Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gość
Tez tak mysle jak wikia.... jak wyglada praca w banku? dra sie na Ciebie ze trzeba limity wyrobic iles kont zalozyvc iles kredytow np na 50 tysiecy iles kart kredytowych itd. do kazdego klienta stosujesz rozmowe wg scjematu i wciskasz kity jaki on bedzie sszczesliwy wziac se 10 tys jakie to dla niego dobre juz nie mowie o dracych sie klientach albo jak ktos powie ze idiote z niego robisz Dzien w dzien wydzwaniasz po ludziach zapraszasz do oddzialu aby zalozyli konto czy kredyt wzieli, jezdzisz na szkolenia,mozesz tez roznosic ulotki:p Nie Nie Nie......z tego co wiem to w kazdym banku sie dupa robi ewentualnie ajencja moze trafisz na wporzo szefostwo bo w tych normalnych to normalnie jak w iakies dziczy walczysz o przetrwanie a co kierownik to masakra, no ale co kto lubi ja Cie tez tam nie widze veruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany nowa kafe. dziś już po pracy pogoda się zepsuła, czytałam wpis Elizy, ale fajne wakacje :) Aga a ile zarobisz w każdym z tych miejsc? Bank bankowi nierówny, tak samo market marketowi. Wszędzie jest presja czasu i wyników. Wolałabym chyba w banku niż w biedronce, gdzie jest taki ruch, przewalają się tłumy, nie dałabym rady psychicznie znieść tego naporu ludzi i być uśmiechnięta cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhj
Lajtowo w banku teraz nie dostaniesz więcej jak 1500 zł albo najniższa krajowa +premia jeśli wypracujesz plan co jest raczej trudne do zrealizowania nie wiem czy wogóle iśc na rozmowę boję się że mnie koleżanka omota i się zgodzę hehe a mam spore wątpliwości jedyne co przemawią za tą praca to godziny no i innaczej brzmi jak mówisz że pracujesz w banku niż w markecie nie :-). W biedronce jest niepełny etat ale zarabiasz więcej niż na pełny :-D praca na zmiany. jak mnie wkurza nowa kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiawikiawikia
Aga nie boj. Sie ze Cie kolezanka omota, jesli postanowisz ze nie pojdziesz do banku bo po prostu nie chcesz to sila Cie nie zaciagnie:) dla mnie biedro jest lepsza opcja z tych dwoch. A jak czujesz, co podpowiada Ci intuicja? Zapomnialam Wam powiedziec ze wczoraj sie objadlam ;D chipsy, orzeszki itp a aktywnosc jedyna to spacer tylko 30min. Dzis jestem jeszcze. przed treningiem. Aga kupilas trening z Tomkiem czy sciagnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ta biedronka wydaje mi się chyba bezpieczniejsza. Choć kurcze mało ambitna ale dostac tam robote to jak wygrać los na loterii nie wiadomo kiedy znowu się trafi okazja. Jeszcze tej pracy nie dostałam ale chyba spóbuję. Musze napisać porządne CV :-) Chciała bym zrobic dzis ten trening z tomkiem ale cholera w kioskach koło mnie nie dostali wogóle musze poszukać na molochach a na gryzoniu nie mogę znaleźć mogła byś podać nazwę użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jak bys mogła to podaj tytuł tej nowej ksiązki ewki i tego treningu na brzuch może też gdzieś znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiawikiawikia
A co tam, malo ambitna praca... a w banku niewdzieczna i nieprzyjemna. Poza tym bys tam tylko tyla! Siedzac w bezruchu a w dodatku w stresie. W biedro stres sie tez zdarzy ale tam sie cos dzieje, czas szybko mine. Zaraz link podrzuce na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiawikiawikia
