Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

nie chcesz mieć takiej pupy jak ja - tzn na plecach? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ani mi się waż!!! Słyszysz? stęskniłam się za twoim dupa marynie a ty mi tu wyjeżdzasz z dwoma tygodniami! O nie nie zgadzam się dość już się opierniczałaś słyszysz? Mi też się nie chce ale cóż trzeba wziąc się w garśc bo tylko my tu grube zostałyśmy. proponuję ci bieganie interwałowe. Znajdziesz 20 minut dwa razy w tygodniu? Gwarantuje ci super efekty. Możemy biegac razem wirtualnie hihi Co ty na to? ... Wikia moj nowy przyjaciel bez zmian aczkolwiek juz tak nie boli czy ja mam go masowac tak żeby czuc ból?. Dziś chyba poćwicze tylko brzuch albo wcale mam na podłodze pełno chrupek rozdeptanych tak się świetnie bawiło moje dziecko z psem oszaleje w reszcie chałupy biało mimo mokrych prześcieradeł na drzwiach i tak się nosi :-( Nie wiem kiedy ja to ogarnę :-( ... Ziomalka ja jem na wodzie ale kupuję w kauflandzie gotową z orzechami i rodzynkami kiedys pisałam skład nie ma cukru za to kokos, słonecznik i wiele jeszcze, zalewam wrzatkiem czekam aż nasiąknie i wsówam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta dziś: dwie kromki orkiszowego pieczywa z wędliną i pomidorem zupa plus dwa plastry "pasztetu" z mozarelli szpinaku i wołowiny dwa pieczone ziemniaki surówka z czerwonej kapusty jak chce mi sie cos slodkiego ;( bede jadla lody chyba ;( a teraz pije lampke wina czerwonego :D z rowerem to jest tak, ze wcale go nie znalezli, bo go szukac nie musieli. podobno ktos go chcial ukrasc, a ochrona przyczaila, i go przeniesli w inne miejsce. ale jak ja chodzilam i szukalam to nikt nic nie wiedzial, dopiero policja. DObrze, ze jest- bylo mi napraaawde smutno :( ;p Veruna dawaj! ja sie nie poddaje bo mi glupio, wz tak cwiczycie, ze szok 0_o tez mi sie nie chce, i nie bede jesc jogurtow i owsianwk bo mi po prostu nie smakuja ;( ale wakacje ida i fajnie byloby miec bluzke odslaniajaca pepek :))) pomysl ile juzz robilas a jak ci sie nic nie chce to idz chociaz na dlugi spacer, zawsze cos :) ! dwa tygodnie masz do czerwca, do basenu kuuupa czasu :D (ja mam deadline 29 czerwca- wtedy wyjezdzam na oboz z dziecmi ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja masowalam delikatnie bo to strasznie bolało ale wiem ze niektórzy uderzaja tym o blat stołu czy cos podobnego zeby go rozwalić, albo wduszaja na siłe. mnie to przeraża..ziomalka krój ładny ale nie bedzie Ci za gorąco?? moze jakąś krótszą upoluj:) pokażesz nózki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie ćwiczyłam wieczorem, dobrze że rano dałam radę Ziomalka sukienka piękna, to pewnie żorżeta ta wierzchnia warstwa, bedzie pięknie się układać. Po kilku sezonach kiedy maksi odesłano do lamusa znów są w modzie kwestia przełamania się i założenia. Ja kupiłam ostatnio dwie maxi jedną z bawełny granatowa opieta, jakby krój dłuższego t shirta, a druga w tym stylu co w linku w kolorze bakłażana. Jeszcze tylko super delikatne sandałki na płaskiej podeszwie i bedzie git. Szkoda że lato takie krótkie i nie ma tylu okazji żeby ponosić wszystkie letnie ciuchy, zawsze jakiś deszcz to się zakłada dżinsy i baletki jak wczesną jesienią i wiosną. Mam nadzieję że uda mi się te sukienki założyć. Większość mam krótkich, ale jak nie zaczniemy nosić to mody nie wyprowadzimy na ulice. Znowu wrocily spodnie dzwony, ale oczywiście nikt ich nie nosi w małych miastach, bo tu zawsze trendy wchodzą z opóźnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka suknia ładna ale też jak Wikia wybrała bym coś krótszego to wszystko zależy od wzrostu