Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
lajtowo jak tam efekty???? nic sie nie chwalisz robisz jakies pomiary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna wyniki krwi mam w normie robię badania regularnie(jestem honorową dawczynią krwi:D). Taka widać moja uroda:P Na czym polega gra w simsy? moja kuzynka w to grała jak byłysmy gówniarami wtedy "poruszała sie" jakimiś ludźmi... od tamtego czasu pewnie zmieniła się ta gra? mnie takie gry nie kręcą, za to uwielbiam gry na kompie :D:D PasjansPająk, Mahjong, Kierki:PKurde zrobiłam zakupy na zupe cebulową Czanki i wiecie co? nie kupiłam.... cebuli, hahah no gdzie ja mam głowę? muszę lecieć jeszcze raz do sklepu. Dam znać czy smakowała, ale już czuję że będzie pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę Cię bić Eliza... ale jesli przytyjesz.... jak spojrzysz w lustro to tłuszcz da C*****oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, zupa pyszna! taka słodka mniammmm... zjadłam 2 porcje:P zrobiłam w duzym garnku podwoiłam składniki. dodałam seler, no i szczypiorek, grzanki. a ile łez wypłakałam przy tych 10ciu cebulach...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem zła pisze drugi raz bo komputer wykrył jakiś błąd i się sam zresetował nosz kur.. a już tyle nasmarowałam :-( a więc już jestem :-) Eliza ja ostatnia powinnam cię pouczać hehe moje menu dziś katastrofa ale za to zero tłuszczy i słodyczy ! zaczeło się od tego że zapomiałam jabłka do pracy 1. owsianka 2. dwie małe kromki żytniego (ale naprawde małe) z chudą szynką (bez masła itp) 3. dwie kromki żytniego z szynką już normalnej wielkości (bez smarowania) 4. no i tu mnie bijcie zupka chińska rosół +kromka zytniego (400kcal) Mam problem bo większy posiłek mogę zjeśc dopiero o 17 nie chce brac do pracy bo będę jadła na raty bo przecież nie obsłuże z pełną gębą a jeść po łyżce prze pół dnia to tez nie dobrze kanapka szybciej idzie. Nie wiem czy ta 17 to nie za późno? Ta zupka wiem to grzech ale miałam dziś zjeśc obiad u babci ale chłopaki stwierdzili, że chcą szybciej do domu i wrócili zanim jak skończyłam pracę, nie miałam już ochoty czegoś gotować dla samej siebie więc ta zupka. jutro się poprawie Będę dziś ćwiczyć na 100% choć bolą mnie nogi a raczej stopy ale musze się zmobilizować Upatrzyłam u siebie spodnie dresowe z grubego misia mam zamiar zakupić i biegać w weekendy :-D śniegu już nie ma to chyba stadion otwarty:-) Była dziś u mnie dziewczyna która też się odchudzała w 7 m-cy schudła 13kg ale też dieta i treningi a teraz przyszła własnie po te spodnie bo mówi że miesiąc nie ćwiczyła i przytyła 3 kg tak mi się trochę głupio zrobiło i pomyslałam o sobie ... Wikia ja też poproszę foty :-) Wikia ja jak patrze na zdjęcia z lipca to mam na odwrót :-( biorę się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni przerwy, dziś po pracy trening 1) 5 min hula hop 2) 46 min gymra pilates- slimmer stronger body( już nienawidzę tej laski w różowym staniku, cały czas się uśmiecha, a ja w połowie powtórzeń zwalniałam i krzyczałam "o jezu" hehe 3) 47 min fit blend kellis upper body 4) 10 min fit blend abs workout plus rozciąganie z końcówki tego co powyżej Poruszałam wszystkie mięśnie, odpoczywam, na razie córka w wannie, więc poleżę z 10 min, a potem bańka chińska jak mi się bedzie chciało. Veruna, pomiary zrobię 26 lutego. ćwiczę tak różnorodne zestawy, nie będę wnikać, po których schudłam, a gdybym nie schudła, to więcej kardio będę robić. Ale naprawdę wolę te ćwiczenia wytrzymałościowe, mięśnie palą więc powinno być ok. jutro zrobię jilian :) już o tym pisałam, mam lepszy brzuch i ramiona, nogi wizualnie bez zmian mimo, że stosuje ćwiczenia plus masaż, tyłek trochę lepszy. 