Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga super menu, ja też dzisiaj z warzyw wyciągałam ziemniaki hehe bo akurat skończyły się te bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam z ziemniakami jadam przewaznie kupuje te zwykłe w biedronce najlepiej mi smakują ale moje dziecko jest fanem ziemniaków i marchewki i wszystkie mi wyjadło ja się zaspokoiłam mega ilością brokułów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że sama wyciągnęłaś hehe ja tylko w biedronce kupuje te warzywa na patelnie super są ale kukurydzę zawsze wybieram bo nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja wogóle słyszałam, że kukurydza ma wysoki indeks glikemiczny i że na diecie nie powinno się jej jeść. Ja uwielbiam taką gotowaną w kolbach ale w tym roku nie przypominam sobie żebym jadła chyba byłam twarda :-D To tak jak z pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem na festynach, nie znoszę smalcu ale na festynie zawsze mi smakuje hihi w tym roku się powstrzymałam Coś kolacja mi się długo trawi :-) Eliza czemu jutro będziesz ćwiczyć???? Jutro wolne chyba że chcesz nadrobić wczorajszy trening ale wczoraj był trening interwałowy plyometric cardio nie siłowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daktyle z owsianką są cudowne, uwielbiam i dzięki za cynk:) Ok, Eliza jesteśmy kwita:D faktycznie zabawnie sobie wszystkie wypominałysmy te grzeszki heheh :P ok, moje menu napiszę razem z ćwiczeniami bo dzis sie troche poruszalam a to jeszcze nie koniec.posiłek 1) kasza pęczak+ podsamżaną cebulka (z wczoraj została musiałam dojesc) posypana lubczykiem2 treningi: skalpel wyzwanie(40min.) i all in for my girls (30min.)posiłek 2) 4 kanapki z serem topionym i pomidorem + 2 jajkaposiłek 3) jabłkoposiłek 4) kalafior ugotowany posyp. lubczykiemSpacer szybkim tempem 1godz.10minposiłek 5) owsianka (słodzona ksylitolem) posyp.cynamonem i łyzką kakao na mlekuo 21:00 zrobie dzisiejsze cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga mój mąż się ciekawi ile gramów jest daktyli w paczce za te 1,49zł ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia 150g ale są bez pestek także nie jest źle :-) Ładnie poćwiczyłaś łał kurcze teraz to już bardzo chce tą plytę eh :-) Ja dziś też dwa razy rano Plyometric cardio a za niedługo planowy trening :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też słyszałam o wysokim indeksie kukurydzy, z groszkiem też jest ponoć podobnie. A smalec lubię taki z cebulą ale dawno nie jadłam. Wikia dużo ruchu dzisiaj miałaś super! Mój syn dzisiaj nie chciał się ubrać na spacer i siedzieliśmy w domu :( a tak ładnie słońce świeciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było barrrrdzo zimno 0 stopni ale na spacerze byłam popłudniu około godzinki :-D rano ćwiczyłam i wpadła szwagierka nie wyrobiłam się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam, ale jutro sobie odpoczniemy :) muszę rano jechać załatwić termin w szpitalu więc zamelduję się koło południa ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to nie wyszło tak tanio w tesco jest na wage i za kilogram jest 8 zł, no ale! Ja do tesco mam 40min pieszo szybkim tempem a biedro jest blisko:P ja mam nadzieje ze jutro bede odpoczywać, ze nie wezme sie za cwiczenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście nie ma tesco :-( najbliższe jest 30 km odemnie :-( na wagę to chyba tylko w realu dostanę ale tam drożyzna dla porównania migdały 100g real 9,99 kaufland 4 zł a nie wiem czy w kauflandzie będą na wagę nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po mój brzuch potrzebował tego rozciągania :-) było przyjemnie ale długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Dziś mi udało się pospać :-) Co u was? jak tam po wczorajszym rozciąganiu? Mi sie ono przydało hehe bo przy tych pompkach w pozycji psa kręgosłup mi strzelał jak szalony :-D Może mi się tam wszystko ponastawiało bo biodro mi dzis nie dokucza :-D Czanka daj znać czy załatwiłaś i na ile cię położa do tego