Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Jestem po Pure Cardio :) nieźle sapałam ale dałam radę z małymi przerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tez lubię zakwasy! i pewnie jutro będę miała, dałam sobie wycisk:) och jak dobrze...:D wczesniej spacer 70min a teraz jestem po przesiadach 3x25 z 7kg obciązeniem, 10 powtórzeń wałkiem i trening "Tracie Long...... coś tam 49min"-z piłka i hantlami. ZAbieram sie za masaż bańką, prysznic i spać:) padam. p.s.ciekawe jak tam nasza Eliza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i muszę zmodyfikować plan treningowy, po pracy pisałam sprawozdanie od 18 do 24, dopiero skończyłam i nie miałam czasu ćwiczyć. Gdybym ćwiczyła, to skonczylabym to pisać godzinę później, a jutro mam na 7 :) Jednodniowe przesunięcie, cóż- brutalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia czemu nie wolno płatków błyskawicznych przeciez one sa poddane lekkirj obróbce cieplnej ? a jak sa bez cukru? Lajtowo jak jeden dzien odpuścisz to nic sie nie stanie :-) Eliza baw się dobrze :-) Veruna a ty pewnie zajęta simsami? .. Dzis moja owsianka wieksza dałam 11 łyżek nie wiem czy zmęczę taka ilosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! LAJTOWO modyfikuj, nie wszystko musi chodzić jak w zegarku, to życie.... jest.... żywe:DCZANKA teraz już ćwiczysz normalnie treningi czy Pure cardio to taki wyjątek? co bedziesz robić?ELIZA mam nadzieje ze tez nie podjadalas gdy na impreze poszłaś:PAGA Platki owsiane najzdrowsze sa "zwykłe", potem troche gorsze "górskie", najgorsze- najbardziej przetworzone są "błyskawiczne". Blyskawiczne mają wyższy indeks glikemiczny co za tym idzie szybciej się wchłaniają a w efekcie szybciej spada cukier we krwi i.... BŁYSKAWICZNIE przychodzi uczucie głodu:D:D no i skoro przetworzone najbardziej to najmniej mają witamin i mikroelementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski juz wstalam ide biegac na z******tym kacu pozniej workout zrobilam sobie plan jeeeeej cUje wie jak gowno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA trening na kacu... współczuję i podziwiam! że też Ci głowy nie rozsadzi?;) Ja nie mam kaca a i tak mnie łeb boli.VERUNA ile masz do 6 z przodu?? ja też dążę do 6 z przodu ale w talii hehePojeżdzę sobie na rowerku za sekundkę (podczas ogladania filmu). A wieczorem robie na pewno streczing z Focusa, czuję się po wczorajszym treningu spięta. I tyle bedzie na dzisiaj. Co dziś robicie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej:) heheh Eliza to szalejesz:):):) i dobrze na to masz wakacje;) ja na kacu nic nie zrobie jedynie do czego mnie ciagnie to do jedzenia, na kacu caly czas jestem glodna i pochłaniam wielkie ilosci jedzenia bo nie moge sie najesc:/ alkohol nie dla mnie Czanka ta moja 6 chyba w snach:(:(:( kurde bylam tak blisko mialam 70,4 a dzisiaj mam kilo wiecej!!!!!!! zaparcie mnie meczy juz 3 dzien, okresu jeszcze nie mam, mam nadzieje ze to chwilowe ten kg:/ ale cholernie dołujące:p wczoraj po plyo stwierdzilam ze zrobie dzis maxa i opuszcze m jak milosc ale kurde dzisiaj bedzie sie dzialo i jednak robie wolne:P dzis zrobilam pomiary pocieszajace tez nie sa, ale trudno walcze dalej:p tłuszczowi mówimy stop:D brawo brawo pure zrobiłaś:) ja nie chce przeplatac z krótzymi te maxy, juz jestem na końcówce i je ukoncze moze mam wiecej przerw ale zrobie heheeh powiem Wam ze miesiac z maxami daje w kosc;P nie tyle silowo co psychicznie:P Aguś coś Ty właśnie przeczytałam że czekają na mnie po odbiór:D:D prawie spać w nocy nie mogłam heheheheheh dzwoniłam już do mojego czy nie będzie się kręcił w pobliżu to by mi odebrał i już dzisiaj bym sobie odpaliła :D a jak nie to po pracy jade;) tak się zastanawiam z ta owsianką bo sypiesz 7 łyżek?? ne wiem ile sie powinno, wiem że na każdego inaczej działa, tak przez myśl mi przechodzi czy to nie za duzo??ja sypie 4 chyba ze to malo??ale mi starcza:) kupuję orkiszowe bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hheheh wikia duzo mam do 6:P kurde kurde kurde moje spadki na luty pępek -1 cm udo - 1 cm biodra - 1cm waga było 70,4 dzisiaj 71,3 wiec nie wiem jak to liczyc waga w styczniu 73,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga, dziś widzę że 11 łyżek dałaś obyś się wysrała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już mam spacer po mieście za sobą, pozałatwiałam sprawy i kupiłam sobie chleb bezglutenowy, zjadłam teraz z masłem i dżemem jest ok ale raczej bez smaku. Ja dzisiaj robię trening z Hantlami z Focusa i zobaczę jak mi pójdzie, po wczorajszym Pure Cardio czuję się normalnie nawet zakwasów nie czuć :) Ale jeszcze ten tydzień będę ostrożna z treningami i tylko Focus. x Eliza szalejesz :) Wikia już staram się wracać do cięższych treningów ale tak jak pisałam powolutku raczej z Focusem na razie a od przyszłego tygodnia może częściej Insanity albo coś nowego spróbuje :) Veruna po okresie powinnas zobaczyć 6 :) cierpliwości :) I tak masz ładne spadki w obwodach. Aga tak jak Wikia pisze z tymi płatkami, kiedyś o tym czytałam więc może zmień, ja Górskie jadłam zwykle i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veruna te 7lyzek to juz ze wszystkim jak bede w domu to napisze pelny sklad ja nie jestem po nich glodna jak zjem wiecej tylko jak jem mnij jak tetsz ale to normslka pryy sniadaniu 300 kcal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ćwiczycie dzisiaj? Co taka cisza? Ja mam za sobą trening Focus Extreme z hantlami 1,5kg. Zjadłam chyba ze 100 kromek tego chleba co kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nasmarowałam przez ten telefon hehe sama się nie rozczytam :-D skład moich płatków płatki zbożowe 74,5% (owies, pszenica, zyto) rodzynki 15% orzechy 4,5% (laskowe 3,5% ziemne 0,5% migdały 0,5% ) wiórki kokosowe 1,5% płatki kukurydziane 1% siemię lniane 1,5% nasiona słonecznika 1,5%. nie moge mieć w domu osobno orzechów czy rodzynek bo co chwilę bym wyżerała Trochę jestem zmęczona jakiś śpiący dzień dzisiaj miałam w planach UWT ale nie chce mi się zrobię jakieś cardio ale najpierw musze skończyć rozliczac pity trochę mi jeszcze zostało miałam to zrobić na weekend ale mi się nie chciało to teraz mam za swoje :-( miłego wieczoru dziewczyny. Już się nie odezwę bo stary jak tylko zwolnie kompa to odrazu przejmuje :-( odezwę się jutro rano a może dziś też zrobię wolne i do końca tygodnia poćwiczę hmmm to nie jest zły pomysł jutro będę ćwiczyć rano w czwartek idę na siłownie obadać mamy darmowe wejściówki z kolezanką piątek poleciałabym insanity a sobota niedziela bieganie co myślicie , nie daje rady ćwiczyc 6 dni w tygodniu tak jak kiedys za bardzo zmęczona jestem tym wszystkim praca domem , a właśnie dziewczyny co myslicie o zagęszczeniu sosu mąką razową? Próbowała któraś?Bo jak robię potrawkę z kurczaka to jednak nie zgęstnieje mi tak jak mięsny a smietana i jogurt u mnie odpada, dziś robiłam potrawkę na jutro i dałam jeszcze troszkę mąki białej ale myślę czy nie lepiej było by razowej?tylko czy to złapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja ten chleb kupywałam kiedyś dziecku i za cholere nie chiał go jeść szczerze ja próbowałam smakował jak guma blee tobie smakuje???musze się pochwalić że wypijam w pracy 1,5l wody co w ciągu całego dnia daje mi prawie 3 litry a już 2,5l to na pewno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja ten chleb kupiłam w piekarni Pani pokroiła wygląda z wierzc****ak zwykły chleb, etykietki żadnej nie ma więc nie wiem jaki skład dokładnie, smakuje niczym hehe jest taki żółty w środku, z masłem i pomidorem jadłam to nawet ok tylko jest tak leciutki że tymi kromkami nie mogłam się najeść i zjadłam sporo :P W ogóle dzisiaj nic konkretnego nie zjadłam żadnych warzyw tylko kanapki i ziemniaki z kefirem na obiad i brzuch nie boli :) cud :) a ugotowałam specjalnie lekką zupe jarzynową nawet nie zabielałam i nie zjadłam. Aga ty wyluzuj z treningami, zmienił się Twój rozkład dnia i jesteś przez kilka godzin na nogach w robocie, wstajesz wcześnie także nie dziw się że jesteś zmęczona to normalne. Ja teraz ćwiczę 4 razy w tygodniu i nie mam wyrzutów