Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga ja byłam tylko raz w szpitalu jak miałam cesarkę i jedzenie było dobre nie tłuste raczej zwyczajne, zawsze możesz sobie kupić trochę zdrowych przekąsek i tym nadrabiać, zresztą jak tu liczyć kalorie po za domem hmm nie przejmuj się nie przytyjesz po tygodniu :) a jak wrócisz to spróbujesz Insanity. Ja sobie robiłam tygodniowe przerwy czasem od ćwiczeń i nic się złego nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok masz racje wrazie co jak wróce bede jechac intensywnie zaczne od insanity Dzieki Czanka. Ps ja też miałam cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga moze jablka!?? jakies chlebki wasa. unikaj tlustych dan. ja dzisiaj tylko to abs z chlopakiem. wiecej nie. musialam zostac w pracy 1,5 godziny dluzej bo 50 dzieci przyszlo do resturacji. masakra. teraz juz ide spac. jutro w koncu dzien wolny !!! yuhuuuu Czanka powodzenia w fit test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza a ty sobie robiłaś ten fit test? fajna sprawa tak sprawdzać swoje postępy. Ja go zrobię dopiero po południu to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do efektów BR po 3 tygodniach to szału nie ma raczej ale to przez dietę wiadomo nie trzymałam sie niestety zawsze kalorii. W wymiarach efektów nie widzę dużych ale jak porównałam zdjęcia to na pewno brzuch wygląda lepiej i ogólnie poprawił się wygląd ciała :) waga -1,1kg, talia -1cm, biodra -1cm, uda -0,5cm, łydki 0,5cm. Same widzicie jak na 3 tygodnie to mały postęp ale to mi dało większą motywacje teraz do nowych ćwiczeń no i diety muszę się bardziej trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
hej :) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz Aga, ale pisałam z Tobą na początku, pozniej pojechałam na wakacje na 2 tygodnie.Wróciłam tydzien temu i zaczęłam spowrotem treningi. Dalej ćwiczę tak jak przed wyjazdem tzn 3-4 razy w tygodniu trening siłowy + aeroby, a w dni wolne od siłowego robie to na co mam ochote - czasami jakis filmik Jillian, czasami Zuzka, mel b. Dziewczyny, jezeli mogę Wam coś poradzić to serdecznie zachęcam do lektury forum sfd konkretnie dział ladies, tam jest regulamin forum i wszystkie niezbędne informacje dotyczące jedzenia i treningów. Odkąd przerzuciłam się na trening siłowy widzę większe efekty niż po programach ćwiczniowych typu shred, a shreda zrobiłam całego. Cwiczyć siłowo mozna max 3-4 razy w tyg, reszte dni macie wolne albo robicie sobie cwiczenia na jakie macie ochote. Po cwiczeniach silowych widzę naprawdę duzą poprawę w ujędrnieniu ciała. Obecnie robie trening dla początkującej lejdis w warunkach domowych. Wszystkie niezbedne info na forum sfd dział lejdis. Nie moge wrzucic linków gdyz wyskakuje mi spam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Magda1988:)Pamiętamy Cię, fajnie że wróciłaś! Z chęcią zajżę na te forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazil Butt 50 min workout zrobiony:) ja nie lubie tego forum, ale to moja opinia. Co do treningu silowego to sie zgadzam. Wieksze efekty. najlepiej cwiczyc cardio i silowy w ciagu tygodnia.a nie same aeroby np. Czanka zrobilas test ?? ja robilam dawno temu. jeszcze nie wiedzialam z czym to sie je rzucilam w pierone. nie robie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myslicie o tym zeby pisac tutaj jadlospis z dnia tak samo ? nie chce mi sie przeskakiwac na diety ciagle a tam dziewczyny ciagle wymiekaja co dolacze do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
