Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

czanka tak o to chodziło próbowałaś? Eliza właśnie ściągam abs core plus p90x powiedz mi tak mniej więcej ile czasu trwa taki jeden trening p90x bo te filmiki takie krótkie ty to jakoś łączysz ze sobą czy jak? Bo wiem ze nie ćwiczysz całości programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka próbuj próbuj i napisz co i jak mi to sie chyba nigdy nie ściągnie kurcze mam dopiero 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma rozpiske w exelu ale jakaś dziwna ale z tego co sie orintuje to chyba w niektóre dni robi sie dwa treningi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to ślimacze tępo ściągania ale w sumie i tak jeszcze tego nie będziesz ćwiczyć w tym tygodniu więc jakoś to długie ściąganie przebolejesz ;) a ja chętnie z Szaliną jutro popracuje nad brzuchem wreszcie sobie na dywanie poleżę podczas ćwiczeń :) Macie jakiś pomysł na zastąpienie hantli 3kg jedna? bo mniejsze to można butelką wody zastąpić a cięższe hmm kamieniami? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga ogólnie treningi P90X nie sa krótkie, ale ten ABs core + jest krótki, to fakt 25 min ale intensywny- ja go robilam wiele razy i naprawde lubie. Nie cwiczylam z drazkiem, zamiast tego zawsze robilam jakies cwiczenia z hantlami. Np. noge podciagnac jak to robia na drazku i hantle do góry, taka imporowizorka. Ale lubie ten trening. Jak macie ochote to rowniez P90X Legs, ale jak dla mnie troche za dlugi i ciezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo własnie na rozpisce mam np poniedziałek Upper plus, Abs/core plus wtorek Intreva X Plus, Abs/plus core to jakby było razem to wyjdzie ponad godzina ćwiczysz tak czy ogólnie jak ci tam pasuje łączysz bo kurde razem to raczej napewno nie dam rady bo to wygląda gorzej od insanity czanka wiem wiem ale juz się nie mogę doczekać kurcze za dużo tego wszystkiego jest człowiek by chciał wszystko naraz a tak się nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre wiesci zostawiłam kompa na noc i zaraz bedzie delux z szalina, później zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no nareszcie, napisz mi które są siłowe to ściągnę :) Ja będę ćwiczyć jak mi się zachce, dzisiaj tylko na brzuch z Szaliną 17min to tyle co nic więc w każdej chwili mogę zrobić :) a zakwasy po fit teście mam straszne na nogach trochę na rękach od pompek także dzisiaj nie miałabym nawet siły ćwiczyć coś cięższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ten program wyglada jest na cztery tygodnie a to treningi to jest ten deluxe coś mi sie tam jeszcze sciaga Burn Band Basics- ćwiczenia z samą gumą Burn Circuit 1,2 i 3 Z hantlami Push Circuit 1,2,i 3 z hantlami lean circuit 1,2 i 3 z hantlami Burn it off- saplanie troche hantli coś jak jilian Recharge (rozciąganie pompki coś jak czwartki insanity) Burn Interval (troche hantli+ cardio jak u jilian) Ab Burner, Extreme Abs, Ive Got Abs- na brzuch Fat Burn Challenge - spalanie Tylko ze te hantle to oni mają ogromne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spróbuje jeden miesiąc z szalin są dwa dni w tygodniu wolne :-D albo po jednym tygodniu z każdego miesiaca bo w sumie każdy tydzien w miesiącu wyglada tak samo ale to po insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga, na filmikach widziałam że oni tam mają takie hantle do których się dokłada krążki fajne i przez to wydaje się że dźwigają dużo. Widziałam też rozpiskę do tych treningów bardzo dobrze rozplanowana i dwa dni wolne także można odpocząć, ale ja wolę ćwiczyć z S.T cardio wiem że się porządnie wypocę zresztą on ma te krótkie treningi po 25min :) a Szalina to chyba 30-40min większość? Ja na razie byłam połazić 1,5godz po lesie a ćwiczenia odkładam na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po Extreme ABS, ćwiczyłam z wyłączonym głosem bo wolałam posłuchać muzyki więc nie wiem co Szalina gadała ;) ale bardzo fajnie się ćwiczyło, jest zegar czas leci szybko powtórzeń mało a ćwiczenia szybko się zmieniają, jest wersja łatwiejsza ale nie skorzystałam, brzuch palił już od pierwszych minut miło poczuć palenie na brzuchu dla odmiany bo przy Insanity to moje nogi i pośladki cierpiały bardzo ;) Jutro ćwiczę coś z T25. Aga a ty jak tam Insanity ćwiczyłaś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka sa jeszcze dwa programy szaliny na brzuch! Też się stęskniłam za bulem mięśni :-) juz niedługo Chociaż powiem szczerze ze schęcią bym dziś odpuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezdecydowana dołącz do nas razem damy radę my też czasem mamy chwilę słabości jak ja dzisiaj na przykład :-D Szukam wymówki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga