Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

P90X3 proponuje nam 4 programy do wyboru; CLASSIC, dla rownomiernej rzezby ciala, ilosc cardio jest wprost proporcjonalna do ilosci treningow silowych. LEAN, dla osob, ktore nastawione sa na szybszy spadek wagi przez wykonywanie wiekszej ilosci treningow cardio. MASS, dla osob chcacych zbudowac wieksza mase miesniowa. DOUBLES dla “maniakow” :D ktorzy chca osiagnac maxymalne rezultaty poprzez wykonywanie treningow 2 razy dziennie. .... Zastanawiam się nad Lean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dopiero po treningu, dzisiaj zaczęłam p90x3 :) pierwszy trening Total Synergistics nawet fajny, było kilka nowych ćwiczeń także podoba mi się :) dałam radę nie zmęczyłam się, tylko te niektóre ćwiczenia z drążkiem nie bardzo wiedziałam jak zastąpić ale nawet jakbym miała drążek nie dałabym rady tak jak oni to już prędzej z tymi gumami ale też nie posiadam ;) Waga u mnie ładnie spada :) już niedługo wróci do normy tylko ten Sylwester znowu namiesza hehe dzisiaj ładnie dietkę trzymam zero słodkiego no oprócz pustego gofra dojadłam po synu na zakupach ;) mam straszną ochotę na piwo więc sobie wypiję przed snem ale nic nie będę podjadać :) Czuję się już super woda i resztki świąt ze mnie wyszły hehe brzuch się spłaszczył :) Robiłam sobie badania za raz po świętach i wyszedł mi podwyższony cukier! nieźle mi te słodkości namieszały a robiłam miesiąc temu to samo badanie i było w normie ;) muszę uważać. Veruna jaka tam randka na razie tylko kawa jak będzie randka to napiszę hehe wyluzuj z ćwiczeniami i tak przed Tobą ciężki miesiąc z Maksami :) Aga na pewno zadzwonią wcześniej bądź dobrej myśli :) ja się pasztetu w święta najadłam i kiełbasy wiejskiej mieliśmy wszystko domowej roboty załatwiane ;) też czytałam o tych rozpiskach i na razie robię classic i sama nie wiem czy robić potem ten lean w lutym w sumie jest jeszcze co spalać ;) Eliza zazdroszczę tego Włocha strasznie mi się podobają faceci o takim typie urody hehe dopiero co się rozstałaś więc to normalne że tęsknisz, potrzebujesz jeszcze czasu z dnia na dzień się nie odkochasz ;) korzystaj z życia i myśl przede wszystkim o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka uważaj uważaj na podwyższony cukier moja mama również ma i ogranicza słodycze ja kiedyś miałam robione badanie i wyszedł mi dolny poziom także nie muszę się martwić chociaż teraz po świętach i tym wielkim obżarstwie już chyba mi podwyzszyl sie. Ale wszystkie musimy ograniczyć słodycze iw końcu wziąć się do roboty nie ma zmiłuj. ........... Też sie martwie czy ta nowa część ćwiczeń coś nam da.to tylko 30 minut. Nie dotrę na że mówią że 30 minut wystarczy ale czy napewno treningi są fajne chciałabym najpierw spróbować przez pierwszy tydzień a później podejme decyzje co dalej też nie mam siły robić maksa codziennie tak jak werona hahaha ........ A co do włochów to ja raczej omijam z daleka, moja kuzynka wyszła za mąż za włochami i nie za szczęśliwa ale zobaczymy. Chłopak wydaje się fajne mimo wszystko ale nie ma tej iskry jeszcze między nami może jutro haha ...... Okres dostałam rano będę cwiczyc później do pracy i na imprezę dam znać jak przed trening dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam szampańskiej zabawy do białego rana, Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku, Spełnienia marzeń oby Nowy Rok był lepszy od starego, No i życzę Wam i sobie dużo wytrwałości w doązeniu do celu. Buziaki!! Bawcie się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zycze NAM duuuuzo milosci !!!! Dla mnie i Czanki znalezienia tego , powiedzmy jedynego w 2014:))) no i ABS na brzuchu:) Weruna