Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Jednak focus dzisiaj bo zapomniałam o zaleceniach lekarskiech hehe zrobiłam teraz siłe a potańcze sobie wieczorem (speed) Kurde wiecie ja nie wiem ale strasznie mi wydolnośc spadła przy tym focusie czuję się jakbym robiła conajmniej maxa haha nie wiem dlaczego ale jestem mokra jak szczur kiedyś tak nie było :-) ale fakt wiem że to tylko 25 minut więc jadę na maxa. Dziś idę na 50 więc będzie mnustwo jedzonka i alkoholu pić nie zamierzam bo idę z dzieckim ale trzymajcie kciuki żebym nie pojadła postaram się nie jeśc ciasta choć będzie ciężko :-( Eliza jak tam twój? przyjechał. Wyłaźcie z tego wyra hahaha. Choć w sumie to też dobry trening :-P .... Dziewczyny gdzie jesteście? Wracam do żywych a was nie ma ? hehe dajcie trochę motywacji bo wyglądam jak słoń :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem już w domu :) rano mnie puścili :) wczoraj było ciężko bo nie mogłam jeść i pić dopiero o 14 poszłam na stół i już wieczorem mogłam wstać na noc nie musiałam nic brać przeciwbólowego, a dzisiaj już fajnie się czuję trochę mnie w brzuchu ciągnie, nie mam szwów tylko malutkie dziurki pieką mnie, na razie mam się oszczędzać nie wiem kiedy będę mogła ćwiczyć ale na razie o tym nie myślę. Aha okazało się że mam zrosty po cesarce, powinno być już ok :) Przeczytam później co nabazgrałyście bo jest u mnie siostra i tak tylko weszłam napisać że żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka to super! Fajnie że już wróciłaś. Odpoczywaj. Buziole. Zbieram się na te urodziny trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) nie będę ściemniać przez dwa dni zjadłam chipsy, snickersa i pół paczki groszków i wypiłam 2ipół piwa... głowa boli mnie juz drugi dzien (z przerwami, przestaje i zaczyna) nie wiem o co kaman ale nie moglam przez to cwiczyć:( nie bralam tabletek zadnych ale jak dzis wieczorem bedzie bolec to cos lyknę żeby móc ćwiczyć. Okrzyczcie mnie za tą dietę, źle zrobilam:/Aga tez sie uśmiałam haha:D nie widzialam wczesniej tego gościa. co do stanika to mam co nosić:D nie bede pisać bo wyjdzie ze sie przechwalam:PCzanka szybko wracasz do siebie! myslalam ze bedziesz nie do zycia przez tydzień, a tu proszę:) silna babeczka z Ciebie:)Desiree fajnie że ćwiczysz motywuj nas bo jakiś przestój się wkradł... ile masz wzrostu? nie pamiętam czy pisałaś...Eliza widzę że Tobie tez trudniej ostatnio się przywołać do pionu. Chyba trochę zapomniałyśmy co nas motywuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie bańki chińskie gumowe i wczoraj zrobiłam pierwszy masaż antycelulitowy, dzis rano patrzę... cała jestem w malinkach i mini siniaczkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie pozgnac abs ja dzisiaj nie jem, ja po prostu wpierrrdalam, nie moge sie opanowac. brzuch mnie boli ale jem dalej. zaraz koncze bo I tak nie mam juz co zjesc kuuuurde co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Eliza, tez mnie to martwi, jak się zmotywować na nowo?? hmm... za dwa miesiące wiosna, powychodzimy z zimowych kurtek a brzuchy... dalej będą? nie chce. trzeba pomysleć czego się chce, na wiosnę bo ona i tak przyjdzie a to zależy od każdej z nas jak będziemy wtedy wyglądać... ja chcę mieć płaski brzuch, Ty kaloryfer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help !!!! nie wiem kiedy to sie skonczy ale musi sie skonczyc! Dzisiaj ide na nocke, jutro od 12stej w pracy i wieczorem mój mnie odbierze z pracy wiec napisze w poniedzialek, po egzaminie . ale musze cos z tym zrobic, az sie zaczynam bac ja juz waze 59!