Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćaga
Wikia ja dopiero dziś przetestuje tomka tak to byłam na siłowni. Od wczoraj znów mocne postanowienie poprawy nie zjadałam nic słodkiego (nie licząc oblizania loda bo dziecku ciekło wyjątkowa sytuacja) Powstrzymałam się nawet od zakupu dla siebie loda a to naprawdę spory wyczyn dla mnie bo to moja miłość hihi.Za 8 minut biorę się za Tomka zjadłam kromkę z wędliną żeby nie na pusty żołądek :-( . Pisałam wam że faceci na siłowni to gorzej jak baby? hehe. Ostatnio byłam na biezni obok takich dwóch o matko już myslałam że zrezygnuję tak trajkotali a muszę zgubić 10 cm a to strasznie przytyłam, a to źle się czuję taki gruby hahahaha, nawet jakieś tabletki z neta na odchudzanie chcieli zamawiać matko myślałam że tam nie wyrobię . Dziś poniedziałek czas na zmiany drukuję cv tylko coś moja drukarka ma zwiechę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
cv nie wydrukowałam zgrałam na pendraka i gdzieś spróbuję indziej drukarka mi nawaliła akurat w takim momencie :-( Jedno cv wysłałam mailem chociaż tyle. Przerobiłam Tomka podoba mi się ten trening inetnsywnośc ok tyle że na poczatku jest kop i musiałam przestawić organizm z siłowni na domówkę hehe ale druga runda już poszła gładko . Wikia to nie ma porównania domowe treningi a na siłowni w obu przypadkach ćwiczy się innaczej. Lubię i to i to pewnie gdyby nie praca to na siłownie bym nie chodziła bardziej mnie ona mobilizuje po całym dniu pracy bo wiadomo szkoda płacić i nie chodzić. Przy ćwiczeniach domowych ma się cały czas zadyszkę hehe a na siłowni przy siłowych to nieraz kręci mi się w głowie od wysiłku i czujesz bólw mięśniach a przy cardio takim jak robie na bierzni to właściwie tej zadyszki nie ma tylko pot się leje a nogi jak z waty właściewie po 30 minutach już mi wszystko jedno bo nogi same niosą i dobijam do 60 minut cardio. . Nie wiem jak mam to innaczej porównać. faktem jest że to są dwa różne wysiłki ale obydwa kocham hihi. P.S nie myślałam że te pompki z Tomaszem pójdą mi tak gładko nie zdązyłam ich jeszcze poczuć a on 10 sek. przerwy :-D. No i wielki plus za zbędne gadki typu dasz radę wierzę w ciebie itd uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veruna
Wikia moje podsumowanie miesiaca wyjdzie chyba polowa z Twoich;) caly czas walcze ze soba powoli sie zabieram;) teraz weekend mialam wolny bo w pracy i mezulek mial swieto ale od dzis robie aby znowu palac miloscia do cwiczen robie fokusa plus cwiczenia na posladki i brzuch co drugi dzien wyjdzie jakies max 40 min. Nie chce za dlugo a poruszac sie chce troche, nie zalezy mi na redukcji narazie bo w przyszlym tyg. Przez jakis czas bede w pracy do 21 wiec nie bede cwiczyc bo nie bedzie kiedy wogole cale plany mi sie cholera posraly:/ myslalam ze rusze z lisa od lipca bardzo mi zalezy a w lipcu jeszcze bede do 21... nie wiem jak sie ulozy wszystkoale wielkie nadzieje mialam w lisie:p oby szlo wszystko razem dograc. CZANKA zyjesz? Napisz co tam u Ciebie..jak randeczki? O tluszcz nie pytam;) chcesz nas opuscic? chyba oszalalas? Nie gnebimy Cie cwiczeniami ale czasem napisz co u Ciebie:) chyba ze wszystko poszo tak do przodu ze juz sie obsciskujssz z lubym i kompletnie jie masz czasu:p to rozumiem;) u mnie na dzis core cardio z focus beta plus zestaw na posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nazywa ten trening z tomkiem? Chyba wyprobuje, tak zachecacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
