Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Veruna a próbowałaś ćwiczyc podczas okresu? Ja kiedys myślałam że też nie dam rady brzuch bolał jakby mi coś się rozrywało i krzyż ale kilka razy spróbowałam i teraz nawet muszę c***owiedzieć , że dzięki ćwiczeniom lepiej to znoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem po 1godz, 40min spacerze przy okazji kupiłam płytkę, przejrzałam i sie uśmiałam jak zobaczyłam jak Tomek ściąga koszulkę tłumacząc się"żeby lepiej pokazć Ci jak pracuja mięśnie zdejmę koszulkę" :D:D haha aż musiałam jeszcze raz to zobaczyć! ale już nie rzuca koszulki w kamerę... :D faktycznie 123 było ćwiczenie ja je lubię:) Myslę tak samo Aga ze da sie z tego wycisk zrobić, robiąc trudniejsze warianty i np na przerwach biegać zamiast maszerować. nie cwicze dzis tak jak w planie. musze sie zregenerować:)............................................................................................Czanka trzymam kciuki aby wszystko było dobrze:)Eliza doceniam szczerość:) Trening ma być przyjemny, a co to za róznica czy insanity, czy insanity asylum czy np T25 itd? one są podobne - intensywne. Nie przejmuj sie i rób to co lubisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialabym, ze i tak wybralam jeden z morderczych treningów: max interval sports training to nie byle co:) Spocona bylam jak dzika swiania. Jutro UWT, pozniej chyba max conditioning. To nie bedzie latwe, ale przyjemne. ja naprawde nie lubie Asylum. Wy tez macie takie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) ale u mnie dzisiaj zimno i mży :( udało mi się syna wyciągnąć na krótki spacer a teraz śpi a ja grzeję się pod kocykiem, jak miło że mamy wolne bo coś mnie głowa rozbolała. Byłam w szpitalu niewiele się dowiedziałam na poniedziałek umówiłam się z Panią doktor na szczegóły i jakieś badania. Na pewno będą szukać zrostów po cesarce a co znajdą to się okaże ;) będą mnie usypiać ale się boję tego ;) termin laparoskopii mam na początek stycznia na szczęście po świętach i sylwku także przynajmniej będę na chodzie jeszcze ponad miesiąc, a w szpitalu spędzę prawdopodobnie trzy dni jeszcze nie wiem nic dokładnie. Pewnie będzie zakaz ćwiczeń przez jakiś czas bo jednak to operacja i gmeranie w brzuchu ;) Także hybrydę spokojnie mogę ćwiczyć dalej z Wami i może uda mi się schudnąć ostatnie kg przed tym wszystkim żeby tylko utrzymywać efekty potem ;) x Veruna z biedronki są fajne te warzywa na patelnie i cena też ok chociaż czasem trafia się dużo kukurydzy i cebuli, ja kupuję zwykle włoskie i greckie czasem takie zwykłe, jest jeszcze fajna mieszanka brokuł kalafior i mini marchewki, kupuję też fasolkę i brokuły. Nie mów mi o dentyście powinnam iść ale odkładam to z miesiąca na miesiąc ;) A pizze to czasem sobie robię taką zdrowszą z cienkim pełnoziarnistym spodem ale wiesz czasem mam ochotę zjeść taką full wypas na białym spodzie hehe x Eliza szkoda że się wycofujesz ale dobrze robisz jak Ci nie podchodzą te ćwiczenia nie ma co na siłę robić, znam to uczucie jak mi ćwiczenia nie pasują w ogóle nie mam ochoty ich włączać lepiej zmienić :) x Aga ja też się trzymam hybrydy do końca :) nie wszystko mi pasuje ale jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza mi sie one wszystkie strasznie mylą :D:D ale wiem jedno, taki ciezki trening aż do z******ia co trwa 60 to dla mnie za dużo :D:D przepraszam za słownictwo, chciałam dobrze opisać intensywność ćwiczen :D:D ja lubie 60min ćwiczeń w tym (max 30-40min cięzkich a reszta 20-30min średnio intensywne ćwiczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka współczuję, ja tylko 1 raz byłam w szpitalu i to na 4 godziny jak miałam robione hsg:P nie wiem czy bym nie spanikowała,nie czytaj na necie o tych rzeczach bo wiele bzdur jest a później człowiek przerażony, dobrze, że jeszcze przed świętami Cię nie ciągną. Biedulko Ty :* Aga próbowałam pod koniec okresu, ale mnie wkurzało bo co chwile musiałam się poprawiać;P