A ta ksiazka to przepis na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest trening na brzuch ale cholera bez głosu nie wiem kiedy zmienić ćwiczenia. Super cardio ściągnie się za godzinę :-( stary ciągnie jakiś film dlatego powoli :-( a strasznie mi zimno spałamdziś kilka godzin bo do 1 w nocy czytałam ksiązkę więc zrobię chyba tabatę z gacką ciapu ciapu i zawijam się do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdsfhjsgfsa
ja p*****le jednak szukam dalej gazety treningi są bez głosu :-(. Mam nadzieję że mi nie wykupią bo jutro wyjeżdzam więc nie kupie dopiero w sobote :-(. Nie moge się położyć wcześniej ślęczę nad papierami wziełam do domu bo jutro mam wole więc nie zrobię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdsfhjsgfsa
trening wygląda fajnie tylko kuźwa bez głosu nie zrobię bo nie wiadomo kiedy ćwiczenie zmienić :-( Wikia robiłaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak mnie dziś nosiło, kupiłam dziś pistolet do kleju na gorąco, będę mieć do prac przy papierowej wiklinie:) rozumiem facetów którzy majsterkują. Zrobiłam sobie też bransoletkę z makramy. Mam jedną ze srebrnym koralem z cyrkoniami. Zrobiłam w kolorze fuksji z 5 koralami swarowskiego. Potem dostałam@, a później pocwiczylam 1) 25 minut ostro na nogi i pupe z obciążeniem, bez komputera, z pamięci :) 2) 15 min hula hop Byłam dziś w obcislej sukience i nie musiałam wciągać brzucha, jeszcze rok i będę laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo Twój tekst : "Byłam dziś w obcislej sukience i nie musiałam wciągać brzucha, jeszcze rok i będę laska usmiech.gif" mnie zmotywował. idę na kocyk. koniec z moją 6 dniową przerwą od ćwiczeń !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiawikiawikai
Aga, no tam napisane bylo ze bbez dzwieku. zrobiłam wlasnie trening, nie robilam przerw 1min tak jak tomek kazał tylko trucht, zmachałam się ale jestem trochę oewnie osłabiona jeszcze wiec nie wiem jak podziala na mnie gdy bede 100% silna. na pewno nie jest tak mocny jak Insanity i dobrze:D dołozyłam 15min na brzuch. ale kurcze ten nowy trening krótszy jest:( ma mniej niz 40min. Lajtowo zmobilizowałas Ziomalkę:D super Ziomalka 6 dni przerwy?! oj mozesz miec zakwasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 min cardio z Natlia 10 min brzuch z Natalia 10 min posladki z Mel B 11 min boczki z Tiffany 4 min tabta z Natalia mega :D alem mokra :D ide pod prysznic :D dobranoc dziewuszki! za miesiac jade na oboz z dziecmi musze troche ten brzuch zgubic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeithappen eliza
Kafe zmienila styl? Praca w banku na pewno jest lepsza jak moja w restauracji Ja tez sie bie o******lam. Dzisiaj zrobilam 25 min trening z YouTube jutro postaram sie sciagnac insanity Nie ma lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ale ja myślałam że tylko ten na brzuch jest bez dźwięku :-( a ten z Tomkiem też :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ziomalka wróciłąs do ,zywych z przytupem! ładny zestaw.Eliza jak korzystasz z neta, przez kompa czy przez telefon? akurat na Twój wyjazd kafe sie zmieniła, niewygodnie z telefonu sie pisze. Veruna co dziś ćwiczysz?CZANKA CZANKA!!! widzisz nas? zaglądasz tu czasem? napisz co u ciebie? tęsknimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiawikia
jestem po treningu, wymyslanym na bieżąco, hantle na ręce, obciązniki na kostki, ćwiczenia na tyłek i brzuch, troche na piłce, przeplatane wyskokami, truchtem. razem 45min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgagaagazgaga
