Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Witam :) Czy u Was też tak ciepło i słonecznie dzisiaj było? wykorzystałam tą pogodę, byliśmy z synem na placu zabaw i spacerze, jeszcze podjechaliśmy do siostry i koleżanki także cały dzień prawie po za domem ale miło spędzony :) właśnie się pakuje do szpitala, jutro już nie będę miała czasu pisać także dziewczyny ćwiczcie i czekajcie na mnie jak tylko wrócę za kilka dni to napiszę co i jak :) trzymajcie kciuki żeby mnie naprawili! :) Aga dobre wieści o synku :) fajnie że macie szybko ten termin bo takie czekanie na wizytę u lekarza jest najgorsze, będzie dobrze :) Veruna już przeczytałam co nieco w necie na temat mojej operacji i w sumie nie będzie tak źle ;) Współczuję Ci tego zęba ale jutro na pewno dentysta coś na to poradzi, lepiej nie ćwiczyć jak coś boli także nie przejmuj się pominięciem treningu jeszcze nadrobisz :) Eliza zdaj ładnie egzaminy jak wrócę mają tu czekać same dobre wieści :) Wikia ale dobre rzeczy jesz ;) co to za barszcz szczawiowy?jak go robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka u mnie już od wczoraj tak ciepło rano tylko trochę kropiło. Trzymam kciuki wracaj do nas szybko Kupiłam sobie patelnie grillową :-D jutro wypróbuję na rybie moje menu 1. kromka zytniego z pomidorem 2.grahamka chudą szynką i kubek zupy pieczarkowej do popicia 3. Warzywa na patelnie+ malutkie jajko i kawałek fileta tez maluteńki bo dziecko nie skończyło :-) 4. Grahamka z chudą szynka i pomidorem Dzisiaj cwicze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka trzymam kciuki żeby wszystko się udało i żebys była zdrowa:) co do barszczu to mam przepis od mamy, nie powiem żeby był dietetyczny:P ale kocham ten barszcz! trzeba ugotować jajka, poptem sie je wrzuca do talerza (1-2) kto ile chce. Ziemniaki gotuje sie tez oddzielnie, ugniata i podaje na osobnym talerzyku (czasami wrzucam do talerza i robie papke:D). Przepis na barszcz w zwykłym małym garnku: 1 marchew, 1 pietruszkq, lyżka masła, 4 ziela ang.,2 listki laur, pieprz sól, buliony wołowy i drobiowy(ile lubisz) ale dobre sa tez z warzywnym, lyżka masła, cała śmietana 18% mała albo duża, troche mąki, pół cebuli opalonej na gazie, pół słoiczka szczawiu albo 2 garscie swiezego.wszstko oprócz cebuli i szczawiu gotujesz. cebule wrzucasz po pół godziny dopiero. 10min przed końcem szczaw, potem smietane z mąka. można jeść:) jak ostygnie wyrzucic trzeba z garnka marchew, pietruszke i cebule zeby sie nie zrobił za słodki.czas na trening!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pogode mam paskudną od rana ciemno że usialam swiatło zaświecić:(wczesniej któras z Was pytala o wielkosc piłki, sprawdzilam dziś na instrukcji ja mam 55cm (wielkosc po napompowaniu 50-60) i ona jest dla osób o wzroscie 150-165cm. a dla osób 165-175 przeznaczona jest piłka 65cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia fajnie, ze kombinujesz I urozmaicasz sobie cwiczenia. ja bym chciala miec pilke ale taka mala I ciezka, jesli wiecie o co mi chodzi. max interval sports training zrobiony. Czuję się o niebo lepiej. teraz kapiel, troszke nauki a pozniej ide na sambe ale doslownie na godzine. jutro rano egzamin!!! dieta owsianka 1.5 banana 2 jablka kawalki lososia z fasolka 3 kiwi w klubie moze kawa po irlandzku (kawa z odrobina whiskey I smietanka na gorze;) ale tylko jedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zazdroszczę patelni! już kilka razy miałam kupić ale ciągle mam ważniejsze wydatki :( na pewno wszystko będzie smaczne grillowana ryba warzywa kurczak aż mi ślinka cieknie na samą myśl hehe Wikia super brzmi ta zupa :) wydaje mi się że jest na dietę idealna bo zdrowa dużo warzyw a ta odrobina mąki i śmietany to nie zbrodnia ja jem większość zup z dodatkiem śmietany i jest ok :) dzięki za info o piłce, tylko teraz się zastanawiam jaka będzie dla mnie lepsza bo mam 165cm i jestem pomiędzy tym podziałem hehe chyba mniejsza ;) Kochane trzymajcie się, ćwiczcie za mnie i pilnujcie dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie