Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Jakie macie plany na dzisiaj? Ja miałam mieć wolne ale muszę Banisha z wczoraj zrobić ;) Wikia wygrzewaj się ile trzeba :) ćwiczenia poczekają. Aga współczuję takiej nocy, też bym nie dała rady spać, jak byłam w szpitalu to miałam na sali dwie babcie które okropnie chrapały co dwie godziny się budziłam i nie mogłam spać na szczęście wyszły na drugi dzień bo bym oszalała. U mnie też za oknem ponuro a wczoraj tak fajnie już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia o kurcze 250 zł za stanik?? mi by było żal podejrzewam że fajnie trzyma ale cena powala:P ja wczoraj przegiełam:/ muszę ćwiczyć bo wtedy nie mam czasu na żarcie, a jak mam wolne to widocznie za duzo myśle, kolacje z******am, cały dzień mnie nosiło na słodkie i się stało:/ to jeszcze nie byłoby takie najgorsze ale te ilości:/ na kolacje zjadłam kurczaka ze surówką, chyba 4 cukierki a później 2,5 naleśnika z dżemem:o plisss nie komentujcie tego:> ale od dzisiaj zaczynam ćwiczenia i nie będę myśleć o żarciu:p i muszę sie zabrać za tą książke co wikia poleciła, może się przyda. jak Wam zazdroszczę:(:(:(:( Wy już przed okresem a ja jeszcze zalegam to już będzie 3 tygodnie:/ uprzedzam, żadna ciąża- to mój zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
u mnie w planach na kolejne 3 treningi dziś Max interval circuit jutro max cardio z insane abs pojutrze max interval sports training i będę te treningi przeplatać do końca miesiąca Aguś współczuję atrakcji, u mnie w domu pies zaciąga i czasem mąż go budzi bo aż wstyd jak to słychac hehehe , jeszcze pogoda do d**y abyś się nie rąbła na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
od marca tez zaczne sie masowac banka, w tym miesiacu juz jej kupowac nie bede bo juz kupilam perfum i bluzke a musze zaczac oszczedzac, i zaczna mi sie skrócą mi się treningi więc będę miała więcej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna dasz rade do konca miesiaca robic najgorsze treningi? Po co sie tak meczyc?moze i efekty nie beda takie? lepiej skupmy sie na diecie. . aga powodzenia z nowym planem, pochwal sie, moze cos sciagniemy od ciebie . ja dzisiaj jeszcze nie wiem co cwicze, ale cos na pewno hihi. . Szykuje sie na wyjazd. ZDECYDOWALAM:) w piatek wysylam papiery i wplaca, pierwsze pieniadze. Do USA na max 4 miesiace do pracy, taka zwykla dla studentów. teraz bede oszczedzac kazdy grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza zostało mi tylko 9 dni treningowych:) bo 27 mam wolne, z insanity cwicze juz chyba od listopada wiec i 9 dni dam rade:p a inne mnie tak nie kręcą jak te:p super ze jedziesz do stanów:):):) a wiesz juz jaka to będzie praca??? i co z Twoja obecną praca??? jak przeżyjesz rozstanie ze swoim Romeo???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam trening, połowa Banisha z Jillian nie podobało mi się i wyłączyłam :P wolę Pure Cardio :P Muszę sobie wybrać coś innego z Jillian może Body Revolution. Veruna ja od września ćwiczę głównie z Shaunem i dopiero teraz zaczął mi się nudzić, ale te maksy to naprawdę ciężko tak codziennie chyba robić. Jakie plany jak skończysz Maksy? Eliza fajnie że zdecydowałaś się na wyjazd :) napisz coś więcej o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Czanka, czemu Ci sie znudzilo? ja zaczynam od jutra swoja hybryde z bieganiem. Chocbym miala biegac z pracy do domu to ja wykonam. nie ma zmiluj. . Wyjazd juz na 99%. Zrobilam dzisiaj test jezykowy, wyslalam zgloszenie. teraz jeszcze wyslac im kaske, jutro mam rozmowe przez skype z kobieta z biura. wyjazd dla studentów na 3/4 miesiace do stanów, do normalnej pracy , pozniej mozliwosc zwiedzania. Wszyscy mnie wysylaja, nawet mój. poczeka...a jak nie pcozeka to trudno- moje marzenia sa najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wlasnie Eliza masz racje marzenia najwazniejsze, dobrze ze myslisz o sobie:) Ty ale jestes swiatowa babka:p Czanka nie wiem jeszcze co, najgorsze ze nie mam swoich ulubionych treningow, bede obczajac wyprobuje chodakowskiej te 6 min, bede cos szperac pewnie cos posciagam co polecalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza