Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Jestem już po Focus AB Intervals Alpha, nie było tak źle ale musiałam niektóre ćwiczenia robić w lżejszej wersji z Tanią bo coś mnie w pępku kłuło. Fajnie mi się ćwiczy znowu po 30min szybko leci a jestem i tak mokra ;) Na poniedziałek planuję Pure Cardio, weekend planowo wolny 2 dni :) Veruna przynajmniej jak się simsami zajmiesz czas szybciej w robocie leci i chyba nie masz czasu myśleć o jedzeniu i podjadaniu :) Aga jak tam w pracy? U mnie z ogłoszeniami taka lipa nic nie ma sensownego, w przyszłym tygodniu biorę cv i idę pochodzić po mieście, złożę gdzie się da i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza szykuje ci się seans filmowy my na weekend tez będziemy oglądać horror :-D z moim jedzeniem dziś kiepsko bo nie miałam chleba dziś dopiero przywieźli więc musiałam kupić sobie bułki po drodze i tak 1. owsianka 2 grahamka 3 grahamka 4.jabłko 5 teraz warzywa na patel jajka :-D jakas głodna dzisiaj byłam to przez to wczesne śniadanie Czanka ty już się żeźbisz także sopko może czasem odp[óscic U mnie dzisiaj ładnie z piciem przed pracą 4 herbaty zielone (1litr) w pracy 1,5l mineralki (ale szczałam haha) i teraz idę sobie zrobić herbatkę :-) a to jeszcze nie koniec :-) ciągnie mnie na słodkie jak cholera to pewni dlatego że popracy jestem głodna i ciągnie mnie na wszystko. oczywiście trzymam się ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka w pracy ok tylko wkurzają mnie te baby chyba muszę zacząc zamykać wcześniej bo nie moge wyjśc normalnie do domu dzisiaj taka krowa przylazła przed 17 mierzyła dwie pary spodni do 17.10!!!! i tak nie wzieła no szlag mnie trafił jej córunia wzieła leginsy za 10 zł a ja tam kwitłam tyle. aa co do butów to w adidasach mi nie bardzo pasuje w ciuchach a w balerinkach bedzie mi ciągnęło od kafli muszę coś poszukać w domu gdzieś mam te stare z przed dwóch lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas teraz nigdzie nie ma roboty a jak przyjmują to na staż bo początek roku i urząd ma pieniądze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie tak może że Was brzuch pobolewa na owulacje? Wiem głupio się pytam, ale ja u siebie coś takiego ostatnio zauważyłam że mnie brzuch pobolewa w ciągu dnia jak na okres jak mam płodne ;) dziecka nie planuję żeby nie było haha Aga pamiętam mieliśmy takiego klienta co przychodził dosłownie 5-10min przed zamknięciem, na stoisku z wędlinami wszystko umyte a ten zawsze chciał po 5 plasterków czegoś, jak już go kasjerka podliczyła to pakował się z 10min i nie szło go przegonić ani go opieprzyć miał nas gdzieś, jeszcze podłogę świeżo mytą brudził buciorami ehh on to potrafił zepsuć humor na sam koniec dnia. A u siebie jakbyś zamknęła 5min wcześniej nikt by Cię tam nie podkablował czy coś do szefa? Ale popiłaś haha a te warzywa z jajkiem to Ci niedługo bokiem wyjdą ;) a jak synek? grzeczny nie płacze za Tobą? U mnie z tym rzeźbieniem to tak jeszcze nie do końca bo na razie schudłam do normalnych rozmiarów jeszcze trochę tłuszczu jest raczej nie mam co liczyć na takie ciało jak ma Eliza żeby mięśnie było widać na brzuchu, na razie będę ćwiczyć i uważać na jedzenie żeby nie przeginać a czy jeszcze schudnę to się okaże, na razie motywacja słaba ale nie poddaję się, trzeba utrzymać to co jest :) Może jak ruszę tyłek do jakiejś pracy to mi waga spadnie hehe ale nie wiem kiedy to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wpadłam na chwilkę zameldować się,że jednak dziś nie ćwiczę, nie mam nastroju, siły ani ochoty zaczyna mi się okres, całe ciało mam obolałe i humor z d**y:( Czanka ja tak mam czasem jak Ty na owul. Ale jak nie mialas tego wczesniej to idz do gina sprawdzic czy wszystko ok. ile u was okres trwa u mnie "ze wszystkim" 6-9dni a cykle średnio 30-37dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wpadlam na chwile zameldowac sie, ze nie cwicze i ...objadam sie popcornem, ale to juz ostatni raz hihi:) musze wprowadzic porzadek w swoje zycie , odnosnie wielu rzeczy po powrocie z kanarów:)i szukam nowej pracy tak samo. ta moje mnie juz wkurza, tak samo. . hey, ktora z was mnie kiedys odwiedzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Czanka