Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

No dobra jestem! Wróciłam już wczoraj ale wstyd mi było się pokazać bo jak zwykle żarłam i nie ćwiczyłam ale dziś to już przeszłam samą siebie nie zjadłam nic normalnego :-( tylko ciastka, chipsy, ciastka, żelki i nawet w maku byłam zjadłam chikenburkera czy jak to się tam pisze i wypiłam dużego szejka śmietankowego jestem gruba :-( eh i do tego głupia nie mogę już patrzeć na słodkie chyba w końcu się przejadłam na usprawiedliwienie mam tylko to że zrobiłam UWT właśnie przed chwilą. Jutro mąż wraca do pracy mam nadzieję że wpadnę w swój rytm bo już sama mam do siębie wstręt. Wybacz Veruna ale nie będę z tobą robić maxów na razie nie czuję się na siłach muszę odzyskać dawny zapał muszę wam powiedzieć że ondycja trochę spadła po takim lenistwie chyba najdłużej ze wszytskich się obijałam hehe Czanka będzie dobrze trzymam kciuki żeby wszystko się udało Eliza powodzenia jutro na egzaminie choć wiem że nie jest c***otrzebne bo na pewno zdasz jesteś zdolna bestia! Wikia witaj po świętach co jutro ćwiczysz może killer? Veruna jak ci idą maxy? Jestem z ciebie dumna i zazdroszczę tego że tak pięknie trzymasz dietę Lecę pod prysznic, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) moja dieta:1) sałatka grecka2) odrobina kuskusu, jabłko, daktyle3) barszcz szczawiowy z 1 jajkiem, ziemniakami potem daktyle i orzeszki4) po treningu mini owsianka (z dwóch łyżek płaskich), 2 łyzki jogurtuDzis premierę miała piłka gimnastyczna (taka duza dmuchana), zrobiłam na niej trening z neta "Tracie Long Training Fitness Collection Core 49 min Fitness fitball " - to jest z hantlami, a na dokładkę 15 pompek na kolanach, 10 wałków i trochą rozpiętek. Aga dobrze że się pozbierałaś:) jutro planujesz killera? wstępnie się zgadzam, ale to jutro sie okaże jesli przeziebienie nie wroci to sie przyłączę:) dzis juz sie całkiem dobrze czułam i jęczmień z powieki znika:D kochane złoto! niezawodne jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mimo jedzonka, podziwiam. Ja nie cwicze jak sie najem:) Mysle sobie nie warto, zaczne jutro:) Wikia przeziebilas sie?Zdrowia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi troche ciezko z dieta bo zaczynam dni o 5 rano a koncza sie o 23 i jakos ciagle glodna jestem. Ale narazie zbytnio sie nie przejmuje, najwazniejsze sa egzaminy. Dzisiaj, czwartek, piatek. Niesamowite co te swieta z nami zrobily!!! Odezwe sie pozniej, dzisiaj na pewno cos zrobie. Ale co??:) Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! hehe Eliza ranny ptaszki ja właśnie dlatego zrobiłam UWT bo to siłowy jakbym miała skakać insanity to by wszystko oddała bo jeszcze po treningu czułam się nażarta ;-). Tak Wikia planuję kilera :-) Dzień zaczynam grzecznie owsianką na wodzie, gotuję krupnik mam nadzieję że wytrwam i dziś nie dam plamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia ja mam taka piłkę do rehabilitacji dziecka do tej pory ćwiczyłam czasem jakieś krótkie programy na niej po 15 minut muszę zobaczyć co ty tam wczoraj robiłaś fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja jak sie najem to musze ćwiczyć choćby o 23, bo wyrzuty sumienia by m,nie zjadły:PAga ja robiłam to wczoraj: "Tracie Long Training Fitness Collection Core 49 min Fitness fitball " hantlami intesywność regulujesz. Mi się podobało chociaz mialam problemy z utrzymaniem sie na piłce:DZjadłam własnie jabłko bo zamierzam coś delikatnego za pół