pewnie dojdzie do 60 kilo jak nic, albo mniej. A co z Wikia, dawno jej nie widzialam!? .............. Aga cwiczyc cos dzisiaj? ja robie Agility X, zapowiada sie duzo lunges, nie lubie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Kochane życzę Wam aby ten Nowy Rok był pomyślny w każdym calu, miłości, szczęścia, zdrowia,aby wszystko co było w zasięgu Waszych rąk było powodzeniem, aby każdy dzień przynosił uśmiech i spadki na wadze i w cm i aby Wasze ciałka pięknie ukazywały zaraz mięśni i Ukochanego absa dla Elizy;) i tej iskierki dzisiaj hahahh:) Agus Tobie życzę wiary i zdrowia dla synka aby ten 2014 rok był dla Was szczesliwym rokiem i oby wyniki byly dobre. bawcie sie dobrze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
faktycznie Eliza w tym nowym roku dojde do 60:D:D:D:D zaraz sie chyba porycze ze szczescia:p juz kocham ten 2014 rok musze go dobrze przywitaj ojjj takkk:p ihihihi wczoraj nie cwiczylam ale walczylam w kuchni do 12:/ wczoraj zero slodyczy i od dnia wczorajszego rzucam je. Nie wiem jak Wy ale dla mnie latwiej chyba wogole nie ruszac slodyczy niz raz na jakis czas wtedy mi to gorzej idzie;) moja wage 72,9 zobaczylam tylko jednego dnia hahah teraz mam 74 wczesniej 73,5 ale podejrzewam ze to woda strasznie wydenta jestem wiec sie nie martwie wkoncu to juz nie 82:D Eliza no wlasnie nie w wiem jak z tymi fotami, bo wyskoczyl mi trojan jakis czss temu i nie wiem czy wysylajac Ci zdjecia tez nie podesle go?????nie mam pojecia nie znam sie:/ cos tam porobilam i niby anty nic nie wykrywa ale nie wierze zbyt w te antywirusy, komp chodzi ok wiec nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że prawie wszystkie mamy okres hehe Ja dzisiaj będę ćwiczyć po południu, nawet fajny ten trening będzie a jutro na kaca yoga :)) Dziewczyny bawcie się dobrze! napijcie najedzcie :) w tym roku zaszłyśmy bardzo daleko ale w przyszłym na pewno osiągniemy wymarzone wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna kiedy ty schudłaś te 10kg hehe pięknie! jeszcze 10 i będziesz się cieszyć szczupłą wymarzoną figurą :) ja też rzucam słodycze te złe i zostaje przy swoich owsianych ciasteczkach i mam jeszcze gorzką czekoladę także wolę jeść to i mieć spokój bo tak mi apetyt oszalał przez te święta że nie mogłam zacząć jeść normalnie, na szczęście już się ogarnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po treningu Agility X fajny mokra byłam ale w porównaniu do treningów Shauna np. Focusa nawet lajtowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak po zabawie? Ja już na nogach myslałam że będę spała do 12 jak małego nie ma a tu nie da rady zegar biologiczny ma swój budzik :-( ale kaca nie mam choć powiem wam że liczyła na niego hehe nie mogłam wczoraj dużo pić bolał mnie żołądek od wódki więc nawet jakbym chciała to się nie upiłam (co nie znaczy że wogóle nie piłam) pewnie przez to że trzy lata już czystej nie piłam :-) ale nadrobiłam w grudniu za często zdarzały mi się winka cytrynówki itd. Syałs ię cud nie miałam okresy na sylwestra :-D za lejestm już spuchnięta jak balon to pewnie na dniach. Mogła bym już dziś zacząć maxy, ale poczekam na Verunę i od jutra :-) Czanka ja się właśnie obawiam tych treningów bo jeszcze żaden ze mnie nie wycisnął porządnych soków więc nie wiem czy efekty będą, ale ja mam w planach zacząc w lutym więc może już ktoś na jakimś blogu opisze czy warto do tego czasu. Uciekam po synka bo już strasznie tęsknie buziaki do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie śpię ;) u mnie kac straszny, namieszałam alkohol i mój żołądek tego nie wytrzymał rano zwróciłam śniadanie hehe ale wczoraj wszystko było ok jeszcze mi się nie