Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Zażyłam rano tabletki przed pracą i zrobiłam szybko trening, bo nie wiadomo czy wieczorem dam radę 1) 18 min http://www.youtube.com/watch?v=MFlH8XJsF7Y&feature=youtube_gdata_player Te tabletki deto cell slim effect są duże, ale nawet gładko przełykam, pomarańczowe na dzień i zielone na noc, po których czuję ciepło bo mają niby poprzez termogenezę spalać tłuszcz. Podobno w swoim składzie przypominają Cellasene, które są droższe, a kuracja musi trwać od 8 do 12 tygodni. No to razy 3, wiadomo :) jakby te mi nie zadziałały po 3 miesiącach plus ćwiczenia i masaże, to wtedy będę się martwić. Słyszałam o jakimś serum tołpy, ale to też chyba drogie kosmetyki, używałyście? Boję się, że jak jeszcze trochę schudnę, to mi skóra na wewn stronie ud będzie zwisać, bo już nie mam 25 lat i nie bedzie takiej regeneracji jak kiedyś miałam. A nie wiem czy Eveline wystarczy na zwiotczenie, bo z cellulitem sobie nie radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka daj znac jak po rozmowie:) tez slyszalam ze w biodronce jest calkiem calkiem, kiedys pisali ze jest syf 1 pracownik robi wszystko, a teraz jest tak wszedzie:p z tego co widze to w biedronce nie ma duzo ludzi, zawsze 1 kasa otwarta:p bedziesz miala co sie zastanawiac:p laska sie nie przejmuj, zawsze sie znajdzie jakas glupia baba, olej to moczem:p a ja bym sie popytala innych pracownikow cos na jej temat, jaka ma pozycje itd, skad wiesz czy nie wiaza ja jakies uklady z szefem??wybadalabym grunt:p ale oczywiscie nie daj sie!!!!poczatki zawsze sa trudne, jakos sie zorganizujesz daj sobie czas:) wikia Ty ale mnie zaskakujesz:p 31 pompek i dalej nie chcialas bo w ciuchach normalnych hahhahahahha ja zrobie 4 pozniej sie nie podniose:p a damskie tez odczuwam:p nie załamuj mnie kobieto;) Lajtowo nie robiłam wczoraj masazu, mialam isc ale mezulek zaczal stekac oon szybko sie przyzwyczaja gdy nie cwicze, i dzisiaj robie, zrobilam na probe tak na sucho i mam wrazenie ze to mniej bolu niz tym na akumulatorek, ale po oliwce moze odczuwalnosc jest inna???a co to za tabletki bierzesz??? Tez bym brala ale ja biore juz na cukier na tarczyce, jakies witaminki i jeszcze jak zacznie sie okres anty bede brac i to jakies mocniejsze wiec nie chce watroby przeciazac, mysle ze tyle mi starczy;) Ja od jutra ruszam z cwiczonkami:) juz nie moge sie doczekac, bede robic co 3 dni przerwe:) chyba zaczne medytowac moze cos ruszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, ja nie umiem żadnego ćwiczenia w leżeniu na brzuc*****estem w stanie tylko wejść na łokcie w tej pozycji, nóg już nie uniosę. W ogóle ten kąt rozwarcia mam mały, jak podnoszę nogę do góry w leżeniu to mi ciężko, może jeszcze się muszę rozćwiczyć bardziej. Veruna te tabletki deto cell zawierają jod, więc osoby z chora tarczyca powinny się skonsultować z lekarzem. W zeszłym roku po miesiącu kręcenia hula hopem zaczęłam zażywać therm line forte i muszę powiedzieć, że po 5, 6 cm pozrzucałam, brałam tylko przez miesiąc, i to nie po dwie tabletki tylko po 1, bo zawierają kofeinę, a ja pije 3 kawy. No ale i tak był efekt. Dlatego mam nadzieję, że teraz też mój organizm na to pójdzie, a jak nie, to może kupię ten deto cell na cellulit wodny, bo mówiłam wam, że nie wiem jako mam rodzaj. Człowiek taki niekumaty :) Nieźle Eliza dajesz, ta laska ma mordercze treningi, tempo, trudność ćwiczeń, czas trwania, ale ciało