szpitala :-( i zapytaj odrazu lekarza ile po tym będziesz mogła ćwiczyć! Bo napewno nie odrazu jakieś tam ranki pewnie będziesz miała :-( Biedna ale najważniejsze aby wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzień dobry:) wczoraj pisałam do Was 2 razy i w połowie pisania mi padła komórka grrr... dzisiaj mam kompa :D zamieniłam dni sobie i wczoraj miałam wolne, bylam tak padnieta ze lewo co się doczołgałam do domu nie było mowy o ćwiczeniach.Położyłam się o 22.10 i udało mi się usnąć po 23:) lepiej się czuję ale troszkę brak sił, będę musiała troszkę inaczej to wszystko zorganizować, aby kłaść się minimum 23. nie mogę się doczekać pure i abs cardio:D dam sobie popalić:D U mnie daktyle się dosuszają w pojemniku już pół roku;) jakoś mnie nie pociągają, ale kupiłam jakos 3 dni temu w lidlu śliwki susz. są zarąbiste, są takie jakby świeże suszone:) Dobrze wiedzieć o tych warzywach z biedrony, a jaka firma?? taka tańsza??ja przeważnie kupuje luzem (jak sa ladne) bo w paczce sam lod mi się trafial nawet z hortex. dzisiaj może wlece do biedrony:D ja mam biedronke po drodze jak ide do domku i dzisiaj mi otwarli po drugiej stronie ulicy kolo pracy:D:D:D:D Lidl tez mam po drodze jak jade do pracy. Kaufland i Intermarche kolo siebie. Tesco nie lubie chyba ze jakies kuszące promocje to wtedy się wybiorę:) Intermarche ma swieże owoce i robia miecho na miejscu:D czasem kupimy tam kielbaske maja bardzo dobra. ale wędlin ostatnio nie kupujemy, mąż kupuje szynke w całości i się nią zajmuje :) później mam do obkładu;p kukurydza ma wysoki indeks ale ja się tym nie przejmuje, codziennie jej nie jem, wiec czasem jak cos dodadam to nic się nie stanie;) a jakies tam wartości odżywcze ma, ja rezygnuje tylko ze słodyczy, smalcu (uwielbiam najlepszy z porą i jabłkiem) smażonych mięch, a o reszcie nie myśle co i jak, w diecie powinna się unikac buraków, ja jem z 1/2 razy w tygodniu;)i właśnie dzięki tym burakom dzisiaj zaliczyłam kibelek;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
byłam dzisiaj u dentysty jestem załamana :o mówiłam że ma zrobić mii 2 koło siebie a 1 z nich skończył się kanałowym. i teraz czeka mnie kurfa 5 wizyt, te kanałówki mnie wykończą tą jest już mój 3 ząb kanałowy :o nie żebym miała jakieś tragiczne zęby hehe ale zewnątrz wyglądają okej tylo środek masakra:/ to się załatwiłam :o jeszcze przed świętami w grudniu chciałam jej nie oglądać :o u mnie wczoraj ś 2 małe kromeczki z szynka własnej roboty w pracy 2 kanapki z ta szynka + pomarańcze kolacja kurczak z buraczkami Już nie mogę się doczekać weekendu jeszcze tylko dziś i jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka czekamy na wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka jak masz smake na pizze zrób swoja!!!będzie zdrowa, jak kupisz w pizzerii pewnie możesz się spodziewać jakiś gotowców, cemii, wzmacniacze zmaku itd. itp., a tak ciasto zrobisz, sos tez z pomidorów ja ostatnio taki robiałam sparzałam je i ściągałam skórke, zblenderowałam, pieprz troszkę soli bardzo duża ilość oregano i bazylii i troszkę chyba koncentratu dawałam aby zagęścić. dasz sobie to co lusz możesz np. zrobic z piersi z kurczaka gyrosa to na pizze pewno warzyw, pieczarki, cebulka,papryczka, albo z rybka jak kto woli,chyba ze wolisz taka typowa pizze z pizzerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Czanka, biedna Ty - daj znac kochana jak tylko sie cos dowiesz. Nie przejmuj sie cwiczeniami-zdrowie jest najwazniejsze. ............. Weruna to sie porobilo. Juz nawet nie chodzi o leczenie ale o koszt! Nie wiem czy Ty masz placic za to?? ja leczylam zeby w Polsce, ostatnio jakos 2 zeby ale nie kanalowe nawet i skasowala mnie okolo 400/500zl - juz nie pamietam ale zalamalam sie wtedy. Pieknie C****szlo z dieta .......................................... Dziewczyny ostatecznie wycofuje sie z hybrydy. Dawalam d**y ostatnio, bo po prostu nie mam zadnej przyjemnosci z tego co robie. Nienawidze Asylum, wole UWT jak Strenght. Slucham swojego ciala, a ono naprawde krzyczy do mnie- zmien cwiczenia, przysiegam:) Dzisiaj zrobilam juz Max Interval Sports Training, i czuje sie wspaniale. Nie ma tam zadnego stretchu , a wiec czysciutkie 50 minut cardio. Jestem na maksa spocona - od razu mi lepiej. ........................................ Jutro robie UWT. .................. Chce, zeby cwiczenia byly przyjemnoscia, tak jak kiedys mnie cieszyly a nie obowiazkiem, ktory mam odbebnic i zapomniec. Poza tym, nie jestem w stanie cwiczyc 2 godziny, czy 1.5. Mam prace, szkole, balagan w domu. Nie rzuce wszystkiego. Warto dbac o siebie i nie zamierzam przestac, tak daleko zaszlam , ale studia i edukacja sa dla mnie prorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza nie ma sensu ćwiczyć na siłe, dobrze robisz i fajnie że się przyznałaś:) jakie plany z ćwiczeniami?? Jak mówisz nie ćwiczeniami tylko człowiek żyje, gorzej że nie ma na to czasu, mniej snu i się odbija.Ja jak już dojde do wymarzonej sylwetki, myślę że będę ćwiczyć 2/3 w tygodniu jeśli to wystaczy nigdy w życiu codziennie:P nie mam czasu też na to aby codziennie ćwiczyć, kilka miesięcy mogę poświęcić ale nie dłużej, c nie znaczy że zrezygnuje z ćwiczeń, bo nie zrezygnuje:) kanałowy mnie wychodzi 500 zł , średnio bierze 100 zł ale 5 razy jezdze, fakt portfel się odchudzi akurat przed swietami :o a tu końca nie widać z tymi zębami, ale też się pocieszam że je porządnie ponaprawiam i będą zdrowe:) na koniec zostawiłam wisienke w postaci scalingu i piaskowania:D ale chyba za rok bo jak mi kanałowymi pojedzie haha to tak szybko nie będzie;) i jeszcze te ranne godziny mnie wkurzaja bo ona przyjmuje tak ze jestem w pracy caly dzień i tylko rano na 8 mi pasuje, to jestem chora ze musze wstać :/ za wiercenie plukanie i plomba bierze 90-110 zł , w tym miesiącu zostawiłam jej 350 zł;) że też człowieka nie ciągnie do takich rzeczy aby się zawodowo zająć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jeżeli nie masz chęci na hybrydę to pewnie nie można się zmuszać ćwiczenia mają sprawiać radość :-) Ja ją skończe zostały dwa tygodnie i choć nie wszystkie treningi mi się podobają to choć jeden program (oprócz shreda) chciała bym zrobić od A do Z :-). .................... Veruna ty też jak potrzebujesz to odpocznij regeneracja nawet ważniejsza od ćwiczeń. Super idzie ci dieta ............. Wikia masz już? Ja mam i jak wrażenia? Ja tylko przejrzałam chyba ktoś tu się inspirował insanity haha przy niektórych ćwiczeniach po rozgrzewce rozciąganie ;-) no i jest 1 2 3 :-D . trening dla początkujących tak przypuszczałam, ale myślę że da się go zrobić tak żeby się porządnie zmęczyć :-) no i jest troche na brzuch to też na plus. Nawet mi się podoba zobaczymy jak przećwiczę :-) tak koszulka robi się trochę irytująca w pierwszej płytce fajnie ale w drugiej....? .............. Czanka daj znać co i jak bo się martwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ide zrobić herbatke pokrzywowa, i zjem kanapke ostatnio jadlam 5,5 h temu nie miałam czasu bo zamawiałam kosmetyki i klienci tez byli i tak zleciało. a propo kosmetyków:D trochę się opanowałam przez ta dentystke i zamówiłam na 60 zł:D kupiłam sobie cien ck i rimmela, kępki rzęs (pierwszy raz ciekawa jestem jak to wygląda:P, postanowiłam się odp*******ć w wigilę:P)klej do kępek (najdroższy ze wszystkiego)i maske z alg:D szybko się produkty rozchodzą polowałam na cien z meybelline, ale dzisiaj już nie było grr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Veruna będziesz piekna :-) Fakt dentysta i ginekolog to chyba najbardziej dochodowe zawody hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga ani mi się śni odpoczywać:p też chcę program doprowadzić do końca, wczoraj byłam zdechła dzisiaj jest lepiej więc na co czekać|??:D mam już 76 z hakiem:D jedynie zrobie przerwę na okres, bo cienko to widze te pierwsze 3 dni może. wiec teraz musze się spiąć:) Dzięki Kobietki za pochwały ale nie chwalcie dnia przed zachodem słońca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×