co do diety to na treningu siłowym ja mam wyliczone zapotrzebowanie na redukcji na 1700 kalorii. Więc to jest bardzo dużo. Tylko oczywiście trzeba jeść "czysto" tzn dozwolone produkty itd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mnie te dziewczyny wyliczyli ponad 1800kcal a jak jadlam okolo 1500 to sie wkurzaly i mnie to naprawde zdenerwowalo. bo nie widzialam zadnych efektow cwiczen przy 1800kcal i czulam ze naprawde jem caly dzien. jem teraz 3 razy dziennie i male przekaski, okolo 1300-1400 plus kawy i jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza właśnie jestem gotowa do testu i za raz zaczynam :) a wyniki porównam ze znalezionymi w necie bo sporo na innych forach dziewczyn robiło Insanity i opisywało co i jak. Co do kalorii to ja jem 1500kcal przy raczej mało intensywnych ćwiczeniach zobaczymy czy przy Insanity nie będę bardziej głodna, ja lubię jeść i jem często ale nie zawsze są to dobre kalorie jak na ćwiczącą osobę przystało ;) 1700kcal dla osoby ćwiczącej to raczej nie jest dużo z tego co nie raz czytałam to tak się powinno jeść ale to zależy od ćwiczeń bo tak jak ja z Jillian po 30min dziennie ćwiczyłam to by 1700kcal było za dużo na pewno a jak coś cięższego to jak najbardziej pewnie ok. Eliza ja się znowu przeniosłam na dietach nowy topik nazywa się długoterminowe odchudzanie wrzesień i tam są fajne dziewczyny którym zależy na normalnym odchudzaniu i ćwiczeniach nie ma głodujących itp bo na wcześniejszym dziewczyny zamiast o diecie pisały o życiu prywatnym a mnie to guzik obchodzi czy prały właśnie gacie męża i inne pierdoły ;) sama zresztą widziałaś niby spoko ale w kółko pisały o sobie. Magda miło że znowu piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Tak tak wiem ale ja sie tak regorystycznie nie trzymam tego :D oglądałam Twojego bloga i Ty jesteś super szczuplutka :) chcesz dalej zrzucać czy może bardziej się umięśnić? Bo z tego co widzę na blogu masz fotki umięśnionych delikatnie kobitek :) mnie dokładnie takie lekko umięśnione kobiety inspirują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie Czanka, ja mam to samo. juz nie nadazam w który temat isc, hihi:) wiec pisze na wszystkich i juz na DIETACH nie nawidza, a nie zrobilam nic zlego. Po prostu doradzam dziewczynom, ktore wymyslaja chore diety. Tyle ile ja kiedys jadlam to jakas masakra!!!! ............................................ Madzia, ja chce isc w muskuly i twarde miesnie brzucha. Ale bez przesady, nie chce wygladac jak facet ale chudosc jako ideal piekna mi juz przeszedl. Dzieki bogu, kiedys chcialam wazyc 49kg:) teraz marze o 55 i ani gram mniej:) ...................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k***a! to mój komentarz na Fit test ;) ale tak na serio to niezła rzeźnia się szykuje, skończyłam 10min temu test a wszystko mi się jeszcze trzęsie, serducho wali, jestem czerwona jak burak ale dałam z siebie wszystko! uda miałam jak ze skały podczas tych wyskoków, pierwszy raz mnie zmuliło po treningu a to był zaledwie test i kilka minut intensywnych ćwiczeń. Nie mam siły iść pod prysznic muszę poleżeć hehe a co to będzie jutro na treningu nawet nie chcę myśleć. Ale i tak mi się to podoba czuć prawdziwy wycisk i pot się leje na maksa :) Eliza ten temat co teraz piszę będzie ostatnim jak nie przetrwa lub się zrobi nieciekawie nie będę już nigdzie pisać tylko tu, ja to nawet nie czytam innych tematów bo większość dziewczyn się bardzo niezdrowo odchudza szkoda im pisać że źle robią bo i tak nie dociera, za dużo w necie krąży mitów na temat diet i dużo osób jest przekonanych że na diecie trzeba głodować żeby schudnąć albo liczą na szybkie efekty ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, wazne ze przezylas!?:))))to jutro jedziesz dalej tak!?? nie zalamuj sie, ja na jutro wyznaczylam 60 min Insanity, wiec bede sie laczyc w niedoli!!!:)Damy czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jasne że dalej robię Insanity :) plyometric cardio circuit 40min robię jutro ja nie wiem jak ale to muszę przeżyć. Podoba mi się ten zegar odmierzający czas przy ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj magda jasne ze pamietam! Dziewczyny lacze sie z wami mentalnie i trzymam kciuki za treningi buziaki dajcie czadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję zakwasy po fit teście najbardziej czuję tyłek ;) jak ja dzisiaj będę ćwiczyć? powtarzam sobie w kółko że dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka dawaj czadu ja dopiero robie po pracy na domiar zlego dostalam @ ale moze jakos przezyje mam motywacje bo kupilam bilet do polszy; ) lece do mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza na pewno wszyscy będą zachwycenia Twoją nową figurą a mama dumna :) piękną metamorfozę przeszłaś! Jak dla mnie to już nie musisz chudnąć wyglądasz rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insanity mnie miło zaskoczyło dziś :) nastawiłam się na totalną masakrę że wymięknę po 10min bo jak oglądałam wcześniej jak Ci ludzi padają ze zmęczenia to myślałam że nie podołam ale dałam radę! były słabsze momenty gdzie musiałam zwolnić ale i tak cały trening zrobiłam :) jedynie męskie pompki nie potrafię to nie robiłam jak reszta. Ciuchy do ćwiczeń mokre wycisk był jak nie wiem, byłam czerwona jak burak jeszcze długo po ćwiczeniach ale było warto! Niesamowitą satysfakcje dają takie ćwiczenia. Najbardziej podobały mi się przerwy na wodę, poszedł prawie 1l ;) ogólnie facet super prowadzi, jest zegar to dużo ułatwia przy takiej rzeźni hehe no i rozciąganie też mi się podoba. Zobaczymy jak jutro będę się czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka super, tak trzymac!! Widzisz jaka silna jestes!??? brawo! jutro do dziela:) .................................. ja dzisiaj MAX INTERVAL CIRCUIT insanity 60 min zrobione. umieralam przez miesiaczke, cwiczylam troche wolniej ale zrobione. teraz sie zrobilam taka glodna, ze zjadlam jablko. jak to przy okresie kusilo mnie slodkie, ale po treningu mi przeszlo. teraz juz spanko, a jutro SNIADANIE :) I 60 MIN strength Asylum. Moja kumpela robi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wszystko boli po wczorajszym ehhh jeszcze pewnie kilka dni będę cierpieć z tymi zakwasami :( dzisiaj cardio power & resistance ćwiczę. Eliza ja nie wiem czy dojdę do Max treningów na razie sobie postanowiłam zrobić pierwszy miesiąc Insanity a co dalej to się okaże. Nie wyobrażam sobie ćwiczyć podczas okresu Insanity więc szacun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh kochana wspolczuje ci, ale powoli rob swoje. wiesz co, powinnas notowac wszystkie wyniki czy robisz postep. ja tak robie od dwóc treningów insanity. zapisuje ile skakaam dzisiaj robie Asylum ale po poludniu. narazie mam przerwe. jakos mam dzisiaj chandre , wszyscy moi znajami sie pochajtali a u mnie jakos sie nie zanosi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia zrobione! :) dzisiaj wydawało mi się że było lżej niż wczoraj, Insanity nieźle ze mnie wyciska pot ciekawa jestem jakie efekty zobaczę po tym. Eliza nie jestem w stanie sobie liczyć podczas ćwiczeń czy robię postępy ale czuję po sobie że z dnia na dzień mogę dać z siebie więcej, za dwa tygodnie zrobię fit test tak jak jest w rozpisce treningów to się okaże co i jak ale na pewno będzie lepiej :) Co do ślubu to nie pocieszę Cię bo jestem raczej za życiem na kocią łapę ;) nie planuję ślubu w najbliższym czasie i może nawet wcale go nie będę brać. Moi znajomi w większości są po ślubie nie czuję się gorsza z tego powodu czy zdołowana to tylko papier, masz narzeczonego więc nie narzekaj! najważniejsze jest być z kimś szczęśliwym. A gdzie dziewczyny się podziewają? Aga pozdrawiam i czekam na Ciebie z Insanity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mnie nie było nie znaczy że sie obijałam.... o, nie !:P Cwiczyłam, raz nawet z mężem 45-55min total z Tomkiem oraz mieszane z youtube. Jakoś na Jillian nie mam ochoty ona mnie trochę przeraża:D jej fizjonomia:) A Wy dziewczyny ćwiczycie jeszcze często z nią? bo widzę, że tu insanity ostro praktykujecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza zapomniałam dopisać co brykałam ;) Wikia jak to Jillian cie przeraża? hehe ja teraz ćwiczę Insanity ale liczę na to że schudnę kilka kilo na tym programie i wrócę do Jillian znowu bo bardzo lubię jej ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×