Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIETA SOUTH BEACH

Polecane posty

Gość mjc
Hej :) Mnie ta aura dobija, ja jestem gorącokrwista i kocham lato, upały.. czas pomyśleć o zmianie miejsca życia :):) lepiej późno niż wcale! ja dziś standard na śniadanie - omlet z pieczarkami, na obiad miał być pstrąg z sałatką z rukoli, ogórka, oliwek, papryki i pomidora ale skończyło się na samym pstrągu - lenistwo moje nie zna granic .. na przekąski zjadłam orzechy i 2 łyżki musli z mlekiem.. Czas na pochowanie letnich ciuchów, łudziłam się do dziś, że jeszcze będą mi potrzebne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez w szafach chcialam juz zrobic porzadki ale w ta sobote juz to zrobie , letnie do schowania, czesc do oddania biednym, a wyjecie jesiennych ubran i tez je musze przegladnac co do oddania a co od zostawienia, nie wiem czy mi w sobote na to starczy czasu , bo jest tego troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nikt nie zaczyna diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Hej jestem :) wygląda na to, że nikogo już tu nie ma .. albo wszyscy pochudli i olali, albo nie pochudli i tym bardziej olali ja wciąż się trzymam wagi (53-54kg), nie mam wielkiego łaknienia na słodycze .. wciąż nie mogę wziąć się w garść po urlopie, by ugotować coś finezyjnego :) rutyna króluje na moim stole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
Hej , może przyłączę się od jutra. Mam 170 cm i ważę 76kg, chciałabym schudnąć do 62. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Żadne "pomocy" i żadne "może" tylko od jutra na dietę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
Parę razy już zaczynałam różne diety, efekt zawsze taki sam. Nie potrafię przeżyć dni bez choćby paru ciasteczek, a wieczór to już masakra. Jakieś rady? Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
To jest bardzo proste. Popatrz na siebie w lustrze a potem na zdjęcie jakiejś laski o wadze i figurze zbliżonej do tej jaką chcesz mieć i zadaj sobie pytanie: czy te kurna ciasteczka są naprawdę tego warte ? Czy chwilowa przyjemność w gębie jest warta tego by poświęcić swój wygląd, którego nie akceptujesz? Sorry za dosadność, ale tak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
mjc No proste. A jak z tym u ciebie? Co dzisiaj jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diety? Ja nie polecam. Daremne katowanie się po to, żeby po jakimś czasie wystąpił efekt jo-jo. Masakra. Ja schudłam z tabletkami weight-loss.pl i już nigdy nie będę stosowała nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , codziennie prawie ale nie pisze bo nie ma nikogo, prawie, ale czytam , pozdrawiam , aha u mnie waga bez zmian , mama takie wahania pol kilo , w przod i w tyl, ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Na śniadanie omlet z 2 jajek z dużą ilością siekanej zielonej pietruszki i zblanszowanej papryki a później na przekąskę garść orzechów ziemnych bez soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
Ja pracuję od 7do 15. Nie jadam sniadań bo nie mam czasu i ochoty o 6 rano. W domu jestem ok 16 i wtedy szybki obiad , bo wszyscy głodni. Jakieś przepisy na szybkie dietetyczne dania? Bo chetnie przejdę na dietę, nawet mi sie podoba ale menu musi być nieskomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Tak takie wahania to normalne :) a jak tam Paula z Twoim menu? . . Dieta ma to do siebie, że trzeba jeść, nawet jak się nie chce, nie ma opcji na niejedzenia cały dzień a potem szybki obiad. To jest powód dlaczego wyglądamy tak jak wyglądamy. Poczytaj o tej diecie, o posiłkach i menu southbeach.c10.pl/wskrocie.php dietetyczniesiostro.blogspot.com/search/label/SOUTH%20BEACH%20I%20FAZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjc - menu nawet dobre ukladam sobie, w sobote byla ta pizza z lidla , zjadlam cala:P -tak na obiad , :) fakt cienkie ciasto i smaczna . no ale taka pizza to chyba raz na kwartal, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie ukladam na przod, ( zle napisalam ) ale wybieram takie produkty na ktore mam ochote a jednoczesnie sa z sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Prawda, że smaczna i cieniutka ? Ja sypię jeszcze na nią bazylie i czasem czosnek.. Ale zjadam tylko połowę ;) Czasem jak nie ma tej z mozarellą, bo trudo ją złapać to kupuję margaritę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczna:). ja zadlam cala ale na 2 razy . ogolnie w ten dzien malo jadlam bo sprzatalam i chodzilam po sklepach , na kolacje zjadlam pozniej bialko i warzywa , rano waga ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Moim największym grzechem diety SB są żeli haribo misie .. i przyznaję się bez bicia, czasem je podjadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
podnoszę :) i zachęcam do odchudzania tą dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Hej Hej :) Jest tu ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Dieta jest ważna, ale ważny jest też suplement, ja przejechałam się np na Acai Berry 900, Wiec trzeba uwążać na jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos na diecie? od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA OD JUTRA TEZ :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×