Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cytrynka_1990_

Mój chłopak ma zdjęcia swojej byłej dziewczyny...

Polecane posty

Gość Cytrynka_1990_

Co prawda na fejsbuku, ukryte, ale jak przypadkowo nie wylogował się to zobaczyłam je... Jest mi przykro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostaw go
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie cytrynki
Szkoda Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka_1990_
No bo co można sobie pomyśleć??? 4 lata minęły od tamtego związku a jeszcze jej foty trzyma! ;/ a ze mną planował zaręczyny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ona z nim zerwala, a Ty jestes plasterkiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerol z Rzeszowa
A niech se ma. Samo posiadanie jej zdjęć, to nic złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojtam mój ojciec też ma kilka zdjęć swoich byłych dziewczyn, a jest z mamą 30 lat :P inna sprawa, że Twój chłopak chyba to ukrywał przed światem i przed Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka_1990_
Z tego co wiem to bawiła się nim tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej go, szukaj lepszego
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były jest z ninna a wciąż do mnie pisze i ma moje fotki, nawet niedawno mi przeslal kilka z napisem"pamietasz nasze dawne chwile?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bez powodu ma jej fotki, pewnie cos jeszcze do niej czuje, nie mowie tu o milosci ale... cos napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerjkhk
...tzn. , że chce wrócić - może za wcześnie zaczął z inną. Też tak kiedyś miałem. Jest szansa na powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa88
Jak poznałam mojego chłopaka również miał zdjecia ze swoja eks na naszej klasie baa nawet w portfelu znalazłam jej małe zdjęcie oraz jakiejs koleżanki. Jak zrobiłam wojne to oczywiście każdy na około mówił, że to nic takiego, że to moja chora zazdrość... dziś po 3,5 roku bycia razem on dalej kontakt telefoniczny z eks utrzymuje i ma w nosie, że mi się to nie podoba. Więc droga koleżanko lepiej go dobrze zbadaj bo widzisz może się okazać jak u mnie, że jesteś tyle czasu z kimś, a on dalej robi co chce i jak zabawke Cie traktuje, która musi tylko przytakiwać. Każde wyrażenie mojego zdania kończy się dogadywaniem, że znowu się czepiam i marudze... czy wasi faceci też tacy są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjlalaa
ja wywaliłam zdjęcia byłych podarłam na strzępki koniec to koniec niech splywa z glowy i zdjęć ale takiego jednego nie wywaliłam bo nie jest mi obojętny no wlasnie:-) cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjlalaa
na Twoim miejscu to ja bym wlozyla sobie zdjecie innego do portfela a co,jak będzie mu przeszkadzać to zdjecie za zdjecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez ma zdjecia swojej bylej - byli 15 lat razem... ostatnio trafilam na zdj z ich slubu.. eh. smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×