Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Ja zakLadam różnie raz s raz m zależy od kroju i producenta marzy mi sie by było tylko s ale z tym brzucholem chyba nie wygram. czanka jak kolana po insanity mocno obciażone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka no sama sie zdziwilam ale moze po prostu Zara zawyza, wiesz w irlandii same grubasy :) Ale przyjemnie jest kupowac mniejsze ubrania, oj przyjemnie. Nie chce juz chudnac chce tylko zgubic brzuch ( to chyba to samo nie?) i uda!!! Uda moja zmora .................... Ale powiem Wam, ze wczoraj poszlam sama na impreze w krotkich obcislych portkach i bluzeczce i chyba przesadzilam bo faceci sie na mnie strasznie patrzyli i komentowali. Ale to byl mój 1 raz w zyciu tak ubrana!! wiec musialam zaszalec:) .............. agazgaga wracaj do treningów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wspomagam się moją małą trampoliną przy Insanity, jak coś można skakać tak raczej w miejscu czy choćby jakieś pajacyki to wskakuje na trampolinę, puki co nic mnie nie boli :) a kolana tam dużo pracują ogólnie nogi. Podejmiesz się tych treningów? przeglądałaś je? Eliza no tak rozmiary w sieciówkach są czasami zawyżane albo zaniżane, ale i tak fajnie zobaczyć na metce XS :) ja nawet nie marzę jak będę w S wyglądała kiedyś dobrze to będzie cud. Co do ud to my gruszki już tak mamy udziska zawsze wielkie, też mi to przeszkadza ale nic na to nie poradzimy jedynie ćwiczyć żeby były jędrne, myślę że i tak szczupła gruszka jest apetyczna ;) nie zapominajmy że tyłeczki mamy super ;) a niech faceci się ślinią tyle pracy wkładasz w to żeby tak super wyglądać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wracam pełną parą od jutra dlatego od jutra bo w niedziele chce mieć dzien wolny dla rodzinki jakoś jak chłop w domu to ciezko sie ćwiczy (marudzi) Czanka próbuje próbuje jutro robię fit test. Spróbuje najwyżej jak kolana będą mi mocno dokuczać to zrezygnuję, po za tym czekam na nowa płytkę z Jilian na rzeźbienie ciała. Co do chodakowskiej to już przegięcie tam ponoć taki tłok na sali ze cwiczyc nie idzie U mnie w mieście w klubie fitness jest pełna metamorfoza na 3 miesiące treningi, dietetyk (ustalenie jadłospisu itd) zajęcia z motywacji , porady indywidualne jak sobie radzić z atakami głodi na słodycze, zajęcia wykładowe w grupie i do tego jeszcze masaże wszystko razem 350 zł i jeszcze nagrody do wygrania za najlepsze efekty. Tylko trzeba sie trzymac planu bo jak cie zabraknie na treningu to musisz go odrobic w innym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to super że też zaczynasz Insanity :) pierwszy tydzień najgorszy bo nie wiadomo czego się spodziewać po treningach ile jesteśmy w stanie zrobić do tego zakwasy od razu po fit teście ale myślę że watro. Mi się podoba w tych treningach wszystko mimo że jest ciężko. A co to za nowa płyta Jillian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze dam rade :-) A płyta to kolejna część z gazety pewnie zadna nowość tak jak ESS ale jestem ciekawa bo pisze że ma wyrzeźbić ciało cz I no zobaczymy ciekawa jestem który to z treningów JM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade na pewno Agazgaga, tylko nie zrazaj sie ze oni sa tacy szybcy i skacza wysoko. to przyjdzie z czasem ja dzisiaj KENPO x- P90X- czyli cos w stylu kick boxing. teraz w porownaniu z insanity to mi sie to wydaje bulka z maslem Dobranoc Fitnesski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię takie wplątywanie sztuk walki w treningach ;) Ja dzisiaj zaczynam kolejny tydzień Insanity :) wow nie wierzę że to daję radę ćwiczyć bez większych problemów, dzisiaj Cardio Power & Resistance ale to dopiero po południu. Jeżeli chodzi o efekty po pierwszym tygodniu nie zanotowałam żadnego spadku centymetrów może w biodrach