że robię więcej wolnego, jakoś mi się lepiej ćwiczy mniej niż wcześniej, więcej zapału mam na pewno :) Co do mąki ja bym nie zmieniała na razową bo może dziwnie to smakować, daj zwykłą i tak nie dużo pewnie jej dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki dzień, w pracy do 17.30 potem cudem zaliczyłam wywiadówke, złapałam w ostatniej chwili wychowawczynię córki. Zrobiłam trening, zjadłam po tylko jabłko, jestem padnięta. Dzisiaj koleżanka z pracy stwierdziła że schudłam, więc jak widać gołym okiem to to może rzeczywiście? Zresztą byłam ubrana na czarno, top też mnie wyszczuplilo. Dziś trening trochę dziwny, bo się nie mogłam zdecydować :) 1) 5 minut hula hop 2) 5 minut rozgrzewką z treningu kasi żarko 3) 25 siłowego z fitness blender 4) 10 minut 1 runda brazilian z fitness blender 5) 10 minut 100 przysiadów zfitness blender 6) ponad 5 min końcówka kasi żarko, rozciąganie nóg i dosłownie końcówka z siłowego streczing ramion Trening ok godziny. Wykąpałam się i padłam, leżę. Jutro też mam zamiar ćwiczyć :) Miałam przerwę od treningu ramion i dziś ledwo co dałam radę te 25 minut podzwigac, a ciężarki nadal po 1 kg ;) ale jak zaczynałam treningi na początku stycznia, to nie tylko pompki nie mogłam zrobić, ale miałam problem z przysiadem, a teraz śmigam, z tym, że 10 min przysiadów to max, bo mięśnie twarde jak kamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej jestem własnie po dwóch tabatach :-) chciałam robić dłuższy trening ale mój ogonek wstał razem ze mną on chyba mi jakiś czujnik przyczepił i jak wychodzę z sypialni to on odrazu oczy otwiera :-( ale tylko jak chcę ćwiczyć normalnie musze go budzić :-) Zrobiłam tening na czczo. Mam wątpliwości co do skuteczności tych cwiczeń :-( no ale trudno więcej mi nie pozwolił :-( Lajtowo wrzuć linka do tych przysiadów bo nie chce mi się szukać a mój celulit woła o pomste :-D ... Czanka ale to trochę dziwne że po jednym dniu już ci lepiej bo zanim organizm się oczyści to tak przynajmniej ze trzy dni trzeba diety by usunął rzeczy które ci nie służą może to faktycznie psychosomatyczne (jelito drażliwe) lub jakaś niestrawność lub przez ten zabiega lewatywy diete głodową przed ci się rozregulowało. Poczytaj o jelicie drażliwym bo przy nim raz wystepują zaparcia raz biegunki na przemian i trzeba dostosowywac dietę ja kiedys dostałam od lekarki taką ulotkę (jak podejrzewali u mnie) co jeśc w jakich sytuacjach jak mi się uda znaleźć jak nie wywaliłam bo do pare lat temu było to ci zeskanuje i wyślę ale nie obiecuję bo nie wiem czy jeszcze mam. A może mniej ostatnio piłaś niż zwykle? Lece się szykować papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ty ćwiczysz mniej ale masz wagę z przed świąt a ja niestety przytyłam i nie widać żeby coś się ruszyło w tej sprawie w talii nadal nie ma 6 to straszne mam mega doła z tego powowdu jak w niedziele nie będzie lepiej to będę musiała zmienić stopkę :-( bo to bzdury które teraz tam są :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. wczoraj cwiczyłam tak jak pisalam streczing z focusa a na rowerku jeżdziłam dokładnie84min. Dzis jestem bardziej zajęta wrócę wieczorem:) AGA najgorsze co mozna w tej sytuacji zrobic to sie dołować... Dobrze będzie głowa do góry dasz radę! Ja wogóle 69 nie mialam w pasie przez te pół roku! jak wy we trzy już miałyście dawno... też sie smucilam ale potem pomyslalam ze nie tędy droga...:) CZANKA ja mam jelito drażliwe (lekarz stwierdzil ale ja mu nie wierze w taka chorobe:P) jak sie stresuje albo jem mięso i potrawy bez błonnika hehhe ale dawno nie mialam rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj mam wolne od ćwiczeń, po wczorajszym treningu z hantlami czuję zakwasy w rękach, niby tylko 1,5kg machałam ale po takiej przerwie to chyba normalne :) Lajtowo no widzisz jakie postępy robisz, super :) a jak ludzie mówią że schudłaś to na pewno tak jest i widać :) Aga mój też tak ma, jak tylko muszę wstać wcześniej i na spokojnie się wyszykować to on wstaje a tak to śpi dłużej. Aga te moje dolegliwości już trwają od kilku