Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Ja polecam IQacai. W 100% naturalne. Nie dość, że zawierają witaminy to jeszcze naprawdę ładnie schudłam (12 kg!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnocce
A jakie znaczenie ma ph wody? i dlaczego akurat 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistkaaaa
wszystko bedzie ok jesli ludzie zaczna sluchac swojego organizmu, ruszac sie i myslec w czysty sposob, bo jak widac do wiekszosc uprawia jeden i ten sam sport - podnoszenie pilota od telewizora czy szklanki z piwem:(poza tym po wstaniu po nocy wsadzaja leniwe tylki w samochody a z nich usadawiaja na stolkach w pracy, potem wsadzaja tylki znowu w samochody i wioza je przed telewizory a na koniec wleka je do lozka i tak w kolko:) A najbardziej naturalny suplement diety jak dla mnie to jagody acai - oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Oeparol, ale jest wiele suplementów które mogą Ci odpowiadać, zerknij tylko na http://aptekalubelska.pl a na pewno znajdziesz coś taniego i dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina5
Elina3, przeczytałam najpierw biovital z żelem i głogiem i się zastanawiam co to za żel, składnik jakiś nowy :D ze trzy razy musiałam przeczytać. Dawno nie miałam biovitalu, w sumie nie wiem czemu, bo pamiętam, że u mnie w domu zawsze butla stała, chyba muszę wrócić do nawyku. Ja ostatnio, ale to bardziej ze względów smakowych, sporo imbiru stosuje do herbaty np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na suplement na szczupłą sylwetkę humavit.pl, bo ma naturalny skład, w który wchodzi pokrzywa indyjska. Po pół roku diety, ćwiczeń i stosowaniu suplementu wreszcie czuję się usatysfakcjonowania swoją sylwetką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Foreerslimie schudłam 10 kg w 3 miesiąće Najpierw ograniczyłam najbardziej tuczące rzeczy ( i w tym pomogły też tabletki bo stłumiły apetyt) potem dieta 1800 kcal Tabletki działają tyle trzeba wiedzieć jak i z czym je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z naturalnych suplementów to ja bym wybrała kwasy nasycone omega 3. Są to niezbędne tłuszcze dla naszego organizmu. A nie trzeba ich daleko szukać znajdują sie w rybach oceanicznych czy też w naszym polskim oleju rzepakowym. Przeczytajcie artykuł http://pokochajolejrzepakowy.eu/wiesz-o-omegach/ i sami zobaczycie jak ważny jest ten olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antonina5 Imbir to ja cały czas zimą stosuję, nawet w formie płatka do żucia (kroję surowy) jak guma, dezynfekuje gardło bardzo dobrze, a Biovital znam i stosuję nie od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszke331
Według mnie suplementy powinny odgrywać w naszym życiu bardzo ważną rolę. Ale oczywiście tylko te dobre. Bo są suplementy na które nawet nie warto zwracać uwagę. Ale są i takie które mogą wnieść do naszego życia wiele dobrego a jednym z takich jest http://www.vitrumd3.pl/ który ma za zadanie uzupełnić nasz poziom witaminy D. Jak wiadomo ta witamina jest jedna z najbardziej potrzebnych dla naszego organizmu. Tworzy mocną tarczę przeciw takim chorobom jak nowotwory, problemy z układem krążenia i sercem. Jestem bardzo ciekawa waszej opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Dieta i aktywność fizyczna to synonimy zdrowia i dobrego samopoczucia. Czasami to jednak nie wystarcza. Wsparciem w odchudzaniu są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam odchudzając się i stosując foreverslim.Po 4 miesiącach stosowania schudłam 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurtsss
Suplementy na odchudzanie warto brać, ale nie na ślepo, nie na chybił trafił. Niestety jest wiele kiepskiej jakości rzeczy w sprzedaży. Ja czuję efekt jak raz dzienne po śniadaniu biorę Regenerum Vitae. Chudnę, ale to nie jedyna różnica na plus – metabolizm zaczął normalnie funkcjonować, już nie mam zaparć jak wcześniej. Były takie tygodnie, że kilka dni pod rząd w zasadzie się nie wypróżniałam. Teraz już jest normalnie pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest błonnik w połączeniu z pyłkiem kwiatowym i mleczkiem pszczelim. Można znaleźć takie suplementy na stronie Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście mam po Foreverslimie duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz1654
Wiele suplementów i spalaczy znajdziesz na stronie https://centrumodzywek.net/132_activlab mój brat zamawia z tej strony i bardzo sobie chwali take warto zajrzeć, przesyłka jest darmowa co sobie ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetua_85
