Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIETA SOUTH BEACH

Polecane posty

Gość Rooda024
chyba stworze nowy temat i wrzuce przykladowe menü na tydzien...zobaczymy co z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o swietny pomysL. zaloz taki o zdrowym odzywianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zalozysz to tam wejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooda024
Ciesze sie:) Bedzie cos ze zdrowym odzywianiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie tylko ze ja na dzis juz koncze siedzenie na necie , idziemy do tesciowej w odwiedziny ale jutro na pewno tu bede tzn na nowym topiku , czekam na taki topik z niecierpliwoscia. wiec do jutra mam nadzieje ze bedzie przydatny dla wielu osob :) pozdrawiam i miłej udanej soboty zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tym topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich , od poniedzialku startuje . weszlam tez na 2 topik , bo nie wiem ktory bedzie czynny , wakacje sie skonczyly wiec mysle ze bedzie tu i tu ktos na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z wami? ani tu ani tam nie ma nikogo na diecie, odpuscilyscie ? czy macie inne diety , odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Hej Dziewczyny, jakiś czas mnie tu nie było. Osiągnęłam swój cel, ważę 53-54 kg po niecałych 2 miesiącach odchudzania zrzuciłam ok 9 kg :) ale dalej ciągnę SB jako styl odżywiania Życzę wszystkim wytrwałości i wymarzonych efektów ! Bo wszystko jest możliwe jeśli konsekwentnie dążymy do celu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co teraz jesz w tej 3 fazie juz ? mozesz podac jakis przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tym topikiem o zdrowym odzywianiu zalozylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Nie jadam makaronów, ziemniaków, chleba, ryżu, pierogów i tym podobnych na co dzień. Raz na jakiś czas (2-3 tyg) pozwolę sobie na jakiegoś ciepłego rogalika, makaron czy pizze na cienkim cieście. Jadam mięsa, ryby, gulasze, warzywa surowe i duszone, jem mnóstwo oliwek i orzechów - i nie tyję wcalę. To jest fenomen, którego nie jestem w stanie wytłumaczyć !! :) Po raz pierwszy w życiu wróciłam z urlopu all inclusive i przywiozłam do kraju ponad kilogram obywatela mniej :) Korzystam z książki kucharskiej SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mjc ja juz na 3 fazie jakby czyli na mz jestem , schudlam w pasie mam 65 cm , waze 55 kg - wzrost 170 , jestem zadowolona , gratuluje ci spadku i wytrwalosci ja jestem dalej na zdrowym odzywianiu , choc czasem tez zjadam jakies inne potrawy ale rzadko jak na razie pustki tu na forum zagladne tu jeszcze jutro . dzis mam mala imprezke za godz ide mam nadzieje ze nie zjem za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Witaj Paulinka :) fantastyczny wynik !! wielkie gratulacje ! Teraz najtrudniejsze przed nami - utrzymać to co udało się nam osiągnąć :) Wiem, że muszę kontrolować wagę, bo tylko wtedy mogę ewentualnie szybko zadziałać. Ostatnim razem nie wchodziłam na nią wcale i nie wiem kiedy z 55 kg zrobiło się 62 kg .. sama wiesz jak szybki się traci kontrolę i szybko tyje .. A na imprezce możesz jeść dużo tylko z głową ;) buzka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mjc:) no i sie narobilo , nie maialm ochoty na nic na imprie , wypilam kawe za to wrocilam do domu i w nocy sobie pojadlam ( dozwolonych produktow) ale jednak w nocy , dzis na wadze o dziwo dalej 55 , kg rowniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
No i właśnie tego zrozumieć nie mogę :) też się rozwydrzyłam na wakacjach, ale nie odbiło się to wzrostem mojej wagi .. ale wiesz trzeba się pilnować ;) A gdzie nasze pozostałe koleżanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusciutko tu , ide na tamten topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik jest czy juz nie ma tu nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Nie wiem, pewnie dziewczyny dobiły do wymarzonej wagi albo są tuż tuż więc pewnie nie mają już z takiej potrzeby zaglądania na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , ja jestem , czytam ale malo pisze bo nie ma nikogo praktycznie tu , waga u mnie bez zmian , jem 5 posilkow dziennie , czasem zjem wiecej czasem mniej i tak w sumie waga sie waha czasem + 0,5 kg -0,5 kg , jestem przed @ wiec mam smaki na słodkie :) , pozdrawiam serdecznie mjc a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
U mnie generalnie podobnie z wahaniem wagi .. tylko po urlopie odeszłam od regularnego jedzenia i 5 posiłków dziennie .. Muszę koniecznie do tego wrócić i też traktuję SB jak styl żywienia rybki, zupki z soczewicy, quinoa, mąka z cieciorki wciąż w menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, w sobote mam zamiar zjesc kawalek pizzy giuseepe , raz na tydzien cos zjem takiego w wekkend , mysle ze nie zaszkodzi to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Jasne, że nie :) takie grzeszki lepiej smakują ! tylko czy ona nie jest przypadkiem na grubym ciescie? :D ja czasem jadam tą z mozarellą i pesto z Lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest na grubym i dlatego maly kawalek tylko , a ta z lidal jest na cienkim? nie kupowalam , bo w sumie dawno nie jadlam oprocz robionych w domu , przed dieta jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Tak tak, na cienkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawie :) , dzis zjadłam na sniadanie precla pełnoziarnistego , tak mnie wzieło ze musialam ,,,, to w takim razie kupie taka pizze z lidla ,, mozarelle i pesto uwielbiam wiec pewnie mi bedzie smakowac :), i dzis moje sniadanie przezd poludniem samym , nie mialam kiedy zjesc bo mialm mase spraw do zalatwienia na miescie , ale juz pozalatwiane :) u mnie pada od nocy , nawet nie byłam biegac , a pada to mało powiedziane . leje jak z cebra , teraz dopiero troche przestaje, no niedlugo jesien juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×