wróciłam :-) moje dziecko słyszy :-D sama nie wiem czy się cieszyć czy nie no z jednej strony pewnie że się cieszę a z drugiej nadal sprawa nie wyjasniona i może być źle eh. wiecie co dziwne ale nie wiem co mam ze sobą zrobić hehe. Idę dzis na siłownie teraz chyba pójde na spacer :-) miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak nie ide na siłownie zrobię trening z tomkiem zakupiłam płytę a babka w sklepie do mnie z tekstem " a nie prościej ściągnąć z neta?" hehe to jest dopiero pracownik hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
hahha Aga może ona sama ćwiczy:D ? daj znać jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Dzien dobry ;) dzis cwicze, mam tylko lekki katar i kaszel ogolnie prawie zwyczajnie sie czuje. Aga testowalas trening z tomkiem? Juz widzialam ze pojawil sie z dzwiekiem. Wolisz cwiczenia w domu czy na silowni? Co dzis robicie? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
co tu tak cicho?? :) zrobiłam skalpel wyzwanie +15min brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veruna
Hej Laski ja dzisiaj nie cwicze wczoraj zrobilam pare przysiadow i pomachalam nozka siedze w robocie, ruch jest i czas szybko leci:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciłam o 20, tak straszliwie zmarzłam że po kąpieli od razu zasnęłam. Nie ćwiczyłam. Dzisiaj zrobiłam zakupy, ugotowałam obiad, posprzątałam, poćwiczę zaraz jak mi się obiad ulezy. Jak będę nie w sosie to nie poćwiczę. Dziś idę do knajpy na 20 lecie matury, spotkam się z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ziomalka: ja wczoraj z zalozenia nie cwiczylam, bo postanowilam robic to 4-5 razy w tygodniu, pozwalajac sobie na dniowe przerwy i dzis powtorzylam czwartkowy wyczyn, czyli rozgrzewka z natalia, brzuch z natalia, posladki z mel b, boczki z tiffany i tabata z natalia. lalo sie ze mnie jak z... ;p a moj narzeczony krecil filmiki, stwierdzil, ze bedzie dla potomnosci- baran!!!!! teraz relaks :) jutro znow zajecia, koncze podyplomowke i weekendow prawie zadnych nie mam ;/ na szczescie zaraz sie koncza, jeszcze dwa zjazdy :D pozdrawiam was i powiem wam ze to wy mnie zmotywowalyscie do cwiczen :* i ze wreszcie to ruszylo taka wieksza para :)))) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
zrobiłam podsumowanie miesiąca i powiem wam ze w tym zrobiłam tylko.. 15 treningów:D:D tak jakby co drugi dzień ale było kilka dni ćwiczen 2-3przerw i tak przez cały mies. nie jest to powód do dumy dla mnie ale nie bede sobie robic "scen":P z jednej tylko rzeczy jestem zadowolona że do dawałam 15min na brzuch do treningów (też 15razy). Ziomalka bardzo sie ciesze że mogę wraz z dziewczynami kogoś zmotywować:D chociaż nie powiem... bywa że sama sie nie mog ę zmotywować:D dziewczyny ciagle zapominam sie zalogowac na tej głupiej nowej kafe. i dlatego pisze na pomaranczowo zeby sie nie skasowało, a opcja kopiuj-zaloguj-wklej mi sie nie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeithappen
hey kochane!!! pozdrawiam. duchem jest z wami , ale nie mam mozliwosci cwiczyc. ograniczylam jednak jedzenie, kupilam owsianke, mniej alkoholu spalilam sie na buraka, az boli:( co cwiczycie teraz? tez bym chciala cos pocwiczyc ale nie mam jak, za duzo ludzi teraz jest w mieszkaniu wiec nie ma mozliwosci. chociaz jeden chlopak z ameryki robil pompki na plazy, zolnierz z irlaku, jezuuus ale ma miesnie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Eliza biedactwo smaruj się czyms na oparzenia, pewnie Ci skóra zejdzie? a reszta dziewczyn gdzie?dalej pusto:) dzis nie cwiczyłam tylko pojezdziłam spokojnie rowerkiem stacjonarnym 30min a poza tym caly dzien przelezalam/przesiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×