zdarzyło żeby na drugi dzień się porzygać ale co tam przynajmniej lepiej się poczułam :)) zjem ciepły obiadek i raczej już nie powinno nic się dziać :) potem poćwiczę pewnie jakiś spacer raczej nie planuję lenistwa. Wstałam z postanowieniem poprawy diety :) Aga ja to wódki nie tykam a tym bardziej z kieliszka, nie przełknę ;) przed ciążą chlałam jak facet dużo i zawsze z kieliszka ale teraz odwykłam od imprez wiadomo dziecko, teraz winko i piwo a jak widać i ta mieszanka potrafi zaszkodzić hehe A co do treningów to pamiętacie jakie miałam ładne efekty Focusa 5x w tyg. ćwiczyłam i to wcale nie był duży wycisk a cm poleciały, mi się wydaje że wszystko zależy od diety a ćwiczenia to raczej cudów nie działają jedynie ładnie ciało wygląda a nie wisi po zrzuceniu kg ;) no i oczywiście spalamy przy nich kalorie ;) Ja jestem dobrej myśli i na pewno coś ten p90x3 da tylko my jesteśmy przez Shauna przyzwyczajone do wycisku i teraz wszystko się takie słabe wydaje, a Shaun nie zawsze dawał super efekty mimo że ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane!!!! Jeszcze raz all the best na Nowy 2014. Zaczynamy! ja z waga 58.8 Cel, tak jak juz kiedys pisalam: udo 50/52cm, pas:65 waga 55kg. Ani mniej ani wiecej ............. Z tym P90X3 to chyba jednak mi nie wyjdzie. Treningi sa krotkie i czas fajnie leci, Agility bylo ok, ale dzisiaj chyba YOGA? ja nienawidze jogi, takze dzisiaj poznym wieczorem cos innego. ....................... milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza?? Zyjecie!?? ja po treningu THE WARRIOR- calkiem fajny. Ale jutro jade z czyms ciezszym. Wracam do gry :)))) .......... aga robisz maksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! ja już dzisiaj wracam na dobre :-) Tylko mam mały poślizg ze sniadaniem jem sałatkę z chlebem :-( bo nie mam nic dietetycznego w domu :-( dopiero wybieram się na zakupy wszystko mi się pokończyło, ale obiecuję to ostatni taki wybryk i na sniadanie więc postaram się to spalic w ciągu dnia :-) Dziś zaczynam maxy mam nadzieję że Veruna jesteś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej Laski:) u mnie sylwek udany:D troszke pojadlam,, najgorsze bylo wczoraj byczylam sie w wyrku calutki dzien!!!! Jadlam 2 posilki i slodycze a slodycze dlatego ze stwierdzilam ze jak juz tak pojadlam to juz slodycze mi nie zaszkodza;) ale koniec tego zarcia Eliza ma racje swieta sie skonczyly i koniec wymowek od dzis dietka i Maxy:D:D:D Agus no pewnie ze cwicze, tak czekalam na te maxy dzisiaj max interval circuit, robisz fit test???ja tego nie robie, nie mam kiedy, tylko maxy takze trening u mnie o 20.30 na koniec roku mialam pecha zlamal mi sie zab 4 gorna-leczona kanalowo na 8 mialam wizyte odbudowy, a tu taka niespodzianka:/:/:/ dentystka wraca doopiero jutro oby nie zlamal mi sie bardziej :o odebralam wyniki ktore robilam w sierpniu:p hiihi nie mialam kiedy je odebrac;) okazalo sie ze dheas jest 200 podwyzszony:/:/:/:/ boje sie ze mi sterydy przepisze, a ja tego nie zniose!!!no ale zobaczymy ok 20 pewnie bede miala wizyte, powiem ze jestem na diecie wiwc moze na pare miechow jakies anty. eliza i jak sie bawilas???nic nie piszesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie czym chwalic. Poklocilam sie w ostatecznosciz tym chlopakiem i poszlam sama na impreze!!! mialam jeszcze wybór isc z innym, albo z taka grupa ludzi ale ostatecznie poszlam sama, a tak nie chcialam byc dlugo poza domem. ........................ bylo mi przykro o 12stej o mojego, wciaz jestesmy w kontakcie chyba znów zaczniemy sie spotykac. ale pozniej na imprezie tanczylam z jednym bostwem, ale tylko taniec. no i o 2 w dobrym humorku wrocilam do domu. ......................................ale juz tak wiecej nie chce heheh ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Jak Ty sie bawisz na imprezach sama??? Nie nudzi Ci sie??? Czasem rozstania sa dobre, ja tez kiedys sie z moim rozstalam, chyba myslal ze nie jestem w stanie odejsc a tu jednak;) wynajelam mieszkanie ale sie spotykalismy on cos zmienil i ja ale zapelnilam go ze to pierwsza i ostatnia szansa, teraz jest dobrze ale zanim podejme jakijolwiek krok mysle tydzien wczesniej;) Jak Ci zalezy moze sie dogadacie moze dojdzie do niego ze mu zalezy i tez cos zmieni, tylko pamietaj Eliza nie mozesz oddawac ssie w calosci bo facet chce wiecej i wiecej musisz miec swoje zasady i koniec czy tego chce czy nie!!! Musisz byc stanowcza, ja sobie dalam rade i Ty tez dasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dzisiaj nie ćwiczyłam na razie byliśmy z synem na godzinnym spacerze :) ćwiczenia odkładam na później, z dietą dobrze ale jem jak na stabilizacji nie jakoś szczególnie dietetycznie, wstrętnych słodkości unikam ;) Eliza dopiero co się rozstałaś z facetem to normalne że o nim myślisz i tęsknisz, nie da się tak z dnia na dzień zapomnieć czy przestać kochać z czasem na pewno przejdzie jak tylko będziesz tego chciała a jak nie to musicie dojść do porozumienia. Veruna bierzemy się za siebie, koniec jedzenia syfu ;) Zęby Ci sie sypią od słodyczy odstaw natychmiast hehe oczywiście współczuję ;) Ja to nie raz szłam na imprezę bez koleżanek i dobrze się bawiłam, zawsze można poznać nowych ludzi i się bawić. A co to za badania miałaś? Wikia kiedy do nas wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dziewczyny mają rację w życiu można iść na kompromisy nawet trzeba ale dotyczy to obu stron może jednak się twój były opamięta i zrozumie że nie tylko jego przekonania są ważne! moja dieta chleb +sałatka 2. garstka daktyli 3 grahamka+ rosół 4. mandarynka 5. dwie kromki zytniego z szynką i pomidorem Po treningu jakiś owoc może mandarynka Wikia chyba jutro do nas wraca ja będę miała na weekend wyjazd ale postaram się tak zorganizować że będę ćwiczyć Matko dalej jestem głodna po tej kolacji :-( Mało zjadłam w ciągu dnia bo nie miałam czasu sporo się nalatałam po mieście nogi mi wchodzą do d.. Dziewczyny macie nieraz tak że zjecie normalną porcję jak zawsze i dalej głodne? Masakra dobrze że święta raz w roku bo bym spasiona chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ten dheas mialam w sierpniu robiony z krwi, tyle sie po necie naczytalamm glupot ze az wlos sie jezy, juz czytac nie bede:p w piatek mialam reszte fsh lh prolaktyna i jeszcze cos, pewnie do ustalenia pcos. :/ Aga malutko zjadlas, moze dlatego jestes glodna, ja teraz po tych obzarstwach tez troszke inaczej reaguje moge wiecej i czesciej;) tez jestes przed okresem mozesz inaczej reagowac jak jestes glodna cos dodaj u mnie dzisiaj ś owsianka w pracy 2 kanapki, jablko, kiwi, mandarynla kolacja ryba w galarecie z buraczkami cale szczescie ze ide piechota do domu przyda mi sie, lece kobietki trzeba ogarnac w pracy, myslalam ze zniose jajo dziś tak mi sie dluzylo:p:p nie lubie tyle dni wolnego poozniej ciezko sie siedzi bayyy milego wieczorku do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchajcie pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc a i ja walczyc nie bede, zmieniac. Kochamy sie i tyle- narazie to wystarczy. Czas pokaze............ Jesli chodzi o imprezy ja tak naprawde uwielbiam sama chodzic. 