Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Dzień dobry ! :-) Wikia wróciłaś już? Eli kiedyś próbowałam befit women to to samo co ćwiczyłaś? Lajtowo pięknie ćwiczysz ten czas choroby na pewno ci nie popsuł efektów Veruna jak twój plan treningowy? Czanka dziś ćwiczysz? Muszę poszukać nowej pracy. Mam jedną możliwość od zaraz praca na zmiany ale niestety na czarno :-( . Szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) ooooo Czanka super:):);) najgorzej sie zabrac ten pierwszy raz albo pierwsze razy:p zazdroszcze pracy ruch duzo daje kiddys tez po biurowej zmienilam na biurowa ale duzo latalam wiecznie sie spieszylam z papierami latalam po klientach a jak na miejscu to non stop parter pietro i wsio biegiem heheh wtedy zjechalam jakies 10 kg:p ojj przydalaby sie taka robotka tez bym zmienila ale narazie siedze na tej bo od pazdziernika robie kursy ksiegowego a tu mam mozliwosc w wolnej chwili cos przeczytac tak aby po nocach nie siedziec:p Aga dlaczego chcesz zmienic? Godziny Ci nie pasuja czy pensja? u mnie plan treningowy lezy, oczywiscie nie cwiczylam wczoraj nie chcialo mi sie ciezko mi cos ostatnio wieczorem tylek ruszyc, ale postanowilam cwiczyc o 6 rano wiec dzisiaj jestem po cardio i bum bum a na wieczor robie banke:D jutro mam high i cos tam, musze dokladnie przeanalizowac rozpiske nie wiem czy patrzylam na inna czy jak ale tam byly treningi podwojne jakas godzinka dobra wychodzila a dzis widzialam duzo po 30 min tylko, wiec do tych bede dokladac jakis 30-40 min poszukam hity, moze facusa t25 a w weekend moje ulubione insanity:D plus brazill butt lift:D Eliza 3mam kciuki oczywiscie:) po rozmowie od razu bedziesz wiedziala ze dostaniesz wize czy po jakims czasie informuja? Pewnie ja dostaniesz:) ps. Jak Ty malutko jesz ja bym chyba umarla z glodu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna cwiczymy cwiczymy. Nie.ma lenistwa chyba ze.chcesz wygladac jak kiedys. Ja.na.to nie pozowole. Nic mnie juz nie zlamie. Nie pisalam o.tym ale moj sie jutro zeni. Wiec stad.to moje milczenie. Nadal mam ataki placzu . ale to minie. Decyzja.nasza.byla wspolna w sumie.sama.go.pchnelam w zaaranzowany przez mamusie slub. Boli ale trzeba isc dalej Decyzje dostane.od.reki ale kolejka mlodych ludzi masakryczne; -) stoje przed ambasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza biedulko;*:* ale Ci sie porobilo, ciezko sie pogodzic z taka sytuacja super dajssz sobie rade jestes na prawde twarda babka;) dobrze ze jedzisz do Stanow dobrze Ci to zrobi. Nie wiem z jakiej kultury pochodzi Twoj facet ale nie jest latwo zyc z kkms kto jest uzalezniony od rodziców i ulega ich wplywow, jedyne co to rozstanie wyjdzie Ci na dobre bo kto wie co by jeszcze wymyslili.niech żyje w swoim swiecie.dasz rade to przezyc:) Veruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Wczoraj wracałam (długa podróż), w dodatku po tylko 2godzinach snu nocnego:) wieczorem miałam jeszcze gości i odeszły chęci/siły na trening wiec zrobiłam wolne. Przed chwila ściągnęłam świezutką Jillian i dziś z nią brykam:P Mąż zabrał w końcu sztangę, bedzie miał wycisk. Pewnie czasem i ja sobie ją popodnoszę heheh albo sam gryf....:P AGA trening Ewki ten krótki?! nie lubie powtarzać króciutkich filmiczków, więcej pieprzenia się z klawiatura niz ćwiczen:D zabawnie zabrzmiało:)Robiłam przerwe 1 miesiac w bańce, bo mi sie nie chciało i