i postury. Ile masz wzrostu? jak jesteś wysoka to ok ale jak nizka to bedzie cię jeszcze skracać. Ja też idę na weselę wybrałam z żorżety krótką w pudrowym rózu (dziwne bo nie znosze różu) . Tylko białej nie kupuj bo bedziesz w niej jak panna młoda haha. Wczoraj nie ćwiczyłam jak pisałam . Dziś pójdę pobiegać interwałowo, ale mamy piękną pogodę upał od dwóch dni :-D w końcu wilebiam ciepełko :-) Na siłownie pójdę jednak dopiero w niedzielę. Nie mam tyle czasu. Wstałam dziś za późno hehe jeszcze jestem w pieleszach uciekam się szykować :-). Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba macie racje, kurcze, nie pomyslalam, ze slub w sierpniu a ja sie uparuje... ale chcialabym jakos ladnie a inaczej wygladac, wszystkie dziewczyny beda w sukienkach krotkich i z koronka, najczesciej czarnych ;p ale poszukam czegos jeszcze :D ladna widzialam w top shopie, ale byloby milo zmiescic sie w 200-300 zl... ta suknia jest albo z bawelny albo z wiskozy. a biale juz nosza dziewczyny na wesela, nikt nie patrzy ze nie wypada ;p wstalam i ide cwiczyc :) pogoda fajoska!!! super :)))) i kosiarka za oknem chodzi- znak lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szybko napisze ze ja bym zabila jak ktos przyjdzie w czarnej sukience na moje wesele Sukienka za dluga. Kochana masz piekne cialo pokaz je a nie chowal pos dluga kieca;-) znajdz cos subtelnego I sexownego ;-) eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... kto mnie tak kopnie w tylek jak Wy:D jednak ciezko by bylo nie pisac przez tyle czasu....chyba oszalalam;) Aga z przyjemnoscia bym sie dolaczyla do biegania ale nieznosze tego robic;) jakos mnie nie kreci chyba ze w miejscu potuptac na macie hahha;) Jakis czas temu pisalam Wam o lasce ale podalam blednego bloga wpiszci w google hurija i zobaczcie jej posladki...dosloslownie slinotok murowany!!! Super efekty i tylko 4 miesiace jej to zajelo postaram sie wkleic linka ale jestem na tel i nie wiem czy bede umiala;) Wiem ze wkoncu lenia musze pokonac chociaz dla zdrowia przy pcos jest zalecana dieta i cwiczenia wierze ze wyniki beda piekne:):) za 2 miechy mam badania wiec musze jakos se pomoc:p Ziomalka tez popieram dziewczyny krotka kiecka must have:p znajdziesz cos szalowego:) do sierpnia jeszcze troche czasu sezon dopiero co sie rozpoczal wiec kiecek w sklepach bedzie jak nasrane:p planuje zakupic kawe orkiszowa czy ktos moze probowal? nie napisze co dzis cwicze zeby nie bylo ze znow nie cwiczylam;) a Wy jakie plany dzisiaj? jeszcze w tym miesiacu chce zakupic obciazniki na giry:p i jakie wybrac 0.5 kg czy 1 kg? wikia Ty wogole doszlas do siebie po ostatniej chorobie? Moze nie wyzdrowialasdo konca? Te Twoje przeziebienia cos mi sie nie podobaja:> Aga jak samopoczucie z ganglionem czy jakos tak? Z jednej strony dobrze sie nie przeciazac;) wiesz? Ja w sumie nie mam lenia ja oszczedzam rece:D cudna pogoda troszke wieje u mnie az mam stracha isc do domu ze mi bluzke podwieje i moj tluszcz ujrzy swiatlo dzienne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... kto mnie tak kopnie w tylek jak Wy:D jednak ciezko by bylo nie pisac przez tyle czasu....chyba oszalalam;) Aga z przyjemnoscia bym sie dolaczyla do biegania ale nieznosze tego robic;) jakos mnie nie kreci chyba ze w miejscu potuptac na macie hahha;) Jakis czas temu pisalam Wam o lasce ale podalam blednego bloga wpiszci w google hurija i zobaczcie jej posladki...dosloslownie slinotok murowany!!! Super efekty i tylko 4 miesiace jej to zajelo postaram sie wkleic linka ale jestem na tel i nie wiem czy bede umiala;) Wiem ze wkoncu lenia musze pokonac chociaz dla zdrowia przy