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja 53,5:( zaczynam Insanity asylum back&6pack potem Ab Shredder. Eliza zrób coś ciężkiego zeby duuuzo edorfin sie wydzieliło. Veruna wybaczysz mi zamianę?:P to wciąż insanity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że juz zrobiłam te dwa treningi z asylum, wyszło 60min:) dieta:1) kasza jaglana z jabłkiem, cynamonem i makiem2) jabłko3) zupa ogórkowa,1 kr.chleba z olejem rzepakowym4) 2 kr. chl. z masłem i dżemem5) białko(koktajl) po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przemilczmy wczorajszy dzień dobra? najważniejsze, że ćwiczenia zrobione :-P I dzisiejsze śniadanie też przemilczamy ok??? Ale od tej chwili już nie ma, że boli. Zaraz biorę się za Dynamic Core. Musimy sobie uświadomić że bez diety zadne ćwiczenia nam nie pomoga niestety :-( tylko dlaczego jest tak ciężko :-(?A mnie to się wogóle nic już nie chce :-( Jutro spróbuję się zmobilizowac żeby pobiegać choć wątpie że będzie mi się chciało :-( . BIorę się za trening do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj zaczynam dietkę :) ale bez rygoru tylko jak zwykle powolutku a do celu :) wczoraj nie ukrywam zjadłam trochę ciasta ale raczej mało wszystkiego bo mi flaki wariowały ;) a po szpitalu wcale nie wróciłam szczuplejsza wręcz przeciwnie waga dzisiaj równe 60kg i brzuch dwa razy większy :P ale to normalne także za kilka dni wszystko wróci do normy. Jeszcze się w*******m bo jak się pytałam pielęgniarek kiedy mam przyjść na wyciągnięcie szwów to mi powiedziały że nie mam dziurki są małe idiotki! a ja głupia uwierzyłam haha dzisiaj ściągam opatrunki po kąpieli a tam szwy :P pępek piecze mnie jak cholera i chodzę zgarbiona bo trochę ciągnie od środka wszystko ale i tak super się czuję :) zrobili mi dziurkę w pępku i dwie na bliźnie po cesarce także brzuch będę mieć ''ładny'' ;) Muszę przeczytać co się z Wami działo bo wczoraj zaczęłam i mnie spanie wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za dużo stresu ostatnio miałyśmy dlatego dieta leży ;) Eliza egzaminy i rozterki miłosne, Aga zamartwia się o syna, ja z tą laparoskopią, Wikia i Veruna jakoś się trzymały :) Eliza Kanary niedługo! pamiętam jak pisałaś że chcesz wyglądać bosko nie możesz tam jechać ze wzdętym brzuchem hehe już wyglądasz cudnie ale nie możesz tego zaprzepaścić! Pytałaś o staniki ja kupuję podobnie jak ty 75 lub 70 B zależy też jakiej firmy i jaka miseczka, nienawidzę tych wypychanych choć wtedy cycki wyglądają na większe :P Aga widzę że ty też cierpisz na brak biustu ;) pamiętam jak miałam D!!! karmiłam wtedy potem zeszło na C, ostatnio wywalałam z szafki stare ciuchy i tam były te wielkie staniki normalnie nie do wiary jakie donice miałam haha ale też nadwagę wtedy więc lepiej nie mieć biustu a mieć szczupłe ciało, taką mamy urodę nic na to nie poradzimy, przed dzieckiem i tak miałam mniejsze niby też B ale małe. Widzę że ćwiczyłaś trochę Focusa on tak niewinnie brzmi 25min ale niektóre treningi dają popalić :) Wikia objadłaś się moim ulubionym żarciem niedietetycznym haha snikers plus chipsy bardzo poprawiają mi humor :P jeszcze piwko ehh tyle wytrzymałaś grzecznie w diecie że musiał się w końcu zdarzyć słabszy dzień, ale nie przejmuj się! Bańka chińska ponoć jest super na cellulit ale te siniaki się mogą pojawiać trzeba uważać, masuj się będziesz miała super nóżki na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka a może masz rozpuszczalne? Jakie miałaś po cesarce? ja miałam rozpuszczalne ale dziadostwo wolałabym zwykłe po tygodniu ściągają i spokuj a to cholerstwo rozpuszcza się bardzo długo i do tego ciągnie nie fajne. A biust hmmm ja przed ciążą miałam z******ty wszytkie koleżanki zazdrosciły miałam dyże C ale takie jędrne że jak silikony