bravo i tak trzymaj! Czanka wiem o czym mówisz ja tez któregoś razu zaczęłam banisha i w trakcie stwierdziłam że mnie nie kręci a kiedys tak lubiłam Veruna podejrzewam, że zostaniesz przy shaunie nie znalazałm jeszcze treningu który mógłby się z tym równać hehe ja tam mam wszystko inne a jilian w szczególności jest za wolne za długie przerwy za lekkie eh obys ty tak nie miała jak ja :-) ciągle szukam czegoś co by mi dało tyle radości co insanity :-P choć maxy juz mi się znudziły nie mogę znaleźć nic innego cholera wolę już sama wymyślać może dlatego tak mi było cięzko zmobilizować się do ćwiczeń w domu ostatnio dziś dieta ok owsianka, kanapki w pracy, i warzywka na patelni po treningu jabłko :-) Wikia jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, a Ty dzisiaj cos cwiczysz? ja niestety nie mialam ochoty. kurde, rozleniwilam sie strasznie. ale od jutra chocby nie wiem co. ugotowalam sobie dietetyczna zupe z warzywami, bede ja jaddla przez nastepne 4 dni. Dieta, dieta. . troche dzisiaj byla w stresie przez to USA, bo nie wiem jak to bedzie, ale zrobie wszystko zeby bylo:) a teraz juz pedze do pracy na pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tego Banisha dawno temu ćwiczyłam raczej z chęcią a dzisiaj zaczęłam i jakoś mnie on nudził, w ogóle nie czułam chęci żeby go ćwiczyć więc odpuściłam. Wiecie co tak mnie kusi żeby zacząć jakąś hybrydę albo jakiś konkretny rozpisany plan ćwiczeń bo ostatnio mało we mnie energii może trzymanie się rozpiski dodało by mi kopa do działania. Muszę to przemyśleć :) Poszukam czegoś nowego. ELIZA spełniaj marzenia jak masz okazję co ma być to będzie :) Rozłąka z Twoim na pewno będzie ciężka ale bądź dobrej myśli :) AGA Jillian faktycznie jest wolniejsza ale jak robiłam NMTZ to i tak super się ćwiczyło, ale już Banish to kicha lepsze Pure Cardio jak już ma być konkretny wycisk :) Mam to samo ostatnio zmniejszyłam ilość treningów bo myślałam że może za dużo ćwiczę a już tak nie potrzebuję i nic się nie zmieniło brak mi tego powera jak wtedy co zaczynałyśmy Insanity, coś wymyślimy i nam wróci zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza ja dzis biegalam cala godzine spalilam 510 kalorii. planu nie mam bo nie wyrobilam sie na 19 gosciu juz prowadzil trening jak przyszlam mialam pobiegac chwile az skonczy ale nie moglam przestac :-) mam nadzieje ze sie nie wkurzyl he he z platnoscia musze gadac z ta laska co podpisywalam umowe dzjhs jej nie bylo. zjadlam bagietke z poledwica :-( wiecej nie bede sie chwalic dieta przed koncem dnia . Czanka to wszystko przez za dluga przerwe od cwiczen ja tez tak mialam pamietacie?. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie ćwiczyłam, ale dziwnie mi jest tak bez ćwiczeń. Musiałam się powstrzymywać, żeby nie chwycić za hantle :) to naprawdę uzależnia, a jak cieszy, że widać już jakiś efekt w stosunku do tego co było w grudniu i przedtem. Już nie mam aż tak zwisającego tłuszczu na udach, są bardziej zbite nawet od tyłu. Gdzie widziałyście najszybciej efekt dziewczyny, na ramionach, brzuchu, tyłku, czy udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadłam na chwilkę jutro przeczytam i odpisze na wasze posty, chciałam zameldowac ze w południe zrobiłam trening skalpel wyzwanie bez zadnych obciązników, wciąż nie czuje pełni sił, ciekawe jak bedzie jutro:) dopiero robote skończyłam ledwo żyje.... do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Lajtowo to prawda ćwiczenia uzalezniają ;-) super, że masz efekty ja muszę kupić koniecznie tą bańkę tylko chyba rano będę jej uzywać jak męża nie będzie hehe, Jak się wyrobie to po pracy skoczę do apetki :-D Bo ćwiczenia mi na nogi zbytnio nie pomagają może od tej siłowni mi się coś ujędrni tylko musze w końcu z tym trenerem pogadać widziałam na recepcji, że miał mnie wczoraj w grafiku hehe Dziś na siłownie nie idę bo mnie strasznie nogi bolą :-D a jak znam swój organizm wieczorem nie będę mogła chodzić zawsze zakwasy mam opóźnione :-) (nie wiem wogóle ćwiczę już tyle czasu a po bieganiu zawsze mam zakwasy). Wogóle to nie wiem czy mnie coś nie łapie bo obudziłam się dziś przed budzikiem i tak mnie suszy jakbym pół litra wypiła normalnie mam kaca :-D i nie moge się napić pije pije pije i dalej suszy no i mam 37,4 narazie poćwiczę chyba dziś w domu może coś lżejszego jakiś focus z hantlami+ brzuchy wikii ;-) albo uwt zobaczę jak będę się czuła wieczorem. Wikia czyżbyś mnie zaraziła hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mam caly zestaw za 32zl maz mnie zabije najwyzej bede jadla suchy chleb. wiecej schudne he he teraz piszcie ktora mam uzywac ile czasu i jak? