam tylko rozciąganie więc moge pobiegać dla relaksu ;-) Na pewno nie zapomniałaś jaką ja miałam długa przerwę w bieganiu i się zdziwiłam , że idzie mi lepiej niz wczesniej dzięki Insanity :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika33
Ja ćwiczyłam z Chodakowską, Mel B i innymi gwiazdami ale ciężko było mi się zmobilizować w domu.W końcu w Piotrkowie otworzyli nowy klub fitness Mrs.Sporty i tam właśnie walczę o piękną sylwetkę! :) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Aga, ale ja sie nie scigam!!!! ja naprawde biegam jak zolw!!!!:))) ale sie najadlam. juz zjadlam: owsianka, banan, jablko i zrobilam koktajl z borowek i wypilam mala szklaneczke. mój bedzie za godzine na obiedzie!!!!!wiec musze jesc z nim, bo on nie tknie beze mnie. najwyzej pozniej lekka kolacja przed szkola i koniec. ........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza to ja jestem jeszcze wolniejszym żółwiem niż ty haha nie powiedziałam, że będę się ścigać :-) spróbuje zrobić 10 zobaczy jaki czas itd może porawiłam i się wydolność chyba że po osmiu padne :-D Ty jesz tylko trzy posiłki?? Nie jesteś głodna ? Ja zjadłam już owsiankę, cztery daktyle i kromeczkę maluteńką bo słabo mi było z wędliną teraz bede jadła ziemniaki z jajkiem nie mam dziś czasu na wymyślne gotowanie :-) sprzątam sprzątam i sprzątam zrobiłam dziś salon i kończę pokój małego, później na spacer. Do końca tygodnia chyba wyrobię się ze sprzątaniem tak by sanepid-teściowa jak przyjdzie na święta żeby nie marudziła. A od przyszłego tygodnia wezmę się za gotowanie. A u was dziewczyny jak tam przygotowania obchodzicie święta? Eliza ja tobie zazdroszczę tych randek, choć nie mówię że mi źle :-D ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co ja czytam?! Aga i Eliza bedziecie biegły 10km w taki mróz?! dla mnie zwykłe wyjscie bez czapki na dwór to choroba, katar i dreszcze:D Nie napisałam co wczoraj jadłam do tego winka, 2 porcje sałatki a la grecka (z kap. pekinska i rukolą), a dwie porcje dlatego ze obiadu nie było. Ale dziewczyny my jestesmy 7 lat razem ale po slubie duuużo krócej, wiec nie myslcie ze za maz tak mlodo wyszłam :D:D No właśnie, nie można ćwiczyc dwóch treningów na raz hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta spędzamy o rodziców i teściów, jak co roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×