Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIETA SOUTH BEACH

Polecane posty

Gość kosteczka z torebką
po jakim czasie w tej diecie rozpoczyna się spalanie tłuszczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Cześć :) Cel osiągnięty, waga się waha miedzy 54 a 55 kg :) czyli ponad 7 kg w dół ! Dietę kontynuuję dalej of koz :) Uwielbiam ją ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewucik
po tygodniu mam 1kg mniej. mam pytanie - czy ja powinnam się ograniczać co do jedzenia, bo w sumie to ja się najadam tak, że głodu nie czuję (nie przejadam się, bo się raczej nie da..nie jest to jedzenie aż tak pyszne, by się przejeść). Ale jem często. 6-7 posiłków takich przekąskowych. obiad jem też mały bo mi nie smakuje. robię z parowara mięso/ryba plus warzywa dozwolone. a przekąski - serek wiejski z szynką, naleśniki bez mąki takie omlety cienkie, jajko z warzywem i takie d*perele. ale sporo tego mi na dzień wychodzi. może dlatego tak słabo chudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROZKŁAD SPALANIA Etap 1): Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Etap 2): Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Etap 3): Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Etap 4:) Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
mjc a możesz napisać coś więcej o Twoim odchudzaniu wymiarach czy robiłaś 2 fazy jak Ci z brzucha spadły cm ewucik chciałabym mieć po tyg 1kg mniej tzn mam już co prawda 1,3 chyba ale wiem że to sama woda więc czekam z niecierpliwością na spalanie tłuszczu 3 dzień zaliczony do udanych niestety dziś znowu tylko 4 posiłki z braku czasu wiem że to za mało jutro kurka chyba też będzie podobnie :/Z tego co słyszałam tu w tej diecie akurat jest zasada im więcej jesz tym więcej schudniesz gościu dziękuję za info czyli muszę wytrwać z miesiąc to będzie dobrze a jak u Was długo trwa 1 faza? a co to znaczy że tracimy białko? jedno mówią, że spala się mięśnie na tej diecie też? Nie chciałabym tego, bo wcześniej trochę ćwiczyłam m.in. a6w i mięśnie mam twarde, ale są pod tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Aha jeszcze jedno mam pytanie czy jest możliwe żebym przez te 2 tyg I fazy nie schudła nic z tłuszczu?Tak się tego boje, że już nie schudnę nigdy pomimo diety i ćwiczeń, bo od kilku miesięcy nie spada mi nic:( A ta dieta to prawie ostatnia deska ratunku jeszcze po niej mam w zanadrzu kopenhaską, ale to w ostateczności bo w ostatnim czasie robiłam ją chyba ze 3 razy więc teraz już się boję trochę o zdrowie. Pozdrawiam będę jutro rano :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Odchudzam się od ok 45 dni, jestem w fazie II. Od ok 10 dni włączyłam ćwiczenia - w sumie w pasie zleciało mi ok 12-15 cm, najbardziej boczki, uda i pośladki. Na SB zostaję na dłużej bo odpowiada mi ten tryb żywienia :) można gotować naprawdę pyszne potrawy, sięgnęłam po składniki, o których wcześniej nie miałam pojęcia, że istnieją. Dziś kupiłam mąkę z cieciorki i będę robić placuszki z cukinii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich od jutra zaczynam zmagania ze swoim tłuszczykiem- bo zapuściłam się przez te wakacje strasznie :( Mam nadziej że wytrwam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
widze ze tu jestescie:)no to ja sie dolaczylam.Jestem dzis pierwszy dzien.Startuje z waga 65 przy 168cm wzrostu.Mialam 3 glowne posilki,plus 3 przekaski(typu ser light-plasterek oczywiscie) na sniadanie mialam jajecznice na pol lyzeczki oliwy,na obiad szaszlyki na grillu elektrycznym,noi na koniec pasta z tunczyka,z jajkiem,ogorkiem kiszonym i cebulka:)do tego zielona herbata i litr wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
aha,noi co myslicie o tabletkch?mam jeszcze pol opakowania rasberry ketone i green coffe,odstawic? dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Witajcie, ja już po śniadanku i po kawie co prawda niezbyt ok ale jakoś nie mam na nic ochoty, zjadłam makrele z puszki w sosie pomidorowym plasterek szynki i 3 rzodkiewki. Obiad pierś z kurczaka w pergaminie chyba może być co? i kalafior a dalej pomysłów brak. Dziś na wadze 57,7 w pon rano było 59,9 ale nie czuje żeby coś spadło wiec to sama woda pewnie. Wczoraj znów mało zjadłam niestety za mało, ale dziś jestem cały dzień w domu więc będę się pilnować. mjc super wynik!! Czytałam gdzieś że niektórym dziewczynom waga spada dopiero w 3 tygodniu więc zobaczę jak u mnie będzie a jak coś to zrobię I 3 tyg z małym wyjątkiem w pt bo mam co świętować to napiję się coś dobrego :D a od sob dalej. narpik Witaj, napisz coś więcej o sobie. kisssss jak dla mnie jadłospis idealny, a te suplementy to myślę że spokojnie możesz brać. Mam w planach dziś skalpel chodakowskiej albo orbitrek ale zależy jak mój brzdąc będzie spał bo ostatnio coś strajkuje i nie chce spać w dzień. Miłego dnia i odzywajcie się kochane. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