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA ja nie wiem jak Ty tak możesz te maxy robić, mi sie nie chce:P Super ćwiczysz ale dieta... przyda Ci się ta książeczka o której pisałam. Ona nie jest długa, ma dużo miejsc do samodzielnego uzupełniania, coś jak ćwiczenia. Bańki kup kup, marzec to ostateczny termin, za chwile wiosna nogi trzeba pokazać!:)ELIZA szalejesz:) fajny wyjazd się kroi.... A praca Ci odpowiada czy brałaś co było? Kiedy wylot???CZANKA tak długo ćwiczysz z Shaunem to miało prawo Ci się znudzić... MI się po kilku dniach tego samego nudzą treningi, zawsze urozmaicam. Znalazłam na gryzoniu fajny trening ale jeszcze nie robiłam "Bootcamp workout 1" potem jest jeszcze 2 i 3-streczing. Nie moge wkleić linka. Filmik nr 1 trwa 31min, 2-26min, a streczing - 19min. są 3 babeczki ubrane na czarno, w streczingu juz tylko jedna babeczka (ona ma figure podobną do mnie tylko jest szczuplejsza:P)LAJTOWO wiem o czym mówisz, ja się tak wytęskniłam za ćwiczeniami przez te 5 dni... a dziś mam zakwasy na tyłku:) Najszybciej zaczął mi spadać brzuch, bo jego miałam najwięcej, na drugim miejscu zmieniał mi się tyłek.AGA teraz Twoja kolej- czosnek cytryna miód i aspiryna :D:D może od małego się zaraziłaś? ubieraj się ciepło.*kto to napisał hehe o tych bańkach? Veruna? Masuj do czerwoności, aż skóra będzie gorąca, potem przejdź do innej części ciała.*Ale mam zakwasy... ała mój tyłek! 5 dni bez ćwiczeń to istne kalectwo:D:D Dziś nie cwiczę nie chce tak od razu na głęboka wodę wskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja aga pisalam ze kupilam banki jak jestem w pracy to pisze z tel i nie mam czasu sie zalogowac :-) wikia zartowalam ze ty he he na pewno od malego zalapalam :-) wikia a przed smarowac czyms? ja nie moge oliwki. Mi najpierw polecialy nogi brzuch sie opiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zastanawiam się nad ćwiczeniami z fitness blender może i nudno będzie ćwiczyć z nimi ale na pewno ćwiczenia są fajne :) dzisiaj planowo ma być Focus ale po południu zdecyduję czy na pewno. LAJTOWO u mnie najwięcej z brzucha i bioder zeszło ale ogólnie to całe ciało się fajnie zaczęło ujędrniać jak zaczęłam ćwiczyć, tyłek się podniósł na udach galareta zniknęła. WIKIA powoli wróć do ćwiczeń bo bedzie gorzej, wiem coś o tym hehe AGA to jeszcze ja muszę kupić bańki :) wszystkie będziecie takie wymasowane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA ta, wymasowane... posiniaczone! heheh:D:D AGA dlaczego nie możesz oliwki? To spróbuj na olivie z oliwek albo innym zimno tłoczonym oleju. Chyba że jest jakis zamiennik oliwki? Albo jakis mega tłusty balsam/masło. ale lepiej na oleju chyba będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tam z tymi bankami , teraz bedziecie sie masowaly zamiast cwiczyc ?heheh do rooboty :) . cwicze za 2 godziny Bootcamp z jedna Niemka. Potrzebuje kopniaka w tylek . ofert jest sporo, musze tylko podpisac umowe i wtedy bede przebierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eli bedziemy i cwiczyc i sie masowac :-) ja mam taki celulit ze cwiczenia nie dzialaja cala nadzieja w bankach :-) Wikia nie moge oliwki bo mam atopowa skore oliwka mi podraznia i wysusza zadrapala bym sie na smierc, sprobuje oleju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dieta i cwiczenia i celulit zniknie. ja pamietam jak zaczynalam odchudzanie....masakra!!!! tony tego mialam. pozniej zniknelo w 100%. ostatnio zauwazylam leciutkie zmiany i wiem ze to przez obzeranie sie. takze zamiast godzine walkowania lepiej pocwicz wiecej heheheh zartuluje ja nie mam po prostu ceirpliwosci do masazy chyba ze...ktos to dla mnie zrobi. . owsianka zjedzona. teraz kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, swego czasu sporo poczytałam o masażu, polecam filmik użytkownika projekt masaż na yt ( nie wkleolo mi linku film 38 i 36) Ogolnie zasada jest taka, bańki od najmniejszej, do największej, każda łapie więcej tkanki. Ja używam 2 średnich, najpierw chwilę masuje mniejszą później większą. W tym filmiku mówią o przeciwwskazaniach, osoby z naczynkami i żylakami nie powinny używać. Zasada nr 2 masujemy w kierunku węzłów chłonnych, czyli np udo od kolana w kierunku pachwiny omijając ją. nie wolno szarpać, powolutku przesuwamy, pchając bańkę a nie ciągnąc. Ja masuję po każdym ruchu w górę odrywam bańkę, po czym przystawiam na nowo i tez wykonuję jedno pchanie i odrywam żeby był dobry przepływ limfy. Są to krótkie ruchy i może się znudzić, ale najpierw można rozgrzać sobie masazerem z wypustkami nogę, albo rękami wymasowac, albo tą malutką banieczką. Później robię ruchy w poprzek nogi, taki zygzak, też od kolana albo przód albo tył z tym że w sumie to robię dzielac nogę na 4 części. Ósemki nie lubię robić, bo mi się wydaje że za bardzo naciągam skórę we wszystkie strony. poczytaj, obejrzyj filmik, jak nauczysz się prawidłowych ruchów tu później bedziesz to robić szybko. Najważniejsze nie szarpać, nie naciągać, przesuwać powoli tylko w kierunku do góry wzdłuż iw poprzek. Nie wraca się od góry do kolana, nie masuję się dołu podkolanowego, no tam sa też węzły chłonne, jak w pachwinie. Nie zaleca się masowania brzucha i łydek. łydki przemasuj na początku rękami żeby usprawnić przepływ limfy :) mam nadzieję że informacje się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh nie wszyscy maja tyle szczescia ja cwicze od kwietnia zeszlego roku dieta tez i i ten dran nawet nie drgnie maska z kawy pomagala ale teraz odpada musze rozbic te grudy tluszczu pod skora moze wtedy go pokonam. Ja Tez nie lubie sie bawic w takie rzeczy ale do lata zostaly 4 miesiace trzeba jakos wygladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? nowy projekt? nowa akcja?? Chude do lata ???:) Sorry, piekne wysportowane, umiesnione, zdrowe ?:)) KTO ZE MNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lajtowo dzieki wielkie, nie mialam pojecia jak sie zabrac, poszukam tego filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze: masuję na oliwce johnsona, na początku trzeba krócej masować, żeby nogi się zaadoptowały, masujemy co drugi lub co trzeci dzień, stopniowo wysdłużać czas masowania. Jak zrobisz za długo pieszym razem to siniaki i wybroczyny murowane. Jeśli mnie będziesz szaleć, to skóra się przyzwyczai i będziesz mogła dłużej masować. Niektóre dziewczyny używają żelu pod prysznic, nie próbowałam, ale chyba też jest poślizg. Na początku będzie wrażenie jakby grudki cellulitu wyszły do wierzchu, ale to zniknie, zwłaszcza że nogi macie juz umięśnione :) jak zaczynałam przygodę zhula hop z masazerami to też się naczytalam, ze dziewczyny mają krwiaki, rozległe siniaki, ale one pierwszy raz wzięły hula hop i kręciły 40 minut. Ja w pierwszy dzień krecilam minutę, w drugi dwie, w trzeci trzy i później parę dni po 5 itd, nie miałam ani jednego siniaka, a skórę mam bardzo wrażliwą i łatwo o siniaki. Z kolei jak masowałam nogi i tyłek bańką a po miesiącu wygrałam ten karnet na żelazko antycellulitowe, też nie miałam siniaków, choć kosmetyczka mówiła że to standard, bo to mocniejsze od bańki. Ale ja już się przyzwyczaiłam i było spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, jasne że wysportowane i ćwiczymy :) ja się nie odchudzam, ale moja skóra 40 latki a twoja to dwie różne rzeczy. Ten masaż nie wyszczupla tylko ujędrnia :) jakbyś oglądała te programy w tv o chirurgi plastycznej, jakie ciała mają starsze kobiety, to byś się nie dzieła, że trzeba sięgnąć po masaż, ty nie musisz, jesteś śliczna, zgrabna, mięśnie widać nawet przez spodnie :) cellulitu też nie masz, więc nie masz problemu, poczekaj jeszcze 20 lat to wtedy zobaczysz :) skóra będzie troszkę inna. Tzn, pewnie twoja nie, jak będziesz ćwiczyć, moja jest inna bo ja całe życie nie ćwiczyłam, nawet nie każe ci sobie wyobrażać bo rzygniesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×