proponuję nie ćwiczyć :) jak Ci się bardzo nie chce po co się zmuszać jutro tez jest dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz? mój mąż też mówi zebym odpuściła tym bardziej ze mały jeszcze nie spi Ale muszę się pochwalić kupiłam dzisiaj dwie pary spodni w rozmiarze S jedne są idealne a z drugich mi troszkę wypływa ale dopinam się i przecież jeszcze schudnę prawda? Ale najlepsze jest to że jaką M bym nie mierzyła to była za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile u was kosztują hantle ja dziś patrzyłam 4 kg 40 zł jeden kurcze troche drogo i nie kupiłam Czanka a jakby nasypał mokrego piasku do butelki 1,5l to nie warzyło by to ze 3 kg trzeba by spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień bez ćwiczeń dobrze Ci zrobi :) co innego jakbyś miała rzucić ćwiczenia całkiem czy na dłużej. Odpoczywaj i już! Zazdroszczę Twojego małego zadka mój w L wchodzi zwykle niestety ale taka figura, spodnie M przed ciążą kupowałam ale nigdy mniej mimo że byłam szczupła ale i tak jestem zadowolona z figury :) Schudniesz do tych drugich spodni też mam takie co się dopinam ale jeszcze są przyciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka mój tyłek nigdy nie miał takich wymirów zawsze było powyżej 100 no może 98 nawet ja byłam szczupła przed ciążą to tyłek był zawsze wielki hihi teraz to sie zmieniło ale fakt kiedyś to miałam taki okrągły a po ciąży zrobił się płaski dopiero teraz sie troche podniósł pierwszy raz mam taki zad też myślałam ze to nie możliwe także ty też dasz radę zreszta lepiej mieć krągłą pupę niż płaski tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę kombinować z hantlami domowej roboty bo puki co zamówiłam pulsometr i mnóstwo ciuchów na jesień więc wyczerpałam budżet na ten miesiąc ;) Kiedyś chciałam kupić w sportowym hantle to były tylko 0,5kg i jedna kosztowała 15zł więcej po innych sklepach nie patrzyłam tylko zamówiłam na allegro jest dużo taniej dwie można kupić w cenie jednej ze sklepu, ale to zależy jakie bo ja kupowałam winylowe akurat a wybór duży. Ja na tyłek nie narzekam lubię taki jak mam krągły tylko uda mi przeszkadzają mam 57cm chciałabym 55cm może kiedyś się uda, choć i tak dobrze wyglądają ćwiczenia pięknie działają na mnie :) jeszcze tylko jakby działały bardziej odchudzająco to było by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga rozmiar S?? wow!!! Ja o dziwo mieszcze sie w M, ale w zyciu nie nosilam taiego rozmiaru :) Uda, tylek to moja zmora. Dzisiaj wieczór z P90X. Zrobione: Interval X Plus (43 minuty - suuuper, polecam!!!!), i Ab Ripper - ah palily miesnie!! Czanka, co do hantli to ja mam zamiar sobie kupic w Polsce i moze je jakos przemyce na granicy :) U mnie jedna hantla 4 kg kosztuje 40 euro! To jest dopiero masakra:) Nie wiem czy mi sie uda, ostatnio przewozilam hantle z Pl, moze i tym razem sie uda:) Dzien byl dlugi, ide spac, a od rana nauka:( .................. Dobranoc i pamietajmy, ze w czasie snu rosna miesnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyt hantli hehe :) jak patrzyłam kiedyś na allegro dwie 3kg hantle można kupić za ok 35zł plus przesyłka najtańsze ale przeważają oferty ok 50zł a im cięższe tym droższe, może jeszcze zobaczę na jakieś komplety do ćwiczeń bo w sumie gumy nie mam a też chyba fajnie się z nią ćwiczy pewnie. Eliza z tego co czytałam w różnych artykułach to zalecają 8 godzin snu i że sen przy ćwiczeniach jest tak samo ważny jak dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja mam gume i fajnie sie cwiczy ale wole jednak hantle i to malej wielkosci. Tzn male, ale ciezkie- takich szukam. Bo te moje 3/5kg sa wielkie, mozesz wymieniac obciazniki, ale juz pompek na nich nie zrobie bo nie trzymaja sie podlogi tylko turlaja. ............ co planujecie na obiad? ja mam kasze z marchewka:) cos w koncu innego dzisiaj. Czanka czytalam na dietach ze frytki jadlas:) Tez chce!!!!Moze w piatek zjem sobie w nocy w pracy mala paczuszke z jakims kurczakiem...hym... pomarzyc mozna:) ............. Koniecznie sprobujcie ten Interval X Plus- naprawde extra. Spocilam sie jak swinia ale nie byl az tak intensywny jak Insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jadłam frytki wczoraj ale malutko, kilka miesięcy nie jadłam a uwielbiam :) syn mi nie dał zjeść więcej na szczęście :) ale jakiegoś kebaba czy hamburgera to nie jadam wcale wolę frytki i pizze jak już mam wielką ochotę na fast fooda. Za pizzą bardzo tęsknię ale na razie się nie skuszę bo nie zasłużyłam może jak schudnę trochę to wtedy sobie pozwolę. Widziałam takie hantle z uchwytami do pompek są też same uchwyty ale ja i tak ledwo je robię więc mi takich bajerów nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×