26 zrobię też zdjęcia, to wtedy zobaczę czy coś ruszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz włączyłam kompa, byłam prawie cały dzień po za domem, rano załatwiałam sprawy na mieście potem kawka z koleżankami i dzień zleciał. Jeszcze nie ćwiczyłam i nie zamierzam odpuszczać 25min z Shaunem dam radę :) Menu: 1. mała porcja musli z mlekiem 2. warzywa, jajko sadzone, buraczki 3. kawałek tortu kawa 2w1 4. 2 kanapki z pasztetem i papryką Zjadłam tort mimo że nie miałam na niego ochoty bo wczoraj wcinałam wuzetkę, nie mogłam odmówić nie wypadało koleżanki córka skończyła dwa latka, ale dobry był :) Także w tym tygodniu już nie powinnam jeść słodyczy obym wytrzymała. Aga dzień będziesz miała teraz dłuższy ale pamiętaj więcej masz ruchu i potrzebujesz energii, po prostu więcej przekąsek wprowadź i będzie ok :) w pracy kanapki a na kolacje po pracy na ciepło jedz np. warzywa na patelnie, jajka i co tam lubisz bo tak cały tydzień bez obiadów to nie dobrze, a 17 to nie tak późno żeby nie jeść obiadu, Veruna je obiady o 20 i chudnie :) Wikia to teraz częściej będziesz mogła sobie pozwalać na takie dni skoro to tak dobrze działa na wagę :) ja nie wiem gdzie ty głowę miałaś zupa cebulowa bez cebuli hehe Eliza fajnie że jesteś sobą, mam koleżanki co bez faceta na zakupy nie wyjdą to jak jakieś uzależnienie hehe jakby nic nie można było robić bez nich ;) Widziałam fotkę co za piękny brzuch!!!!! zazdroszczę!!!! Veruna 10 dni bez słodyczy to sporo! Ja wytrzymam góra 3-4 i mnie nosi ;) kup te simsy nie żałuj se :P Lajtowo fajnie że efekty widzisz :) ładnie ćwiczysz to muszą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jak Twój syn, grzeczny w miarę u teściowej, nie płacze za Tobą? I jak Ty się czujesz bez niego przez większość dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strength+pure cardio mówi wam to coś? :-D własnie jestem po Tego mi było trzeba :-D :-D :-D Czanka no ja narazie odpoczywam od niego hehe ale oczywiście tęsknie za nim, w sobote było ok tylko jak wróciłam to był troche marudny (był z mężem) wczoraj musiałam wyjśc na godzinę to całą godzinę płakał męzowi :-9 ale dzis był pierwszy dzień już u babci i miał tylko jeden moment że ryczał tak że nic nie pomagało ale przez chwile był tam z kuzynem bo szwagierka nie dała go dzis do przedszkola to razem ładnie się bawili tylko rano jak go zaprowadziłam to chciał żebym buty ściągnęła :-) i przynosił mi kapcie. Zaczął mi podsypiac popołudniu bo wstaje teraz wcześnie więc mamy dłuższe wieczory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga dwa treningi??? uuuuu nie pogadasz! brawo! ja tez sie wezme, ale od jutra dzisiaj jeszcze zjem popcorn ale juz nic nie mówie zeby was nie kusic ale grubas ze mnie, niesamowite !! Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po treningu Focus Cardio Alpha nie był ciężki ale i tak dał mi popalić troszkę nogi paliły posapałam hehe poskakałam to od razu się fajnie poczułam :) Jutro zakwasy gwarantowane :) Fajnie znowu ćwiczyć, za tydzień powinnam już ładnie śmigać na razie taki lajtowy Focus mi daje w kość hehe Aga musi się mały przyzwyczaić do nowej sytuacji ale i tak nie jest źle :) Poszalałaś z treningami dzisiaj super! Ja dokładam szklankę kefiru do menu żeby nie iść spać na pusto po treningu :) Eliza jedz popcorn co się przejmujesz świetnie wyglądasz! utrzymuj to nie musisz chudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje laski, ja sie czuje okropnie:( eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza Ty już nie musisz się odchudzać nie masz tłuszczu, brzuszek coraz piękniejszy:) nóżki takie chudziutkie, aż cięzko sobie wyobrazić że miałaś 82 kg!!! ale uwaga... gonie Cie hahahah :P:P:P Ja tez przegięłam dzisiaj:/ nie wyrobiłam się czasowo a jeszcze musialam ogarnac chate po psie bo narozrabial:/ i juz mi sie odechcialo cwiczyc,wiec zrobilam sobie wolne a jeszcze wieczorem maz smazyl nalesniki na jutro na sniadanie i zjadlam 1:/ i poczestowalam sie paroma łyżeczkami krówki z puszki :o jestem nienormalna:/ ale do 27 nie ruszam słodkości musze zejsc do tej cholernej 6:P Aga nie przejmuj się posiłkami wszystko można dobrze rozpracowac:) jadam kolacje o 20 i źle nie jest:) głównie jem jakies mięsko ze surówka lub buraczkami czy z warzywami a TY w tym sklepie caly czas masz ludzi??masz jakis kantorek???moglabys dochodzic i dziubac albo pod lada miec kanapke i gratuluje treningu:) ale dałas sobie wycisk:) ja powoli czuje że chyba będę przechodzić separacje z insanity, musze psychicznie odpoczac;) chociaz kocham te treningi Czankai jak ćwiczysz nic Cie nie kuje??Kochana pewnie ze kupię już się czaję na ta grę ale nie mam kiedy iść ją kupić oby mi na wind. 8 chodzila:) dobranoc:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Veruna nie mam cały czas ludzi ale jak to wszedzie zdarzają się Apacze tzn pomóc w czymś? a pacze tylko i przewaznie jak biorę się za jedzenie to ktoś musi wejść :-( mam zaplecze ale jestem sama i nie moge zostawic sklepu :-) Dlatego wsówam kanapki :-) Eliza dziewczyny mają rację ty już raczej stawiaj na rzeźbę nie na redukcję bo masz ekstra figurę także więcej białeczka i siłowych i bedziesz miała abs jak marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, napisalam juz kilometrową wiadomość i coś wcisnęłam i wszystko się skasowało k***a mać!!! juz tyle nie napisze:| mam niską gorączkę od wczoraj 37,2st. nie ćwiczyłam, zobaczę czy dziś dam radę. Lajtowo dużo ćwiczysz więc na pewno bedą efekty 26ego:) ile dni w tyg ćwiczyłaś/ćwiczysz?Hahahaha o Apaczach nigdy wcześniej nie słyszałam:D Indian sobie wyobraziłam na początku:D Ale duzo ćwiczyłaś Aga dwa treningi z Shaunem WOW! Brawo że się zmobilizowałaś:) Mam nadzieję że ja dziś bedę mogła ćwiczyć bo wkurza mnie siedzenie bezczynne.Eliza, popcornem tak się przejęłaś? daj spokój;) idź do lusterka obejrzyj brzuch to humor się poprawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apacze hahah ale mnie rozbawiłaś dobre. Fajne masz jakieś ubrania młodzieżowe czy bardziej dla starszych kobiet? . weruna gon mnie, gon. jak chcesz to wyśle ci zdjęcie jak byłam gruba hahah . Od dzisiaj nie liczy żadna kalorii haha okej tak orientacyjnie głowie już nie kalkulatorem jem tylko nieprzetworzone rzeczy czyli warzywa owoce jaja mięso ale tylko kurczak aldo indek nie lubię wołowiny a świnie też nie jem no jeszcze jem orzechy suszone rodzynki i tym podobne rzeczy mleko jogurty I jedna kanapka do szkoly; ) . To moja dieta do końca życia ale czasami sobie pozwolę na to już wiem dlaczego brzuch mam takie ładne znaczy dzisiaj mam ładne to wszystko przez to