VEruna super kardio. zrobilam skalpel ewki i 15min brzuch. na mam ochty na meczace treningi jak mysle o skakaniu to mi sie słabo robi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga a ja myślałam ze siłka i treningi w domu są w miare podobne:) nie porównam w najblizszym i zapewne dalszym czasie bo zupełnie mnie nie cxiągnie na siłownię ale pewnie dlatego ze nie wiem jak tam jest. Czanka to chyba na zabój sie zakochała, bez pamięci! aż zapomniała że jest Czanką na kafe:D:D chyba jej na maila przypomnienie wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie odzywalam się bo wczoraj też nie ćwiczyłam. Złapałam strasznego lenia plus pół dnia miałam kaca i zjadłam czekoladę na raz :) dziś sobie postanowiłam odmienić i zrobiłam 1) 50 min http://www.youtube.com/watch?v=VFKXE8HEG30&feature=youtube_gdata_player 2) 30 min http://www.youtube.com/watch?v=11JXbBBgfWg&feature=youtube_gdata_player 3) 20 min hula hop W maju miałam 19 dni treningowych, bez szaleństw. Dziś mnie córka pomacała po brzuchu i udach i była w szoku, bo czysty mięsień jest. Szkoda że go na sto procent nie widać, tzn trochę widać, bo mi przebijał przez sukienkę na spotkaniu klasowym i kolega, który zawodowo zajmuje się fitnesem pod razu zauważył. Pogratulował mi, że mam plaski i umięśniony brzuch. Plus jest taki, że nie muszę wciągać nawet po 6 piwach hehe. Dziś się treningiem zmęczyłam, spocilam, no ale 3 dni przerwy to jeszcze nie miałam, a obiecywałam sobie że jak nie będę ćwiczyć to chociaż hula hopem pokrecę. No trudno, ważne że dziś się zmusiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Lajtowo nie lubię cie za ten płaski brzuch :P ale czekaj niech no ja tylko zmienię pracę :-D. Nażarłam się dzis pierogów z brokułem pychota ale jestem pełna wypiłam litr mate :-D muszę jeszcze walnąc litra czegoś bo dziś w pracy nie miałam czasu i nie wypiłam ani kropli taże mam za sobą 5 szklanek mate i jedną herbatę plus woda podczas treningu Moje menu 1 kromeczka żytniego z chuda szynką (przed treningiem) 2.owsianka 3 dwie małekromki zytniego z chudą szynką pomidory 3szt (malutkie) 4. dwie kromki zytniego z chudą szynka+ 6 ogórków małosolnych :-P 5. pierogi z brokułem Myślicie że za dużo dzisiaj zjadłam te pierogi o 18 i już na pewno nic nie będę jeść tylko pić. Kupiłam sobie vigor energy i dodatkowy magnez bo strasznie mi się wypłukał nie dośc że skurcze łydek to jeszcze ręcę mi zaczęły drżeć po trzech dniach brania jest lepiej obym tylko nie zapominała łykać ale się rozpisałam :-) Dziwnie się czuję jakbym dziś nie ćwiczyła szkoda że mi tego nie brakuję jak mam lenia i naprawdę nie ćwiczę hehe.jutro w planach siłownia :-) w środę też w czwartek nie wiem bo umówiłam sięz koleżanką postaram się pić kawę zamiast piwa ale nie wiem czy mi się uda bo nie widziałyśmy się kupe lat :-) Czanka właśnie gdzie jesteś? Veruna spróbuj Tomka a ty wogóle próbowałas juz którys trening z nim? A wikia jeszcze co do siłowni to mam wrażenie że trening na siłowni mi szybciej schodzi mam wrażenie że żeby poćwiczyć wszystko co bym chciała to zszedł by mi cały dzień dlatego pewnie treningi rozpisuje się na partie i co dziennie co innego się ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
