Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Veronika 35

stringi na plaże

Polecane posty

Gość wielbiciel_stringów
Brdzo fajny. Gratuluję wyboru. Czy Ty, Veronika 35, jesteś z Wawy i może dzisiaj byłaś w aptece na Łukowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Tak z wawy a w aptece to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale te kostiumy to tylko dla zdzir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Ciesze się ze tak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale córke w tym wypuścisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja a jak nie to żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
myśl sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Bo była w aptece w podobnym wieku do Twojego fajna, zgrabna pani, która pytała się o coś przeciwko klątwie faraona, bo jedzie do Egiptu i pomyślałem, że może to Ty byłaś. Szkoda... bo, życie czasem płata śmieszne figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Ten kostium Veronika, z tego co wiem kupiła dla siebie. Dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
jeszcze nie kupiłam ale dziś albo jutro to zrobię kostium jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
ostatnio moja Natalia poruszyła ten temat co mam o tym myśleć ? czy widziałeś tam coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Powiedz jej, że w przyszłe wakacje zabierzesz ją do Chorwacji na plażę naturystyczną. Tam nie będzie potrzebowała żadnego kostiumu. Chyba sprawdza jak daleko może się posunąć, kiedy powiesz VETO. Albo jest bardzo mocno rozbudzoną seksualnie nastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
chyba, że nie zrozumiałem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
chodziło mi o kolczyk intymny . a na przyszły rok to pojadę właśnie do Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
podoba mi się ten kostium z linku powyżej ale chyba ten to jest zbyt śmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś zbok pisze udając matke w obleśny sposób o c*pe 15latki, a koleny koniobijca mu wtóruje :/ chyba się porzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze się trafi jakis madry obrońca moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Jeśli chodzi o kostium to jest śmielszy chyba tylko o "miejsce na ogonek" no i góra bardziej skąpa. Chyba już nazbyt śmiały na publiczną (hotelową)plażę. Na pokład prywatnego jachtu by się nadawał. A co córka mówiła na temat kolczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kupić ten ale skoro mówisz że za skąpy a jęśli chodzi o kolczyk to tak zagadywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
ten ostatni jest chyba najbardziej OK. Pytała co o kolczyku sądzisz, czy coś sugerowała, że chciałaby? Na Twoim miejscu obiecałbym, że jak poczeka do 18 urodzin sama jej zafundujesz. Bo wcześniej, nikt z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem jej nie zrobi, a robienie u byle kogo (koleżanki z klasy) jest zbyt niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Chyba, że się okaże, że już ma i chce cię tylko uprzedzić, jak przypadkiem dostrzeżesz. Jeśli tak, to niech Ci pokaże co ma, żebyś się upewniła, że nie zrobiła sobie krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Raczej takiego prezentu ode mnie nie otrzyma . Nawet jak skończy18 .Chyba takich rzeczy nie robią bez zgody rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za p****y. Obrzydliwe zboki walace fiuta rozwijając fantazje o 15latce i jej kroczu. I co za debil twierdzi ze teraz to wszystkie nastolatki maja kolczyki w c****h?!v Mają ale pewnie nie więcej niż z 15 na 100 i to nie 15latek a kobiet w wieku ok 25lat prymitywne zboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu masz racje, zryte berety piszą.I te załosne przezroczyste stroje, już widze jak dobijająca 40stki baba z cellulitem na d***e i oponą po ciąży wbija się w ten strój buhahahaha :D Tak wielbicielu stringów, nie pokaze matce c*pke a później niech ona ci opisze jak ta się wydepilowała jaki ma kolor i wielkość warg sromowych i przecież-jak wygląda kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.07.13 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel_stringów W tamtym klimacie wszelkie hamulce puszczają. Dlatego Europejki mają opinię łatwych, a Arabowie swoim kobietom nawet do okien nie pozwalają się zbliżać. Numer numer 2: wycieczka na pustynię do Beduinów. W grupie wykształcona rodzina arabska (ojciec wysoki rangą oficer z żoną i córką, jeśli dobrze załapałem z Arabii saudyjskiej lub coś takiego). Córka nastolatka. jak zobaczyła na pustyni głuchego Beduina, to na środku wioski, przy wszystkich ściągnęła krótkie spodenki i chciała się z nim pieprzyć. Przez resztę dnia ojciec prowadzał ją na sznurku jak na smyczy. -0-0-0-0-0-0-0- Sikam :classic_cool: co to za typ ten /wielbiciel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.07.13 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel_stringów Natomiast, szczególnie przy kolacjach dało się zauważyć, że wiele pań nic nie nosi pod sukienkami (na śniadania wszyscy przychodzili w miarę kompletnie ubrani). -0-0-0-0-0-0--0-0 Co za fantazja, panie schodzą na sniadania pewnie były ubrane w prześwitujące sukienki a gdy siadały rozszerzały nogi by pokazać swego pieroga autorowi tekstu :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicie stringów
Gościu, zdjęć: ogolonych, zarośniętych, podstrzyżonych, ufarbowanych, wytatuowanych ceepek mogę znaleźć w necie ile doosza (doopa) zapragnie, więc nikogo nie muszę namawiać, by mi podesłał fotkę. Nieletnich też jest sporo, ale te, wbrew pozorom mnie zupełnie nie interesują. A jeżeli chciałbym zobaczyć ceepkę z kolczykiem w naturze, wystarczy, że poproszę żonę by zdjęła majtki (ma na moją prośbę VCH zrobione na gwiazdkę 2011). Sorry, że może komuś niewinnemu przy okazji dowalę, ale tylko psychole-katole udają, że człowiek nie ma sfery i potrzeb intymnych. Zupełnie, jakby Pan Bóg tworząc człowieka na chwilę poszedł się odlać (a może napić piwa), a w tym czasie szatan dorwał się do nieukończonego dzieła i dokleił facetowi fujarę a kobiecie ceepkę. Tylko, że PŚST nic na ten temat nie mówi i jednak sugeruje, że ta sfera została także stworzona przez Stwórcę. Psychole-katole myślą, że jak się o tym nie mówi, to sfera intymna u młodzieży pozostanie zamrożona. Goofno prawda. Ta sfera rozwija się bez naszej a czasem w brew naszej woli i my, rodzice musimy umiejętnie (delikatnie) pokierować tym rozwojem, by właśnie uniknąć w przyszłości patologii (nie przeczę, że jestem tworem patologicznym - ale świoadomym swojej patologii - i z tego powodu staram się innym pomóc pokierować swoje dzieci tak, by nie wtoczyły się na ślepe tory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×