trzymaj się najważniejsze że ćwiczysz hyba dopada cię przesilenie a to znaczy że wiosna tuż tuż nie poddawaj się bedzie cieplej więcej słońca będzie nam łatwiej zobaczysz ja w to wierzę i bardzo czekam aż te dni będą w końcu dłuższe :-) głowa do góry przeciez jak raz na jakiś czas sobie podjesz nic się nie stanie najwazniejsze żebyś w tedy ćwiczyła bo bez ćwiczen pójdzie do góry Eliza czy ty wiesz że za miesiąc zaczynamy znów biegać :-D??? Ja bym cię odwiedziła ale niestety wolnego z roboty nie dostanę hehe do tego dziecko teraz to bym go nie zostawiła bo i tak mam spore wyrzuty sumienia że go zanidbuje, że mu przykro jakbym go krzywdziła wiem że to przejdzie musze przeczekać hehe .. Wikia ja mam co 25-28 dni średnio po 5dni a już na 2tygodnie wczesniej czuję że dostanę hehe to tak jakby nigdy mi się nie kończył haha .. Wczoraj tez nie ćwiczyłam ale nie ze swojej winy niestety mąż robił komputer bo zasilacz poszedł czy coś tam chłodzenia nie było itd ale zafarbowałam włosy zrobiłam henne czuję się lepiej wam tez radzę jak macie handrę wybierzcie się do fryzjera :-D pomaga ... wstałam juz dawno bo wciełam małą owsiankę dziś mąz w domu więc chłopaki jeszcze spią a ja lecę na stadion :-D :-D ... Popołudniu idziemy na urodziny do kolezanki mojego dziecka będę musiała zjeść kawalątek tortu żeby się nie obrazili ale zjem malutki :-P jeszcze nie mam prezentu będę coś kombinować na szybkiego po pracy w markecie macie jakieś pomysły na prezent dla pięciolatki? ... Czanka jak zamknę 5 minut wcześnie ludzie jeszcze będą na sklepie tylko żeby mi nikt juz nie wszedł to nic się nie stanie. szef zawsze mówił że nie chce żebyśmy siedziały po godzinach nikt mi za to nie zapłaci mam prace do 17. Jak pracowałam na markecie to miałyśmy tak zmiany że pół godziny po zamknięciu mijało 8 godzin był czas na rozliczenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze spicie? a ja juz pobiegałam :-) dziś nie dałam rady godziny łapała mnie kolka ale biegłam szybciej niż zwykle hehe zorientowałam się dopiero po ilości kółek :-) wszystkiego razem z rozciąganiem wyszło mi 50 minut więc nie jest źle. Teraz lecę pod prysznic i szykuje się do pracy jeszcze trochę czasu z małym spędzę :-)Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć:) to wczoraj wiele z nas nie ćwiczyło:) nie wiem czy i dzis to zrobię najpierw muszę zjećć sniadanie,posprzatać, prysznic, zakupy zrobić przed goścmi jak sie wyrobie to pocwicze a jak nie to nie:P będziemy jedli pizze chciałąbym dać rade po niej zrobic trening hahah :D ale z pełnym brzuchem?! potem impreza u kolezanki.... oj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga biegałas długo, fajnie:) ja dopiero oczy rozklejam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadam jak leń patentowany:D Zrobię trening i już! jak zechcę to go wcisnę. juz wiem kiedy- po śniadaniu:) wczorajszego focusa tylko bez rozciagania...ELIZA a wiadomo co będzie kiedyś??:P zobaczymy... A o imprezach nie wiedzialas? wszystko napisalysmy wczesniej czytasz posty jednym okiem:D:D będe robić akapity jak wy i pisac duzymi literami imiona heheh:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja jak sprawdzam posty to najczesciej w telefonie na szybkiego:) . Aga, biegasz? Ty draniu ! ja tez bede biegla do pracy niedugo,dzisiaj pracuje 12 godzin od 11 do 11 hehe. Ale bede z Toba biegac jak bede na kanarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj syn poszedł wcześniej spać to wypiłam sobie to piwko, zjadłam miche chipsów i kilka mini snikersów a dzisiaj cierpię na ból flaków hehe I wiecie co podziałało to na mnie motywująco :) Można powiedzieć miałam cheat day :) ciężko mi w brzuc*****estem wzdęta a przecież nie obżarłam się bardzo, coś z tymi moimi jelitami jest bardzo nie tak. A leki co lekarz przepisał na poprawę pracy jelit działają chyba na mnie wręcz przeciwnie bo rzadziej chodzę do wc a zawsze latałam codziennie. Dzisiaj i jutro nie ćwiczę mam planowo wolne i dobrze bo mam straszne zakwasy ;) Wikia te bóle brzucha na owulacje zauważyłam już po urodzeniu dziecka ale to raczej nic złego tylko wkurzające, ja mam okres zwykle 5 dni słaby i cykle 