O boże Lajtowo ale długo ćwiczyłaś... kopara opada.. musze wzac do roboty przynajmniej zeby czas cwiczen był dłuzszy. gratuluje pieknego brzusia:D Aga duzo nie zjadłas ale na kolacje chyba zły wybór na duzo wegli, jeszcza jak robilas na bialej mace to lepiej jest wczesniej pierogi. ja tez dzis jakdam pierogi ale z serem. mialam ochote na smazone wiec zjadłam na sniadanie zeby sie nie odłozyły w oponce:P Napisałam mail a do Czanki moze zajrzy na poczte kiedyś i odpisze nam na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Lajtowo zmobulizowalas mnie postanowione, zrobie dzis jeszcze raz 15min na brzuch:D ziomalka co tam? cwiczysz? nie obijaj się kochana!:D odstaw te ciasteczka i wracaj do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia wiem ze te pierogi na kolacje to troche pozno tyle ze ja nie mam mozlwosci wczesniej pocieszam sie tym ze brokol jest dietety2zny he he ja ide spac po 22 wiec moze sie nie odloza w bo2zki ja jadlam smazone ale na patelni grilowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
zrobiłam 25min brzucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. dziś już mi się tak lekko nie wstawało jak wczoraj na szczęście wieczorem siłownia bo dziś rano nie mam takiej weny na trening jak wczoraj :-P. Coś mnie dziś cudownie przeczyściło Veruna :-D Są trzy opcje albo jeszcze dziś dostanę okres co jest wysoce prawdopodobne bo zaraz powinnam albo po pierogach z brokułem choć jadłam nie raz i nie miałam takiego efektu albo po tych 5 kubkach mate :-D widocznie jeden to dla mnie za mało hehe. Własnie parzy mi się dzbanuszek :-) . Wikia czy wogóle można pić taką duża ilość? Zważyła bym się i pomierzyła bo tak dziś fajnie w kibelku ale jestem przed @ a to nie jest wtedy dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Cześć dziewczyny:) Ale sniadanie mi smakowało:D oh tak mi dobrze:D:D hehe a takie niby nic: 2 jajka na twardo (nie kroiłam) 1 kromka chl. z kapką zimnotł. oleju rzepakowego 2 rzodkiewki, 3 liście sałaty, 1 cały pomidor Aga można! mate pije 3/4kubka i zalewam, wypijam, zalewam aż smak sie wypłucze i to wychodzi 4-6razy przez cały dzień i tak sie pije, cejrowski tak pije i ludzie "stamtąd";) no i masz gwarancje że witasz tron codziennie (a jesli w diecie mało mięsa a duzo warzyw to kilka razy dziennie). ale nie pijam codziennie w tamtym tyg przez jeden dzień piłam. przypomniałaś mi wiec sobie zrobię:P tylko nie mozna na wieczór świezej pic bo spac nie mozna, przynajmniej ja tak mam. chyba ze szykuje się wyjscie do znajomy/impreza to nawet dobry pomysł sobie mate strzelić. Tez jestem przed okresem, ale zmierzyłam sie i zważyłam bo brzuch mimo tego wygląda ładnie:) opłacają mi się te cwiczenia na niego:) żeby mi sie jeszcze chciało bańką pomasować to byłoby bosko! Zastanawiam się żeby w tym tygodniu zrobic rozciąganie z Insanity albo Fokusa by czuję ze potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tym razem mnie Wikia zmotywowałaś swoim ładnym brzuchem ;p tzn pozazdrościłam tym razem tobie, więc.. idę na matę !!! a wczoraj miałam przerwę niestety :( zjadlam prince polo i 3 mini muffinki :( własnej roboty, no ale... dziewczyny, łosoś