Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Zrobiłam plyometric p90x, chciałam przestać po 20 minucie, ale wzięłam się w garść i jakoś poszło. Dużo przysiadów, wykroków, podskoków, przysiadów z podskokami itd. ciężko, jestem zmęczona na maksa, byłam do tego stopnia spocona że okulary mi się zeslizgiwały z nosa, cała twarz spływala potem :) trening trwał godzinę. To był drugi dzień rozpiski classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim! Nie mam nic konstruktywnego do napisania hihi odezwę się później miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowo robisz p90x? Eli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobiłam 2 dni, nawet spoko dalam rade, ale wysilek ogromny, a teraz dopiero wróciłam z pracy i jak odsapne, to się zbiorę. Dziś zrobię 3 dxien, a jak mi wystarczy sił to high& tigh z brazil. Jeszcze u córki są znajomi, muszę poczekać aż pójdą. W p 90 długie są treningi i naprawdę moim mięśniom dają czadu, dziś czuje piersiowy po pompkach 1 dniu i lydki po wczoraj. Nigdy nie miałam zakwasow w łydkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo super powodzenia i wytrwałości ja też myśle że zacznę jakąś hybrydę ale to jak wrócę z wakacji ale to już za tydzień nie mogę się doczekać. Dzisiaj dieta okej siedze w domu i się uczę jadłam owsiankę mała sałatkę owocową to tylko kawałek łososia piotrowina marchewki i 4 razowe chlebki Zrobilam Back to Core Asylum Nie ma jak klasyka Aga nie no z tym brzusiem to zartowalam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam shoulders arms 50 minut i tyle, bo musiałam iść do sklepu, już mi się nie chce. Mogłam ćwiczyć brzuch, bo nie mam zakwasów, ale wiecie, wystarczyło mi to co zrobiłam. Podobają mi się rozgrzewki tego pana. I to, ze te sety poszczegolnych ćwiczeń są krótkie, trwają 60 minut. Muszę kupić cięższe hantle, albo pożyczę od koleżanki te 3 kg. A kupię, jak zobaczę czy mi te nie rozbudują za bardzo ramion. Na razie mam coraz szczuplejsze i mają ładniejszy kształt. Nogi i tyłek wymagają sporo pracy, ale Aga mówiła że w p 90 jest ciężki trening na nogi. Chyba nawet jutro wypada to ćwiczenie. Chociaż dziewczyny, naprawdę mi się nie chce jak wracam po 12 godzinach. Ani ćwiczyć, ani jeść, jestem całkowicie wyprana. Do chalean też by się przydał większy ciężar, bo tam ćwiczenia są w bardzo wolnym tempie. Póki co zostaję przy p 90 x i brazilu.Zaraz koleżance napiszę smsa, bo wiecznie zapomina mi przynieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowo mowilam ze do Szaliny trzeba ciezszy sprzet hi hi. Ten na nogi z p90x jezeli mowimy o tym samym trwa chyba 1.5h . Eli brawo! Co robi reszta ldziewczyn? Ja mam problem z tym ganglinem cz jak tam to zwal. Nie mam pojecia co cwiczyc zeby nie zaszkodzic. Dzis planowe wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylam ja Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wspolczuję, ja właśnie najbardziej boję się kontuzji i przetrenowania. Dlatego dziś nie cisnelam. Jutro jest jakaś joga a pojutrze dopiero te nogi. Mam nadzieję, że mi zakwasy w łydkach ustąpią, bo jak nie to zrobię dzień wolny, albo stretching z ostatniego dnia czyli odwroce kolejność. Po dzisiejszych ćwiczeniach przeszły mi zakwasy w klatce piersiowej, rozruszałam to. Nadal mam te sama metodę, jak czuje, że coś jeszcze wymaga regeneracji to nie ćwiczę. A powiedz ta gulka cię boli? Dziewczyny, a wy jak tam, zabiegane, czy coś ćwiczycie. Czanka, całe wieki cię nie było :) Mam wrażenie że brzuch mam większy, mięśnie mi spuchly czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj wolne mialam dzis Turbo ewki i 15min dodatkowo na brzuch zrobilam. Aga nie pociesze Cie ganglion to cholerstwo co robi sie z przeciązeia stawu, jesli raz sie zrobil to bardzo mozliwe ze zrobi sie znow gdy przeciazysz reke. tego sie nie leczy, mozna rozmasowywac mascia z kasztanowca, tania, bez recepty albo po prostu masowac on musi sie wchłonąć. jak kilka lat bedzie meczyl to w ostatecznosci sie wycina ale lepiej tego nie robic bo to na zawsze uszkadza torebkę stawowa a nie daje gwarancji ze sie nie zrobi znowu. moj jest traz "schowany" a w czasie zaostrzenia nie cwiczylam bo bolalo strasznie i pogarszalo sprawe. rozgrzewej dłon, przed treningiem i nie trzymaj w jedej pozycji długo bo gangliony wowczas się powiekszają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga najlepiej nie cwicz albo