28-30 dni. A te 30min Focusa to spokojnie wciśniesz w planach nie ma co szukać wymówek hehe :) Eliza no ja się nie wybieram na razie nigdzie ;) ale na kanary to chętnie jak kasę uzbieram kiedyś ;) Aga mnie chyba dobija to że pracy zaczynam szukać a jest lipa, sama nie wiem gdzie iść i się starać żeby potem nie narzekać ;) trochę stresu i już się odechciewa diety i wszystkiego prawda? Ale masz energii mi to by się nie chciało wstać rano i pobiegać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka po powrocie zjednocze z toba sily.tez musze znalezc prace ale zwuczajnie sie boje I nie mam w sobie pewnosci siebie. niesamowite kiedys bylam grubsza bylam bardziej pewna siebie o co chodzi? ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza narazie pierwszy raz byłam biegać hehe mam w planach w weekendy ale jak to bedzie to się okaże Czanka wolałam rano bo mam obawy że wieczorem nie bedzie mi się chciało ;-) wyczytałam, że podczas pracy w sklepie spalam około 1400kcal chyba to nie możliwe hmm Dziś będę miała duzo posiłków :-( mąż nie wyrbił się z obiadem :-( kurak dopiero się piecze a ja już musiałam zjeśc bo mnie ssało i tak jest dopiero 14.20 a ja już mam małą owsiankę, jabłko (po bieganiu), grahamkę, teraz kromkę żytniego z m. orzechowym, czeka mnie jeszcze ten kurczak i kawałek tortu nie wiem co z kolacją było by 7 posiłków :-( .. Wikia i jak ćwiczyłaś? ... Eliza od marca obie zaczynamy biegać regularnie! Co ty na to? Może jakaś hybryda z bieganiem :-D ale to od marca jak będzie widno na dworze wieczorem bo rano w tygodniu nie mam jak ... Czanka i dobrze że sobie ulżyłaś :-) za mną chodzą te chipsy tortilla z biedronki uwielbiam chili ale jakoś się powstrzymuję może za tydzień sobie do filmu zeżrem bo dziś ten tort a ma być jakiś na serkach mascarpone i innymi bajerami grzech nie spróbować hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga będziesz robić takie snikersy? to takie cos jak baton musli tylko bardzo orzechowy pewnie pyszny :) ja uwielbiam chipsy z biedronki takie serowo cebulowe w zielonej paczce, a tych tortilla to nie kupowałam może za jakiś czas wypróbuje ;) na razie po wczorajszym wieczorze mam dość i spokój na przynajmniej tydzień czy dwa hehe Całkiem możliwe że spalasz dużo może te 1400kcal albo ok. 1000kcl na pewno przez tyle godzin na nogach, zależy co robisz bo jak ja pracowałam w markecie to miałam trening siłowy i cardio przez połowę zmiany hehe to nic nie tyłam a jadłam straszny syf i sporo piłam alko ;) ciekawa jestem jak teraz będzie w nowej pracy jak nie piję i nie żre za często syfu obym tylko znalazła coś podobnego bo nie lubię siedzieć w miejscu :) Eliza a Ty się nie bój szukać czegoś lepszego! Ja się nie boję rozmów czy chodzić składać cv bo jakieś doświadczenie już mam, tylko się boję że nie będzie gdzie iść albo że długo mi zajmie szukanie, jeszcze nie chciałabym żeby mi się trafiła kiepska robota z głodową wypłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tak AGA zrobiłam focusa po śniadaniu,myslę zę całe je spaliłam:D potem byli goście zjadłam 3 kawałki pizzy z tuńczykiem,około 7słodkich ciastek razem 1500kalorii. Dużo. Mielismy isc za godzine do kolezanki ale zmiana planów i zostajemy, więc nie dodam do tego kolejnej dawki kalorii:) za to zrobię sobie jeszcze jakiś trening aby spalić trochę kalorii i myślę że dzień będzie przyzwoity... DZIEWCZYNY ile kalorii spalę (ja i moje niecałe 52kg:P) podczas Max interval Circuit albo innego z Insanity???? 200? mniej czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąz że "dzień bedzie przyzwoity" mam na mysli to że w porównaniu z tym jaki miał być:D i tak jest niegodny naśladowania hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeglądałam gazetkę biedronki i pisało na ostatniej stronie że będą jakieś produkty fitness od 17 lutego na razie nie ma tej gazetki więc nie wiadomo co dokładnie będzie, na pewno jakaś mata i ciuchy może buty zobaczymy oby coś fajnego :) Wikia ćwiczenia były więc co się przejmujesz, ja wczoraj tez przyjęłam większą dawkę kalorii czasem trzeba hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fitnes produkty :D:D ciekawe co bedzie, mam blisko do