jest dobry na dietę? tzn chyba wsz ryby sa, prawda? ja moj piekłam, trochę masła dodałam, ale nie duzo, było pycha plus makaron z fasoli mung (mój ulubiony<3) chyba sie przerzucę na ryby pieczone- uwielbiam je!!!! podcielam grzywke u fryzjera- ladnie :) ech czemu tak ciezko schudnac, a tak latwo przytyc? :( nie moge sie doczekac az kupie rolki, sa rewelacyjne na uda, tak ladnie i szybko nogi chudna... mam dzis dolka wygladowego... cwicze i nie zre, a co... wcale nikt mi nie mowi ze widac efekty, to jest przytłaczające :( :( :( buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Ziomalka to dla mnie zaszczyt:) ale to zaczęło się od Lajtowo, ona ma juz boski brzuch i wlasnie jej sama pozazdrościłam dlatego dodatkowy trening wieczorem zrobiłam:D Na pewno hula hop duzo daje przeciez to się nonstop napierdziela w każdą stronę:) A własnie Lajtowo kręcisz o obie? Na tyle jestem zmotywowana że zrobie za chwile Tiffany boczki (wieczorem też coś)mimo ze mnie babeczka wkurza z tym świergoleniem heheh, przemogę się po jednym razie może nie zwymiotuję, chociaż... kto wie - jak się mocniej zakołyszę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
łosoś, tunczyk są idealne na diecie, makrela jest bardziej tłusta ale w porównaniu do wieprzowiny to jest dietetyczna:D no i ma zdrowy tłuszcz, dobrze działa na nawilzenie skóry i odporość. można jeśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Ziomalka nie martw sie jak ktos Cie czesto widzi to nie zauwaza zmian, mi po 3 miesiacach albo 4 jak zjechalam 13 kg to ludzie zaczeli mowic ale to tacy ktory mnie widzieli raz na miesiac a tacy co codziennie to nie...ewentualnie ze ladnie wygladam;) badz cierpliwa mierz sie to najwazniejsze:) ja nie cwiczym cholera jasna....i zzarlam czekoladenmilke cholera:/ jestem taka zla na siebie ale jak mnie napadnie nie moge sie opanowac ale musze dac rade MUSZE, nic mnie tak nie dop******i jak slodycze:/ ale postanowilam od lipca robie Lise!!!!!! Aga dzieki za cynka mate wyprobuje;D Tomka robilam jakis trening ale wogole sie nie spocilam:p mnie tez cos przeczyscilo w piatek i tak mnie przeczyscilo ze moja dupa do dnia dzisiejszego zrobila se przerwe:o ja tez kupilam magnez ale lezy w torebce juz chyba 2 tyg:p wlosy wypadaja garsciami i mam drgania miesni czasem powieki myslalam aby zrobic badanie na magnez ale nie chce mi sie byc na czczo z rana:p Lajtowo wielkie gratulacje:) nie wciagac brzuch cos pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
jak juz się suplementujecie to może kupcie dwa zestawy pierwiastki i witaminy, albo jeden mają cene taka jak sam magnez a jest więcej składników. wiecie ze przy intensywnych cwiczeniach spada poziom jakiegos babskiego hormonu i powoduje to m.in osłabienie i wypadanie włosów... Zrobiłam 35min róznych cw. na tyłek, ramiona, brzuch z hantlami i na koniec 10min z Tiffany. nie była taka wnerwiająca jak ją wczesniej zapamietałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Nie bedzie to czasem estradiol? Cos w tym typie moze byc....moze on spada przed @ dlatego jest sie oslabionym przy cwiczeniach, tak samo w ciazy jak sie jest to cos nie spada i wl. Nie wypadaja, matki beda wiedziec moze;) ehhh wikia wszystko ladnie pieknie gorzej z systematycznoscia:/ i jak tam kolka po Tiffany Cie