godz. zrobić z piłką. pilates/joga coś w tym stylu. a wieczorem killer, bo dobrze się czuję. w tym tygodniu na pewno zrobie któryś z treningów z Natalią Gacką (mistrzynia swiata w fitnesie sylwetkowym) tez są na youtube i sa podzielone na zaawans i początk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam fitness blender 16min z piłką a potem "Rosalie Brown Therapy Ball Workout" :) zakochałam się w tej piłce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciła z dwugodzinnego spaceru dośc szybkim tempem bo z wózkiem zaraz zjem zupkę Wikia na piłce fajnie ćwiczy się brzuch fajnie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczyny ehehhe byly pochwaly i w niedziele wpadka;) zjadlam ptasie mleczko karmelowe i wypilam lampke wina:p ale teraz juz bedzie ok, mialam chwile slabosci strasznie od soboty mnie zab napiepsza razem z zuchwa i bylam tak zalamana ze musialam sie pocieszyc:p waga stoi albo rosnie zaczyna mnie denerwowac i definitywnie koncze ze slodyczami, tto co mialam sprobowac juz zjadlam wiec koniec:p Aga maxy ida znakomicie:) dzisiaj mam plyo bleee bleee ale jakos musze to przetrwac, ja uwielbiam insanity wiec mam sile na niego;) z kolei innych mi sie nie chce;) Aga najwazniejsze abys cwiczyla to co chcesz i na ile masz sily!!! Pojadlas pojadlas i dosyc tego!!!!! Musisz dawac przyklad wkoncu mam 14 kg do zrzucenia. Dzis nie zobacze mojego m jak milosc:(:( Eliza i jak tam egzaminy???daj sobie luz na cwiczenia zawsze bedzie czas zawsze mozna cos przelozyc egzaminy najwazniejsze i pamietaj o odpoczynku te 6 godzin snu nie podoba mi sie!!!! I wg mnie malo jesz trzymaj sie kochana powodzenia abys zdala na 6:) Czanka i co lekarz powiedzial z tymi korzonkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia a to ciekawe z ta pilka, daje to w kosc???gdzie Ty to trzymasz???:p chcialam kiedys kupic hula hop i dobrze ze nie kupilam bo szybko mi sie nudzi takie krecenie albo orbiterek tez mi sie nudzi:p podobno te hula hop daje dobre efekty na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna hula hop pewnie daje efekty, w rodzinnym domu mam jeszcze takie stare z "młodości":D ale juz nie umiem kręcić:D nasza mala kawalerka powoli zamienia sie w siłownie:D:D mamy: piłkę, wałek, 2 maty, rowerek stacjonarny, obciążniki 0,5kg, hantle 1,5kg i 3kg, sztangielkę 10kg, drążek do podciagania, uchwyty do pompek... a ten trening z piłką jest bardzo fajny jak chcesz wycisk to dodajesz ciężkie hantle. no ale z insanity to nie ma nic wspólnego. dziś siedze na necie i przeglądam treningi wiecie co, znalazłam coś identyko jak ma Ewka! ("30 Min Full Body Workout - No Gear") ciekawe kto od kogo zżynał haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś miałam troszkę załatwień, dietę trzymam nic mnie nie kusi :) nareszcie się ogarnęłam! Byłam u lekarza, mam jakiś stan zapalny prawdopodobnie, przepisał maść i tabletki które mogę zażyć tylko dzisiaj niestety przed zabiegiem żadnych leków także muszę się przemęczyć jeszcze parę dni :( oby tylko gorzej nie było ;) Oczywiście mam zakaz dźwigania i ćwiczyć nie będę, trudno, nadrobię w lutym i wiosną teraz najważniejsze żeby się nie objadać a efekty się utrzymają, gorzej z kondycją hehe Aga ale dałaś czadu z tym jedzeniem, ja jak się objem to i tak zwykle ćwiczę ale ostatnio to różnie bywało ;) Wikia widziałam kiedyś treningi tej Natalii i fajne, na brzuch mi się spodobały muszę kiedyś spróbować, dobrze że o niej przypomniałaś bo zupełnie