Witam:) Dziekuje za informacje,bioe nadal w takim razie te suplementy do skonczenia opakowania. Ja dzis troszke w biegu z dziecmi i zakupy i malo czasu na przygotowywanie posilkow:( rano zjadlam salatke warzywna z kawalkiem sera feta(tym z najmniejsza iloscia weglowodanow),potem plasterek sera light,po poludniu serek wiejski,a teraz czekam az mi sie losos upiecze:) Tak jakos lepiej sie diete prowadzi wiedza ze Wy tez sie z nia "zmagacie":) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
Aha,dziewczyny,jakis dobry przepis na salatke z piersia z kurczaka wedzona prosze:):) dziekuje serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebka
robie ta diete juz prawie tydzien a z brzucha nie spadlo nic:( czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze za malo jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
no jem mało faktycznie mało:( ale nic mi nie smakuje bez chleba i makaronu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to samo:( zrobilam sobie curry i jak tu zjesc bez ryzu.No ale trzeba...ja chyba blad dzis zrobilam bo zjadlam kabanosy,te cieniutkie bez fosforanow zrobione tylko z miesa....ale juz nie moglam.Jestem czwart dzien i dopiero kilo zlecialo,ale zawsze to fajnie widziec roznice.Ja tez za malo jem chya bo czasem czuje glod:(ale wtedy ide przegyzc ser lub krakowskiej plasterek.przy dzieciach to troszke trudno...ale staram sie i nawet nie musze juz slodkiego.:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Halllo co tu taka cisza nastała? Jak widzicie II faze? Jak wprowadzacie węgle i owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Aha jeszcze jedno nie ma po tej diecie jojo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewolucja w odchudzaniu!!! Tysiące zadowolonych klientów!!! Masz dosyć nieskutecznych det i środków odchudzających? Waga ciągle stoi w miejscu lub przybierasz nadal na wadze? Green Coffee zielona kawa 1000 w kapsułkach -Hit z USA. Dostępna już w Polsce! Tysiące zadowolonych klientów.Najskuteczniejsza kuracja odchudzająca- ogranicz apetyt. Najskuteczniesze odchudzanie wejdź i sprawdź sama na : www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kazdej diecie jest jojo jak sie nieumietnie z niej wychodzi i rzuca sie na jedzenie a tu jest tak ze powinno sie trzymac zasad 3 fazy to nie bedzie jojo , tak jak u mnie 5 lat temu byłam na sb i powiem tak ze moja waga waha sie od 1-2 kg i to raz w dol raz w gore czasem stoi w tym samym miejscu dluzej tak z e diete polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
Do Gosc....z ta green coffe to bym sie tak nie udzielala,bo bralam dwa miesiace i gdyby nie poczatek diety SB to nic by nie dalo!!!!!bez diety i cwiczen,zadne tabletki nie pomoga i to jest FAKT!!!!!!ja juz koncze i nie wydaje pieniedzy!!Jestem 5 dzien na SB,i dwa kilo w dol,wiem ze to woda,ale i tak przeciez podnosi to na duchu i motywuje!!!trzymam sie scisle diety,poza tym tylko spacer z dziecmi do godziny dziennie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez od poniedzialku zaczne - dzieci do szkoly a mama na diete start 3 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
No ale właśnie jak umiejętnie wyjść z tej diety? Słyszałam, żeby przechodzić na Ii fazę to przez tydzień jeść codziennie tylko 1 porcję węgli i 1 porcję owoców a potem dodawać dalej, a jak Wy robicie? Ja dziś równe 57kg na wadze zaczynałam z 59,9-19.08 także jestem zadowolona w talii 2cm w udzie 1cm ale najgorsze jest to, że w brzuchu czyli oponka pod pępkiem nic nie spadło a na tym mi najbardziej zależy chciałam ćwiczyć, ale nie mam sił bez tych węgli chodze taka oszołomiona i senna piję kilka kaw dziennie co przed dietą 1 rano mi wystarczyła. Jem mało bardzo mało, ale nie umie więcej. Dlatego boję się tego jojo. W 2 fazie już muszę ćwiczyć żeby to utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ty opislas to ja wychodz e z diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Czyli przez tydzień 1 porcja węgli i 1 owoc dziennie a potem 2 tydzień? po 2 porcje? czy jak dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Znalazłam prosto z książki: -dni 1-7: 1 produkt skrobiowy, 1 owoc dziennie -dzień 8: 2 produkty skrobiowe, 1 owoc Dzień 9: 2 produkty skrobiowe, 2 owoce -dni 10 i 11: 3 produkty skrobiowe, 2 owoce codziennie -dni 12-14: 3 produkty skrobiowe, 3 owoce dziennie tylko czemu tak mało piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
do kosteczka z torebką, widzialam rowniez na innym forum ten sam wykres.Nie jest zle,jak udalo sie przez dwa tygodnie bez ryzu lub chlebka,to jaka to bedzie uczta:)ja sobie zjem kromeczke dopiero za ...9dni!!!!ale poczekam spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka z torebką
Ja planowo jeszcze do niedzieli I faza ale cały czas się zastanawiam czy jej nie przedłużyć o tydzień 21.09 idę na wesele to bym się akurat tak wyrobiła z 1 i 2 tylko czy to ma sens przedłużać I w sumie już schudłam 3kg mam 56,9 a chcę 55 albo może być nawet i mniej na 2 też coś powinno spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×