nie zlapala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pompki na nich nie zrobisz bo się będą toczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale się wczoraj wkurzyłam nasmarowałam tutaj sporo tekstu a nie mogłam dodać wy tez tak miałyście? dlatego taka cisza była wieczorem? Żeby nie było wczoraj 70 minut cardio :-) Dzis idę poroznosić trochę cv po pracy Miało być dziś 30 stopni i dupa za oknem pochmurno Wczoraj o mały włos a zjadła bym krówkę tak mi się zachciało i przypomniałam sobie że w bluzie w pracy mam jedną dużą krówe kiedy sięgałam do kieszeni weszła koleżanka odskoczyłam jakbym miał popełnić jakieś przestępstwo hehe. Pogadałyśmy trochę i zapomniałam o tej krówie uff Ktoś na demną czuwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Czesc piękne:P Aguś wczoraj nie wchodziłam w ogole bo zajęta byłam, mówiłam ze oprócz porannego treningu cos wieczorem zrobie ale nie zrobiłam i dobrze hahha :D taaakie mamz akwasy po tiffany że o matko! całe boki pleców i posladki! oj...nie wiem jeszcze czy bede cwiczyć dzis, wieczorem sie okaze. Veruna bardzo fajne hantle, bierz! super jest to że są od takich malutkich, możesz bardzo dokładnie regulować ciężar hantli. Tez planuję zakup fitnessowy ale stanik. Gdy będzie ciepło będę biegać:) Wacham sie pomiędzy dwoma markami (kurde nie moge linka wstawić): Shock Absorber RUN 5044 biustonosz sportowy Panache 5021 Sports biustonosz sportowy z shocka podoba mi sie niebieski ale jeszcze nie zdecydowałam:) na pewno któras z tych marek tylko mysle jeszcze nad modelami, musi być do biegania i.... ładny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalkaaa
wiem wiem, że cudów nie ma... idę do dietetyka dziewczyny. Wiecie jaki jest mój największy problem? Ja nie umiem wyluzować, i albo robię coś w 100 % albo wgl. Przykład? Ostatnio ćwiczyłam intensywniej (bardzo przyjemnie już się zrobiło, kondycja tr lepsza) ale jadłam też coraz mniej- np śniadanie + obiad i koniec. wychodziło 800-900kcal a przecież ćwiczyłam więc powinnam zjeść trochę więcej... Poza tym zapominam o wodzie :( i znów spuchłam, jestem ociężała jak ciężarna 0_o w dodatku od zatrzymania wody mam migrene dzień w dzień... Wczoraj postanowiłam zrobić 25km na rowerze po zjedzeniu jednej bułki i skończyło się na 7km. Pójdę do jakiejś dietetyczki bo musi mi ktoś ułożyć jadłospis pode mnie (jako migrenikowi) i powiedzieć co ja źle robię, że schudnąć nie mogę. Od 3 lat nie mogę się pozbyć 3kg... I miałam wczoraj atak histerii godzinny w związku z tym wsz i poszłam spać po tym jak po swoim "zabójczym" menu w ciagu dnia wcisnęłam w siebie dwa udka z kurczaka a na dokładkę poprawiłam 0,4l algidy :)) ah, i jeszcze szklanka wina białego ;) Także teraz nawet śniadania mi się nie chce :) dość mam tego wsz poważnie :( i siebie samej :( i tego że schudnąć nie mogę, że ciągle puchnę i że nienawidzę swojej pracy :( papap :* ps. Aga a nie mówiłam Ci, że tak działa yerba mate;p ? :)) Lajtowo ja muszę zobaczyć jakąś fotę twojego brzucha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wgl jak zaczelam liczyc, ze pomimo tego ze prowadze siedzacy tryb zycia (jade w autobusie-siedze, w pracy siedze, w domu siedze) to rpzeciez 3,4 razy w tyg cwicze i wyszlo, ze powinnam zjadac ~2150kcal (tzn to jest obliczone