Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pony86

6 kg lżejsza do września

Polecane posty

Gość Pony86

Hej Dziewczyny planuję pozbyć się 6 kg do września dokładnie do 14 września ( ślub siostry) Jeśli chcecie się przyłączyć do dietkowania to zapraszam :) na dzień dzisiejszy ważę 56,5 kg przy wzroście 163 kg ale marzy mi się 50 kg :). Odrazu zaznaczam , że głodzić się nie zamierzam a kolacja najpózniej o godzinie 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia 38
a co masz zamiar jesc ? a czego nie? albo unikac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyłączam. Tez ważę 56 kg ale przy wzroście 161 cm. Tez chce zejść do 50 kg. Na pewno odstawiam słodycze, bo pożeram ich sporo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem ze slodyczami i chlebem za duzo tego jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Zacznę od tego , że od połowy marca udało mi się zrzucić 12 kg z czego jestem bardzo dumna :) Jak zobaczyłam na wadzę prawie 68 kg to się załamałam :P Moja dieta nie była jakąś specjalną dietą bo ograniczyłam do maksimum węglowodany i słodycze a kg leciały same :) jeżeli chodzi o ćwiczenia to w ogóle nie ćwiczyłam . Piłam dużo wody a kolacje jadłam max do godz 19 :) od ponad miesiąca waga stoi na 56 .5 kg czasami spada maksymalnie do 56 kg ale nic więcej nie chce zlecieć :P Ja wiem , że ostatnie kg gubi się najtrudniej więc może macie jakieś rady co zrobić , żeby ta waga znów zaczeła spadać? Myślę , że te 6 kg to nie jest jakoś bardzo dużo nie zależy mi aż tak bardzo na czasie nie koniecznie musi być te 6 kg może być 3 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 kg i tez nie moge zrzucic . sama nie mam pomysłu ;) temu tu zagladam moze ktos cos napisze , ja mam na brzuchu kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam , że od ponad miesiąca już się tak nie ograniczam jeżeli chodzi o węglowodany to jem ale w dużo mniejszych ilościach jak kiedyś :) słodycze od święta a chipsy nie wchodzą w grę:P Jem też dużo więcej warzyw niż kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba zrobie diete kopenhaska moze tam schudne te 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby są te różne i różniste diety typ kapuściana czy 13 dniowa ale nigdy nie próbowałam i się obawiam o efekt jojo i rozwalenie metabolizmu .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie duzo cwiczy trzeba wiecej jesc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo madrze napisane ale wiekszosc dziewczyn za wszelka cene chce zrzucic 3 kg glodzac sie. Nie tedy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×