jest mniej ale nie jestem pewna, na wadze -0,5kg, za tydzień już powinno być lepiej! Zastanawiam się czy nie kupić pulsometru, takiego zwykłego na rękę nie za drogiego, macie może? można kontrolować tętno podczas ćwiczeń i spalane kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!!! Typowy trening interwałowy tyle że wiele cięższy od begania interwałowego ze względu na różne ćwiczenia. Oczywiści musiały być prawda musiały cholera jasna być znienawidzone przezemnie krokodylki i cholerny spajdermen, ale dałam radę :-D Tylko tych pompek to chyba nigdy sie nie naucze :-(. Jak było po wszystkim to az sie zdziwiłam ze to już a ja sie jeszcze nastawiałam ze to potrwa wieczność hihi. fajnie szybko zleciało. No Pani Ch to powinna sie uczyć od S.T WIKIA spróbuj naprawde warto! Czanko myślę ze masz już sporą kondycje i dlatego na efekty musisz troche poczekać wiesz im mniej do zrzucenia tym dłużej to trwa A jak inne treningi insanity w porównaniu do fit testu? Trudniejsze? Lżejsze? Musze sie przygotować Mokra szczęśliwa lece pod prysznic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super dałaś czadu :) fit test trwa krótko ale daje popalić. Reszta treningów jest bardzo fajna i rozplanowana, jest też dzień na rozciąganie lub jeden dzień jest bardziej intensywny a następny trochę mniej. Mi się bardzo podoba ten program i prowadzący. Też nie lubię pewnych ćwiczeń a pompki to mi bardzo kiepsko idą a właściwie nie idą wcale ;) Masz rację na efekty muszę poczekać to dopiero tydzień zwykle po dwóch czy trzech można zanotować konkretne spadki, zresztą trzeba mieć z czego zrzucać a ja nie mam jakiś tragicznych wymiarów ;) cierpliwie ćwiczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pompakami sie nie przejmujcie. zrob tyle ile mozesz. ja kiedys w ogolw nie umialam a teraz 15 -20 ze spokojem to widze ze jest juz nas 3;) wikia dolacz I Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się o kolana, wczoraj mnie bolały po 35 min z Jillian więc myslę że to nie wypali a bardzo chcialabym:( spróbuję, zrobię dziś fit test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia szkoda zdrowia jak po Jillian Cię bolą kolana, Insanity to naprawdę nie przelewki tam kolana pracują najbardziej, ja jak tylko poczuje że coś jest nie tak przerywam bo potem będę tylko cierpieć i nie poćwiczę dłuższy czas już to przerabiałam więc jestem ostrożniejsza. Ale sama spróbuj ;) sam fit test to tylko sprawdzenie kondycji i postępów, lepiej jakiś trening od razu jak nie planujesz tego ćwiczyć jak w rozpisce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia mnie po Jilian też bolą kolana najbardziej po Ripped in 30 zrobiłam tylko kilka treningów bo nie dałam rady dalej z kolanami. Moje najbardziej cierpią przy cwiczeniach z wykrokami po fit teście nie mam żadnych dolegliwości "kolanowych" zobaczymy jak bedzie dalej sam fit test też wg mnie jest treningiem bo do trening interwałowy i własnie tyle powinien trwać nie za długo :-) więc spala na maxa kalorie możesz sobie go mieszać z innymi treningami jeśli nie chcesz robic całego insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jeśli nie bolały Cię kolana to dobry znak:) jest nadzieja:) wieczorem do boju! p.s. a robisz cos jeszcze dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia nie robie dzis juz wiecej żadnego treningu bo dałam z siebie maxa przy tescie a przy cwiczeniach interwałowych nie powinno się cwiczyc wiecej czegoś dodatkowego żeby nie spalić mieśni :-) taki trening interwałowy spala dużo więcej kalorii niż zwykłe cardio. Ewentualnie wybiorę sie na jakiś długi spacer. jeden już mam za sobą zakupy 2godz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ćwiczyłam ufff ale daje wycisk to Insanity :) za raz pod prysznic i na spacer trzeba iść. Aga masz racje nie