na podst wieku masy i milion atys innych wskaznikow) a ja jem codziennie max 1500kcal. Moj facet twierdzi, ze jem neiregularnie i w dodatku za malo, wiec wsz co zjem moj organizm na zapas odklada jako zapasy tluszczu... nie chcialo mi sie z nim klocic, bo to glupie malo jesc i tyc ;p ale... moze COŚ w tym jest? ja nie mowie ze przytulam, bo w sumie po 1cm stracilam, rpawda? tylko ciagle puchne, mam zaparcia, glowa mnie boli i gdzies popelniam blad... :( a ze ejstem migrenikiem i powinnam jesc i pic o regularnych porach + chodzic spac codziennie o tej samej porze wstawac tez, to w dodatku codziennie boli mnie glowa (napi**dala to lepsze określenie). M. mi podliczyl ze przez maj nie bolala mnie glowa 5 razy (zapisywal to sobie i liczyl 0_o) Jak boli mnie glowa (wcz poszlam spac z bolem glowy i dzis sie z nim obudzilam:) i tak sobie trwa dalej) to nie mam ochoty cwiczyc, bo PO boli jeszcze bardziej :( a z kolei regularny sport tez jest dla migreny b wazny, bo rozszerze czy tam skurcza naczynia krwionosne!!!!! co z kolei jest przyczyna boli glowy. jak widzicie wsz to sie zazebia i ja juz dluzej nie ejstem w stanie sama nad tym panowac :( dietetyczka,do ktorej sie wybeiram skonczyla medyczna akademie i pracuje jako dietetyk kliniczny, podobno zna sie na migrenach tez, ale ma termin najblizszy dla mnie 4 lipca ;( a ja wtedy juz na obozie z dziecmi i codziennym basenem :(:( ale nic, zapsize sie i po powrocie do niej, trudno...!!!!!!!!!!! chyba, ze ja gdzies w waw wczesniej dopadne.... ech :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
ziomalka jesz za mało. jesteś mojego wzrostu. powinnas jeśc tyle co ja:) jem 4-6 posiłkow dziennie. teraz. gdy byłam tłusta jadłam 1-3razy dziennie. TYLKO. i dlatego nie mogłam schudnąć. 800-900kalorii oznacza dla Ciebie i dla mnie tycie lub zastój. nie chudnięcie! schudniesz obcinając nieduzą ilośc kalorii tak by nie obciązyc organizmu, aby miał energię na podstawowe sprawy tupu trawienie, oddychanie, sranie, myslenie, patrzenie itp. 800-900kcal to ZA MAŁO na podstawowe funkcje zyciowe - po prostu WYKAŃCZASZ się, OSŁABIASZ swój organizm i dlatego on próbując się ratować hamuje metabolizm i przestawia Cie w tryb uśpienia abys nie umarła. jedz 1500kcal, w 5 posiłkach z czego ostatni niech bedzie np. puszka tunczyka, 1 kr chleba, cała papryka czy pomidor itp. albo zamiast tunczyka serek wiejski. jesli kolacja wypadnie Ci pózno np 21:00 bez chleba, tylko białko i warzywa. zobaczysz ze zaczniesz chudnąc jaks szalona. gdy pojdziesz do dietetyka tez bedzie Ci kazał jest 5 posiłkow dziennie, nie łudz sie ze powie Ci "spokojnie, 3 wystarczą!":D przesto ze głodzisz ciało mozesz miec zły nastrój, brak sił itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
nie panikuj kobieto:D wyluzuj. wcinaj białko tunczyk, makrela, serek wiejski, jajka, mozarellę, soczewicę, fasole, drób, swieze warzywa i mało owoców, ogranicz mączne, 5razy dziennie male porcje, duuuzo wody 2 litry i schudniesz zobaczysz. najgorsze co mozesz sobie robic to 2-3posiłki duze i Sahara w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
/sprawdzam czy mam stopkę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wyzej jestem pomarańczowa? przeciez sie zalogowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×