pcos jest zalecana dieta i cwiczenia wierze ze wyniki beda piekne:):) za 2 miechy mam badania wiec musze jakos se pomoc:p Ziomalka tez popieram dziewczyny krotka kiecka must have:p znajdziesz cos szalowego:) do sierpnia jeszcze troche czasu sezon dopiero co sie rozpoczal wiec kiecek w sklepach bedzie jak nasrane:p planuje zakupic kawe orkiszowa czy ktos moze probowal? nie napisze co dzis cwicze zeby nie bylo ze znow nie cwiczylam;) a Wy jakie plany dzisiaj? jeszcze w tym miesiacu chce zakupic obciazniki na giry:p i jakie wybrac 0.5 kg czy 1 kg? wikia Ty wogole doszlas do siebie po ostatniej chorobie? Moze nie wyzdrowialasdo konca? Te Twoje przeziebienia cos mi sie nie podobaja:> Aga jak samopoczucie z ganglionem czy jakos tak? Z jednej strony dobrze sie nie przeciazac;) wiesz? Ja w sumie nie mam lenia ja oszczedzam rece:D cudna pogoda troszke wieje u mnie az mam stracha isc do domu ze mi bluzke podwieje i moj tluszcz ujrzy swiatlo dzienne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna najleprzy tyłek (45letni) ma chickentuna:D ja dzis brzuch cwcze i skalpel albo skalpel wyzw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te foty u gory to chyba ta babka ehhh no ladny ma tylek pomyslec ze mozna miec takie cialo w takim wieku czyli wiek drugiej mlodosci:p i hakurija 4 miechy...szok... dalej pisac obciazenie jakie mam zamowic:p zastamawiam sie na 1.5 kg ale czy dzwigne gire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja mam 0,5kg. mialam kiedys 1,5kg ale sie ich pozbyłam bo nie moglam nogi podniesc. Kup 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo moze i lepiej mam slabe miesnie nog szybko sie mecze rece tez sila nie grzesza:p ehh kurde lep mnie zaczela bolec 😭 akurat teraz kiedy masm cwiczyc:o ale nieee..... jak los plata figle to ja mu poplatam i cwiczen nie odpuszcze ewentualnie z cardio zrezygnuje ale moze jescze przejdzie oby, bo nie lubie zmieniac planow. Dzis chyba na kolacje zrobie pomidory z jogurtem:) dobrze ze biedre mam po drodze i obczaje groszek:) i tak z innej beczki musze sie pochwalic.....od jakiegos czasu fajnie kupale mi ida, bardzo mnie to cieszy;) co jakis czas wypije maslane moze to dzieki niej;) spadam trzeba stanowisko ogarnac troche posciemniac i do domku:) przyjemnosci:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah :D:D Veruna... Ty to jesteś wisienka na torcie w naszym wątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie ta max niebieska bardziej od czarnej podoba ;p i dlugie takie eleganckie... ale mam 155 a nie 170 ;p wiec znajde cos krotkiego! moje menu dzis: dwa jajka na twardo, dwie kromki orkiszowego chleba, plasterek wedliny, tr pesto, pomidora plasterki jogurt + dwa ciastka owsiane barszcz czerwony postny + dwa plastry paszetu greckiego a teraz piekę piernik ;d zjadlam dzis 7 sezamkow, jak taka w amoku zarlam i zarlam musialo to wygladac obrzydliwie ;((( jeszcze zrobilam 8 km na MOIM rowerku:D i pocwiczylam kardio, brzuch i poslady (40min) jestescie ze mnie dumne co nie :D ? oprocz sezamkow :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie, rano wstaje, pisze do was, ide cwiczyc, biore prysznic i jem snaidanie- do tego czasu jestem taaak glodna, ze zjadam na sniadanie jakies 500kcal 0_o czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zazwyczaj wstawalam, mylam sie i od razu jesc, czyli tak z 15min po wstaniu, a teraz wychodzi z godzina po wstaniu, i nie ma tego jak inaczej zrobic :( a wieczorami jestem zbyt zmeczona by cwiczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa44444444