powinno się nic dodawać do takiego treningu zresztą czy ktoś miałby na to jeszcze siłę? hehe tylko spacer zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ściągam filmiki i rozpracowyję tabelkę/harmonogram ćwiczeń... Jestem noga z ang, już wam mówiłam na początku:P czy możecie mi powiedzieć co znaczy uwaga na dole tabelki?? tam jest napisane: If you have the deluxe package, you can replace 'cardio abs' with 'insane abs', and 'core cardio and balance' with 'max interval sports training'.Rozumiem, że coś z czymś można zamienić, ale z jakiego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wikia ja nie dość ze u mnie kiepsko z angielskim to jestem niedowidzaca haha gdyby nie ty to bym nie zauważyła tego na dole :-P Też się chętnie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia nie wiem o co chodzi z tym Pakietem Deluxe ale znaczy to mniej więcej że: jeśli masz deluxe pakiet, można zastąpić 'cardio abs' z 'insane abs "oraz" core cardio and balance " z "max interval sports training'' Nie wiem może jakieś dodatkowe filmiki są przy zakupie płyt. Ja nawet nie zwróciłam uwagi na ten tekst pod rozpiską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny z tym pakietem Deluxe to jest tak, ze jak kupujesz plyty to oprocz tego dostajesz dodatkowe filmy, deluxe takie jakby best of the best, najlepsze pod wzgledem efektów do nich sie zalicza: ma interval sport training, insane abs, i upper body weight training Zrodlo: na oficjalnej stronie beachbody jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Core Cardio T25 ( treningi rowniez z Shaun T, ale intesywne 25 minut bez rozgrzewek, czyste cardio) zrobione. Nie mialam dzisiaj humoru i zmeczona jestem. Ale ten trening dal w kosc, jestem spocona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia i jak próbowałaś? Ja właśnie przeglądam trening na dzisiaj i już się boje po tym co zobaczyłam :-) Do ego chyba mały zaraził mnie katarem już zaczyna mnie łamać, bedzie ciężko ale się postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też byłam przerażona jak oglądałam przed treningiem a potem okazywało się że daję radę ty też dasz :) Eliza czytałam o T25 i pewnie kiedyś spróbuję bo też fajny program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobiłam:| Wszystko już miałam przygotowane, filmiki ściągnięte i mieliśmy (z mężem) ćwiczyć ale on zasnął i mi się samej nie chciało... Zaczęłam szperać w necie i znalazłam "Brazil Butt Lift", ściągnęłam i zrobiłam jeden z treningów Sculp(47min). Znacie ten program? Są 4 ze względu na wygląd pośladków, dobiera się jeden "pod swój tyłek" i robi wg rozpiski. Bardzo śmieszy mnie prowadzący z tym swoim akcentem, ale z tego co czytałam niektórych to drazni, na szczęście mnie nie:) Z Insanity wyruszę ale gdy będę pewna swoich kolan, na razie niestety mnie bolą, a tu treningi są codziennie i jeden dzien przerwy. Teraz gdy mnie boli po prostu nie ćwiczę, czasem nawet dwa dni z rzędu więc to nie ma sensu, tylko bym sobie "obrzydziła" Insanity:) Więc dopinguję Was dziewczyny, miło zazdroszczę i czekam na swój czas... W międzyczasie wypróbuję mnóstwo lżejszych treningów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia mi ten tydzien wolnego dobrze zrobił dla kolan odpoczeły i narazie odpokac nie bolą może też zrób sobie z tydzień wolnego aha i ja smarowałam ibupromem w żelu też pomaga Cos nie mogę się zebrać za trening dziś chyba zrobie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Insanity najgorzej ćwiczyć wieczorem po całym dniu, przynajmniej mi by się nie chciało ;) ja za jakieś dwie godziny ćwiczę Pure Cardio. Wikia też mi się wydaje że przydałoby Ci się kilka dni odpoczynku, kolana przestaną boleć, a ten trening to tylko na pośladki? ja w sumie z moich jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×