wiem czy ta patelnia bedzie dobra bo kupiłam ją na przecenie w carfurze za 10 zł!!!!! też cały czas polowałam wazniejsze były inne wydatki a dziś poszłam kupić małemu piżamę a tu patrze szok 10 zł no grzech nie kupić :-)nie wiem tylko czy się sprawdzi Eliza spoko mało dziś zjadłaś ja bym z głodu padła hihi ta kawa to ci tylko na zdrowie wyjdzie do tego i tak ją wytańczysz. Idź wyluzuj się należy ci się Ja mam dużą piłkę a i tak czasem wydje się że jest za mała albo za duża hihi zawsze można upuścić trochę powietrza, kupywałam największą bo dla dziecka taka najlepsza Eliza ty byś chciała lekarską piłkę eh nie nawidziałam jak mieliśmy w-f z tymi piłkami .... Dziś już się spręzyłam jestem po kilerze udało się nic mi nie przeszkodziło czekam na oklaski hahahah jutro siłowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka a jak maluszek to znosi? Wie że idziesz? Mój by jeszcze nie zrozumiał ale była by na pewno rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klask klask klask! hehe Aga, są zasłuzone oklaski:D a ja nie poćwiczyłam jednak:( zaczęłam ale po 5 min okazało się że nie ma sił! okres sie dzis zaczął może to dlatego, tak czy owak regenaracja tez sie przyda bo 6 dni z rzędu ćwiczyłam a wczoraj dałam sobie wycisk:P Eliza a co można ćwiczyć z taką piłką lekarską? ja tez ją pamietam z wfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mam na myśli tej wielkiej okropnej brązowej ciężkiej piłki którą miałyśmy na wuefie nigdy nie miałam z nią większych problemów zawsze dostawałam 6 ale mam na myśli taką małą jak piłka do koszykówki tylko że ciężka .widziałam parę ćwiczeń i treningów właśnie z nią muszę się rozejrzeć gdzie mogę taką kupić. Czarka kochana ty moja wracaj szybko do nas jesteśmy z tobą buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga za 10zł? ciekawa jestem czy się sprawdzi bo to tyle co nic ;) ja widziałam takie najtańsze za 70zł. Brawa za ćwiczenia oby tak dalej :) Mojemu małemu już mu wytłumaczyłam wszystko wie że mama będzie miała dziurkę w pempusiu i doktor naprawi brzuszek i będę spała w szpitalu nie będę płakać i on też ma nie płakać hehe jest przyzwyczajony do mojej mamy na co dzień często z nią zostaje jak mam coś do załatwienia także jestem spokojna powinien być grzeczny i nie robić histerii, gorzej ze mną bo sama wiesz jak to jest z dzieckiem, na kilka godzin zostawić dziecko to co innego niż na kilka dni ale muszę jakoś wytrzymać. Wikia ale dajesz czadu 6 dni! zasłużyłaś na odpoczynek, jeszcze okres to tym bardziej jesteś osłabiona. Z piłką ćwiczyła jedna laska w p90x3 to był trening CVX bardzo mi się podobał ale nie wiem czy to była piłka lekarska czy ta do koszykówki ale miała ją zamiast hantli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia 6 dni ćwiczenie z rzędu i ty się jeszcze zastanawiasz się czy ćwiczyć czy nie zasłużyłaś na wolne jutro także nie ćwicz zwłaszcza że masz okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta patelnia kosztowala wczesniej cos kolo 60 zl ale ja przecenili na 10 :-) wikis zdecydowanie zasluzylas na odpoczynek cwiczylas dwa razy dziennie!!!!! przez szesc dni. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! świetnie się czuję,dobrze że wczoraj odpuściłam:P dziś mija pół roku od kiedy zaczęłam ćwiczyć, jak to szybko zleciało. tak sobie pomyslałam ze gdybym miała wzorową dietę pewnie miałabym juz płaski brzuch ale.... nie miałam :D dopiero dzięki Wam zaczęłam zwracać jakąkolwiek uwagę na to co jem, wcześnbiej gdy tego nie notowałam, nie mialam pojęcia czym się w ogóle żywię, no i jadłam 2-3razy dziennie tylko:) często pizze i ciastka.Aga no 2 razy dziennie to mi sie tylko chyba raz zdarzyło:) nie jest tak źle. wczorajsze menu:1) sałatka (sałata, słonecznik,pomidor, papryka, olej rzep., sok z cyt)2)owsianka (z odrobina jabłka, rodzynek, sezamu, siemienia lnianego, imbir, kurkuma, cynamon)3) serek wiejski, 2 rzodk., sałatka j.w. 3-4 kromki chleba - obiad4) jabłko5)1/2 makreli, 2 kr. chleba, cebula, ćwikładziś na obiad