Chodzę do klubu Fitness Marcelinka dwa razy w tygodniu , spróbuję poćwiczyć z J.M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po skalpelu i 15min na brzuch. ziomalka krotka jest dla takich małych kurczaczków jak my lepsza nawet powyżej kolan ;) a sniadaniem i treningiem sie nie przejmuj tak lepiej tak niz wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka śniadanie 500kcal idealne! Nie zmieniaj tyle powinno mieć sniadanie żebyś miała energię na cały dzień. Te sezamki to były pewnie po obiedzie co? Twoja zupka miała pewnie mało kalorii? więcej niz drugie sniadanie? Chyba nie? i te ciastka podniosły ci poziom insuliny i pewnie szybko zrobiłas się głodna? Może tutaj popracuj. Eh wiem wymądrzam się sama mam z tym problem najgorsze to jedzenie nie moge tego ogarnąc odkąd wróciłam do pracy :-( ale wiem że pieczywo mnie zapiera to już jestem pena na 100% wczoraj zjadłam chleb w pracy i czuje że mnie wzyma może ja faktycznie mam coś z glutenem albo błonnikiem :-( Kiedys próbowałam brać błonnik w tabletkach i mimo pićia dużej ilości byłam jak balon :-( /// Mój posrany dzień wygląda teraz strasznie wstaje rano ogarniam się i do teścowej o 8 jem tam śniadanie póżniej o 11 później o 14 o 17 biorę małego i zapitalam na plac zabaw do 21 kapie go kłade spać jest 22-23 mam w planach ćwiczenia le jestem tak potwornie głodna bo od 17-18 nic nie jadłam czuję że żoładek przykleja mi się do kręgosłupa i strasznie mnie mdli więc musze coś zjeść bo nie dam rady ćwiczyć no i wiadomo żołądek musi prztrawić jest 24 a ja już nie mam siły ćwiczyć :-( Niech ten cholerny remont się skończy bo mąż zajęty robotą i nie ma jak mi pomóc :-( ... Mój przyjaciel zniknął :-d tzn jeszcze go można delikatnie wyczuć ale naprawdę taki macupeńki :-D myślę że do niedzieli już go nie będzie :-D ... Dziś wypiję chyba 80 litrów masakra wczoraj wypiłam chyba ze 3,5 litra! dziś ma byc 30 stopni ugotuję się w robocie niby klima jest ale wiecie oszczędności :-( oby przetrwac do południa później mam cień i robi się chłodniej. Dziś już wypiłam 0,75l bo wyczytałam że dwie szklanki wody rano podkręcają metabolizm :-D chciałam spróbować do tego herbata ale coś mnie zaczyna pobolewać głowa nie wiem czy przypadkiem nie za dużo ilość na raz. ... Ziomalka ile ty chcesz wydać na kieckę 300zł? I to na raz? Nie szkoda ci? Patrzyłaś po sklepach? Czy ty nie mieszkasz w Polsce?. Ja może trochę przesadziłam ale moja kiecka kosztowała 29 zł hihi i jeszcze będę mogła ją zakładać po weselu .Bedziesz chciała to ci wyślę fote ... Ciekawe co tam u Czanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) zaraz jade na policje, wpadlam jeszcze na chwile tu. AAA, to dobrze z tym sniadaniem :D Masz racje, kurde moglam nie jesc ciastek d ;/ urnych... Poza tym powinnam zrezygnowac z chleba, bo puchne od niego... Szkoda mi szkoda, ale mam kilka wesel , to pomyslalam ze moze kupie jakas fajniejsza... ale z drugiej strony lepiej sobie 3 kupic albo 10 ;d hehe... to wyslij fotke jak mozesz :) nie pocwiczylam dzis przed sniadaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o malo co a bym nie cwiczyla wszystko przez meza mam slabosc do niego ale znowu musze byc stanowcza wczoraj zrobilam rozgrzewke z gacka tabate z gacka cwiczenia na posladki z blogu hurija rozciaganie z gacka Spadla mi kondycja i to bardzo moze i dobrze, moze beda efekty pk cwiczeniach;) po tej tabacie czulam sie prawie iak po insanity;) jednak te 4 minutki bardzo mnie zastanawiaja fzy fakycznie moze zastapic np. Pol godziny trening, po tych posladkach mam zakwasy nie jakies bardzo mocne ale czuc je caly czas ze jakies miesnie sie ma;) oby gorzej jie bylo kiedys tez tak mialam niby czulam lekkie