Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naapalona

od rana mam ochotę

Polecane posty

a dla mnie ta cała napaloona to jakiś projekt pryszczatego onanisty. ile Ty jesteś w związku, małżeństwie? 5? 10 lat? i Ty nie możesz zapytać męża - dlaczego już Cię nie r***a? nie możesz mu powiedzieć jak bardzo chcesz być przez niego przer*****a? jaką masz ochotę na niego? skoro Cię nie dyma, to może ma kochankę? skończ już pieprzyć na tym forum, chłopaki sobie poobcierają żołędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
i do tego wyje z mężem, pozazdrościć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
ehhh od czytania takiego pana z klasą to mi się robi... sucho w majtkach. Mądre rady to każdy umie dawać, ale jak się trzeba zabrać do konkretów, to właśnie.... klapa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
gdyby od teorii świat się zmieniał na lepsze, to żyli byśmy w raju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
jak trasa Warszawa - Berlin to już zaczyna brzmieć jak spora odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
"sucho w majtkach" hahahaha!!! Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Dooobra. Poznań. Ładna autostrada do mnie prowadzi, a i odpowiednich sklepów sporo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
uwaga! komu przeszkadza ten temat i ma już żołędzie poobcierane proszę o opuszczenie tego miejsca i czytania innych tematów - może związanych ze swoim hobby... coś w tym sensie miało być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
oj daleko, daleko z mojego pn-wsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
A gdzie takie napalone babeczki rezydują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
rozmowa z mężem - kochanie, r***aj mnie, dlaczego nie chcesz tego robić, ja taka naapalona jestem, możesz zacząć od dziś, jestem gotowa .... ależ mnie nakręciła taka rozmowa.... oj jak to brzmi podniecająco... już mam mokro i gorrącooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
chyba niektórzy nie rozumieją, że sex to nie tylko wkładanie i wyjmowanie. Jak to ma na tym polegać, to ja już wolę włożyć sobie zabawkę po swojemu. Więcej z tego przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Dokładnie! To gra emocji, zmysłów, pożądania... zapach, smak, dotyk... Kuźwa, aż mnie ciary przeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
To gra emocji, zmysłów, pożądania... zapach, smak, dotyk...mmmmmmm to jest TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
i to jest właśnie sedno sprawy, czy takie emocje da się utrzymać przez lata. Czy to jednak nie możliwe, a potem tylko wkładanie i wyjmowanie ;-) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Działasz na mnie... rozgrzewająco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
U mnie dotychczas dawało się. Mam nadzieję, że moje problemy są tylko przejściowe. Bo ja mam na moją panią taką chęć, że i w dzień na ogrodzie bym ją przeleciał i w nosie miał sąsiadów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
oj, to fajnie że jeszcze na kogoś tak działam. Aż mi się miło zrobiło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
a ja właśnie nijak tego nie odczuwam od swojego faceta, że on ma na mnie ochotę. I tylko kobieta w takiej sytuacji jak ja wie jakie to uczucie. I wszelkie porady typu to go zapytaj dlaczego ble ble ble można sobie w d.... wsadzić. Przy odpowiednim facecie kobieta rozkwita i na pewno nie trzeba jej dawać rad aby była zalotna lub miła, jak kobieta szczęśliwa to wie co ma robić, natura tak działa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Kokietujesz troszkę ;) Dobrze wiesz, że działasz na facetów. Pisałaś coś o imprezie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
"Przy odpowiednim facecie kobieta rozkwita i na pewno nie trzeba jej dawać rad aby była zalotna lub miła, jak kobieta szczęśliwa to wie co ma robić, natura tak działa" Nie strasz! To co mojej się stało? Miła jest i uśmiechnięta i w ogóle, ale libido się obniżyło. Może to jednak moja wina :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
wiem, że działam na facetów. Gdybyś mnie poznał to byś się przekonał. Nie jedną przygodę mogłabym mieć i nie cierpieć, ale cóż... mam też inne swoje zalety i cechy które mnie trzymają w ryzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
ja nie wiem jaki Ty jesteś i jakie masz podejście do kobiet. O swoich pewnych sprawach publicznie pisać nie chcę, bo nie o tym tu mowa, ale kobieta jest skomplikowana i wiele rzeczy ma na nią wpływ. A tabletki anty to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
Wiesz co? Ja bym chętnie Cię poznał. Naprawdę. I to nie ze względu na dziki seks jaki moglibyśmy mieć przy swoich temperamentach, ale jakoś tak czuję, że nadajemy na podobnych falach. Wiem, wiem - przyjaźń damsko - męska nie istnieje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
"A tabletki anty to na pewno" Ufffff.... Dzięki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
Miło mi, że tak myślisz. Ale spora odległość, to swoisty pas cnoty który powstrzymał pewnie nie jedną chuć. Zawsze można się poznać internetowo.... na początek ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
teraz muszę pilnie kończyć, wpadnę później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghd
No jak na początek, to może być i internetowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalona
nie, jednak jeszcze mam chwilę i jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lkjghd - i wyszło szydło z worka - zarzucasz mi brak dojrzałości (pudło - mam już swoje lata) a sam jak widzę zagadujesz autorkę bo masz nadzieję na łatwe i darmowe r****nie :) to się nazywa gimnazjum a nie męskość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×