3 razy bylam w Polsce z laskami i dopiero jak sobie poszly do domu- zabawa na maksa. Nigdy nie jestem sama i nie, nigdy mi sie nie nudzi, wrecz przeciwnie:) .......................... Kto zaproponowal Insanity?? kto???? oczywiscie, ze JA:) Nikt tak nie poniewiera jak Shaun T:) Jestem po MAX CARDIO CONDITIONING. uwielbiam insanity, p90x3 sie nie umywa, chyba ze robione podwójnie. .................... dieta, chyba sporo owsianka 2 kromki chleba, suche 3 suche chlebki ryz z kurczakiem jablko A moze w sumie nie jest tak zle:) ................. ide sie kapac, do jutra !!! .................................. Weruna, nie czytaj tych glupot, zdaj sie na lekarzy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ćwiczyć wg planu The Challenge ale jak zobaczyłam że tam same pompki i drążek to stwierdziłam że nie ma sensu, drążka nie mam a pompki mi nie idą więc co by się nie zniechęcać do p90x3 włączyłam kolejny trening z planu CVX, jaki wycisk dostałam, koszulka mokra, świetny trening! to tak jakbym ćwiczyła z Shaunem tylko dodatkowo z hantlami, bardzo mi się te ćwiczenia podobały :) proste ale dały popalić :) Aga nie wiem czy zjadłaś dużo czy mało chyba ok ale przez to że objadłyśmy się słodyczy przez te kilka dni apetyt nam oszalał! ja mam tak że jak zjem dwie kromki to mam ochotę jeść dalej i końca by nie było gdybym się nie powstrzymywała, czuję się głodna mimo że jem jak wcześniej, rano nie jestem głodna jem 2 kromki i kawę jak zwykle ale później jest gorzej mam ochotę na wszystko ;) trzeba sobie ograniczać jedzenie i dużo pić bo tak być nie może! Eliza a co ty tak o suchym chlebie dzisiaj hehe Ja miałam rybny dzień, na śniadanie i kolacje śledzie w pomidorach z grahamem a na obiad miruna z ziemniakami i surówką, podwieczorek jogurt z crunchy i kawałek rogala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Eliza my to już mamy z Veruną insanity zaplanowane od dawna dziś mój ulubiony max interval circuit żałuję tylko że tak dupowato zaczynamy wolne będzie w środę ale przez miesiąc dam radę ćwiczyć w niedziele. Eliza to co wracacie do siebie? ... Nie wytrzymałam zjadłam jeszcze ciastko owsiane grejfruta i chipsa (jednego od syna) Od jutra już postaram się normalnie bo lodówka zaopatrzona w normalne rzeczy tylko cholera zapomniałam sobie herbaty kupić Nie moge zabrać się za ćwiczenia bo moje dziecko po godzinie wstało i teraz maruda nie dospany musze jeszczę trochę poczekać aż się zmęczy bardziej i zaśnie. Kurde jeszcze mam męża do siódmego w domu i wszystko i dezorganizuje wcześniej miałam swój rytm a teraz z niczym się nie mogę wyrobić :-P ... Veruna nie czytaj wiem co mówię ja przez takie czytanie wynalazłam autyzm u syna teraz będę się martwić do wizyty u lekarza tak się naczytałam, im więcej czytasz tym bardziej się martwisz zdaj się na lekarzy znają się na tym (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że wracam do zywych i do regularnych treningów znowu wracam do meldowania o treningu właśnie jestem po :-D ale się zapuściłam matko nigdy więcej na wielkanoc tylko jajka i szynka w tym roku nie planuje już nawet małych ustepstw mam nadzieję że wytrwam bo tak być nie może że ćwiczę tyle czasu a jeden tydzień i szlag trafia efekty :-( Veruna a jak tobie dziś poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Co dzis macie w planach? Czanka ćwiczyłaś wczoraj? ja dziś max interval plyo mam nadzieję że kolana dadzą radę będę ostrożna. Miłego dnia ćwiczyć będę wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pieknie. powodzenia. ja czekam u lekarza, potrzebuje zwolnienie lekarskie. po poludniu trening na sile; uwt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza coś się stało wszystko w porządku? jesteś chora?. Zazdroszcze ci uwt bardzo go lubie moze jak juz wróci mi forma to dołoże do któregoś maxa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×