czas szybko zleciał.... Nie bolało bardziej gdy do tego wróciłam ale było parę siniaków więcej.LAJTOWO a córka chciała Cie tylko zmotywować (ćwicząc z Toba) czy zainteresowana jest treningami? Może tez się wkręci? ELIZA ale dziwna sytuacja, dopiero byliscie razem a tu juz jakaś żona obca...:| chyba lepiej się stało...? głowa do góry:)Nie chce sie merzyyyyć!!! jestem grubsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wikus fajnie ze wrocilas koniec laby heheh ale kusicie ta Jillian tez musze wyprobowac ale moze w przyszlym tygodniu albo w weekend???:D Eliza jak nie dostalas???? Przeciez mialo byc pewne idz im truc d**e jak skladasz wniosek dlugo sie czeka? Skladaj tyle ile potrzeba az beda mieli Cie dosc, a co powiedzieli dlaczego nie dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELI nie poddawaj się!!! dobrze Veruna mówi wracaj tam i męcz ich. wiem że to nie to samo ale moja kuzynka dostała wycieczke w prezencie za 2tygodnie do ciepłych krajów a nie ma paszportu i poszła złozyc papiery i jej powiedzieli ze bedzie paszport za 3tyg! truła im d**e i sie okazało ze jednak DA SIĘ wyrobic go za tydzień...jestem po rowerku 45min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z amerykanska ambasada jest troszke inaczej. kazdy wniosek to kolejne 120 euro. moja agencja popelnila blad. w polsce pewnie bym ta wize dostala a w irlandii nie. chodzi o to, ze tutaj moga dostac wize j1 tylko studenci full time, a ja jestem part time. w polsce wszyscy dostaja: zaoczni, dziennie, szkoly policealne. zwróca mi kase za program, chociaz tyle. jutro mam rozmowe z szefem bo chce wziazc 2 tygodnie urlopu od konca maja. za duzo ostatnio na mojej glowie, teraz musze sie zorganizowac na nowo. ale bedzie dobrze, nie wolno sie poddawac. jedyne co mi sie podoba to moje cialo:) takze cwiczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ueeeee a takie nadzieje na fajny wyjazd. Szkoda, a co z praca? Bo pisalas ze zlozylas wypowiedzenie? Bedziesz dalej pracowac czy szukasz czegos nowego?I dobrze ze bierzesz urlop regeneracja sie przyda.:) zalej sie w trupa;) jak zakupy? Duzo sie oblowilas? :D pamietaj ze tutaj wszystkie Cie kochamy :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane. Rezygnacji jako takiej pisemnej nie zglosilam jeszcze i dopoki nie znajde nic nowego to bede tu pracowac. urywam kontakt na zawsze z bylym, i ide do przodu. glowa mnie dzisiaj boli, ale sprobuje pocwiczyc zjadlam: owsianka wrap z kurczakiem grilowanym koktajl bananowy z truskawkami bulka fitness 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam 4 pary spodenek krotkich, 3 sukienki, sweterek. troche jest. moze jak mi szef da 2 tygodne wolnego to gdzies polece, moze turcja kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tym wyjazdem, musisz się "oderwac" i "zażyć" przyjemności!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli brak mi słów jak się p******i to wszystko naraz trzymaj się kochana, mocno cię ściskam :-* ... Dziewczyny chcę zmienić pracę nie z powodu kasy bo nie jest zła godziny już jakoś przeżyje ale nie mogę wziąć wolnego sama muszę szukać zastępstwa a wiecie że mam terapie z dzieckiem musze kombinować żeby zdążyć do pracy czasem babcia czasem mąż z nim idą teraz w ,maju mam dwa wyjady do lekarzy a w lipcu na oddział też wyjazd 300km i nie wiem co mam zrobić samo dziecko nie zostanie w szpitalu nie mówiąc