zapomniałam ;) Ja piłki nie mam, na jakiej ćwiczysz? bo są chyba różne wielkości? Eliza trzymam kciuki za egzaminy :) więcej jesteś na nogach to i więcej posiłków musisz jeść także się tym nie przejmuj, jedz ucz się i zdawaj :) Veruna dobrze że Cię power do ćwiczeń nie opuszcza :) ja mam hula hop i może z dwa tygodnie kręciłam po 30-40min i też mnie to nudzi mimo że przed tv, nie ma jak wycisk z Shaunem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny co ja bym bez was zrobila?:) Niestety egzamin ten dzisiejszy byl mega trudny, baaaardzo trudny, bylam tak zalamana...eh nawet ciacha nie pomogly. kupilam pare ale zjadlam 3, reszte wyrzucilam. Dzisiaj nie cwicze, nie mam sily i najmniejszych checi. W tym tygodniu jeszcze 2 egzaminy. teraz tylko kapiel i relax. a jutro kucie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza spoko potrzebujesz teraz spokoju, egzaminy ważniejsze, a to był pisemny? Na pewno zaliczyłaś ... Veruna ja tez uwielbiam insanity ale teraz nie chce mi się nic ćwiczyć więc muszę trochę spokojniej hehe ... Wikia co do zrzynania to parę treningów z asylum i insanity też znalazło się u Ewki nie wspomnę już o jilian no ale w tej dziedzinie to raczej już się chyba nic nowego nie wymyśli chociasz to co widziałam ostatnio u tonego H to jest nowe hehe czekać aż u Ewki się znajdzie hihi, no ale akurat mi to tam wisi że ktoś od kogoś zrzyna obym tylko ja ćwiczyła hehe Hula hop mam i za cholerę nie potrafię kręcić, mam rowerek mam piłkę mam hantelki matę, gumę, taśmę, tej sztangielki to ci zazdroszczę jak cholera ;-) mam drązek, ostatnio widziałam te uchwyty do pompek po 10 zł ale stwierdziłam że ledwo normalnie robię a na czymś takim to bym wogóle nie nie potrafiła, w lidlu są obciązenia na nadgarstki i kostki 0,5kg ale nie wiem po ile i w rossmanie ma być pulsoemtr po 80zł ale na razie nie mam funduszy po świętach i chyba wolałabym teraz sobie dokupić cięższe hantle bo już wczoraj czułam że mogła bym więcej. Koleżanka obiecała pożyczyć mi twister muszę się jej przypomnieć :-) .... Moje menu 1.owsianka na wodzie 2.grahamka 3. krupnik+2kromki zytniego 4 słonecznik+ pół granata 5. dwie kromki zytniego z szynką gotowaną, pomidorem i chrzanem jeszcze przed treningiem dziś mam w planach kilera a jutro może zrobię ten co wikia poleca na piłce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka biedaku gdzieś cię musiało zawiac albo się przeciązyłaś, kuruj się bidulko, trzymam kciuki, pewnie już się denerwujesz będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twister!! zapomniałam o nim! lezy pod szafą:P a dzis bylam w lidlu faktycznie, mnóstwo przyrządów było. robilas juz killerka? ja za chwilę się zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dieta pieknie! Czanka kuruj sie! Wikia ale szalejesz z cwiczeniami! ja nienawidze pilki, mialam kiedys ale wyrzucilam, calkiem niedawno. Sprawdzilam ta dziewczyne co mówilas , fitnesske, kiedys moze zrobie z nia trening. narazie jednak nie panikuje. Tak jak Weruna powiedziala, lepiej sie skupic an egzaminach. A Ty niezle dajesz , juz niedlugo schudniesz te 14 kg, nawet nie wiesz kiedy. mysle ze w maju maksymalnie bedziesz miala 15 kg mniej. Moze nawet wczesniej. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge , cwiczyc maly sie obudzil musze lezek kolo niego bo innaczej ryczy kurde a juz mialam chec i zawsze cos jak nie len to dziecko jutro bede cwiczyc popoludniu bo znowu cos wypadnie i bedzie dupa. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej byłam na spacerze 1godz40min teraz jestem po killerze i wałku x10. dzisiejsza dieta:1)jabłko2)mała sałatka z kuskusem i warzywami3)poltorej kromki chleba, łyzka oleju rzepakowego, 2łyżki ćwikły (taaak.... super wykwintne:P)4)barszcz szczawiowy 1 jajko, ziemniaki, kilka daktyli5)2 kromki chleba,serek wiejski z rzodkiewkami, papryka, cebula, łyżeczką siemienia lnianego i ostrymi przyprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Aga, tak bywa, czasem coś nam wchodzi w paradę... albo ktoś:D nie rób sobie wyrzutów! dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej kobietki:) moje menu wczorajsze ś owsianka w pracy 2 małe kanapki i mandarynka kolacja jajecznica z 1 kromka chleba i jogurt wczoraj nie cwiczylam, kiepsko sie czulam jakby cos mnie bralo do tego ta moja szczeka:o juz nie wyrabiam, jutro mam wizyte u dentystki mam nadzieje ze mi wyrwie ten zab bo oszaleje:/ ledwo co gadam i ledwo co jem, non stop na tabletkach, nie wiem czy dzisiaj zrobie ten plyo ewentualnie jeszcze dzisiaj odpuszcze moze jutro cos mi porobi i przejdzie i bede mogla normalni ećwiczyc, tel mi sie zepsuł muszę dać go do naprawy, wiec nie wiem jak czesto uda mi sie pisac wikia ihihih my mamy 47 m mieszkanie i ledwo co mam miejsce do cwiczen;) pajacyki tylko robie stojac twarza do szafy bo jak w druga strone to hacze rękama o ścianę i szafe;p a tak jak robie trening głównie widzę swoją szafe, która mi sie juz znudziła;) ojj Czanka też Ci się rok zaczął:/ jak ten czas zapiernicza już jutro idziesz do szpitala, wracaj tu do nas szybko kuruj się, i bez obaw wszystko będzie dobrze i pamiętaj neta nie czytaj na temat operacji:> lece sie jeszcze położyc na pól godzinki,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna docen to, ze masz mieszkanie. Ja wciaz wynajmuje:( Biedna Ty z tymi zebami, wyobrazam sobie jak musi cie bolec. Naprawde daruj sobie cwiczenia jak masz zwijac sie z bolu. Wlasnie czytam o leczniczych wlasciwosiach miodu. Chyba bede musiala znow zaintwestowac miod, choc nie bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestesmy po bilansie, lekarka powiedziała, żebym się zbytnio nie przejmowała bo wiele jest takich dzieci jak moje ale żeby być spokojnym dała skierowanie do neurologa dziecięcego już mamy nawet termin na 23 stycznia (bardzo szybko) :-) i nawet nie daleko bo około 150 km ... Co do miodu to ja nie nawidzę tego smaku ale tez próbuje się przekonać narazie mam zakupiony cały słój który stoi już chyba trzy tygodnie i czeka hehe Mam nadzieję że dzis już mnie nic nie zaskoczy i będę ćwiczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus to super, niepotrzebnie sie stresowalas. Teraz odetchnij, i za cwiczonka?:))) Co na obiad? ja ryba i fasolka Cwiczenia na wieczór, insanity oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Eliza teraz to się stresuję co ta neurolog powie ale ważne że już jestem umówiona to jestem spokojniejsza zwłaszcza że to w tym miesiącu i nie będę musiał kombinować wolnego z pracy :-0 ćwiczyć będę pózniej bo zaraz obiad (troche jestem z tym opóźniona) warzywa na patelnie i jajo miała być ryba ale zapomniałam rozmrozić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie wszystko dobrze zobaczysz Nie ma co się martwić na zapas ja już obiad zjedzony będę ćwiczyć za pare godzin dlatego że muszę się pouczyć ale na pewno będę obiecuję trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×