Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość SonGokuSSJ3

Operacja plastyczna uszu - wnioski refleksie po zabiegu

Polecane posty

Gość Kinga

Ja nie byłam przekonana co do plastyki uszu ale teraz nie żałuję. Miałam bardzo odstające uszy przez które miałam wiele kompleksów. Wykonałam plastykę w Krakowie u Dr Marty Raczkowskiej Muraszko i teraz czuję się o wiele lepiej. Sam zabieg był wykonany precyzyjnie i szybko mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ile kosztują "nowe" uszy ? Bo ja ma okropne. Nie dość że duże to odstają jak u małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonywałam korektę odstających uszu w SCM estetic za pomocą nici Aptos u dr Karoliny Małek-Stelmachowskiej. To jedna z najbardziej empatycznych, a jednocześnie w pełni profesjonalnych lekarzy, jakich miałam przyjemność spotkać. To sprawiło, że zabieg przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Mogę z czystym sercem polecić zarówno samą Panią, jak i klinikę. Zabieg jest super, bo nie wiąże się z rekonwalescencją, a efekty są mega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jaką ja zapłaciłam dokładnie za zabieg to : koszt w klinice zabiegu korekcji uszu 4400zl, przed zabiegiem obowiązkowe badania krwi itp. Ok. 100zl i pierwsza wizyta konsultacje 200zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak to jest ze smarowaniem jakimiś żelami po zabiegu? Zabieg miałam wykonywany 3 dni temu i lekarz na stole operacyjnym powiedział mi słowa "lioton 1000" rozumiem że chodzi o o taką maść ale kiedy mam jej użyć? Po ściągnięciu bandażu po korekcji czy po ściągnięciu szwów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siostra operowała uszy w łódzkim Dermed. operowała ją dr Dorota żukowska, efekt super na prawde. w koncu ma ładne, jak neleży uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zabieg bolesny nie jest bo wykonywany jest w znieczuleniu. Po zabiegu trochę boli, ale nie jest to jakiś wielki ból, ratowałam się tabletkami przeciwbólowymi i to wystarczyło. Poza tym bolało jedynie kilka dni. Bardziej uciażliwe było dla mnie noszenie tych wszystkich opasek, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Mogłam pracować w domu, tak wiec nikt mnie nie widział.  Dodam od siebie, że zabieg wykonywałam u pani doktor Raczkowskiej w Krakowie:

https://www.raczkowska.pl/korekcja-uszu/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko mnie tak denerwowała opaska, ale do wytrzymania 😀 Mnie operowała dr Dorota Żukowska w klinice Dermed w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×