o tym że ja go nie zostawię nawet z mężem będą mieli jazdę beze mnie. Jak wracałam do pracy nie wiedziałam że będę musiała objechac pół województwa z dzieckiem :-( wszyscy moi znajomi pracują jeden dzień to może mi się uda w tym maju jeden pojedzie mąż ale do szpitala nie mam pojęcia. Nie będę za każdym razem się głowić kto za mnie stanie to nie jest normalne urlop mi się należy jak psu kość tymczasem nikogo nie obchodzi kto bedzie stał sklep ma byc otwarty i już a jak nikogo nie znajdę to zatrudnią kogoś innego i nie będę miała gdzie po urlopie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ściągam nowy trening Jillian, w ogóle to miałam w planach dzisiaj ćwiczyć z nią sześciopak ale weszłam na treningi z BeFit i natknęłam się na pilates jakiejś Denis także za raz zaczynam trening abs&buns z piłką 15min i coś jeszcze dołożę :) Tak sobie ostatnio ten pilates przeglądam i próbuję, zawsze mi się wydawało że te ćwiczenia są jakieś inne dziwne wolne a to są takie jak w każdych innych treningach tylko nie są przeplatane cardio dlatego tak nie męczą ani nie są ciężkie a na pewno dają ładne efekty ;) przekonam się na sobie niedługo co dają hehe AGA co się dzieje, czemu musisz zmienić pracę? ELIZA ciężkie chwile przechodzisz ale bądź twarda :) Szkoda że wyjazd nie wypali :( koniecznie załatw urlop wyjedź zaszalej odpocznij dobrze Ci to zrobi. Zazdroszczę zakupów zwłaszcza krótkich spodenek na pewno wyglądasz w nich bosko :P VERUNA na razie chyba duże kolacje mi przeszkadzają w chudnięciu przy takiej dużej dawce ruchu hehe ale popracuję nad dietą i coś się jeszcze ruszy najważniejsze to żeby nie tyć ;) Jak dajesz radę ćwiczyć i wstawać tak wcześnie? podziwiam :) WIAKIA musimy się zmierzyć razem będzie nam łatwiej :) ja nie mam pojęcia czy wymiary poszły w górę czy stoją w miejscu bo na pewno nic nie chudnę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jak Cię zwolnią z powodu urlopu idź do sądu pracy to nie jest normalne żeby tak traktować pracownika, a najlepiej jak zmienisz pracę lepiej siedzieć w spożywczym na dwie zmiany i mieć pewne że w razie potrzeby można wziąć urlop czy zamienić się z kimś dniami, przy dziecku nie raz jeszcze będziesz potrzebowała wolnego bo coś wypadnie i co wtedy, szkoda nerwów rozglądaj się za nową pracą na pewno coś się uda znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jak masz mozliwosc to zmien prace. . Czanka, i jak trening? Te treningi z BeFIT sa z******te. Wlasnie jestem po swoim Zrobilam jeszcze 15 min stretch. Czuje sie swietnie! Dzieki Kochane za slowa otuchy. Wiem ze bedzie lepiej. Musi byc- nie ma innej opcji. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ćwiczyłam to co Eliza. Czyli 1) 40 min z be fut, najtrudniejszy był plank I dobrze że były te przerwy 2) 10 minut ramiona z hantlami 3) 10 min hula hop Wikia moja córka chce ćwiczyć, a przy okazji mnie zmotywowala, dziś ćwiczyliśmy osobno. Eliza, szkoda że ci nie dali wizy, jedz na te wakacje, bo to co przeżyłaś to jakiś koszmar. Wspolczuję ci, chociaż jest to coś tak niewyobrażalnego, że boję się wyrazić jakaś refleksję. Na szczęście jesteś taka młoda, z czasem dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mała zmiana planów z treningiem, miała być Jillian napaliłam się na nią a wieczorem wcale mi sie nie chciało cwiczyc i pomyslałam ze zrobie chociaz przysiady... zrobiłam 3x27 z 7kg