biedro pojde, mi sie mata by przydała ala jakaś fajniejsza zobaczymy:) CZANKA orientujesz sie ile jakis trening Insanity mze spalać kalorii? ja musze zrobic jescze cos bo tamten focus to byl przed pizzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia podejrzewam że te treningi Insanity spalają 200-400 kcal może Maxy cięższe i dłuższe więcej ale raczej nie jakoś bardzo dużo, pulsometr najlepiej mieć to wszystko było by jasne, w treningach fitness blender podają orientacyjnie ile można spalić szkoda że w Insanity tak nie ma. Ale Ty tak nie świruj to że dzisiaj zjadłaś bardziej kalorycznie nic się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia widze zmianę stopki super :-) myślę że jak dasz z siebie max to nawet ze 400 spalisz ponoc bieganiem przez godzinę można tyle spalić to insanity tym bardziej .. Czanka nie wiem czy będę robic zastanawiam się czy warto bo nie wiem czy nie wpiernicze wszystkich na raz :-) moja dieta porazka tor t nie dobry krem był z serka mascarpona z bita smietaną i kisielem strasznie słodki i nie zbyt smaczny :-( za tą cenę zrobiła bym duzo smaczniejszy kolezanka tez się wkurzyła bo to jej szwagierka piekła i wzieła sporo kasy za niego ale cóź ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) wczoraj i dziś nie ćwiczyłam, jutro chyba coś zrobię, bo mnie kregosłup pobolewa jak się nie ruszam. Też bym się wybrała po mate do biedrony, nie wiem czy mi kasy wystarczy, ale ćwiczę teraz na dywaniku lazienkowym i w pozycji na czworakach mieszczą mi się tylko albo łokcie albo kolana :) spać mi się chce, ale mam w piekarniku bułeczki drożdżowe, które piekę dla znajomych córki. Nie cierpię piec, nawet na święta kupuję gotowe żeby mieć różne, bo nie chce mi się prażyć w kuchni. No i później nie ma kto tego jeść, bo moja córką też nie jest fanką słodyczy. Zrobiłam dziś zdjęcia i widać różnicę od grudnia, szczególnie w brzuchu :) mam bardziej płaski i tyłek podniesiony :) jestem mega zadowolona i oczywiście ćwiczę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo super że widac efekty może pod koniec lutego wymienimy się zdjęciami :-) ja matę mam ale na niej nie ćwiczę bo jak mały zobaczy że lezy to odrazu się na niej kładzie i robi brzuszki rozkładam sobie kocyk a mata lezy :-) Ja piec lubie ale tego nie robię bo nie potrafię się powstrzymać hehe przwarznie jak robię jakieś ciasto to zostawiam sobie kawałeczek i resztę rozdaję żeby nie kusiło :-) Co dziwne kiedyś wogóle nie jadłam słodyczy nawet nie miałam na nie ochoty zacz ęły mi smakowac dopiero jak rzuciłam palenie i tak zostało do dziś :-) Jednak to prawda, że cukier uzaleznia. Znalazłam dziś stronę z odźywkami i jest tam białko z grochu żółtego i konopne czyli jest szansa że dla mnie :-) tylko nie wiem co to za konopne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po treningu zrobiłam total fitness z facetami nie miałam siły na insanity ale ćwiczyłam z obciaznikami i hantlami wiec nie było tez tak całkiem lekko:D więc jestem usatysfakcjonowana.w pulsometrach wpisuje się wagę ciała i wiek? LAJTOWO gratuluję efektów! Twój kregosłup boli bo biedny tęskni za ćwiczeniami:PAGA konopne białko hahha no no no... może być ciekawie, i ćwiczenia nabiora innego wymiaru... hahah opowiesz jak wrażenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Wikia hehe raczej nie będę kupywac tego konopnego hehe ale jestem w szoku że coś takiego jest hihi nie będę ryzykowac działania hahaha. Ale powaznie zastanawiam się nad tym z grochu :-) Właśnie wsuwam owsiankę małą porcję i spróbuje dzis też pobiegać mam nadzieję że uda się całą godzinę. Mam dziś zakwasy na nogach :-D. Wyjda mi cztery treningi w tym tygodniu z czego w poniedziałek dwa pod rzad to chyba nie jest tak źle, kurdę słyszę że mały coś kwęczy mam nadzieję że się nie obudzi bo nici z biegania :-(. W poniedziałek zrobię coś z inasanity może w końcu ten MIC. Kurdę doba jest za krótka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zjadłam owsiąnkę (z 4 łyżek i sliwkami) a mój mąż zjadła z 23łyżek :D idziemy na spacer bo wczoraj caly dzien w domu przesiedzielismy. Brzuch mnie boli okres sie rozkręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×