jak karmiłam duże D a nawet DD zależy od firmy a pózniej to już wiadomo hehe, ale na cyckach mi nie zależy mogę nawet skarpety wpychać haha byle by brzuch był płaski i boków nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przed snem spojrzałam w kalendarz w którym zapisuje diete i treningi i sie okazalo ze ostatnio grzeszyłam słodyczami w Nowy Rok i mi trochę ulzyło, że tyle wytrzymałam...:) ale nie ma dla mnie i tak usprawiedliwienia;) CHCĘ zmniejszyć porcje posiłków, bo one mi nie pozwalają iść do przodu. Hej, może wyznaczymy sobie znów jakiś cel/datę? tak łatwiej nam było się trzymać diety wiedząc że niedługo nadchodzi termin. jakiś mały cel, żeby dao się go osiągnąć i aby motywowało nas jego zdobycie, np. zgubimy 1, 2, 4kg (jak kto chce) i oczywiście że wysyłamy sobie zdjęcia i wymiary za miesiąc, półtora... Gdy wtedy miałyśmy "cel grudniowy" nie zdobyłam go ale i tak ładne spadki miałam. co Wy na to?? Czanka, Aga, Eliza, Veruna, Desiree?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwy wyglądają na te zwykłe, przy cesarce miałam zwykłe ściągali po tygodniu a tutaj nie wiem we wtorek pojadę po wypis to się dowiem co i jak, ale ranki są malutkie takie na centymetr. Wikia należało Ci się trochę luzu bo ładnie trzymałaś dietę jak my się obżerałyśmy ;) Ja jestem za! tylko muszę przemyśleć ile dać sobie czasu żeby osiągnąć mój cel 58kg bo teraz mam gorzej muszę liczyć na samą dietę bo ćwiczyć nie mogę, ale też nie chcę za dużo ograniczeń w diecie bo nie wytrwam, może wyznaczmy sobie jakiś cel na najbliższy miesiąc? 1-2kg na miesiąc powinno się udać jak tylko się zmobilizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może 26 lutego? to będzie miesiąc i tydzien. nie wypadnie wam wtedy @? :) bo wiadomo nie ma sensu sie mierzyc jak sie jest pełną wody:) ja celuję w 1,5kg mniej czyli 52ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia z tego co pamiętam to ja Eliza i Veruna mamy okres pod koniec miesiąca haha Aga ostatnio jakoś w połowie? a ty? mi by odpowiadało bardziej w okolicy 20stego się ważyć ale to możemy przecież raz w tygodniu zerkać na wagę a jak minie miesiąc zobaczymy czy się udało zrzucić tyle ile byśmy chciały, ja będę happy jak mi waga będzie spadać ok 0,5kg na tydzień :) chyba sobie wyznaczę cel też -1,5kg w miesiąc, muszę się bardzo postarać i nie żreć tyle :P powinno mnie to zmotywować :) w sumie to już nie mam tak parcia na jedzenie bo jestem spokojniejsza już w domu po szpitalu :) ale i tak sobie kawałeczek ciasta do kawki popołudniowej zjem bo kusi, zjadłam specjalnie mniejszy obiad i małe śniadanie hehe na kolacje też nie planuję dużo :P także kalorycznie w normie. Ja się na razie nie mierzę bo jak widzę swój brzuch to masakra, zmierzyłam się przed szpitalem i było tyle co miesiąc temu jak w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski!! matko kocham Was , dzieki wielkie ze jestescie. Tak to wszystko stresy. Jak dla mnie to egzaminy, jeszcze jutro jeden, mój niedlugo bedzie, nasza rozlaka naprawde dala sie we znaki, ale od poniedzialku, jak dla mnie wszystko wroci do normy. i zero wymówek. . narazie likwiduje rodzynki do owsianki, bo niestety ale one pobudzaja moje ochoty na slodkie. pozniej jem ich wiecej i wiecej. . kawa raz dziennie, raz w pracy. . fitness codziennie, 1 raz przerwa i w tym jedno pilates albo cos lekkiego. . dieta, znow duzo warzyw bo oostatnio je zaniedbuje. . to narazie tyle, szykuje sie do swojego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zacznie @ gdzieś tak około 15ego, więc sie nie zgramy ale tak jak mówisz każda z nas się zmierzy mniej więcej za miesiąc w odpowiednim dla siebie czasie. Czanka