ma boskie. Widziałam ją przed tymi operacjami, jak miała mały biust i normalną twarz, wyglądala super. Te jej treningi przypominają mi wojskowe, szczegolnie jak torbę nakłada i rzuca :), zuzka też chyba robiła biust? Niech robią, ważne jest samopoczucie. Mi się biust podniósł o 2 cm w gore, wiem jestem nawiedzona, mierzylam w grudniu i teraz :) dzięki hantlom. Ja nie mam piersi tłuszczowych, tylko gruczołowe, więc ich wielkość pozostaje bez zmian, muszę jeszcze wagę kupić, wiecznie nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi nic z cycków nie zostało, albo byłyby plackami to tez bym rozwazyła jakies zabiegi, podnoszenie może bo tego sylikony to bym sie bała... nie wiem na razie jeszcze cos mam:D LAJTOWO z tego co wiem to kawa i celulit sie bardzo lubią... z 3 kawy to dużo! pijesz w kubkach czy małych filiżankach? Pije w kubku raz na dzień albo raz na dwa dni, staram sie ograniczać ale ciężko bo mam orzechową teraz:) pieknie pachnie.... Serum nie uzywałam i juz Eveline tez sie nie smaruje bo banka lepiej działa. Dokończę ten olej w kapsułkach i kupie Capivit Hydro control bo po nim skóra była fajna ale wtedy nie mialalm celulitu, ciekawe czy coś da. W ogóle zeby zmniejszyc go czesto dodaje chili, kurkume, imbir i cynamon do potraw i napojów. trzeba z wielu stron go atakować:DDziewczyny na pewno zrobicie więcej pompek!!! sprawdzcie:D nie podczas cwiczen gdy Shaun juz was wymęczy tylko tak normalnie w dzień. VERUNA jutro ruszasz z cwiczeniami a ja jutro bede miec problemy "dzieki gościom":D dieta na pewno inna i nie wiem jak z ćwiczeniami, postaram sie aby miec troche czasu dla siebie.Dobra ide sprzatac dalej, umyłam okna w pokoju, teraz kuchnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wikia ale sie starasz dla tych gości, zasluzyli na takie powitanie??:p tez bym musiala okna umyc, nienawidze tego robic:/ po takiej n*******lance zaslugujesz na odpoczynek i małą odskocznie:) Lajtowo ja kremu nie uzywam:/ zanim wrocilam z pracy, kolacja cwiczenia prysznic umyc glowe itd, zrobila sie 23 wiec juz mi sie masazowac odechcialo, dostoalam pod choinke krem farmony nivelzione czy jakos tak taka zielona tubka i powiem Ci ze jak udalo mi sie uzywac tego w miare systematycznie to skorka byla napieta i bardzo nawilzona, moze sprobowac a polecila go babka po 40 mowila ze skora jej sie poprawila, eveline podobno dobre sama nie wiem, trzeba probowac na kazdego co innego dziala, ta farmona to jest koncentrat, wiec mocniejsze dzialanie, ja bylam zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy dzisiaj niby atmosfera lepsza ale jestem bardzo zniechęcona miałam co innego robić a tak naprawdę robię wszystko, ciągle zmywak gary najgorsza robota ehh to nie dla mnie, co mi z tego że na jedną zmianę ja pomocą kuchenną nie będę, niech sobie wezmą jakąś starszą babkę czy młodziutką dziewczynę co jej będzie to odpowiadało, ja jestem młoda mam doświadczenie w sklepie wole taką robotę a nie jako popychadło na kuchni, inne miały być warunki a wyszło takie coś. Porażka. Mam na razie zlecenie więc mogę z dnia na dzień się zwolnić. A ta Pani co mnie tak wczoraj wkurzyła nie ma za wiele do gadania, szef jest tam nowy ma ją gdzieś hehe, dzisiaj rozmawialiśmy wszyscy ona miała jakieś pretensje do mnie bo nie było coś po jej myśli zrobione ja jej też przygadałam jestem nowa nie wszystko wiem ale na wymianie zdań się skończyło, potem już się mnie nie czepiała, myślała