dlatego w pierszych dniach sobie tego nie wyobrażam,ale poszukam jakiś treningów bardziej napinających jakieś przysiady wypady, wymachy, bez wariactw:) a zawsze to cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna domyslam się , że nie chodzi o ból ale o dyskomfort a próbowałaś tamponów? W insanity jest jeden trening gdzie jest rozciaganie .... Czanka wszystko będzie dobrze najwazniejsze aby usuneli ci te zrosty i już nie bolało. ... Wikia ty też rezygnujesz z Hybrydy?? Ja dzis też mam wolne nie ćwiczę wg planu w koncu ktos to wolne zaplanował w jakims celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myslicie o czymś takim smażone banany z miodem i sokiem z cytryny? Kidys to robiła i tak sobie pomyslałam że teraz wszędzie banany w promocji tylko nie wiem czy to może być na diecie? Co myślicie Czy uznać to za zło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga nie używam tamponów wole tradycje :p Ja jadam banany, ostatnio troszkę unikam bo mam schize że po nich mam problem z kibelkiem, dzisiaj brałam do pracy bo zamienił się prawie w murzyna ;)Nie wiem jak wygląda smażony banan, chodzi o tego w cieście??lepiej uniknąć banana w cieście,ale to przecież nie baton;) no i zdrowiej to najważniejsze a miód oczywiście że możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
moje menu na dzisiaj, bo nie wiem czy uda mi się napisac, chociaż raz załapię się tego samego dnia:) ś owsianka z mlekiem i woda w pracy 2 kanapki z szynka + banan K kurczak z warzywami z biedronki:D W piotrze i Pawle są cukierki w promocji wawel krówkowe za 19.99 właśnie dostaliśmy cynka że są na stanie także planuję zakup, tak 1kg do 2 :D nie chce ich zjeść wszystkich tylko będą leżeć a wiadomo że jak ktoś odwiedzi to zawsze ubędą:) kupiłam kolczyki:D w tym miesiącu to mój ostatni zakup;) zastanawiałam się i zastanawiałam, ale pomyslalam o odchudzaniu i stwierdziłam ze się nagrodzę, bo dlaczego nie???:P musze przestać siedzieć przed kompem bo później buszuje na allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Veruna nie w cieście ja kiedyś smażyłam na niewielkiej ilości tłuszczu polewałam miodem i sokiem z cytryny jeszcze na patelni mniam Ale dziś zrobiłam naleśniki z jabłkiem ( starłam kwasne jabłko do tego troche daktyli, cynamon, miód, imbir wszystko w rądelku bez tłuszczu dusiłam) Naleśniki na wodzie nie uzyłam ani grama cukru :-) a tłuszczu ociupinkę do smażenia naleśników :-) Moje menu 1.owsianka mała kajzerka wieloziarnista z polędwicą i pomidorem 2. bułka wieloziarnista mała 3 ziemniaki i 2 pulpety z marchewką 4 naleśniki aż 3!!! :-( mam nadzieję, że już dzisiaj nie zgłodnieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna lepiej tak się nagradzac jak ty kolczykami niż słodkościami ;-) Ja mam zachomikowanych już trochę słodyczy i żeby nie podjadać dałam mężowi żeby schował w takie miejsce, żebym nie wiedziała gdzie są :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle twoje menu coraz lepsze. Jest pożądne śniadanie i nawet obiad jest super Veruna tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga takie bananiki jak najbardziej:) kiedyś jak w promocji kupiłam mase bananow, to robiłam w galaretce owoce to był taki deser:) Obiady od pon-piatku to kanapki hehe, ale nie mam innej możliwości, robic rano nie chce mi się wieczorem tez napięty grafik, wiem ze tego nie zmienie chociaż jest ten kurczak i owsianka:P heheh ze tez jeszcze mi nie zbrzydly te kurczaki;) nie martw się 3 naleśnikami, ja ostatnio też tyle zjadłam:) jeszcze bylam niezadowolona ze nie ma więcej hahaha nie mogłam się najeść ale po jakims czasie info doszło do mózgu i bylam najedzona;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
