Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Veronika 35

stringi na plaże

Polecane posty

Gość wielbicie stringów
Jeśli chodzi o stroje noszone przez turystów w hotelach egipskich i poza nimi to na prawdę dużo można zobaczyć. Widać gościu, że nie byłaś w Egipcie i nie obserwujesz ludzi. Na śniadanie najczęstszym strojem były (2002 rok) u pań szorty lub spódniczka noszone na majtki i t-shirt lub bluzeczka na ramiączkach ze stanikiem. Na wieczór najczęściej spotykanym strojem była sukienka, w ok. 50% bez odznaczającej się pod spodem bielizny (70% brak staników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Nie byłam nie wiem ale te teorie o związku stroju z moralnością to są grubo przesadzone. Mnóstwo dziewczyn chodzi w tym roku w szortach spodenkach idp. i jakoś nie widzę zeby byplicznie przy tym kopulowały z samcami a przecież to bardzo skąpy strój rodem z plaży i wczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicie stringów
Kobieta nie musi pokazać mi "swojego pieroga" bym wiedział, jaką ma bieliznę. W 90% pań stojących/idących na ulicy jestem w stanie określić jakiego rodzaju (fasonu) ma bieliznę, w 10% określić jej kolor. Kobietę w pończochach wyczuwam na odległość (6, 7 a może 9 zmysł?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Widzę ze jesteś prawdziwym koneserem. dlatego namawialeś mnie na taki kostium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz się obbrzydliwi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Jestem erotomanem - teoretykiem (nie posiadłem żadnej kobiety oprócz własnej żony) i wielbicielem kobiecej geometrii. Ciało kobiece jest dla mnie tak piękne, że chciałbym być jedną z nich. Namawiam Cię na ten kostium, bo jeśli masz idealne ciało, jak twierdzisz, to na prawdę szkoda je ukrywać pod kostiumem. Ukryć należy jedynie to, czego wymaga przyzwoitość plażowa (oczywiście jestem zwolennikiem naturyzmu, by nic nie ukrywać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
A co najciekawsze, moja żona wcale nie ma idealnego ciała, wybrałem ją ze względu na zalety ducha i umysłu. Mi zresztą też daleko do ideału (nawet tego męskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
ok a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
powiedz czy dużo widziałeś kobiet z kolczykiem intymnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naturze, czy na zdjęciach? Na zdjęciach to są całe serwisy, ale tam jest jeden cel: przyciągnąć oglądaczy, a to się chyba nie liczy. W naturze: widziałem własną żonę, dziewczynę na plaży w Polsce, której odznaczała się na majtkach górna kulka od tzw. Christina, na plaży naturystycznej w Polsce kobietę w wieku 30+ z mężem i synem ok 10 lat. Ta miała komplet kolczyków: w obu sutkach, pępku i ceepce. Nie byłem wystarczająco blisko by rozpoznać czy to było VCH czy Horizontal, stawiam na pierwszy z nich. W Chorwacji kobietę 40+ z VCH (kółko) opalającą się nago na plaży, W Egipcie Niemkę 70+ opalającą się topless z kolczykami w sutkach i wyraźnie odznaczającym się kolczykiem na majtkach, nastolatkę w Bułgarii z kolczykiem w jednym sutku, chyba ze 3 razy dziewczyny (wszystkie w Polsce), którym przez bluzki odznaczały się kulki kolczyków w sutkach (wszystkie były bez staników). Gdy byliśmy w salonie zrobić VCH mojej żonie piercer mówił, że przekłuwa od kilku do kilkunastu miejsc intymnych tygodniowo i są to najczęściej kobiety na stanowiskach: dyrektorki w bankach i instytucjach finansowych, menedżerki, urzędniczki wyższej rangi. Mówił też, że najwyżej "kłuł" dziewczynę z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Statystyka mówi, że co najmniej 5 % kobiet nosi w majtkach (pod warunkiem, że nosi majtki) różne ozdoby. Wśród kobiet 20 - 30 odsetek ten wynosi około 20%. Nastolatek nie kłuje, bo zgodnie z zasadami wymaga pełnoletności (odmawia nawet jak dziewczyna przychodzi z opiekunem prawnym czyli rodzicem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
nogdy bym się nie spodziewała że tak dużo kobiet ma tam kolczyki jestem po prostu w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Jeśli chcesz wiedzieć, w Wiktoriańskiej Anglii ponad 75% kobiet miało przekłute sutki a kolczyki do piersi były w ofercie każdego szanującego się zakładu jubilerskiego. Przekłuwanie dolnych sfer intymnych u kobiet jest pomysłem praktycznie współczesnym. Za to w tamtych czasach był wysoki odsetek mężczyzn noszących kółka w penisach i to ze względów praktycznych: z braku dobrej bielizny przypinano tym kółkiem penisa do nogawki spodni. Najbardziej znaną osobą posiadającą taki "gadżet" był mąż Królowej Wiktorii, Książę Albert (1819 - 1861).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
W Niemczech szacuje się, że kolczyki intymne ma co najmniej połowa dwudziestolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
wstyd się przyznac ale bardzo mi się podobają takie kolczyki w sutkach takie wisiorki, nie moge wysłac linka bo wychodzi spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Dlaczego wstyd? Wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem, że umie zachować się umiar. Jeden z moich pomysłów, który zapewne nigdy nie będzie zrealizowany (bo żona nie chce mieć kolczyków w sutkach, a ja nie nalegam), to elf wiszący między piersiami, zawieszony na rozpiętym miedzy sutkami łańcuszku (bardzo fajnie wyglądałby przy założonym staniku). Drugi pomysł to łańcuszek łączący kolczyk w pępku z VCH (łańcuszek idący z pępka, wpadający w majteczki). Też nie zostanie zrealizowany, bo żona nie ma kolczyka w pępku. A przy takim minimalistycznym kostiumie to w ogóle byłby szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
twojażona też nosi takie mini kostiumy te pomysł złańcuszkiem od pepka w duł fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Nie, moja żona nosi bardzo klasyczne (gdy nosi) kostiumy, bo jest "z lekka okrąglutka" i z dużym biustem (85E), natomiast dała się przekonać do nienoszenia kostiumów w ogóle (jeździmy na wypoczynek tam, gdzie są plaże naturystyczne - za tydzień jedziemy do Grzybowa za Kołobrzegiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
fajnie mi sie podobają takie ozdoby ale nie mam odwagi ich zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
mam Ci podać adres dobrego salonu, gdzie "to" robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
to podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
i czego właściwie się boisz? Że córka będzie chciała naśladować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
chyba nie i tak by nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
studio piercingu przy salonie kosmetycznym 15 - 115 w al. Jerozolimskich na przeciwko Smyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
dzięki pomyślę o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
chyba, że będziesz miała w pępku i właśnie VCH połączone łańcuszkiem a do tego mikrokostium. tylko nie radzę robić jeszcze przed wyjazdem do Egiptu, bo może się w tych warunkach paprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
podoba mi sie to ale raczej bym nie odwazyła się na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
a co stoi na przeszkodzie? Mojej żonie dopiero 5 ginekolog zwróciła uwagę na to, że ma kolczyk. A na wizyty nie wyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
kiedyś wymyśliłam żby założyć dwa kółka w wargi przypiądo łańcószków wokół ud głupie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
Nie. Czasem kobiety tak noszą, ale raczej tylko "na czas zabawy", bo to je otwiera. Dla dodania odwagi pokazać jak ja chodzę ubrany? Dopiero będziesz w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
pokaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×