Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

No ja o sześciopaku narazie nawet nie marze bo najpierw musiała bym mieć płaski brzuch a do tego jeszcze daleko ale boczki mogły by zniknac tylko ze ten 6p6w mi sie szybko znudził to mówisz jula że aż takich efektów nie ma? No to chyba nie mam co żałować że przerwałam A wogóle dziewczyny od jakich wymiarów startujecie - startowałyście? waga/wzrost? Oj jakiego mam lenia ide na powietrze może jak przewietrze mózg to mi się bedzie chciało poćwiczyć narazie czuje tylko zakwasy na rękach i lekkie na tyłach ud po BR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
moje to 92-82-90 więc latwo zgadnac nad czym pracuje ;P waze 57 przy 157cm ;/ 52 moja idealna waga gdzie jest ;( tak, 6pack6 nie bylo super ale ja mam mega brzuch wiec wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8julia8ja mam 158cm i ważę 52,5kg a mam sporo sadełka na brzuchu minimalne wcięcie w talii(73cm w pasie) myslę że gdy zejdziesz do 52kg to stwierdzisz że to wciąż za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
nie nie nie. jak tyle waze to wygladam naprawde ok! mam swoje zdjecia na dowod ktorymi sie pocieszam ;) zreszta ja nie chce byc max szczupla, mam fajny tylek przez cwiczenia i nie wiem co zle robie z brzuchem ;P ale mam taka budowe, ja nigdy talii nmialam niesttey i jestem niewiele wezsza niz w barkach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie tylko ja walcze z oponką tylko u mnie troche jej więcej hihi. Pomiary na dzień 02.08 talia 72.5cm pępek 85 cm brzuch 88 cm biodra 96 cm udo w najszerszym miejscu 56 cm :-( No rewelacja to to nie jest :-( A teraz nie wiem ile jest ale wydaje mi się, że nie ciekawie bo jestem jakas wzdeta (jakbym przytyła) ale też jestem przed @ więc mam nadzieje ze to zejdzie i beda jakies efekty tego miesiaca. A to prawda że jilian nie zaleca soi? Bo ja ogólnie ze względu na alergię mam problem z białkiem w diecie ( czasem zgrzesze i jem lody troche później cierpie ale żyje) od miesiaca wspomagam sie sojowym bo nie jestem w stanie dostarczyc odpowiednia ilosc w diecie przy takich treningach Może to od tego spuchłam? Zobaczymy jak bedzie po @. A u was jak z dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to najlepiej wygladałam jak ważyłam 57 kg ale to już raczej waga dla mnie nieosiagalna byłam w tedy piekna i młoda teraz zostało tylko "i" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
tak nie zaleca soi... jak dasz mi mail przesle ci jej poradnik zywiniowy w pdf ;) albo moge udostepnic na sendspacie :) CWICZYLAM DZIS Z FOLIA ;d spocilam sie jak dzika swinia, ale pogrzebalam na necie i wyszlo ze nie ejst to glupi pomysl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia pewnie masz figurę jabłko skoro w brzuch wszystko idzie i talii brak, nic z tym nie zrobisz ale jak trochę schudniesz będzie lepiej :) Ja jestem typową gruszką góra szczupła a dół szerszy. Z brzuchem po ciąży mam największy problem strasznie mi wystaje ale talie mam ładnie wciętą :) gorzej pod pępkiem jest. Podam wam aktualne wymiary z jakich zaczęłam BR bo to co wcześniej było się zmieniało przez brak diety ale z Jillian boczków się pozbyłam fajnie już wcześniej teraz już mi tak nie wystają. No więc talia 72cm ale już niżej brzuch pod pępkiem ma 88cm :( coś strasznego, biodra 98cm, uda 57,5cm, łydki 36,5cm waga 65kg wzrost 165cm. Ale za trzy miesiące po BR będę na pewno szczuplejsza :) dietę trzymam max 1500kcal w tym tygodniu jeszcze bez grzechów w postaci słodyczy i śmieciowego żarcia także mam dużą motywację by pozbyć się trochę tych centymetrów i z 5kg wagi. Dziewczyny co ile będziecie się mierzyć i ważyć? Bo ja co tydzień się mierzę a ważę to tak z dwa razy w tygodniu dla sprawdzenia czy dobrze dietkuję. U mnie wypada dzień mierzenia we wtorek już się nie mogę doczekać :) Jeszcze nie ćwiczyłam dzisiaj bo nie miałam czasu w ciągu dnia ale za niedługo zabieram się za Cardio 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
no kurna wsz w brzuch i cycki, powaga! i jak chuda bylam dwa lata temu to cycki nigdy mi nie chudna a brzuch plasciutki a wraz 74 w obwodzie 0_o i nie ma sie ludzic ze sie to wsz zgubi, ale chce sie db czuc, za meisiac zaczynam nowa prace i dla samej siebie :) juz jest troche mniej mnie i ta tendencja musi sie utrzymac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mamy bardzo zbliżone wymiary i problem z brzuchem, u mnie to trochę skóra naciągnięta i nie pozbędę się tego całkiem, w ciąży miałam ogromny brzuch i przez to teraz mam takie problemy a płaski już nigdy nie będzie :( ale pocieszam się tym że mam kochanego dużego zdrowego syna kosztem własnej figury no ale cóż jak widać nie można mieć wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