kettleball. nie wiem ile kosztuje w polsce ja płaciłam za swój 20 euro teraz załuje że nie wzięłam ośmiu kilogramowego albo 10 ale ok. widze ze wglebienia mam wieksze po nim odrazu. cwiczenia kettlebell swing dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuję się dzisiaj jakby mnie walec przejechał hehe kręgosłup coś mnie boli czuje zakwasy na tyłku nogi bolą ehhh ale brzuch na szczęście nie boli :) Zważyłam się dzisiaj a tam 58,8kg porażka zamiast chudnąć to rośnie ale w d***e mam to tylko 0,2kg więcej, wymiary w miejscu więc nic się nie dzieje. Eliza a ty co świrujesz po co te wyrzuty sumienia, przecież możesz sobie pozwolić raz na jakiś czas na popcorn czy coś słodkiego, niepotrzebnie to traktujesz jako wielki grzech ja tam jem bez wyrzutów np. ciasto w niedziele, czasem chipsy czy baton, przecież coś od życia nam się należy a nie tylko kurczak ryż i warzywa hehe Veruna kuło mnie w brzuchu i w klatce chwile nie wiem o co chodzi wy też tak macie? Mnie Insanity psychicznie wykańczało jak ćwiczyłam z rozpiską także zacznij mieszać treningi bo Ci zbrzydnie Shaun :) Wikia a ty co nam się tak rozkładasz z chorobą no wiesz co :P Aga współczuję że jesteś sama bo ani się wysrać ani zjeść jak łażą po sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga hahahahah apacze:P w pierwszej chwili myślałam że coś na wzór kradzieży:p jak srać mi się chce albo jeść a co chwile ktoś włazi wtedy sie zamykam ide załatwić to co muszę najem się i otwieram:D a jak się dobijają do drzwi, dziwne że jeszcze klamka cała;) i jak otworze to zdziwieni że było zamknięte bo oni myśleli że drzwi się zacięły i nie mogli otworzyć a widzą że się świeci więc otwarte musi być;) Eliza Aga ma młodzieżowe więc ma co szperać:D wysyłaj zdjęcia chętnie popatrzę:) Patrzyłam na te kettleball u nas do 100 zł wyczailam 8 kg za 75 zł podobno za pierwszym razem max zrobi sie 30 tych wymachów wtedy podobno prawidłową wagę się dobrało Czanka nie mnie nic nie kuje tylko się zastanawiałam jak Ty się czujesz jak miałaś szewki, tylko bądź ostrożna. Nie przejmuj się 0,2 kg co to jest?? Mi często idzie do góry później nagle zejdzie nawet w cm mam róźnice więc się tym nie przejmuję a Ty z taką przerwą w ćwiczeniach to świetnie wagę utrzymujesz:) hihihi no i masz świętą rację coś od życia nam się należy:) nie pozwólmy zrobić z siebie królików:P wikia Kochana kuruj się, pewnie przez te cebule leciałaś jak wariatka i się spociłaś wczoraj;)odpoczywaj dzisiaj Moje menu wczorajsze przemilczę;) na dziś max interval sports trainning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
przy asylum sa potrzebne jakies dodatkowe maszyny???:D tak się zastanawiam ze po maxach odpoczne tydzien, cos tam porobie jakieś inne zestawy i ruszylabym z asylum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna z brzuchem wszystko ok ale mi trochę flaki przewracało przy tych skokach i czułam jakby kolkę, jeszcze coś w klatce przez chwilę nie wiem może to od wysiłku, któraś tu miała coś podobnego kojarzę. Powiem Ci że bałam się treningu że coś mnie będzie bolało jak zacznę podskakiwać ale spoko nic nie czułam także w porządku :) Oszczędzałam się ostatnio także wszystko się ładnie zagoiło, w ogóle szybko po tym zabiegu się dochodzi do siebie, a blizny malusieńkie ledwo je widać. W Asylum potrzebny jest drążek do podciągania i gumy czy ekspandery nie wiem jak to się nazywa ale bez tego też się obejdzie można używać hantli czy