jeżeli suplementy diety to tylko naturalne. jeżeli naturalne to na naturalny-market.pl :) ja tam zamawiam, moja siostra tam zamawia i obie sobie chwlimy. maja spory wybór ,warto poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek28
Mam ostatnio hopla na punkcie zdrowego odżywiania, bo pojawił mi się lekki brzuchol i ogólnie tryb, w jakim zwykłem funkcjonować zaczął mi doskwierać. Już pomijam lekki brzuch, ale wyraźnie spadła mi kondycja i miałem dużo mniej energii niż zwykle. O ile zawsze spałem dobrze, przestałem się wysypiać. A pieruńska zgaga po drzemkach poobiednich... Normalnie piekło. Postanowiłem trochę wziąć się za siebie. Dotychczas pracowałem, siedząc osiem godzin w biurze, nie stroniłem od fast-foodów, chipsów i tym podobnych śmieci a moja aktywność polegała głównie na *****ch sprzed monitora na fajkę, do toalety, do sklepu i z przystanku z i do pracy. Przyzwyczajenia nie jest łatwo zmienić, bo lubię tak żyć, więc zacząłem szukać, chodzić po forach, blogach, czytać, rozmawiać z ludźmi i znajoma jakiś miesiąc temu poleciła mi Green Nopal http://www.greennopal.com/. Coś nowego, na bazie meksykańskiego kaktusa, chyba pierwszy raz usłyszałem nazwę "nopal" w swoim życiu. Jak dotąd traktowałem suplementy diety prędzej jako placebo, ale muszę powiedzieć, że odkąd zacząłem łykać te kapsułki, czuję się dużo lepiej. Fajki nadal palę, zmuszę się co jakiś czas do spaceru dłuższego niż do sklepu, może fast-foodów jem nieco mniej, ale czasami się nie chce, więc mrożona pizza czy KFC się trafia, a jeśli chodzi o chipsy to jestem fanem entuzjastą, więc trochę ciężko się pozbyć... Niektórzy słodycze, ja chipsy - choć sam nie wiem co gorsze czy cukier, czy chemia. W każdym razie po jakimś tygodniu zauważyłem, że nie paliło mnie już tak w przełyku, wydaje mi się, że poprawiło mi się trawienie i zacząłem odwiedzać kibelek bardziej... regularnie. :D Minęło w tej chwili chyba dwa tygodnie i ogólnie widzę, że ogólnie mam dużo lepsze samopoczucie niż przedtem i może nie tyle spadł mi brzuch, ale optycznie wydaje się bardziej atrakcyjny niż przedtem. Zacząłem myśleć o odstawieniu fajek i fast-foodów, bo porównując to jak się czułem a jak teraz widzę, że się zmienia to jednak chyba wolę się tak czuć jak teraz. Odczuwam zresztą jakoś dziwnie mniejszą ochotę na podżeranie i palenie. Kurde, gaduła ze mnie... Podsumowując, może spróbuj, na mnie działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest troszkę inne.Bo dieta i ćwiczenia powinny być podstawą odchudzania ale cały proces można jeszcze wspomóc dobrymi tabletkami takimi jak Foreverslim.U mnie właśnie połączenie diety ruchu i Foreverslimu dało znakomity efekt w postaci 13 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne suplementy oparte na naturalnych składnikach znajdziesz też na www.sklep.zdrowe.com.pl. Ja od dłuższego czasu stosuje Nopalin Calvite i czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSC95
Naturalne suplementy diety są dobre i pomagają bo miałem spory problem bo mam uczulenie na większość składników aktywnych i nie mogę brać większości dostępnych w sklepach i aptekach :( Ale znalazłem stronę na której dostałem suplementy diety i witaminy które mogę brać i nie wywołują żadnych niemiłych reakcji organizmu :) https://www.witalne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weruszka
moim zdaniem najważniejsze, żeby dobierać dietę indywidualnie do potrzeb, celu, jaki mamy, czyli ile kg chcemy zrzucić, ale też do tego jaki tryb życia prowadzimy. Ja się zdecydowałam na dukana i IQgreen do pomocy. Efekt mnie zadziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z suplementów to zażywam zeń-szeń ,a w czasie gdy chciałam stracić trochę wagi to korzystałam z suplementów ale oczywiście przy okazji stosując odpowiednią dietę i ćwicząc, ogromny wybór mają w tym sklepie online https://suplementi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek932
Warto zajrzeć na www.iqacai.pl i zainwestować w suplement diety mając na uwadze sportowy tryb życia oraz odpowiedni tryb żywieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajoma poleciła zakupienie błonnika jabłkowego - który naturalnie wpływa na metabolizm, więc natrafiłam na okazje cenową w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wspomagam się błonnikiem, natomiast owsianym z www.aptekapodsmokiem.pl - rewelacyjnie wpływa na organizm. Natomiast będę musiała spróbować w takim razie również błonnika jabłkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję zakupu Foreverslim podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×