Syn właśnie jest trochę nagrodą :) ale w wrokout 2 Jillian poakzuje na zaj.ebista laske krzyczac ze ma trojke dzieci i nie chce slyszec takich wymowek 0_o ja wiem ze po ciazy sie roztyje, na razie mam 23 lata ale juz powoli mysle... i nie wierze ze ejst mozlwie miec taka figure... choc wsz moje siostry przytyly na brzuch nic poz atym, nie wiem jak to zrobily 0_o cwiczymy cwiczymy !!! dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie też ten to co sie dzieje pod pępkiem po ciązy masakra do tego kupa rozstepów ale widziałam już zdjęcie dziewczyn z płaskim brzuche i rozstepami czanka może i nam sie kiedys uda może nie odrazu za trzy miesiace ale za rok tylko musimy walczyc, W ciąży brzuch też miałam ja balon ogromny wszyscy mówili że strasznie wielki no ale cóż coś za coś. Damy rade musimy dać no i u mnie jeszcze problem z boczkami zawsze mi schodziły na końcu mam wrażenie nawet że wychodzą mi na plecy :-P. Julka Mój mail niki_ta@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia chyba że bedziesz miec takie szczescie w pechu jak jarzygałam cała ciąze co zjadłam to zaraz oddawałam pod koniec ważyłam 84 kg ale brzuch był ogromny wiec troche smiesznie wygladałam tydzien po porodzie było 65kg i brzuchol tylko jak przestałam karmić piersią to zaczeło się zbierac wiecej tu i ówdzie. Ale powiem ci że warto naprawde nic nie zastąpi tego szczescia jakim jest mały człowieczek w twoim brzuszku. UFF ale sie rozpisałam i do tego nie na temat. Dziś chyba nie spróbuje tego nowego treningu bo mały cos nie bardzo spiacy a i mam lekkiego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam sporo rozstępów ale to mi nie przeszkadza tylko wystający brzuchol jak zakładam niskie biodrówki to mi śmiesznie wystaje ze spodni, także noszę takie z wyższym stanem żeby to maskować. W ciąży przytyłam z 58 do 85kg po cesarce stanęłam na 75 a jak karmiłam to zamiast chudnąć doszło 2kg wszystko przez obżarstwo także jak się nie pilnuje tylko je jak świnia to tak się kończy ciąża. Schudłam nadwagę w tamtym roku teraz chcę schudnąć resztę i będzie super. No właśnie w BR ćwiczy laska po trójce dzieci tyle że ona pewnie nie przytyła dużo i skóra jej nie zaczęła zwisać na brzuchu także nie ma co się do niej porównywać. Bardziej mnie motywuje to że mimo że ona ma trójkę dzieci potrafi o siebie dbać i ćwiczy bez wymówek, a niektórzy przy jednym dziecku ''nie mają czasu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
laduje na sendspace, na mail za duze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
a i powiem wam ze dzis zrobilam szpagat :D moja siostra przez pierwsze meis ciazy schudla 5 kg 0_o mogla jesc tylko kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki. wow szpagat??????????? Ja to nawet tych przysiadów sumo nie mogę poprawnie zrobić a co dopiero szpagat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8julia8 to oświeć mnie co znalazłąś w necie na temat folii , bo ja twierdzę , że w najlepszym wariancie jest to bez sensu a najgorszym , oparzysz sobie skórę , albo będziesz mieć jakieś wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super ale spodenki neoprenowe to wymysł ich producentów więc to taki sam kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
nie sadze by mialo mi zaszkodzic, sprobuje miesiac, max dwa i tyle. folia nie ejst jakos szczegolnie droga, widzialam jak sisotra schudla, a wiem ze mnie nie klamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki!!! Fajnie WAs widziec, ja juz po egzaminach i wlasnie skonczylam swoje 25 min ABs Core + . Cwiczenia na cialko, ramionka, brzuch. jutro zrobie wiecej ale te egzaminy naprawde daly mi w kosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz zrobiłam cardio 1 i szczerze mówiąc nie powaliło mnie na łopatki ;) a nastawiłam się na większy wycisk. Eliza egzaminy najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wstac skoro swit zartuje stary mnie obudzil bo nie mogl czegos znalezc Czanka to czy cardio cie powali czy nie zalezy od ciebie sprobuj nastepnym razem robic wszystko jaknajszybciej mozesz daj z siebie max. No mi dalo w kosc ale staralam sie robic jak najszybciej a moze dlatego ze dzien wczesniej wieczorem robilam banisha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estem już po BR ale zaczynam się zastanawiać nad jego skutecznościa bo to w końcu tylko 30min. No bo jakby tak pomyślec to J.M zaleca jeść 1300 kcal no to może tak bo podczas tego treningu spalimy gdzieś 200 podejrzewam ze wiecej nie no to zostaje 1100 to może byc efekt a jak jemy 1500 to lipa :-(. Co myślicie? Wiem wiem marudze ale od wczoraj mam doła jak patrze na siebie w lustrze to mam doła chyba naprawde przytyłam, a przecież ćwicze do tego od kilku dni nie moge sie załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
chcialam ci odpisac, napisalam duza wiadomosc, a tu... spam niby stworzylam 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×