tam pompki robić zamiast drążka oni tam pokazują różne opcje, przejrzyj sobie filmiki najlepiej i możesz mieszać z innymi treningami bo samo Asylum to chyba nudy. Wikia robiłaś tą cebulową i jak da się zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the.warior.p90x3 I 18 minut tabaty z kettlebell zrobione rano teraz wcinam obiad ; mozarella z warzywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka co do zupki.... spójrz na wpis z wczoraj godz 17:29 :D spałam przed chwila dodatkowe 3 godziny pod pierzyna, kocem i termoforem... musze do wypocic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia nie wiem jak ja czytałam że akurat tego wpisu nie widziałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! :) Podglądam od jakiegoś czasu wasze wpisy (nieładnie, wiem :D) i podoba mi się, że rozpisujecie tu swoje jadłospisy. ;) Hmm... Odżywiam się dość zdrowo, fast foodów, smażonych potraw, słodyczy oraz gazowanych napojów unikam jak ognia, ale niestety łączę węglowodany z białkami... :( Chudnę, ale pewnie gdybym ich nie łączyła, traciłabym szybciej zbędne kg... Tyle że gotowany kurczak z ryżem to moja ulubiona potrawa i nie mogę się jej oprzeć :( A co sądzicie o omlecie? Smażę go na patelni teflonowej, bez dodatku tłuszczu, ale czy nie jest przypadkiem zbyt kaloryczny??? Co do zup, polecam ogórkową, według przepisu Agnieszki Maciąg, jest pyszna i zdrowa ;). Podziwiam was, ćwiczycie już długo i nie poddajecie się, mam nadzieję, że i ja wytrwam. :D wikia - również chciałabym ważyć 49kg, tylko, że ja mam 167cm, nie wiem, czy to na mój wzrost nie byłoby za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotafit witaj:) białka można łączyć z węglami! tylko tłuszczy z weglami nie mozna:P Jesteś 9cm wyższa to jeśli miałabys wazyć 49 to proporcjonalnie ja około... 40-42kg??? :D:D w sumie moja koleżanka wazy 42 jest mojego wzrostu i ma dość sporo tłuszczyku na zadku ale ona nie ćwiczy mięśnie ma lżejsze. Omlet jadamy, ja nawet na odrobinie tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotafit witamy! A to niby dlaczego niewolno łączyć białka z węglowodanami? Każdy posiłek powinien byc zbilansowany :-) Napisz jakie masz wymiary i jaki cel :-) .. Eliza no mam niestety fajne ciuszki :-( i dla młodych i dla starych nawet męskie do tego ceny z******te bo najdroższa rzecz jaką mam to kurtka zimowa po 59zł dzis odłożyłam sobie dwa sweterki po 29 zł eh moje przekleństwo ... Veruna ze sraniem to ja nie mam problemu hehe bo mi się nie chce hehehe ale na siku zamykam :-) .... Czanka jak plecy lepiej trochę? ... Moje menu 1. owsianka 2. kromka zytniego z szynka 3.dwie kromki zytniego z szynką 4. warzywa na patelnie+ kawałek fileta +jajko trochę duzo dziś zjadłam chyba Teraz mam pretekst i mogę rzreć warzywa na patelnie codziennie hihi uwielbiam teraz narazie nie muszę gotować bo chłopaki jedza u babci :-D poprostu raj nawet naczyń prawie do mycia nie mam hehe Mój synek już dawno spi zasnął na stojąco :-( widziałam się z nim dzisiaj pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żreć :-) Ja to bym ciciała wazyć 56kg no 55 max ale to chyba nie możliwe hehe przy moim obżarstwie :-0. Dziś mi klientki mówiły, że bardzo schudłam :-) hehe ale nie widziały mnie ostatni raz za ladą w ciązy hehe Wiecie, że jak nie ćwiczyłam to czułam się strasznym grubasem a dziś po wczorajszym wycisku czuję się jakaś lżejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×