zakwasy a dopiero wieczorem sie ruszyc nie moglam i chodzilam jak kaleka:p nie wiem co na dzis po glowie chodzi mi cos z Zuska ktory trening polecacie? Plus jakies Abs:D Aga chyba nie cwiczysz o 23? Duzo jeszcze masz tego remontu? Czy Ty cos bierzesz ze jeszcze zmeczona nie jestes? Jak chcesz cwiczysz cwicz max pol h wysypiac sie tez musisz, bardzo sie ciesze ze przyjaciel Cie opuszcza:D ale musialas go masakrowac;p przyznaj sie walilas reka o stol? Czy po klientach?:p Ziomalka a po co na policje chodzi o rower? Czy cos nowego Cie spotkalo? Ziomalka chleb nie jest takim wielkim zlem jak slodycze narazie odstaw slodycze a zobaczysz ze bedzie roznica wzzystko rob stopniowo a nie z dnia na dzien. Bedziezz potrafila zyc bez chleba? Ja nie potrafie....ale jak dojde do takiego punktu ze bede robic wsio a bdde stac w miejscu wtedy pomysle:p jednak wolalabym calkowicie z niego nie rezygnowac;) a kiedy Ty jadasz ten chleb ile razy dzienie? I ile kromek?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dwie kromki dziennie... chyba musze cukier zmierzyc dziewczyny, jak nie zjem czegos slodkiego to chodze wsciekla! teraz np wcinam loda... kiedys chleba nie jadlam, ale wtedy na sniadanie mialam dwie lub trzy opcje: jajecznica, omlet lub platki z mlekiem... a taki chleb pelnoziarnisty daje jednak tr energii... a na policje bo mialam podpisac umorzenie sledztwa- znalezli moj rower :))) ale jaki przystojny sierzant byl, achhhh,.... az zalowalam, ze jednak sie nie umalowalam ;ppp mam 5 godzin zeby wypisac 25 raportow, posprzatac mieszkanie i ogarnac sie przed wyjsciem <3 to lece... dzis bez cwiczen bedzie niestety, ale 1 dzien w tyg tak wypada, co nie? papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a co to za przyjaciel ;p ? moj brzuchol nie chce zniknac ;/ czuje tylko ze zaczynam puchnac przed okresem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie na moją nową stopkę :D jakoś nie mam czasu się zmierzyć rano, więc brzuch jest bez zmian, ale może jak zrobię to na czczo to będzie mniej, póki co 1cm w udzie i 1 cm w biodrach ;d ale jak się mierzycie? w najszerzych miejscach i brzucha nie wciąga się? taki jak jest "normalnie" czyli "wypuszczony" hahah , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka jak sobie ustalilas dzien wolny to ok:) ten lod hmmm sama mam ochote ale trzeba sie opanowac jak chcesz sie schlodzic napij sie zimnej wody:p jak czujesz ze chlebem sie zapchasz nie rezygnuj z niego to tylko 2 kromeczki ja jem 4 i to po redukcji heheh czasem mi wyjdzie 6 ale 4 to minimum jakie biore do pracy i wiem ze sie najem i we lbie mi sie krecic nie bddzie:p to ze Cie nosi ze nie zjesz slodkiego to raczej nie problem z cukrem;) predzej uzaleznienie hehheheh co innego jakby Cie telepotalo wtedy by moze cos bylo z cukrem, insulina ale no niestety Kochana nie masz tej wymowki ze musisz zjesc slodkie bo jestes nerwowa hahha takze slodycze do kosza a chleb zostaw:p tylko jedz jakis dobry z ziarnami i jakis naturalny a nie same spulchniacze i biala maka;) ja brzuch mierze tam gdzie pepek mozesz sie mierzyc na wdechu lub wydechu i chyba tez jak napinasz miesnie tylko zawsze tak samo ja mierze na wydechu ale normalnym:p wydmuchuje powietdze i chwile wstrzymuje oddech i sprawdzam ile wyszlo;) nie wydycham powietrza na chama;) haha zebys sie wklesla w czasie mierzenia nie zrobila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie gratuluje efektow to jest wynik z 2 tygodni:) super ,ja az stracha bede.miec jak sie mierzyc bede; p bede szczesliwa jak mi chociaz cm zejdzie:p mowie o calym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×