że będę tolerować jej zachowanie to się zdziwiła :) Na rozmowie w biedrze byłam, bardzo fajna Pani ze mną rozmawiała otwarcie powiedziała jak wygląda praca że jest ciężko i czy mi odpowiada taka praca i zarobki, nie wiem czy dostanę tę pracę ale szczerze z nią gadałam o wszystkim może się uda. Ja wiem że to nie jest jakaś super praca ale przynajmniej przestrzegają czasu pracy, jakieś premie są czy paczki na święta można dostać, jak na nasze warunki to zarobki ok. wszędzie mało płacą więc wolę pracować mniej w miesiącu niż na cały etat za te same pieniądze. W poniedziałek będą dzwonić czy przyjmą jak nie to też zadzwonią :) Aha na razie nie ćwiczę, nie mam siły ani za bardzo czasu, w sobotę się zważę i zmierzę może coś schudłam hehe widzę po spodniach że chyba mała ilość jedzenia i stres dał efekty :) Trzymajcie się laski, ja padam na pysk na nic nie mam czasu, za bardzo się przyzwyczaiłam do domowego trybu życia teraz ciężko się zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Wikia, przez ciebie jestem wykończona :) z ciekawości zrobiłam pompki, ale stwierdziłam, że nie będę się porywać na męskie, bo kiedyś zrobiłam 10 - i umarłam, postanowiłam zrobić damskie. 10 pompek i 20 sekund przerwy. Zrobiłam 50 :) ostatnią dziesiątkę na wie eeee lkim zmęczeniu. Ale mi to nie zaszkodzi bo dobre na mięśnie piersiowe. Tak jak się je robi przeplatane innymi ćwiczeniami, to się nie czuje, że męczące. Ale jak się je robi pod rząd, to jest masakra :) dobrze że ćwiczenia zrobiłam rano, bo teraz już mi się nie chce, przed chwilą dopiero wróciłam do domu, a te pompki to tylko chciałam spróbować. Jeszcze koc mi odjeżdżał :) ale męskich tyle bym nie zrobiła, 10 góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA fajnie że z biedro dzwonią obojętnie jaki wynik, przynajmniej bedziesz wiedziała co i jak:)LAJTOWO hahha nie ma za co:P nie mów ze 10 meskich byś zrobiła.... to trzeba sprawdzić heheh może 20, 40? kto wie...;)AGA cóz to jest knysza??dziewczyny dzis sprzqatałam, to wiecie:) ppotem bylam na spacerze 1godz. 20min. a wieczorem mialm siły wylacznie na cos delikatnego i zrobiłam z GymRa 36min lekkich cwiczen a la Chodakowska. na dzis planowłam bańkę ale nie chce mi sie. Jutro planuje wolne, chyba ze się tak objem ze bede musiała pocwiczyć zeby nie umrzeć na "wrzód na sumieniu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia jaja sobie ze mnie robisz ?? Z ta knyszą? Wielka bułka grilowana z obłedną ilością warzyw i ja akurat jadłam z gyrosem z kurczaka :-) ledwo wcisnęłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA to coś jak kebab?:D nie wiedziałam że to takie regionalne jedzenie jak np. rogal marciński i cebularz:D Goście będą w południe mam jeszcze chwilę rozważałam trening ale sie rozmysliłam.Co dziś robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka powodzenia z praca w biedronce weruna co bedziesz cwiczyc? ja wciaz ten real challenge robie ale cwizenia z kazdym dniem sa coraz trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie wkuriwa ta kafeteira, tyle sie naprodukowalam i dziadostwo uznalo za spam kurna kurna kurna nie chce mi sie juz pisac odzywam sie ze zyje paaa Veruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jestem gruba ostatnio za dużo jem wiem o tym muszę z tym skończyć :-(. Brzuch mam jak balon :-(. Idę dziś na siłownie nie chce mi się najchętniej walnęła by,m się obok małego i spała znowu dokucza mi