miłego wieczorku ja lece, trzeba ogarnąć i na zakupy do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 kromki grahama z serkiem topionym i pomidorem, kawa zbożowa z mlekiem 2. zupa kartoflanka 3. ziemniaki, jajko sadzone, marchewka z groszkiem 4. serek wiejski lekki, 2 kromki grahama z masłem i pomidorem, parówka berlinka Jeszcze mnie nosi za jedzeniem więc albo zjem jeszcze jedną miskę zupy albo wafle ryżowe ;) A wczorajsze rozciąganie dobrze mi zrobiło :) Jutro będzie 12 dzień, skoczny trening i wreszcie ABS :) jesteśmy Aga prawie na półmetku hybrydy! Aga na razie luzik z tym szpitalem jak się termin będzie zbliżał spać nie będę mogła ;) ale dam radę, miałam cesarkę i przeżyłam to teraz tym bardziej :) gorzej zniosę rozstanie z synem niż tą operacje. A jak się robi te banany? ja kiedyś robiłam w cieście i strasznie słodkie były po smażeniu. Veruna dobra dobra ty nam tu nie ściemniaj że cukiery dla gości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rezygnuje z hybrydy, chyba że Wy Czanka i Aga zrezygnujecie:) Aga pyszny ten "farsz" do nalesników musiał być, fajny skład, no ale wiesz... jeszcze trzeba umieć zrobic naleśniki hehe to już wyższa szkoła jazdy dla mnie :D Bananów smazonych nie jeadłam, ale grilowane tak (pieczone wyjdą takie same) dobre ale całego sie nie da zjeść, takie słodkie się robią jak z samego cukru:) ale ja nie słodze herbaty, kawe czasami więc mnie zamuliło. Może dlatego mam zachcianki na słodycze? jakbym słodzila na co dzien cos to bym nie miala zachcianek, nie wiem ale wole zjesc ciastka raz na tydzien lub dwa niż słodzic herbate....bleee ostatnio słodziłam 8-9lat temu:) a propo słodyczy... nie mam się dziś czym chwalić, naprawdę, dieta koszmarna... aż mi wsyd pisać, pozwólcie że to przemilczę:( możecie mnie porządnie zrugać! pocieszam sie jedynie tym spacerem dzisiejszym.Jutro jestem umówiona z koleżanką na 11 rano (inną koleżanką, bo tamta do której chodziłam w niektóre niedziele zrezygnowala z cwiczen a szkoda bo tak jej dobrze szlo ze w niektore tygodnie robila 3-4 treningi!) Ta koleżanka zaczyna wiec włączę jej Skalpel albo coś podobnego a wieczorem lece z naszą hybrydą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna dietka super. Agazgaga nelsniczki, mniam. Za mna chodzi mamusiowy barszcz z uszkami:( Wikia- fajnie, ze wspierasz kolezanki! Jestes ich inspiracja. ............... ja juz szkole skonczylam. Dobranoc, do jutra !!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jem sniadanie: 2 kanapki z pasta z tunczyka rzodkiewką, papryka, pomidorem i kiełkami.... cebuli (w bierdonce kupiłam:)) Potem ide do koleżanki, ciekawe jak skalpel jej pójdzie:D mowila ze nię ma takiej złej kondycji bo duzo chodzi... zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Eliza to wpadaj do mnie w sobotę będę lepić uszka :-D Czanka ja te banany smażyłam na masełku polane miodem i sokiem z cytryny obsmażałam z obu stron i jeszcze polewałam na koniec czekoladą ale to raczej nie było dietetyczne :-) ale wtedy nie byłam na diecie hihi. Pomyslałam czy jakbym zrobiła na niewielkiej ilości oliwy i nie polewała czekoladą czy było by to wtedy dietetyczne? :-D Musze dołozyć do mojego wczorajszego menu kromke razowca z polędwicą i grejfruta bo jednak jak nie ćwiczę wieczorem a siedzę dłużej to jestem głodna ale wyszło mi 5 posiłków także nie jest źle :-D Wikia ja tez nie słodzę ani kawy ani herbaty już po zapachu wyczuję czy było słodzone blee.. i tez myslę że może dlatego czasem tak ciagnie na słodkie. Nawet ostatnio pisałam że kręci mi się w głowie i zaraz miałam to kremówkowe obżarstwo i powiem wam że nie kręci mi się już nie wiem czy to mogło mieć wpływ ale narazie też ochota na słodkie przeszła :-) A no i nie rezygnuję z Hybrydy lecimy dalej jesteśmy już w połowie szybko zleciało więc jeszcze te dwa tygodnie damy radę :-) Dzis mam obiad z wczoraj, a do osianki zjadłam jeszcze wczorajszego naleśnika (specjalnie zostawiłam :-)) Ostatnio strasznie się najadam i zastanawiam się czy nie za dużo tego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ty będziesz ćwiczyć dzisiaj też dwa razy? ja myślałam że by zrobić sobie trening z tomkiem dzis rano a wieczorem hybryde ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo jak za duzo ćwicze to efektów nie mam z drugiej strony strasznie mnie korci ten trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to zamień jeden trening:) to i ja wieczorem tez zrobie z Tobą Tomka. Niby skalpel nie jast taki cięzki ale w sumie lepiej byłoby mi zrobic po nim Tomka niż Insanity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wracamy po wolnym do ćwiczeń :) ja będę ćwiczyć po południu. Wiecie co naszło mnie na omleta na słodko, tak piszecie o tych bananach może dodam do jajek rozgniecionego usmażę omlet i na to jogurt naturalny z dżemem taki sos wyjdzie, powinno być dobre :) Wikia ja też na co dzień nie słodzę nigdy tego nie robiłam i czasami mam chcicę na słodkie ;) nie wiem czy jakbym słodziła to by ich było mniej pewnie nie ;) Ja nie rezygnuję z hybrydy mimo że czasem trening mi nie podchodzi albo jest długi chcę ją skończyć i zobaczyć ładne efekty :) Aga ja też się zastanawiam czy nie za dużo czasami jem ;) zobaczymy co waga na to i wymiary hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ! ja juz po treningu. UWT;) na obiad surowka z tunczykiem, a wieczorem kolacja z moim wrrr ............................ Lubicie banany z jajkiem, te ktore ja kiedys tak jadlam?? ja je uwielbiam i sa mega slodkie. bez cukru, miodu itp. ..................... lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzień dobry:) Ja tez nie slodze ani kawy ani herbaty. kawe zawsze z mlekiem, herbate jak pije z cytryna to wtedy slodze albo czasem herbatke z miodkiem ale to tak prozdrowotnie:) te warzywa z biedronki kupiłam wloskie, nie wiem dlaczego ale ta przyprawa bardziej mi podchodzi na jakas indyjska niż wloska:P greckiej nie brałam bo były ziemniaki, a chialam typowe warzywka, fakt dużo kukurydzy tam daja, ale ogolnie dobre warzywka:) na dzisiaj mam fit test, ale go omine i biore się za plyometric cardio circuit, na zakończenie treningu zrobie 2 dodatkowe jakies insanity zamiast tego testu, a testu dlatego nie robie ze nie lubie cwiczyc sama;) zostało mi jeszcze 19 treningów do końca, 11 za mna - nie liczyłam dni wolnych tylko faktyczne ćwiczenia:) moje menu na dzisiaj to co zawsze owsianka z mandarynka 2 kanapki + 2 mandarynki i jabłko małe k kurczak ze surówka powiem Wam, że coraz lepiej się prezentuje:D co chwilę podnoszę koszulkę i patrzę na mój bebol bo już ciąży nie przypomina;) ahh cudowne uczucie, i pupa ładniejsza, cellulit mniejszy jeszcze brak mi masażu lepszy byłby efekt ale nie wiem kiedy bym go robiła chyba na lunatyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
nie jadłam bananów z jajkiem, jakoś nie mogę sobie wyobrazić ja jaja jadam na słono z oregano i bazylią cebulką, hmmm kiedyś spróbuje na śniadanie a jak to robicie? dajecie całego banana??ubijacie te jaja lekko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza to miłej pracy i wieczoru z ukachanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja robiłam kiedys pilingi i masaże z kawy ale po insanity tak fajnie schodzi że przestałam z lenistwa hihi warzywa najbardziej lubie te zwykłe z biedronki sama sobie przyprawiam :-) Eliza daj przepis na banana z jajkiem chyba byłby dobry po treningu .... Wikia chyba oszalałaś jak opuszczę hybrydę to będę miała takie wyrzuty że jutro pewnie bym ją nadrobiła :-D Dlatego już jestem po Hybrydzie i czekam na ciebie wieczorem z Tomkiem ;-) A jutro trening wyciskający wszystkie soki :-) przynajmniej ze mnie :-) martwie się o poniedziałek ten nieszczęsny max interval plyo :-( Dziś podczas treningu mało sie nie zabiłam na chipsach i soku mojego dziecka mama ćwiczy myszy harcują hihi ale jak ćwiczył ze mną cardio abs padły byscie ze śmiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z jutrzejszym dniem chodzi o dietkę bo jutro ostatki i jakieś winko bym wypiła :-D Veruna pieknie ci idzie i dieta i ćwiczenia. Nie masz filmiku z FIT testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×