obciazeniem i sie rozkręciłam... Potem rózne wymyslane na bieząco ćwiczenia, głownie na tyłek (z obciąznikami)i brzuch(brzuszki, plank zwykły, boczny) przeplatane truchtem. Wszystko razem zajęło mi 55min a potem zrobiłam masaż bańką i po prysznicu z pilingiem posmarowałam się jakimś serum z Eveline. Skoro mam się mierzyć to muszę się wziąć w garść:Pcholera tylko dieta kuleje:/ idę spać do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wczoraj nie ćwiczyłam nie miałam czasu wróciłam ze spaceru po 20 mały zasnął mi po drodze całe szczęście że w trakcie spaceru poleciałam po wózek bo chciałam zrobić jeszcze drobne zakupy tak bym go na rękach musiała targać z drugiej strony byłby niezły trening hehe. Później musiałam posprzatać dom bo miałam taki syf że niedługo by mi wstał i wyszedł hehe skończyłam koło 23 i byłam już zmęczona nie chciało mi się już nic. Dziś znowu zapowiada się piękna pogoda więc pewnie po pracy odrazu plac zabaw ale dzis krócej bo trzeba oponkę wygonić :-P Eliza no nie bardzo mam mozliwośc zmienić pracy bo nic narazie konkretnego nie ma :-( z drugiej strony jaki nowy pracodawca odrazu da mi urlop w lipcu kurcze jestem w kropce. Myślę też nad zmniejszeniem etatu do 1/2, zatrudnił by kogoś na 1/2 dodatkowo i byśmy sobie jakoś radziły z wolnym. tyle że kasa mniejsza a jak zacznie się przedszkole to zaczną się wydatki w sumie to państwowe ale też płacić trzeba :-(. Muszę tylko poczekać z tym pomysłem jak wyjaśni się czy konkurencja dała nam popalić czy nie bo jak dała ostro to tylko się wtopie przechodząc na pół etatu bo wrazie likwidacji nie mam nic Widziałam już arbuza więc chyba w poniedziałek ruszę z moją dietą poniedziałkowa zacznę od dnia owoców. A może już od jutra zacznę hmmm... Może ktoś się przyłaczy? podam jadłospis. Jest sześć posiłków co dwie godziny chyba głodna nie będę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zaraz budzę małego i biorę go na spacer przed pracą niech trochę polata bo już krzyczy że nie chce do babci. idę też zanieść umowę do przedszkola no i pochwalę się że coraz więcej mówi tyle że jak francuz haha np brawo mówi bławo :-) Miłego dnia dziewczyny. Elizuś kochana głowa do góry, a może na urlop przyleć do Polski? spotkanie z rodziną i przyjaciółmi na pewno ci pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Aga rozpatrz sie w sytuacji i dzialaj. I nie wymyslaj zadnych owocowych dni, po co Ci to wlasciwie? zjedz normalne jedzenie. ja np wczoraj mialam na obiad wrap z mc donaldu bo dopiero wrocilam z zakupów okolo 16. odzywiajmy sie normalnie, ale nie jakies tam diety bo pozniej zjemy 2 razy wiecej i po co nam to. . Polska odpada. Potrzebuje slonca, ale takiego prawdiwego nie jak mialam w hiszpanii ze padal deszcz i wialo gorzej niz w irlandii. zobacze co mi szef powie dzisiaj albo jutro. Wczorajsze 55 min cwiczen mi bardzo moglo. Dzisiaj robie to dance aerobic 30 min tak po prostu chce sie pobawic dzisiaj zamiast cwiczyc, zeby sie rozchmurzyc wiec zaloze jakies bikini i heya :) Lajtowo jak Ty pieknie cwiczysz i jakie wymiary !!! milego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 7 rano kaczki w parku jednak nie sa glodne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a moze pogadaj z szefostwem aby dali ogloszenie ze poszukuja jakiejs osoby do pracy tylko dorywczej w wyznaczonym terminie. Powiedz ze czasem potrzebujesz wolne i sie