Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naapalona

od rana mam ochotę

Polecane posty

Gość takasobieona29
och ... tak ostry seks tego brak pewnie nie wiedzą, tylko chcą aby to kobieta sięstarała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
a natury nie da się oszukać. Facet powinien być facetem, a kobieta kobietą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markos36
do napalonej.Jak tam dzis teź sie obudziłaś mokra i rozpalona? Jestes kobietą która lubi i potrzebuje ostrego rżniecia Która lubi poczuć sie w łóżku zdominowaną suczką.Podejrzewam źe nie raz fantazjowałaś by być mocno w*******a przez dwa kutaski jednocześnie. Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Hej moja koleżanko nie wiadomo skąd. Buszujesz już po przymierzalniach, czy ciśnienie całkiem zeszło? Zaglądasz tu jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
hej, witam koledzy i koleżanki. Dziś mam lepsze samopoczucie. Lepsze, bo nie ciśnie mnie jak wczoraj, a jeśli nie ma z kim to lepiej być na luzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
markos36 przyznam, że miałam takie myśli o jakich piszesz, ale czy bym się zdecydowała na to w realu to nie wiem. Chyba za dużo się naczytałam na ten temat i jednak wolę to mieć w wyobraźni, a u boku odpowiedniego jednego faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Brawo za te słowa :D Myślę dokładnie tak samo jak Ty. Przeczytałem, że wczorajszy dzień nie był dla Ciebie jednak taki beznadziejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
muszę sobie radzić ;-) wczoraj jak zeszła ze mnie para miałam zupełnie inne samopoczucie. Wieczorkiem byłam na imprezie i całkiem miło zakończyłam dzień, ale bez sexu jakby ktoś się zastanawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
chociaż... jakbym chciała to bym na 100% mogła mieć zabawę łóżkową, bo byłam w towarzystwie faceta, o którym wiem, że jest na mnie napalony. Ale niestety, ja chyba wolę się męczyć niż iść "z byle kim" tylko dla zaspokojenia chuci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Na imprezie i bez seksu? No co Ty :D A ja po 23 w domu, żonka dawno spała. :( Ale i tak padnięty jak pies byłem, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
"Z byle kim" to akt desperacji!!! Fajnie, że taka nie jesteś. No ale jak dalej tak żyć, panie premierze? Jak żyć? Twój nie widzi, że coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
mego męża wczoraj nie było, więc na imprezie byłam sama. Na ale tak jak wspomniałam chętny zawsze by się znalazł. A ponieważ jestem dość fajna babeczka, to tym bardziej wprowadzam nie raz zamieszanie. Ale jednak jakieś morale jeszcze we mnie się tli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
mój facet jest chyba honorowy - jak ja to nazywam. Na zasadzi, jak sama się nie garnie to i ja nie będę. A dla mnie taka postawa to kubeł zimnej wody na głowę, nic na to nie poradzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest wielka chcica, to i hamulce puszczają przy nadarzającej się okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
nie każdemu puszczają i nie w każdej sytuacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
wczoraj miałam wiiieellką chcicę, miałam okazję.... i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naapalona - to kwestia tego czy trafisz na swojej drodze na odpowiedniego faceta, który wie postępować z kobietą. Wie jak rozmawiać i jak na nią patrzeć - jak się uśmiechać zalotnie. I wie jak przycisnąć do ściany, całować i pieścić tak by ci się mokro zrobiło między udami ...wówczas ulegniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Ja go chyba trochę rozumiem. To znaczy próbuję zrozumieć. On myśli, że Ty nie chcesz i kółko się zamyka. Ale kuźwa, nie czuje potrzeby seksu??? Ja moją Panią czasem biorę bez jednego słowa, dosłownie żadnego, budząc ją np. w środku nocy na szybki numerek. Rozespana na początku nie wie, co się dzieje, opiera, ale potem poddaje i jest nam b. dobrze ;) Tylko kiedyś było minimum co dwa dni, bo sama też inicjowała zalotnym zachowaniem, dwuznacznym dotykiem, a teraz tego nie robi i mamy sex raz w tygodniu :( :( Mam nadzieję, że to tylko o te cholerne tabsy chodzi. Po skończeniu opakowania odstawia. Niech się coś zmieni, bo mnie cholera bierze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijana33
też tak lubie na ostro,Od kilk dni dzieciaki na wakacjach to moge wyc jak suka Uwielbiam to,a mój mąź jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Widzę, że nieźle nakręcasz gimbazę :D Nawet próbują się dojrzalej wypowiadać, ale słabo im to idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Mijana, Ty to masz dobrze jak oboje lubicie i chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijana33
sam smarkaczu jesteś gimbaza.Onanisto zasmarkany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
wiesz co.... ja też nie raz się zastanawiam, że to po prostu takie błędne koło się zrobiło. Ale też nie mogę zrozumieć jak facet może nie chcieć sexu w ogóle. Bo żeby on chociaż od czasu do czasu się mną zainteresował, to ja byłabym inna. A tak jestem obojętna i to na pewno się udziela. Ale wiem, że mam w sobie tyle ognia, a tylko iskra potrzebna. Ale z tym wstrzymywaniem się nie przesadzaj, puść wodzę fantazji troszkę bo tak poważnie za bardzo się zrobiło ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Ej wyluzuj Mijana, to nie było do Ciebie tylko "gościa" wyżej. Powiedz coś więcej to się przekonamy czy Twoje 33 to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
na razie wiemy, że mijana33 ma super sex i zazdrościmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
W takim razie chodźmy już na te zakupy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
ale podaj przybliżoną lokalizację, bo życia zabraknie na chodzenie po tych przymierzalniach na chybił trafił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Mijana "wyje jak suka" podoba mi się to określenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
też tak chcę!! tak powyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Mogę nawet nieprzybliżoną, bo to spora mieścina na trasie Wawa - Berlin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×