nie cwicz tak intensywnie. ja dzisiaj tez nie cwicze, masa nauki i pozniej duzo godzin pracy wrrrr Wikia, Ewka wciaz rzadzi!:) napisze bilans na wieczór powodzenia Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaje mi ćwiczyć na brzuch i na nogi no i bieganie ;-) z hantlami narazie musze sie pożegnać :-(. lajtowo to boli przy wysiłku jak cos dzwignę lub za mocno złapię nawet za poręcz. najgorsze że się zapominam i łapię w tą rękę :-(. Własnie wikia wczoraj gadałam z jedną rehabilitantką też mi powiedziała że mam masować tyle że jak mocniej przycisnę to boli :-(. Długi ci się wchłaniał? Tydzień jestem w stanie wytrzymać ale miesiąc hmmm no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agus, widzisz, skupisz sie teraz na brzuszku. Wyrzezbisz ABS. Nic sie nie martw, uszy do góry !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie przejmuj sie tak:) Eliza ma rację skup sie na brzuchu, zrobisz kratę, potraktuj to jako pretekst do tego. wchłaniał mi sie około 2 tyg mniej więcej. 2-3dni nie cwiczylam w ogóle na poczatku (w moim przypadku pompki byly niemozliwe i deski na prostych rekach bo to nadgarsetk był) a 3ego dnia juz zaczelam cwiczyc ale bez ćwiczen z reka, wszystko modyfikowalam albo robialm na lokciach itp. teraz tez uwazam bo on w kazdej chwili moze wrocic (raz wrocil na kilka dni:)) nie robie codziennie cwiczen na rękach (pompek, desek) tylko daje odpoczac rece. Kochana, ewidentnie jestes przetrenowana, za duzo od siebie wymagasz, wyluzuj zaplanuj czas na regenerację:)Elizka, tak ostatnio u mnie duza przewaga Ewki:D ze dwa, trzy razy z Natalia Gacka. na insanity nie mam siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałyście mnie nie ide dzis na siłownie poćwiczę brzuch w domu jak uprzatne ten burdel remontowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i abs hahaha dobry żart. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się dziś nie chciało, masakra.Wyłączyłam yogę z p90x, podziekowałam po 20 minutach, a trwa 1,5 godziny,,widocznie nie dojrzałam do tego treningu. Następnie pokręciłam 10 minut hulahopem, zrobiłam 10 min bum bum rapido, 10 min abs rapido. Wyszło 50 minut, ale nic się nie zmęczyłam, no bo w sumie nie chciałam. Taki trochę bezcelowy ten trening. No trudno. Lepiej że się trochę poruszałam, a nie zmęczyłam przed jutrzejszym treningiem na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie sprzatałam mam biało w domu a jutro będzie gorzej :-9 bo będą ścierać. Byłam na placu zabaw dwie godziny biegałam (zabawa w berka) i ćwiczyłam nogi i pośladki (na huśtawce równoważnej ) :-) teraz będę kąpać małego i ponieważ jeszcze jest jasno skoczę sobie pobiegać :-D. Wracam do jedzenia kanapek w pracy bo jak wracam to żrem jak świnia aż się zapacham taka jestem głodna mimo że w pracy głodu nie czuję to jak wracam to jakby mój żoładek nie miał dna :-(. jak jadłam kanapki to było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegałam pół godziny (niestety nie mogłam dłużej bo młody nie spi) odrazu jak wróciłam padłam na podłogę i zaczęłam ćwiczyc brzuch 10 minut to co pamiętałam bo na kompie dziś króluje Miś Kuba ;-) tylko 10 minut planowałam przynajmniej piętnaście ale młody wlazł mi na brzuch i oddychał tak jak ja smiałam się w głos nie szło dalej ćwiczyć potem rozciaganie. Myślę że jako tako trening mogę zaliczyć od jutra wracam do biegania interwałowego zajmuje mniej czasu na siłownie zaryzykuję chyba w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bzrdzo dobrze Aga, nie mozna sie forsowac. ja dzis wolne od treningów:) dobrej nocy laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski :) jakim cudem starcza wam rano owsianka? 0_o najadacie się? wgl czy macie jakiś "smaczny" sposób na owsiankę:P ? ja nie przepadam za mlekiem wgl, jak jem go z płatkami to muszą być jakoś słodkie, choćby kapkę... nie ćwiczyłam dwa dni- leń ;( ale dziś zaczęłam dzień od 40 min : meiszany trening z natalią, mel b i tiffany :) baaaardzo przyjemnie :) nie umiem zrobić tego ćwiczenia bez podpórki: 1:50 min. "świeca" http://www.youtube.com/watch?v=wVxbzAuXgyk :( umiecie? ^^ Lajtowo, Ty wymiatasz z tymi treningami, pracujesz po 12h i dajesz radę ćwiczyć codziennie? szacun! :) cieszę się, że udało mi się zwlec na matę :D teraz prysznic i śniadanie... papa :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Hej :) jestem juz po owsiance:) ziomalka owsianki nie