to my stawiamy na -1,5kg a Aga, Eliza, Desiree, Veruna?? dziewczyny jaki chcecie mieć cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie stawiam cel 3 tygodnie minos 3 kilo jednak teraz jestem 59 kilo chcę być 56 jak będę jechał na kanary i mnie to guzik obchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza i takie nastawienie do diety mi się u Ciebie podoba! super cele! ja też jakoś ostatnio zaniedbałam jedzenie warzyw za dużo chleba i byle czego wpadało czas to zmienić bo aż mi z tym źle czuję że siebie zaniedbuje a tyle przecież pracy włożyłyśmy w ćwiczenia i dietę w tamtym roku. 3kg w 3 tygodnie dasz radę ale musisz się bardzo postarać :) Masz świetną motywacje wakacje w bikini :) ale się będą faceci ślinić na Twój widok hehe a z Twoim mam nadzieje że się dogadacie :) Wikia damy radę 1,5kg to nie jest dużo wystarczy spiąć poślady i nie podjadać :) mam nadzieje że będę chudła mimo braku ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka dieta to 70-80% sukcesu, właśnie dietą najszybciej się chudnie. Rób masaże ciała aby nie straciło na jędrności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi to by się przydało jakieś nowe wyzwanie typu hybryda :-( jakbym ćwiczyła z kimś to było by mi chyba raźniej. Jutro idę po wyniki. Nie wiem co z tym moim bólem w klatce narazie nie ma ale ćwicze krótkie treningi chciała bym coś ostrzej. No ja bym chciała też jak Eliza 3kg ale wątpie że mi się uda. Zostało mi dwa tygodnie i wracam do roboty będzie ciężęj i z posiłkami i za ćwiczeniami ale jak Veruina ogarnia to ja też się postaram :-) Od jutra też w mojej diecie zmiana. zamierzam jak kiedyś jeść sałatę na kolację, lub jajka z pomidorami w każdym razie zero chleba na kolacje a najlepiej to dużo niskich kalorii sałata będzie najlepsza. Wyczytałam, że przy focusie żeby były efekty musiała bym jeść 1200 kcal trochę mało będę głodna więc muszę pomyśleć o czymś innym. macie pomysł może razem zrobimy jakąs hybrydę :-P tylko błagam nie same maxy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam o tej hybrydzie focust25/insanity ktoś chętny? to tylko 30dni Wikia, Eliza, Veruna? (Czanka narazie odpoczywaj) fakt ćwiczy się codziennie Wikia ja wiem że ty nie możesz codziennie insanity ale tam są dni kiedy ćwiczy się tylko focusa 25 minut To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja bym chętnie z Tobą jakąś hybrydę znowu zaczęła bo dostałam kopa do działania wreszcie :) ale jestem chwilowo kaleką więc skupiam się na diecie, myślę że w lutym coś już zacznę ćwiczyć zależy co powie lekarz. Na razie nawet na spacer nie wychodzę bo jakby mi syn zwiał na rowerze nie dogonię :P a do wózka tym bardziej go nie wsadzę bo bym wykitowała go pchać w takim stanie :P Popatrz na hybrydę Focusa coś kojarzę że były takie ale spróbuj p90x3 z rozpiski, a jak wrócisz do pracy planuj menu, na pewno w robocie będziesz miała chwilę spokoju to coś wymyślisz :) też mi się marzy ze 3kg mniej w miesiąc ale nie chcę sobie stawiać za wysokich celów bo będę zawiedziona i zniechęcona jak nie wyjdzie. Ale Wam zazdroszczę ćwiczeń wiedziałam że tak będzie haha Wikia ja się boje że bez ćwiczeń będzie mi trudniej bo ja lubię sobie zjeść więcej i jak ćwiczyłam to było ok zawsze coś spaliłam kalorii a teraz muszę jakoś ogarnąć dietę żeby za dużo nie jeść bo efekty marne, dużo lasek się odchudza bez ćwiczeń sama tak robiłam po ciąży i dało się ale wiesz przyzwyczaiłam się do tej dawki ruchu ;) Aga to jaki sobie stawiasz cel na ten miesiąc może też 1,5kg? a jak schudniesz więcej to będzie super, najważniejsze żebyśmy znowu dążyły do celów małymi kroczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×