miesięcy ale nie były tak uciążliwe jak ostatnio, tłumaczyłam sobie że boli od tych zrostów bo tak mi też lekarze wmawiali że jelito się przykleiło zrostem i to mi powoduje wzdęcie i bóle. A teraz po laparoskopii już nie ma na co zwalić po prostu boli może trochę z nerwów i od czegoś co jem. Najgorsze jest to że chyba po słodyczach mnie boli, chipsach i piwie ostatnio dwa dni czułam taką ciężkość w brzuc****akbym miała worek kamieni, ale kiedyś po zwykłej jarzynowej mnie wzdęło i czułam tą ciężkość. Także teraz sobie zapisuje po jakim posiłku mi coś dolega i czy miałam nerwowy dzień. Dawniej mnie zawsze z nerwów brzuch bolał. A z piciem się pilnuję bo ostatnio mniej wody piłam jak były te mrozy. Trzymam kciuki żeby twoje pomiary wyglądały lepiej niż w stopce :) Ja się na razie nie ważę i nie mierzę może w niedziele się odważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia z tego co czytałam w necie to lekarze często stwierdzają jelito drażliwe, mój lekarz tylko wspomniał że mogę mieć ale nie ma pewności bez dodatkowych badań które wykluczą inne choroby, także niedługo idę po skierowanie do gastrologa no chyba że ta dieta lekkostrawna mi pomoże ;) ale nie wiem ile wytrzymam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmęczona. Wiem, że na efekty muszę poczekać, ale tak bym już chciała być bez fałdek :) nie zrobiłam tego treningu z fitnes blender, ale wzięłam trochę z niego i dzisiaj znów mix :) 1) 5 min hula hop 2) 5 min rozgrzewki z 1000 kalorii fitness bl z tego linku, co podawalam 3) 15 minut trening ramion z ciężarkami, ale zrobiłam wszystkie ćwiczenia z f b co trwają 50 minut tylko bez przerw na instruktaż, z pamięci robiłam, jedynie bez pompek więc tyle mi po ściśnięciu wyszło 4) 36 minut a więc 2/3 treningu gymra z ciężarkami więcej nie dałam rady, oprocz ramion ćwiczą też nogi 5) 10 minut tego swojego zestawu braxil - na tyłek 3 serie 3 ćwiczeń po 16 powtórzeń, bo mnie mięśnie paliły Trening urwał ponad godzinę, w spokojnym tempie, ale zpociłam się i zmęczyłam. Dziś popełniłam grzeszek- na raz pol czekolady z terravity z orzechami pol godziny przed treningiem, jakieś niecałe 400 kalorii, ale na bank tyle spalilam w treningu. W sumie dziś mało zjadłam, bo tylko obiad, kurczak z ryżem, za chwilę zjem jabłko. Fajnie się czuję po ćwiczeniach, i jest to już dla mnie jakiś rytuał, trening, kąpiel, masaż bańką co trzeci dzień, niestety bryczesy jak były tak są, ciut może mniejsze, ale są. Ale jak to pisałyście ns forum- nie przytyłam w miesiąc to i tłuszczu się w miesiąc nie pozbędę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO bryczesy znikną trzeba dać im czas:)ćwiczenia i bańka w tym pomogą. Co do czekolady, no trudno dobrze że nie więcej! Tez dziś robię siłkę z hantlami za niedługo się zabieram za Focusa uwaga uwaga... GAMMA! "Rip't Up"dziewczyny postaram sie przeżyć hahah:D jeszcze nie robiłam tego treningu. Potem ukochana bańka chińska.CZANKA nie uznaję chorób takich jak jelito drażliwe dla mnie to po prostu stres a ze stresu wszystko może się posypać... dla mnie to bez sensu tak nazywać wszystko:)AGA żyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza....Cwiczycie? Ja po Focusie, przysiadach ze wznosem rąk z 6kg (3x25) i 10 powtórzeń wałkiem. Nie był tak ciężki ten trening spodziewałam się niezłego wycisku, trochę się rozczarowałam. Przede mną masaż i prysznic. Dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski, co tam u was ja dzisiaj cwiczenia pieknie na silowni i bieg ale pozniej zjadlam sporo i teraz pije wodke.... nie mysle narazie o diecie. jutro ide biegac z rana , pozniej wyjazd w gory i znow picie.... calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Wikia ja wczoraj cwiczyłam rano :-) mało tego robiłam takie same przysiady jak ty ze wzosem i hantlami tyle że w tabacie :-)planowałam wieczorem polecieć jeszcze cos lekkiego ale zasnęłam o 21 razem z dzieckiem :-) Dzis wieczorem idę na siłownie :-) do tego mam towar więc nie planuję już treningu w domu na dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×