jem na mleku, raz na jaaakis czas mi sie zdarzy ale najczesciej na wodzie. nie wiem jak Ci moze nie smakowac chyba ze robisz samą? jak robisz? a cukier masz w owocach...:) moja dzisiejsza owsianka:4łyzki pł owsianych górskich (nie błyskawicznych!), zurawina suszona, śliwki susz., orzechy włoskie, łyzeczka cynamonu PYCHA :) taka owsianka jest słodka ale jesli chcesz ulepek to dodaj ksylitol lub miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, no to tak to może być smaczne nawet... spróbuję! :D a ulepu mieć nie muszę, miód to trochę może by było za dużo... ja na power pump się zapiszę, bo mi właśnie chodzi o motywację- a 120 zł za 3 razy w tygodniu to jets ok :) i będę się z koleżanką widywać, a to zawsze coś :))) DZIEWCZYNY POLICJA ZNALAZŁA MÓJ ROWER ;D WCZORAJ ZADZWONILI ;D ;D ;D HAHAHAH :))))))))))))) ziomalkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po owsiance jestem najedzona, ale zawsze mi się za dużo sypnie, dodaję rodzynki. Tu chyba cud Ziomalka że znaleźli twój rower, policja nie zajmuje się zazwyczaj takimi bzdetami :) sama nie mam ale jak znajomym ginęły to na zawsze. Dziś rano pocwiczylam 1) 20 min legs back z p90 resztę zrobię wieczorem 2) 40 minut high thigh z brazil 3) 10 minut hula hop W czerwcu będę krócej pracować, a wakacje mam wolne. Tyko maj taki uciążliwy, no ale więcej zarobie, coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja powyżej. Dziewczyny naprawdę fajny jest ten high thig z braxil, gumę mam pasmanteryjną, muszę poprawić szycie bo się pruje, ale swoje robi. Szkoda że jeszcze tyle tłuszczu mam na tylku, muszę naprawdę go katować :) druga faza cyklu, biust taki wielki, że przy rozgrzewce muszę go trzymać przy pajacykach, chociaż mam dobry biustonosz, no ale różnica prawoe 30 cm między biustem i pod biustem wskazuje że muszę mieć ten kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski wikia ale pupaaaaaa widac ze sie uniosla:):):) i tak mialas ladna pupe jak tak dalej pojdzie to pupe bedziesz miala pod karkiem tak Ci sie uniesie hehhehe ;) Lajtowo brawo dobra robota:) super masz efekty dobra praca poplaca:) Ja Laski odezwe sie za jakis czas nie bede czarowac ani zmyslac wymowek mam lenia i to porzadnego musze sobie z nim poradzic najgorzej sie ruszyc, od dzis planuje ale wiecie jak to iest ja juz planuje hohoho ale w czerwcu przyjezdza kumpela mamy isc na basen mialo byc tak pieknie a ja wszystko z******am ale jak pomysle ze znowu moje zycie ma polegac na siedzeniu w robocie caly dzien wrocic szybko o 20 ,zjesc kolacje zabrac sie za ćwiczenia o 21 pozniej sie ogarnac jeszcze zmpsem na dwor powaznie mi sie nie chce ale wiem ze musze wiec musze tego lenia pokonac, jeszcze sie budujemy i jest co latac... dajcie mi troche czasu i blagam o wyrozumialosc;) i nie obrazcie sie ze nie bede pisac jakis czas ale nie ma sensu pisac i bujac w oblokach;) obiecuje ze niedlugo wroce mam nadzieje ze za 2 tygodnie:) Ziomalka ja owsianke jadlam mleko plus woda sprobowalam na wodzie i mi nie smakowala, owsianke jadlam z platkow orkiszowych jak mialam ochote na szalenstwo dodawalam banana ktorego uwielbiam;) ale niestety zbyt dobrze na mnie nie dziala jakby to okreslic? Poprostu wysrac sie nie moge pozniej:p 3majci sie Kochane nie idzcie moimi sladami i cwiczcie dzielnie bo ja tu wroce:> :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna bierz.d**e w troki chyba ze.chcesz byc znow gruba! Ziomalka super ze Rower sie znalazl Moja owsianka jest na mleku z orzechami I miodem wystarczy mi energii na dlugie godziny;-) Dzisiaj pracuje dlugo Dieta Owsianka Ryz 70gram plus 2 jajka 2 male jablka W pracy surowka z kurczakiem Dzisiaj nie cwicze ale jutro moze sie juz zbiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dzis tylko brzuch 15min, nie mam sily jakies przeziebienie:( zrobilam za to masaz kremem ujedrniajacym, tak do czrwonosci.Aga jak Twój ganglionek?:) robisz mu masaże:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna słyszysz co Eli powiedziała? dupa w troki i do dzieła! my sie na Ciebie nie bedziemy gniewać ale za to Ty poxniej bedziesz miec wyrzuty sumienia. jesteś piękna dodaj sobie jeszcze odrobinę piekności ćwiczeniami:D z hantlami Ci do twarzy ja to wiem! jak sobie pójdziesz na AŻ DWA TYGODNIE to będzie tu smutno i cicho... a pupa ci urośnie tak ze jak wrócisz to Cie nie poznamy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×