robię zupę grzybową i przez 3 dni bedziemy ją jeść:D zawsze robie zupe w takim duzym garnku i kilka dni zajmuje nam uporanie sie z nim hehe ale za to nie musze obiadów gotować co chwile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia ja jakbym ugotowała zupę w wannie to i tak by poszła mąż by jadł i jadł i jadł tylko dlatego żeby na drugi dzień nie zostało tak nie lubi zup hehehe. Co dziś macie w planach dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zjada zupe bo nie lubi :D:D świetne! a ostatnio krupnik gotowałaś czyżby mąż coś przeskrobał?:P jeszcze nie wiem co pocwicze bo nie mam na razie dostepu do kompa zeby poprzeglądać, teraz na chwilke wpadłam tutaj. wiem ze na pewno 10-15min z piłką zrobię a potem dłuzszy trening. miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia dziekuje. milego wieczoru rowniez. Aga, Weruna- co cwiczycie? ja wlasnie skonczylam P90X2, Total Body Plus- bardzo przyjemny trening. A teraz gasze kompa o czeka mnie ponad 7 godzin zakuwania na jutro. jutro moj horrror sie konczy. Dziewczyny komu moge wyslac moj brzuch do oceny? kolezanka mowi ze jest super, ale jakos mi sie nie chce wierzyc, chce waszej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza do mnie wyślij niki_ta@poczta.fm zreszta masz mojego maila bo ja ci foty wysyłałam Dziś mam siłowe tylko nie wiem co wybrać może spróbuję ten na piłce i dorzuce cos na brzuch moje menu 1.owsianka 2grahamka 3 grilowana rybka+ ziemniaczki 4. dwie kromki zytniego z wedlina i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia zjada zjad żeby nie musiał jeść przez dwa dni a krupnik gotowałam ale tym razem dla dziecka hehe to i ja zjadłam hihi ale dziecko nic nie przeskrobało hihi Nie mam pomysłu co jutro na obiad macie jakies propozycję, zupa grzybowa odpada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dieta pieknie. Wyslalam Ci zdjecia, napisz szczerze prosze co o tym myslisz, plisss. czemu ja mam takie grube uda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wcale nie masz grubych ud ile masz tam cm w tych udach? I dawaj mi tu przepis na tą rybkę bo na zdjęciu wygląda znakomicie Teraz zobaczyłam zdjęcia i jakbyś koło mnie stała to bym cię p**dła za przeproszeniem masz płaski brzuch widać zarys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięśni nie lubię cię :-P masz prawie kaloryfer czy mi się wydaje wow i skośne też widać dokładaj sobie co drugi dzień coś na brzuch a za niedługo będzie piękny ABS Kuźwa tylko ja się tak zapuściłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza ja też tak chcę! i w ogóle jak pięknie bo no sorry ale miałaś spory ten brzuszek a nadmiaru skóry nie widać pięknie nic ci się nie wylewa nie wystaje, ach zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziak zasłużyłaś sobie ciężko na to pracowałaś myślę, że do lata to ty będziesz już niezła fitneską z super rzeźbą!! sorry że w kawałkach ale kombinuję bo spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle jak wy to kuźwa robicie, że wam boczki schodzą co?? Ja się pytam :-P u mnie to w pierwszej kolejności wylewa się z boku i z tyłu :-( Kurde muszę wziąć się do roboty będę cię gonić Eliza bo efekty hybrydy u mnie szlag trafił :-( po tych świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana. Ale jeszcze duzo do idealu brakuje. najwieksze marzenie, podniesc tylek !!!! jezus.... dajcie jakies filmiki, cwiczenia na to zeby tylek byl jak u brazylijek. wczoraj w klubie jak jedna wyszla tanczyc sambe to myslalam ze sama sie na nia rzuce. po prostu idealna. rybe wkladam do piekarnika z ziarenkami smaku i jakies tam cytryowa trawa ale w ogole jej nie lubie i tak troche podpiec w piekarniku. bez oleju. ide sie uczyc pa:)) agus do cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza będę ćwiczyć będę po tym co zobaczyłam na zdjęciach to na pewno mega mnie zmotywowałaś tylko kolacja się ułoży. Rybkę spróbuję bo wygląda fantastycznie. Spróbuj mel b na pośladki naprawdę są fajne te ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×