dwoisz i troisz aby cos zalatwic, ze rozumiesz ze sklep ma byc otwarty ale tez musza Cie zrozumiec a to ze Ty pracujszz czy ktos inny zawsze bedzie problem. Moze jakas studentka? Wtedy by sie dogadali ze prYszlaby jak jest potrzeba, sa studenci co potrzebuja kase ale nie chca pracowac np. Co weekend czy od pn do pt warto sprobowac albo ktos kto ma dziecko tez potrzeba kase i chetnie by przeszedl raz na kakis czas? I problem bylby rozwiazany. Czanka hmm no jakos muszę rano wstac nie chce mi sie wieczorem cwiczyc to niestety trzeba bylo cos innego wymyslic:p sama nie wiem jak to robie chyba pierwsze pol godzinki cwicze na lunatyku;) inaczej wytlumaczyc sie nie da;) Eli tyle ciuszkow:):) super w weekend tez ide kupic jakies 2/3 bluzki bo jakos nie mam co nosic:p z checia kupilabym wiecej ale bieda w portfelu:/ fajne sa cwiczenia taneczne:) idzie sie zmachac ja robilam dzisiaj cwiczenia na pupe jakis 40 min czulam niedosyt z checia bym cos zrobila wieczorkiem ale sie nie wyrobie dzis pozniej wracam a jest pt wiec sobie daruje:p ten trejing jillian jest tam cardio czy co to za trening? Musze brac sie za jakies spalajace tluszcz bo inaczej trgo nie zgubie:/ zrobilam dzis pomiary po kawie i posilku wiec w biodrach ok nic nie doszlo w brzuchu mam 2 cm wiecej ale dojde do siebie:p czyli mam 97 cm bo mialam 95 ale stopki nie zaktualizowalam bo mialam troche wolnego ostatnio i nie wiedzialam jak to sie zakonczy:p i w udzie mi kurna doszlo mialam 59/60 a dzis 61:( no nic trza dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj zrobiłam ten trening z Denis spoko tylko piłka mi uciekała hehe jeszcze nie mam wprawy i niektóre ćwiczenia z nią nie wychodzą, w ogóle to mam zakwasy na brzuc****eszcze chyba po Fitness Blender. Dzisiaj nie ćwiczę nie miałam czasu a teraz muszę odpocząć bo padam, rano miałam niezłe cardio jak leciałam załatwiać sprawy na mieście przed pracą, jutro znowu coś z Be Fit zrobię sporo tego mają, kiedyś nawet przeglądałam ich filmiki ale byłam zbyt zafascynowana Jillian ;) W sumie to w ramach treningu skakałam na trampolinie z synem i też na piłce hehe A tak po za tym to wpadł mi w oko jeden facet w pracy od dwóch tygodni jakoś mi siedzi w głowie hehe dzisiaj podszedł i się przedstawił :)) chyba się skapnął że mi się podoba już tyle razy zagadywałam o byle czym hehe W przyszłym tygodniu koniecznie muszę się z nim umówić na kawę :P bo śmiesznie robimy jakieś podchody zamiast prosto z mostu pogadać umówić się. Wiosna chyba na mnie tak działa że romanse mi w głowie :P AGA masz racje przedszkole to wydatki, zwłaszcza ciuchy buty bo opłaty to wiadomo. Mój też gada śmiesznie ale najważniejsze że są postępy, nawet zaczyna łączyć słowa jakieś zdania tworzy jest super mimo że trochę niewyraźnie :) Za pracą się rozglądaj i bądź dobrej myśli, może w obecnej się cos jeszcze zmieni na lepsze chociaż wątpię żeby zatrudnili jeszcze kogoś. Dieta? ja się nie piszę ale staram się w pracy jeść jak najzdrowiej tylko gorzej jak wracam do domu a Ty nie świruj za bardzo bo wiesz że takie diety różnie się kończą ;) ELIZA rób wszystko co Ci sprawia przyjemność myśl o sobie to pomoże na pewno :) VERUNA działamy niech te pomiary lecą w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zakwasy po wczorajszym, dzis tylko 30min spaceru, czyli w zasadzie zero aktywności:P ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×