biodro eh co się ze mną dzieję chyba cykl mi się popaprał bo zaczynam marudzić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny myślałam że knysza jest wszędzie hi hi. Wikia no to coś jak kebab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa najważniejsze choć nie powiem żeby to było dietetyczne danie hi hi ale na pewno nie tak kaloryczne jak kebab :-)Dostałam dziś z******te kurtki "skórzane" po 59 zł!!! no i cholera nie mogę się zdecydować którą chcę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niestety w tym tyg. zrobiłam tylko 1 trening, nie mam siły po 8 godzinach na nogach stopy mnie bolą i plecy, w pracy siedzę może 10min tyle co obiad zjem a tak to cały czas coś robię. Przemyślałam wszystkie za i przeciw jednak zostaję w tej pracy, najbardziej mnie tam trzymają fajne godziny pracy jedna zmiana i weekend wolny :) rozmawiałam z szefem od poniedziałku pokaże mi co i jak na kompie także jednak będę miała inne obowiązki niż mycie garów :P po za tym przejrzałam grafik i z Panią która mi tak podziałała na nerwy będę bardzo rzadko, najwcześniej za niecałe dwa tygodnie :) oni tam pracują po 12 godzin i mają sporo wolnego, do tego nocki. Dzisiaj się odstresowuję ;) piję piwo i zjadłam pizze, nie mam wyrzutów absolutnie bo przez ten tydzień jadłam malutko. Jutro lub w niedzielę wchodzę na wagę. Muszę odpocząć, nie wiem kiedy wrócę do ćwiczeń, na razie nie dam rady bo się wykończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, melduję: 50min marsz i zrobiłam 27minut z inasnity - Core cardio &resisstance zrobiło mi sie niedobrze i przerwałam:D troche sie objadłam miesem ze świni (2gołabki i 1 kanapka z szynka)a że rzadko je jadam to mnie zemdliło przy podskokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka spoko wyluzuj tez tak miałam daj sobie czas to minie :-) ja dlatego zapisałam sie na siłownie bo to już mus tam chodzić pewnie w domu tez bym za wiele nie ćwiczyła :-( Daj sobie czas ureguluj rytm na pewno nie przytyłas więc jest dobrze WIKIA ja tez jadłam dziś gołąbki :-D Jestem po siłowni jakoś dzis bez entuzjazmu zrobiłam górne partie plus kilka ćwiczeń na nogi do tego trochę bieżni na koniec dowaliłam się tabata na rowerku myślałam że z niego nie zejdę aż pokazywało mi na wyświetlaczu zwolinj to nie zdrowe dla serca hehe ale pojawiły się w końcu endorfiny eh długo dziś ich szukałam jakis zły dzień mam ale w pracy ciężko było może dlatego. trening 1,5h . teraz zafarbuję włosy i zrobię obiad na jutro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piernicze jednak włosów nie robię (tak odkładam już od tygodnia) jutro po pracy zafarbuje a obiad niech stary robi idę spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któras z was ma internet w telefonie w sieci plus? Nosz cholera szwankuje mi od tygodnia i nie mogę sie połaczyć :-( na infolinie jak zadzwonie to mi zaraz majątek z konta ściągnie. Dzis się wyspałam spałam aż do 7 hehe ale jestem wyspana a pomyślęc że miesiąc temu wsztawałam o 9 i nie zawsze się wysypiałam hihi. Czanuś odpoczywasz dzisiaj? Lajtowo pewnie ćwiczyła w nocy hehe?Veruna jak tam jedziesz blenderem? Wikia próbowałaś kiedyś tabaty albo HIITa a norewrku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dzisiaj zrobię trening, muszę ogarnąć dom, odpocząć jak wieczorem będę się czuła dobrze to zrobię, ale plecy mnie strasznie bolą, od stania schylania, dźwigania tam nie ma. Plan z blenderem na razie utknął, muszę sobie dać jeszcze trochę czasu żeby poukładać dzień, na razie to wszystko robię w biegu. Miłego weekendu laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dybry:P Wszystko naj naj Kochane:*:*:* byczcie sie duzo i chlejcie dowoli heheheh :P Czankuś to super że wkońcu zaczniesz swoja robote, pewnie będziesz mniej zmęczona troszę się usiądziesz i będzie inaczej:):) nie przejmuj sie cwiczeniami jeszcze będzie czas, tez wracłam późno z pracy jeszcze włączałam szalonego Szona nie mogłam spać, na drugi dzień same zwłoki ze mnie były hehe przej****** ale w weekend staraj sie cos porobic:) Aga już Cie nie lubie:p i to podwójnie:P po pierwsze napisałaś o tej knyszy a ja tak dawno jej nie jadłam, uwielbiam takie cos z bułką mięskiem i warzywkami mniaaammm, nie mogłam wytrzymać i dzwoniłam do męża aby zrobił na kolacje:D:D i to wszystko przez Ciebie- musiałam ją zjeść, a po drugie te kurtki:( nie załamuj mnie:/ sama potrzebuję a u mnie takie ceny że masakra:/:/:/ szczęściara że nawet nie wiesz którą wybrać:P Elizka napisz coś więcej co u Ciebie:) Ja ćwiczę blendera zobaczę co z tego wyjdzie czy mi posłuży czy nie wczoraj miałam ruszyć z ćwiczeniami ale jeszcze zrobiłam wolne, startuje dzisiaj lece sprzątac miłego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zgadłaś w nocy znowu ćwiczyłam, chociaż nie byłam w jakimś super nastroju, no i wyszło dlaczego. Rano o 7 dostałam taki okres, że się zwijam z bolu, plus głowa, a na pewno nie przez alko, bo wypiłam tylko 3 piwa. Do tego mam zakwasy na brzuchu, albo po tych ćwiczeniach, albo po tym wczorajszym pilatesie. Dobrze że wczoraj zrobiłam jakikolwiek trening, bo wiadomo było, że więzień nie poćwiczę, a teraz przez@ weekend bez ćwiczeń. Fatalnie się czuję. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że wieczorem nie poćwiczę, nie więzień :) pisze z telefonu, stąd ten błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, poszłam na piwo w tych nowych obcisłych spodniach, koleżanka spojrzała krytycznie i stwierdziła-"ty już się więcej nie odchudzaj". Wytłumaczyłam jej, że ja się nie odchudzam, jem tak samo albo lepiej, tylko zmienił mi się kształt nóg, bo są umięśnione i szczuplej w spodniach. Ona zażywa jakieś tabletki odchudzające, ale ma oponke na brzuchu, twierdzi, że nie może ćwiczyć ze względów zdrowotnych. Któras z was kiedyś pisała, nie wiem, może Aga, że też jakaś znajoma jej powiedziała że za chuda jest, wiecie, najlepiej jakbyśmy nie chudły, tyko przytyły bardziej, wtedy koleżanki byłyby zadowolone. Ja nie wyglądam anorektycznie, dziwne takie zarzuty, widziałyście zdjęcia. Nie mam zamiaru przestać ćwiczyć, zwłaszcza że do pełnego letniego rozebrania już niedługo, a jeszcze cellulit, a jeszcze pupę ujędrnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO to samo pomyślałam ze dla koleżanki najlepiej jakbys się roztyła haha wtedy nie wypadłaby przy Tobie gorzej, a tak... w porównaniu z Tobą jest "grubaskiem" i w dodatku leniwym:)AGA nie mam w plusie tel.Dziewczyny wszystkiego naj:* :):)byliśmy na 2 godz spacerze ale powolnym a i tak jestem wyprana:) okazyje sie ze w piątek przyjadą nastepni goście heheh :DCZANKA nie dziwie Ci sie ze nie dajesz trady ćwiczyć, przestawiasz sie i cialo sie meczy. A godziny pracy rzeczywiscie masz świetne, po pracy masz jeszcze duzo czasu.VERUNA tak jak życzysz... dziś wypije:D piwo 1-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×